Перейти до змісту

Михо-Майдан


Параска

а вы готовы опять к протестам?  

46 проголосували

  1. 1. если Михо и "прорывателей" начнут вязать и судить, пойдете на Майдан?

    • да
      5
    • нет
      32
    • еще не знаю
      9
    • свой вариант
      0


Recommended Posts

Ни физически ни морально поддерживать не буду. Это самоубийство для Укрианы. Натуральная гражданская война, на которую так надеялся Х-ло. Тимошенко участвуя во всей этой истории очень сильно упала у меня в глазах.

+=================================================================+

Олігархат при владі під проводом педрили - це загибель України.

Чим раніше скинемо педрилу - тим легше буде відновлювати Україну.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 89
  • Created
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

В этом никто не сомневается. А вот мудрости у него нет. Думаю, что он искренне хочет помочь Украине, но по факту топит ее и ставя ее ниже своих амбиций.

 

В Украине есть законная власть, которая заработала какой-то авторитет в мире. Не идеальная, но она есть. Очень много труда было положено на то, чтобы текущую власть считали законной и вели с ней диалог. Он же пытается дискредитировать ее, давая Х-лу на руку так необходимые ему козыри. Просто безумство.

 

Порох дурак, что до такого довел ситуацию. Хотел показать, что в Украине прошли времена анархии, но не рассчитал, что народ у нас без "зрады" жить не может. За что расплачивается свободой уже сотни лет. :(

+====================================================================+

А у влади мізки є? Чи тільки підставка для шляпи? Бо таку дурню робити на очах в усього світу, в прямому ефірі - це треба бути "альтернативно обдарованим".

Link to comment
Share on other sites

В Україні ніколи не було і не буде персональних Майданів.

Ми мали два нещодавніх Майдани і обидва були запобіжною реакцію колективної свідомості нації проти поглинання Мордором.

Майдан за Міхо в принципі не є можливим.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

В Україні ніколи не було і не буде персональних Майданів.

Ми мали два нещодавніх Майдани і обидва були запобіжною реакцію колективної свідомості нації проти поглинання Мордором.

Майдан за Міхо в принципі не є можливим.

 

Міхо, наразі згрожує лише адмінштраф. А реальне ув'язнення тим, хто його заносив в Україну. Так що, я би не був таким категоричним. Тим більше, що педрильня обирає, раз за разом, найгірші варіанти із можливих  

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Міхо, наразі згрожує лише адмінштраф. А реальне ув'язнення тим, хто його заносив в Україну. Так що, я би не був таким категоричним. Тим більше, що педрильня обирає, раз за разом, найгірші варіанти із можливих  

 

Нє, питання Міхо не є з розряду тих, що загрожують самому існуванню нації. Тому Майдану не буде, Майдан - це готовність до самопожертви.

Ті, хто гуртуються зараз навколо Сакакашвілі зараз - є в більшості своїй примітивними кон'юнктурними пройдисвітами, що бачуть в ньому швидкий соціальний ліфт на командну висоту. Не треба ілюзій. Так, вони розхитують мимоволі феодальну систему, але їхні думки є вкрай нетотожніми з ліберальними орієнтирами. Мусимо дивитися на них лише як на корисних дурнів.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

В Україні ніколи не було і не буде персональних Майданів.

Ми мали два нещодавніх Майдани і обидва були запобіжною реакцію колективної свідомості нації проти поглинання Мордором.

Майдан за Міхо в принципі не є можливим.

Вообще никак не связано. Первый вышел против фальсификаций выборов, второй как протест против избиения студентов.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Вообще никак не связано. Первый вышел против фальсификаций выборов, второй как протест против избиения студентов.

М-да.  Ви  де  були,  коли  ті  Майдани  піднімалися?   Це  щось  на  зразок:  "Смотрю  в  книгу..."

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Ви де були, коли ті Майдани піднімалися?

 

Як де? Ви не знаєте? Певно насолоджувався запорєбриковим парядком і законністю, випробовував (дуже успішно) прекрасну безкоштовну кацапську медицину :D

А може і на антимайдані? :nose3:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Як де? Ви не знаєте? Певно насолоджувався запорєбриковим парядком і законністю, випробовував (дуже успішно) прекрасну безкоштовну кацапську медицину :D

А може і на антимайдані? :nose3:

Птычка, своим враньем и наговорами, давно никого не удивишь. Так-что не старайся. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Птычка, своим враньем и наговорами, давно никого не удивишь. Так-что не старайся.

 

А то Ви не самі розповідали :weep: про порядки, закон і медицину - от  прям враньйо :lol2:

Забули чи що?

