Перейти до змісту

Майя и ее две мамы. Скандальное


Параска

Recommended Posts

Можливо, дві лесбійки можуть виховувати дитину, або мати-одиначка, або бабця, бо тато - в Польщі, а мама - в Італії, життя всіляко може обернутись, і чмирити дитину за це - не дай Боже, але чи варто розповідати, що ці варіанти нічим не поступаються тому, коли вдома є і тато, і мама? Бажання гомо-пар мати рівні права зрозуміле, але воно значно менш значуще, ніж інтереси дитини.

 

Не варто плутати припустиме і повноцінне. Тут недоречні розмови "А чому це натурали вирішуватимуть, що повноцінне, а не геї і лесбійки?" Все одно ми вирішуємо, що деякі речі гірші або гідні осуду - наприклад, красти чи не чистити зуби, і це нормальна реакція людини. Хтось може не погодитись, але я так вважаю, і засуджувати мене за мою думку - не менш нетолерантно, ніж засуджувати гомосексуалів.

 

Хороший текст.

Захотелось дать автору по морде.

Link to comment
Share on other sites

"Кого ебать" - это вы про библию? или "нормами морали"? почему такое неприятие того что в какой то семье может быть две мамы, и такое нейтральное к религии? почитайте ветхий завет - там многое вас удивит в плане "нормы морали"

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Все с вами ясно - похоже что головожопое "кого ебать" - это все что можете связно изложить в виде текста

вы заявили

А вас верующие в пасху или на рождество не напрягают? Религия более беспринципно и жёстко вмешивается в воспитание и повседневную жизнь.

и понятно почему, жопу и голову не различаете. Спасибо, у меня всё
Link to comment
Share on other sites

Було б дуже цікаво, якби хтось притяг результати об'єктивного наукового дослідження, як вирізняються діти, виховані в одностатевих партнерствах, щодо

 

психологічної стабільності

успіхів у навчанні і кар'єрі

(не-)конфліктності у спілкуванні

спілкування з протилежною статтю

сексуальної орієнтації

кількості народжених дітей і способів їх виховання

релігійності

законослухняності

 

і т.п. Від цього мало б залежати ставлення суспільства до такого явища - принаймні на рівні підтримки-непідтримки.

Link to comment
Share on other sites

Ця вся пропаганда не що інше як марксизм-лесбіянізм коли пробують зруйнувати суспільство і збудувати нову людину .Тому і така революційна метушня по пропихуванні "прогресивних"цінностей.Але як і комуна це все можливо лише при використовуванні репресивно ідеологічного пресингу держави.І так само як комуна вмре .бо або традиційний світопогляд перемоде або прийдуть зі сторони ІСІС і тд
Link to comment
Share on other sites

а хто знаед, коков процент гомо и би?

а то кагто не доводилось видеть такую статистеку,

а гугелеть лень - леса зоспатая уже...

 

можед, знает таки хто?

немецкая статистика пойдет?

приятельница выкладывала недавно,поищу

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

От интересно, в какой семье вырастет более здоровое психически дитя - с двумя мамами или с пьющим и пиздящим все живое через день отцом.

И только не надо мне говорить, шо украинские семейные традиции знать не знают, что такое прятаться в огороде од бегающего вокруг хаты з сокирою батька.

 

Це я к тому, шо кто б уже говорил...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

От интересно, в какой семье вырастет более здоровое психически дитя - с двумя мамами или с пьющим и пиздящим все живое через день отцом.

И только не надо мне говорить, шо украинские семейные традиции знать не знают, что такое прятаться в огороде од бегающего вокруг хаты з сокирою батька.

 

Це я к тому, шо кто б уже говорил...

 

Я, наприклад, про такі сімейні розваги знаю тільки з анекдотів. Мабуть, вони ще менш поширені, наж одностатеві пари.

 

І з чого видно, що обидві мами не можуть пиячити через день? Чи між лесбійок практикується виключно здоровий спосіб життя?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Я, наприклад, про такі сімейні розваги знаю тільки з анекдотів. Мабуть, вони ще менш поширені, наж одностатеві пари.

 

І з чого видно, що обидві мами не можуть пиячити через день? Чи між лесбійок практикується виключно здоровий спосіб життя?

 

То ви напевно дитя висоток.

Ближче треба бути до народу.

Я наприклад знав одного вчителя, так його родина ночувала дома через день. Він один день виносив двері та шибки, наступного вставляв. Якщо тиждень була тиша, то всі чекали чого мега феричного.

 

Коли вчергове його збиралися звільняти, то родина, включно з вчителями школи благали його пробачити.

Нещодавно цікавився їх долею. Все залиишилися живими, правда дружина втікла таки з дітьми до батьків в інше село.

 

І таких концертів вистачає...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Тобто лесбійки можуть конкурувати тільки проти алкоголіків?а нормальна звичайна сімя поза конкуренцією

ну лезбіки ж існуть незалежно від вашого або мого бажання. Правда?

