Перейти до змісту

А тим часом у поляків....


Recommended Posts

Ну так починаєш формулювати якусь думку, і тут бац комусь вона здалась "упадніческою" ...... Тобто ніяких дискусій в таких умовах вести взагалі не вийде, бо любий аналіз завжди багатогранний та не зовсім однозначний буде, як не крути.

 

 я ж объясняю, все дискуссии в соцсетях в воюющей стране не нужны и скорее вредны... Я бы все эти хфупы

 временно вообще закрыл бы нахер.

 

Во время войны галвное получать более менне достоверную официальную информацию и выполнять приказы.

Дискуссии - это для мирного времени.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 я ж объясняю, все дискуссии в соцсетях в воюющей стране не нужны и скорее вредны... Я бы все эти хфупы

 временно вообще закрыл бы нахер.

 

Во время войны галвное получать более менне достоверную официальную информацию и выполнять приказы.

Дискуссии - это для мирного времени.

 

Ну так нахера вони тоді тримають ці теми, які вимагають аналізу ....

Link to comment
Share on other sites

Та все просто. Там на кнопці знову Слав, Люксетенбріс з мадярським паспортом і Марсер.

Такий собі варіант "сьостр" в чоловічому варіанті.

І банять вони не за пропаганду чи упаднічество, а по принципу особистої неприязні. Ну, як Слав раніше банив, коли модерував.

 

В перші дні, коли модерував Амід - модерація була адекватна. А зараз...  :fp1:

Link to comment
Share on other sites

По літаках. В мене таке відчуття, що всі тягнуть. Ждуть, коли Україна надломиться.

А тоді буде: ми так хотіли, так спішили, аж кюшать нє моглі... Але не встигли. Вибачайте.

Десь так бачу. Хочу помилятися.

Змінено користувачем tom_cat
Link to comment
Share on other sites

Та все просто. Там на кнопці знову Слав, Люксетенбріс з мадярським паспортом і Марсер.

Такий собі варіант "сьостр" в чоловічому варіанті.

І банять вони не за пропаганду чи упаднічество, а по принципу особистої неприязні. Ну, як Слав раніше банив, коли модерував.

 

В перші дні, коли модерував Амід - модерація була адекватна. А зараз...  :fp1:

Та пох на них.

 

По літаках. В мене таке відчуття, що всі тягнуть. Ждуть, коли Україна надломиться.

А тоді буде: ми тпк хотіли, так спішили, аж кюшать нж моглі... Але не встигли. Вибачайте.

Десь так бачу. Хочу помилятися.

Літаки вже б давно літали, якби не різні добвбойби, які виностья ВСЕ в інфопростір...

Хоча ніхто не каже, що тормозів з боку офішіалз не було...

Тенденція, аби Україна робила всю брудну роботу сама - нікуди не ділася. Треба вчитися тому протистояти.

І Зе з МЗС працюють так, як мало хто від них чекав. Головне, вони врешті почали прсилухатися до тих, хто дає недурні поради з різних боків.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Кулєба реально монстр. На відміну від чморилого Клімкіна

Вообще в МЗС блатных почти нет. Нехлебное место...

Кулеба слишком молодой, чтобы я что-то мог о нем раньше слышать,

но похоже он из "карьерных" в профессиональном смылсе этого слова.

Если там не он один такой из "молодых" то это на будущее гуд. У украинской дипломатии

после победы будет ОЧЕНЬ МНОГО работы...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Читав його останню статтю у DW? Там він німецьким європідарам насував по повній. Сказав, що не в останню чергу це їх заслуга в тому, що хуйло повністю втратив берега https://www.liga.net/ua/politics/opinion/moment-vybora-dlya-germanii-vy-sdelali-malo-v-ukraine-vse-esche-gibnut-deti-ot-bomb-rossii
 

Ми просили дати зброю, і у відповідь чули розповіді про "історичну відповідальність", яка чомусь розповсюджувалася на росіян, але не на українців.

Ми просили не будувати Північний потік-2. Але ви казали, що це суто "комерційний" проєкт.

Ми застерігали, що Путін – це зло такого масштабу, якого світ не бачив вісімдесят років.

Ми просили не повторювати помилок минулого і зупинити його до катастрофи. Ви не вірили нам і наполягали на важливості діалогу з Путіним.
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Читав його останню статтю у DW? Там він німецьким європідарам насував по повній. Сказав, що не в останню чергу це їх заслуга в тому, що хуйло повністю втратив берега https://www.liga.net/ua/politics/opinion/moment-vybora-dlya-germanii-vy-sdelali-malo-v-ukraine-vse-esche-gibnut-deti-ot-bomb-rossii

 

 

Хуйло це зло такого масштабу якого світ не бачив крапка

Link to comment
Share on other sites

Цікаво було би зараз послухати стару ГБшну суку, Меркельшу. Та вчасно здриснула, падла

Я даже  знаю  того, кто организовал публикацию ... Нужная статья для просветелния немецких мозгов ...