 

ЗІ Вже стільки брехні, скілки у юльковатніків ніде нема, мені не перебрехати ніколи  - навіть не претендую :)

Link to comment
Share on other sites

Любопытная тенденция: о чём бы изначально ни была тема, если она не заглохнет на первой странице, то в конце концов превращается или в тему глумления над лесой или в срачь юльков со всеми остальными  :D

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

А то Ви не самі розповідали :weep: про порядки, закон і медицину - от  прям враньйо :lol2:

Забули чи що?

 

ЗІ Вже стільки брехні, скілки у юльковатніків ніде нема, мені не перебрехати ніколи  - навіть не претендую :)

Я рассказывал, что был в 2014ом в России? Совсем уже птычка завралась в конец. По ходу Киселева переплюнуть хочет.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

То що, ви вважаете, що прим1тивна аферистка з Дн1пра, у яко1 одна мета - дорватися до влади й знищити Укра1ну, чи такий же аферюга за дорученням пут1на, ото були б справжн1 ваш1 Президенти Укра1ни ?!Таке   уявлення  пояснити неможливо...

 

У ПОрошенка багато м1нус1в,Але назв1ть бодай одного когось сучасного , у якого б, оп1сля проживання в совку, не було би вад 1 гр1х1в. От ви особисто н1коли не давали хабаря чи не брали ?Т1льки одн1 беруть тисячами , 1нш1 сотнями тисяч, т1льки й р1зниц1.

 

Порошенко залежить в1д ол1харх1в.1накше в1н не став би президентом.Давайте поставте вову парасюка чи там ще якогось самородка з народу. Та жодна кра1на поглумиться й погидуе з нами мати справу, а не те що  буде дослуховуватися до нас.Бо укра1нц1 при всьому  переважно  не дуже  1нтелектуально розвинен1, вибачте, що так кажу.Правда г1рка.Сусп1льне мислення в Укра1н1 на р1вн1  кухн1, а не держави.У рос1ян 1нша крайн1сть.Останн1й алкаш в рос11 - 1мперець.Пропаганда  там найдосконал1ша, мабуть, у св1т1.Тому-то.Та й  1стор1я 1нша

 

А Порошенко  осв1чений, з належно1 с1м"1, економ1ку вчив не з чуток, мови знае. ну й таке 1нше,Я не знаю в Укра1н1 жодного . хто був би кращий за нього,

Link to comment
Share on other sites

То що, ви вважаете, що прим1тивна аферистка з Дн1пра, у яко1 одна мета - дорватися до влади й знищити Укра1ну, чи такий же аферюга за дорученням пут1на, ото були б справжн1 ваш1 Президенти Укра1ни ?!Таке   уявлення  пояснити неможливо...

 

У ПОрошенка багато м1нус1в,Але назв1ть бодай одного когось сучасного , у якого б, оп1сля проживання в совку, не було би вад 1 гр1х1в. От ви особисто н1коли не давали хабаря чи не брали ?Т1льки одн1 беруть тисячами , 1нш1 сотнями тисяч, т1льки й р1зниц1.

 

Порошенко залежить в1д ол1харх1в.1накше в1н не став би президентом.Давайте поставте вову парасюка чи там ще якогось самородка з народу. Та жодна кра1на поглумиться й погидуе з нами мати справу, а не те що  буде дослуховуватися до нас.Бо укра1нц1 при всьому  переважно  не дуже  1нтелектуально розвинен1, вибачте, що так кажу.Правда г1рка.Сусп1льне мислення в Укра1н1 на р1вн1  кухн1, а не держави.У рос1ян 1нша крайн1сть.Останн1й алкаш в рос11 - 1мперець.Пропаганда  там найдосконал1ша, мабуть, у св1т1.Тому-то.Та й  1стор1я 1нша

 

А Порошенко  осв1чений, з належно1 с1м"1, економ1ку вчив не з чуток, мови знае. ну й таке 1нше,Я не знаю в Укра1н1 жодного . хто був би кращий за нього,

 

 Гайди до Байди головного мозку. Та найди вже ти букву "і" на клавіатурі, нарешті. Українці ій інтелектуально не розвинуті, блять! :fp1:

 

http://picua.org/img/2017-09/11/t29cbq8jmvsrx05nyutxkyn0w.png

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

В Україні ніколи не було і не буде персональних Майданів.

Ми мали два нещодавніх Майдани і обидва були запобіжною реакцію колективної свідомості нації проти поглинання Мордором.

Майдан за Міхо в принципі не є можливим.

+=============================================================+

Підтримка Сааки, що продемонстрована на кордоні зобумовлена протестними настроями суспільства ПРОТИ існуючої олігархії в Україні. У цьому-ж була причина та рушійна сила попередніх Майданів.