Так якщо вони вирішили завести дитину, та дають їй тепло родини, любов, та розвиток особистості, то які можуть бути до цього претензії?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

ну лезбіки ж існуть незалежно від вашого або мого бажання. Правда?

Так якщо вони вирішили завести дитину, та дають їй тепло родини, любов, та розвиток особистості, то які можуть бути до цього претензії?

 

Претензії не  до них, а до книжки і її авторки, яка нав'язує незформованим мізкам дітей поняття, що одностатеві сім'ї це нормальне, природнє явище

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Гомосексуальні союзи мають набагато менші шанси це.все.дати.Ьо статистично гомосексуалісти частіше в депресіях.схильні до самогубств і тд.Але якщо мають дитину це їхній шанс виховати.Але їм цього мало і домагаються заборони наприклад святкування дня батька бо їхня дитина в стресі від того що тата нема і тд.Для мене важливим є те як дивитись на гомосексуалізм.Як на каліцтво чи як норму.Якщо суспільство дивитемиться на це як на союз двох індивідуумів які не здатні на нормальні стосунки і шукають щось сурогатне щоб відчути повноту життя то це ок.Але якщо казати що це ок і файно і ми повинні радіти за них а хто не так думає це якийсь недорозвинутий реднек який застряв в 17 столітті і не хоче модернізуватись то то відповідь одна буде GFY
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

82% жінок і 86% чоловіків описують себе виключно гетеросексуалами. 1% гомосексуалами. Решта ні те, ні се.

 

 

о, пасипка, Параска.

для сравнения можно вспомнить основной принцып демократии - подчинение

меньшынства большынству.

повторяю - для сравнения.

очень интересное сравнение, мне кажеццо... 

Link to comment
Share on other sites

 

 


Подрастёт - узнает, когда придёт время. Что иногда бывает и вот такое. А уж дальше пусть самостоятельно решает, это норма, или нет, и как относиться к подобным вещам.
да, в условной группе детсада из 15 чел. 14 чел. будут себе подрастать и потом узнавать, а одно дитя УЖЕ наказано не за свою вину, потому что должно ждать этого ПОТОМ, потому что на всех этих утренниках/расскажи_про_семью УЖЕ должно врать. Потому что рассказывать нельзя, ведь другим это потом надо узнать. И рисовать папе/маме открытку с самолетиком/тюльпанчиком ребетенку из такой семьи все равно придется ибо программа и учебному процессу начхать на конкретное дитя и его психу, которая формируется, главное выполнить план и устроить выставку работ деток. Но ребенок ДОЛЖЕН и послушно заучивает/рисует, и молчит, прячется, потому что он УЖЕ не такой. Я понимаю, что сейчас расскажут, что так у ребенка формируется картинка как должно быть правильно, но вот кому ребетенок отнесет нарисованную картинку "я и папа на рыбалке" если папы отродясь не было? Ребенка сразу приучают к фальши.. И что страшного, если ребенок на рыбалке нарисует не папу, а мамопапу? Можно громко и долго кричать на авторку книжки и ей подобной, но подобное УЖЕ есть и с этим надо жить, и жить цивилизованно... Кстати, выше приводили пример деток слепых/с синдромом Дауна/ etc. - их часто видно в обычном детсаду/школе? вот только честно давайте. Общество давно их запинало по домам/приютам, и не в последнюю очередь чтобы большинство деток уже потом соприкасалось с ними, а сейчас не нарушать нетоварным видом таких деток мир большинства.... Большинство всегда право, потому что меньшинство - статпогрешность по масштабам большинства но никак не живые люди...
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Почему "норма" должна быть только одна?

Даже в меданализах понятие "норма" часто выражается коридором показателей.

Почему идет такая борьба кто будет более "нормее", а кто - "менее"?

У вас же хватает толерантности не бить морду веганам только потому что они не едят мяса? Для них - одно норма, для вас - другое. Вам же никто не навязывает менять свой образ жизни - в книге просто просьба не относиться к этому как к "ненормальности"!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Почему "норма" должна быть только одна?

Даже в меданализах понятие "норма" часто выражается коридором показателей.

Почему идет такая борьба кто будет более "нормее", а кто - "менее"?

У вас же хватает толерантности не бить морду веганам только потому что они не едят мяса? Для них - одно норма, для вас - другое. Вам же никто не навязывает менять свой образ жизни - в книге просто просьба не относиться к этому как к "ненормальности"!

 

Там выше уже упоминалось окно Овертона. Это как раз тот случай

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Вам же никто не навязывает менять свой образ жизни - в книге просто просьба не относиться к этому как к "ненормальности"!

У нас ось в одній школі заборонили дівчатам носити спідниці. Щоб не травмувати трансів яких на всю школу 1%

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...