Перейти до змісту

Український офіцер заявляє, що ФСБ РФ викрала його сина в Білорусі


Recommended Posts

Український офіцер заявляє, що ФСБ РФ викрала його сина в Білорусі

 

 

http://www.pravda.com.ua/news/2017/08/28/7153365/

http://www.pravda.com.ua/news/2017/08/28/7153368/

 

Колишній прикордонник Ігор Гриб, який займається створенням капеланської служби в силових органах, каже, що спецслужби Росії викрали його сина Павла під час відвідин Білорусі.
Про це він написав у Facebok.
"24 серпня 2017 року мій син Павло (19 років) поїхав до міста Гомель на зустріч з дівчиною, з якою познайомився і спілкувався тільки в соціальних мережах, без особистого знайомства, спочатку в VK, а потім в Скайп, яка з його слів, мала приїхати на зустріч з Російської Федерації", – написав батько.
Він зазначає, що за домовленістю Павло мав повернутись в той же день. Коли на наступний день він не повернувся, батько поїхав до Гомеля на його пошуки.
"І там я з’ясував, що Павло знаходиться в розшуку за ст. 205 КК РФ (терористичний акт), ініціатором є ФСБ РФ по Краснодарському краю м. Сочі", – зазначає офіцер.
В Гомельській прикордонній групі Грибу заявили, що не мають жодної інформації стосовно його сина. Прикордонне керівництво зустрічатись із батьком відмовилось.
В той же час українська прикордонна служба має інформацію про перетин ним кордону через пункт пропуску "Нова Гута" (Чернігівська область, Україна) - "Нові Яриловичі" (Гомельська область, Білорусь).
"Таким чином стало зрозуміло, що ФСБ виманило Павла до Гомеля, під виглядом зустрічі з дівчиною та провело затримання", – пише також Гриб.

 

 

Блин, ну как можно быть таким дятлом чтобы отправить своего сына к врагу "потрахаться"???

 
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Почитала страницу папы...

мутно оно как-то

инвалид, на препаратах...

активно поносил агрессора в соцсетях, т.е. во Вк сидел и после запрета?

и тут бац! к кацапке на свиданку в Гомель

А почему не она к нам?

 

21106785_1945550325718020_24502563539319


ДУЖЕ ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!!!

24 серпня 2017 року мій син Павло (19 років) поїхав до міста Гомель на зустріч з дівчиною, з якою познайомився і спілкувався тільки в соціальних мережах, без особистого знайомства, спочатку в VK, а потім в Скайп, яка з його слів, мала приїхати на зустріч з Російської Федерації. 
За домовленістю, Павло мав повернутись в той же день. Коли на наступний день він не повернувся, то я поїхав до Гомеля на його пошуки.
І там я з’ясував, що Павло знаходиться в розшуку за ст. 205 КК РФ (терористичний акт), ініціатором є ФСБ РФ по Краснодарському краю м. Сочі. В Гомельській прикордонній групі (аналог нашого прикордонного загону), звернувся до чергового з проханням повідомити, де знаходиться мій син, так як відповідно до інструкцій, прикордонники при виявленні в пункті пропуску осіб, відносно яких оголошено розшук, проводиться їх затримання з подальшою передачею відомству, яке ініціювало розшук. В мене спитали особисті данні на Павла та пообіцяли розібратись.
Та через годину-півтори мені передали, що ніякої інформації стосовно сина прикордонники не мають, що є відвертою брехнею! І зустрічатись зі мною прикордонне керівництво відмовилось.
Таким чином стало зрозуміло, що ФСБ виманило Павла до Гомеля, під виглядом зустрічі з дівчиною та провело затримання. 
Революцію Гідності Павло зустрів з надією на зміни в країні. І після військової агресії РФ проти України, він був активним дописувачем в соціальних мережах, часто не підбирав вирази відносно ворогів Батьківщини. Можливо, це і стало приводом провокативних дій ФСБ РФ.
Таким чином, на цьому прикладі видно, що Московія не зупиниться ні перед чим, і піде на яку завгодно провокацію.
І це при тому, що Павло участі в бойових діях на Сході України не брав, та й служити в силових структурах, за станом здоров’я, йому заборонено. Він має інвалідність. Павло постійно змушений приймати підтримуючи препарати. Відсутність ліків може привести до фатальних наслідків. Не знаю, чи відомо про це тим провокаторам з ФСБ, які влаштували цю ганебну акцію.
Звертаюсь до всіх! Донесіть цю інформацію до своїх рідних і знайомих, які є користувачами соціальних мереж, щоб не повторити помилки Павла. Також, прошу помолитись за звільнення Павла і повернення його в Україну.