Link to comment
Share on other sites

 Гайди до Байди головного мозку. Та найди вже ти букву "і" на клавіатурі, нарешті. Українці ій інтелектуально не розвинуті, блять! :fp1:

 

http://picua.org/img/2017-09/11/t29cbq8jmvsrx05nyutxkyn0w.png

+====================================================================+

То він про свій інтелектуальний рівень гутарить. Бо глибше зрозуміти не здатен.

Link to comment
Share on other sites

Любопытная тенденция: о чём бы изначально ни была тема, если она не заглохнет на первой странице, то в конце концов превращается или в тему глумления над лесой или в срачь юльков со всеми остальными  :D

Та навпаки ж - всіх решти :diablo:  з юльками!  :love: 

:gigi:

Link to comment
Share on other sites

Порошенко залежить в1д ол1харх1в.1накше в1н не став би президентом.

Так и запишем.

 

Розділ I

ЗАГАЛЬНІ ЗАСАДИ

Стаття 1.

Україна є суверенна і незалежна, олігархічна держава.

 

Стаття 2.

Суверенітет України поширюється на всю її територію.

Україна є унітарною державою.

Територія України в межах існуючого кордону є цілісною і недоторканною.

 

Стаття 3. Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні безумовною власністю олігархів.

Людина зобов'язана спрямовувати свою діяльність на користь олігархів. Людина відповідає перед олігархами за свою діяльність.

Утвердження і забезпечення прав і свобод олігархів є головним обов'язком держави.

 

Стаття 4. В Україні існує єдине громадянство. Підстави набуття і припинення громадянства України визначаються Президентом.

 

Стаття 5. Україна є олігополією.

Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є олігархи.

Олігархи здійснюють владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 Гайди до Байди головного мозку. Та найди вже ти букву "і" на клавіатурі, нарешті. Українці ій інтелектуально не розвинуті, блять! :fp1:

 

http://picua.org/img/2017-09/11/t29cbq8jmvsrx05nyutxkyn0w.png

 

 

 

   У нього в ольгіно в хуйлостані буква і  відсутня... :pleasant:   

Link to comment
Share on other sites

та шо ж ви за букву вчепилися, мо1 люююб! !нтелектуали кацапет1вськ1 ? Не суть важливо.Для вас не видно, що        п1д так зван1 рос1йсько-б1лоруськ1 в1йськов1 навчання  п1дганяють  сценар1й з Донбасу.  До Львова  завезуть ще трохи мордоворот1в з  рашки та сходу Укра1ни, п1дключать угорц1в з румунами 1 -льв1вська народна республ1ка вам як щастя. Таки укра1нц1 не вельми розумн1. Вам нав1ч - 1 п1дтвердження  цього сценар1ю  - под11 з аферисткою та пройдисв1том. В1таю, лююююб1 мО1.  Ви - справжн1 укра1нц1, не те що я.

Link to comment
Share on other sites

!нколи набридае ваша подв1йна прим1тивна гра. Хоча тут бувають серед п1ску  й   золот1  блиск1тки.Заради них читаю форум.Та й то таке - не можуть бути вс1 з користувач1в до б1са розумн1.  що б то було...

 

 Ваша пиндю.лька з  б1глим   ут1качем грузинським екс-президентом  добрячого таки навели шороху на западенських рагул1в.Зал1зли  ,бач , в уг1ддя свободи  та й давай за 200 гривень купувати патр1от1в наших 1ван1в  Тож про них сказав як вл1пив укра1нський поет :" ти, брате, любиш Русь за  хл1б 1 кусень сала  . я ж не люблю 11..."  Але про що це  йдеться ?!  бридня якась. Практичн1 ж бо пани.Вартують 200 гривень..

  О-ла-ла , полум"ян1.

Link to comment
Share on other sites

!нколи набридае ваша подв1йна прим1тивна гра. Хоча тут бувають серед п1ску  й   золот1  блиск1тки.Заради них читаю форум.Та й то таке - не можуть бути вс1 з користувач1в до б1са розумн1.  що б то було...

 

 Ваша пиндю.лька з  б1глим   ут1качем грузинським екс-президентом  добрячого таки навели шороху на западенських рагул1в.Зал1зли  ,бач , в уг1ддя свободи  та й давай за 200 гривень купувати патр1от1в наших 1ван1в  Тож про них сказав як вл1пив укра1нський поет :" ти, брате, любиш Русь за  хл1б 1 кусень сала  . я ж не люблю 11..."  Але про що це  йдеться ?!  бридня якась. Практичн1 ж бо пани.Вартують 200 гривень..

  О-ла-ла , полум"ян1.

А у вас в ольгіно немає клави з буквою і?

Економите?  :pleasant:

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...