Link to comment
Share on other sites

Хуйло це зло такого масштабу якого світ не бачив крапка

Просто Гитлер, но  ядерной кнопкой.

С другой стороны, хорошая встряска для заплывшего жиром Запада,

но ужасно, что за счет Украины... Но ничго, тем больше будет ее премия в новом мире...

Нужно еще немного продержаться... А потом воздаться всем по делам их...

Link to comment
Share on other sites

Наш гетьман знову почав імпровізувати, знову хоче зазирнути хуйлу в очі і марить про якісь компроміси. Які компроміси, Вова? З ким?

ТАй дайте ему блять Зазырнуть! Потом эта тема закончится... Хотя, какие там глаза... Все уже....

Уже никаих глаз не будет, чтобы он там не хотел...

Link to comment
Share on other sites

Бля, краще б озвучував тексти , що йому пишуть розумні люди, а не імпровізував. Яйця є, як виявилось, а з макітрою - швах...
 

Президент Владимир Зеленский повторил, что готов рассмотреть некоторые компромиссы, чтобы положить конец боевым действиям в Украине. Это позиция, которую он занимает с начала войны. Но глава нашего государства не допускает "предательства" Украины. Об этом президент Украины сказал на Bild TV, сообщает Bloomberg.

"Другая сторона тоже должна быть готова идти на компромиссы — поэтому они и называются компромиссами. О деталях мы пока не можем говорить", — сказал Зеленский.

Он добавил, что прямого контакта с президентом России владимиром путиным не было, и "только после прямых переговоров между двумя президентами мы сможем положить конец этой войне".
Link to comment
Share on other sites

Зе может говрить что хочет, но конец вонйе положит только армия, УЖЕ ощутившая вкус победы.

Я очкень сомневаюсь, что кто-либо сможет остановить этих солдат где-то ближе, чем в Керченской бухте....

Link to comment
Share on other sites

Про військо левів з бараном на чолі ти ж в курсі? Єрмачок со товаріщі нікуди не подівся, а лише затих до часу

Это если бы ЗЕ был товарищем Сралиным в 1945 году... Он бы мог что-то там с львами делать.

Сейчас Зе на своем месте. Идеальном. Шаг в сторону и все сломается для него очень быстро. Но об этом будем думать

после победы. Еще раз. Просто пока все софиты на Зе, но так не всегда будет. И Ермачок и прочая "таможня", которая за 3-5 тонн евро пропускает мужиков призывного возраста через юго-западный кордон, и другие...Обо всех вспомним.

Link to comment
Share on other sites

Кулєба реально монстр. На відміну від чморилого Клімкіна

 

Ну, до війни Єрмак своєю сракою Кулебу відсунув і зображав великого дипломата.

В мене таке враження, що хтось натиснув на ЗЕ, щоб він то шапіто з 95 кварталу від справ відсунув.

І справа пішла.

Ще б Гетьманцева хтось прибрав (мотив є - помічник Сівковича і лєпший друг регіоналів) - то і в економіці може почало б налагоджуватися.

 

Мене ще от що турбує. Голова ВР - Стефанчук...  :fp1: А він друга людина в державі. Якщо ЗЕ не може виконувати обов'язки, то його Стефанчук має замінити. От де треш трешовий...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

До речі, Сілентіо.

 

Закиньте, якщо можете, в амерські соцмережі тему: чи тепер вони розуміють, що відібрали ядерний арсенал не в тої країни?

Link to comment
Share on other sites

До речі, Сілентіо.

 

Закиньте, якщо можете, в амерські соцмережі тему: чи тепер вони розуміють, що відібрали ядерний арсенал не в тої країни?

Ну я в соцмережах не присутствую, но где могу генериурую на мой взгляд првильные мыслевирусы.

 

Вот например, чем должна закончиться для Раши война с Украиной. - Их навсегда нужно будет лишить ядерного оружия. Повторения 1992 года, когда можно и нужно было это сделать - быть не должно!

Link to comment
Share on other sites

Ну, до війни Єрмак своєю сракою Кулебу відсунув і зображав великого дипломата.

В мене таке враження, що хтось натиснув на ЗЕ, щоб він то шапіто з 95 кварталу від справ відсунув.

І справа пішла.

Ще б Гетьманцева хтось прибрав (мотив є - помічник Сівковича і лєпший друг регіоналів) - то і в економіці може почало б налагоджуватися.

 

Мене ще от що турбує. Голова ВР - Стефанчук...  :fp1: А він друга людина в державі. Якщо ЗЕ не може виконувати обов'язки, то його Стефанчук має замінити. От де треш трешовий...

Да там чистить и чистить! Я думаю их никто спецально не отодвигал, сами отодвинулись просто потому, что дятлами можно прикидываться пока все хорошо, но когда экстримальная ситуация, требующая мозгов и яиц, такие обычно сами самоустраняются.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...