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Очень странный поступок. Когда зимой, мой сын собрался в питер к родственникам невесты, я ткнул пальцем на все его фотки и допысы в соцсетях и спросил.. Ты хочешь закончить свою жизнь в мордовском лагере? Он со мной согласился.

  • Upvote 9
Link to comment
Share on other sites

Один на заробитки  в Москву едет другой  к Белоруссию к телке ( скорей всего заманили )   третий в Крым  чем они думают дятлы ?  Тут после  своих  постов и тем   крест поставил на всех  поездах в РФ  и  к бульбашам  а тут имея родственников  военных или сами участвовали в АТО ехать в врагу  в гости.

 

 На мой взгляд СБУ и    командование не дорабатывает нужны срочные меры по официальному запрету выезда военных  и их близких родственников  в РФ и Белоруссию.  

Змінено користувачем Юрий с ФУП
Link to comment
Share on other sites

Один на заробитки  в Москву едет другой  к Белоруссию к телке ( скорей всего заманили )   третий в Крым  чем они думают дятлы ?  Тут после  своих  постов  крест поставил на всех  поездах в РФ  и  к бульбашам  а тут имея родственников  военных или сами участвовали в АТО ехать в врагу  в гости.

 

 На мой взгляд СБУ и    командование не дорабатывает нужны срочные меры по официальному запрету выезда военных  и их близких родственников  в РФ и Белоруссию.  

Тут один, из самых активных зрадойоппиков, ездит в кацапию собак продавать. Цигель цигель айлюлю... :lol2:

Link to comment
Share on other sites

На мой взгляд СБУ и командование не дорабатывает нужны срочные меры по официальному запрету выезда военных и их близких родственников в РФ и Белоруссию.

В официальном плане всевозможные препоны для невыезда наших военнослужащих в рашу, тот и другие потенциально опасные страны сделаны. Другое дело что универсального средства от дураков просто напросто не существует.

 

Что по этой ситуации то пока не очень не понятно. Офицера этого знаю, давно не служит, единственное что сейчас связывает с силовыми структурами это организация капеланской службы. По этому особого интереса для ФСБ не видно, есть "рыбки" и повкуснее.

Змінено користувачем neoosa
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


На мой взгляд СБУ и командование не дорабатывает нужны срочные меры по официальному запрету выезда военных и их близких родственников в РФ и Белоруссию.

А Армения? КНДР? Думаю десяток таких стран. Хотя -- да. Приднестровье и Абхазия актуальнее.

Link to comment
Share on other sites

 Офицера этого знаю, давно не служит, единственное что сейчас связывает с силовыми структурами это организация капеланской службы. По этому особого интереса для ФСБ не видно, есть "рыбки" и повкуснее.

 

Так у кацапов целый местный патриархат потенциальных служащих, йопт!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

https://ua.censor.net.ua/video_news/453243/use_pidlashtuvaly_mene_shantajem_tudy_vidpravyly_proty_mene_spravu_porusheno_divchyna_yaka_vymanyla

 

29.08.17 09:50  "Усе підлаштували. Мене шантажем туди відправили. Проти мене справу порушено", - дівчина, яка виманила українця Павла Гриба в Білорусь. ВIДЕО
Link to comment
Share on other sites

якась операція ФСБ

хлопець

хворий

шо з нього можна мати...

Инвалид создавал им проблемы? Да! Это очевидно, раз его заманили и выкрали. Нет человека и нет проблемы(с)

 А в Славянске весь автовокзал в наклейках. Дешевые рейсы в Москву Воронеж и Крым! Вот этого ужаса мне не понять.

Link to comment
Share on other sites

Инвалид создавал им проблемы? Да! Это очевидно, раз его заманили и выкрали. Нет человека и нет проблемы(с)

 А в Славянске весь автовокзал в наклейках. Дешевые рейсы в Москву Воронеж и Крым! Вот этого ужаса мне не понять.

Дело не в проблемах. Во-первых, будут давить на жалость, набивать цену и потом пытаться обменять на реального преступника, типа Агеева. Во-вторых, будут нагнетать антибеларусскую истерию.

Link to comment
Share on other sites

Дело не в проблемах. Во-первых, будут давить на жалость, набивать цену и потом пытаться обменять на реального преступника, типа Агеева. Во-вторых, будут нагнетать антибеларусскую истерию.

Не хочу спорить. Хлопца жалко. Молодой еще.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

До білорусів само собою претензій немає?

Нє ну ясно, чо батьці комфорт наламувати, це ж не в його країні пропав безвісті український громадянин, не Білорусь зобов'язана проводити розшукові заходи... Наш МЗС взагалі в Білорусь хоч якийсь сраний запит послав?

Link to comment
Share on other sites

До білорусів само собою претензій немає?

Нє ну ясно, чо батьці комфорт наламувати, це ж не в його країні пропав безвісті український громадянин, не Білорусь зобов'язана проводити розшукові заходи... Наш МЗС взагалі в Білорусь хоч якийсь сраний запит послав?

да. Обвинили белорусов в том, что на словах - одно, а на самом деле...

Link to comment
Share on other sites

да. Обвинили белорусов в том, что на словах - одно, а на самом деле...

ну хоч якийсь мінімум

 

а взагалі існують правові механізми, які мають запускатись в таких ситуаціях. Якщо грубо - держава на території якої третя сторона викрала громадянина зобов'язана сама його витягувати, а не включати окуня.

Link to comment
Share on other sites

ну хоч якийсь мінімум

 

а взагалі існують правові механізми, які мають запускатись в таких ситуаціях. Якщо грубо - держава на території якої третя сторона викрала громадянина зобов'язана сама його витягувати, а не включати окуня.

 

все механизмы были задействованы, насколько я понимаю

Link to comment
Share on other sites

та ну, і які дії вжила Білорусь? ))

 

До речі такі питання мають підніматись на ООН - вона для того і створена , щоб вирішувати питання втручання в суверенітет і дотримання міжнародного права. Тільки це питання Білорусь має піднімати ...

Link to comment
Share on other sites

После того, как украинец Павел Гриб исчез на территории Беларуси, МИД заявляет об опасности пребывания украинцев не только в России.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом министр Климкин заявил в интервью "Укринформу".

 

Министр отметил: "Давайте скажем честно - после того, как Павел Гриб исчез с территории Беларуси, мы должны говорить об опасности пребывания украинских граждан не только на российской территории. Хочу воспользоваться этим интервью и еще раз предупредить граждан Украины об опасности пребывания на российской территории, где все российские спецслужбы последовательно действуют против наших граждан. Я призываю каждого, кто едет на российскую территорию, очень хорошо подумать, ехать ли туда. Но сейчас у нас создалась ситуация, когда мы видим, что российские спецслужбы действуют также на территории Беларуси, и я считаю, что украинские граждане должны взвешивать, каким образом ездить туда.

 

Кроме того, мы сейчас совместно с Государственной миграционной службой и Госпогранслужбой разрабатываем концепцию, каким образом это будет работать, и в ближайшее время об этом сообщим.

...

далее https://censor.net.ua/news/455201/posle_pohischeniya_griba_mid_schitaet_poezdki_v_belarus_nebezopasnymi_klimkin
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...