Перейти до змісту

Как Саакашвили хочет изменить Украину за 70 дней


кноп

Recommended Posts

 

 


Просто запретить владельцам СМИ иметь какой-либо другой бизнес.

 

То будуть медіамагнати, тобто еталонні олігархи :D І чому вони не зможуть лобіювати інтереси інших олігархів?

Це все бла-бла популістське, яке нічого не має під собою.

А от в Європі є досвід заборони політичної реклами на ТіВі і в пресі, але цей досвід видно не цікавий, бо там нема магічних слів крекс-пекс-шмекс олігахи-корупція-реформа :K

Link to comment
Share on other sites

 

 


принаймні ні з цією ВР і не з цим вибочим законодавством

 

Ця Рада найкраща - це всі визнають :fp1:

Уявляєте, що наприймає наступна, де, як зараз видно, буде синяччя більше і всіляких старих-нових-відроджених аферюг?

Хіба може до виборів щось змінится.

 

ЗІ Міхина програма - це просто еталон популізму, не знаю, хто зможе перевершити :weep:

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

краще бути успішним і ефективним керівником, який виконує свої обіцянки. і щоб табурєтка була засобом їх виконання, а не просто метою життя

Такого никогда и нигде не выберут. Это администратор, а не политик.
Link to comment
Share on other sites

ЗІ Міхина програма - це просто еталон популізму, не знаю, хто зможе перевершити :weep:

:lol2:

Шо там Ющ/Чугуний/Порох обещал и сделал?

Змінено користувачем Jinx
Link to comment
Share on other sites

Очередная популистическая херня, нем самого главного, как этого всего добиться.

Проголосували ж перелякані риги в лютому 14 року за все, що від них вимагали? Поточна зрада в аналогічній ситуації ще швидше це зробить. А от з адекватним формулюванням першочергових і наступних дій, як і з самим їх виконанням, проблеми точно будуть. Тому що тут деградувало і експертне середовище, і бюрократія.

Та шанс є. Він витікає з адекватного визначення головними гравцями справжньої опозиції фундаментальної вади нашої держави - повного її підпорядкування абсолютно безвідповідальному, але всемогутньому клану олігархів. У випадку його надійної ізоляції на самому старті, будь-які зміни стануть справою технічною.

Link to comment
Share on other sites

мне нравится, когда главным врагом реформ выставляют Тимошенко.

Которая за 26 лет никогда не имела такой власти как президенты и другие премьеры, но в тоже время даже будучи вице-премьером провела одну из самых успешных реформ в энергосекторе.

 

Вы либо молодые слишком, либо слишком наоборот...

Опоненти ігнорують факт конфіскації Юлією Тимошенко в головних олігархів - Ахметова і Пінчука - скомунижженого ними під патронатом Кучми меткомбінату Криворіжзталь. Чого ніхто ніколи в нас більше не робив, і на чому держава заробила, а олігархічна мафія втратила в сучасних цінах 100 мільярдів грн. З тих пір олігархічні медіа, експерти і боти втирали в мізки манюпаса ідеї про папулізм, авторитаризм, нездатність і т.д.  А підпорядковані олігархії держструктури лягали кістьми, аби довести її злочинність і "лузерство". В достатній мірі це вдалося. Вихованцям олігархічної мафії навіть факт настання повної дупи в державі давно вже без Юлі - не аргумент. Бо ж "кабальний котракт по 500", і хоч не брав, але плати! І пох, що реально було по 232, а за не вибране хуйлу ніхто не платив - винна косата і все!

 

Але сподіваюсь, Тимошенко зробила висновки з усієї цієї історії, і разом з іншими нарешті втілить у життя найкошмарніші сни нашої мафії!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ця Рада найкраща - це всі визнають :fp1:

Уявляєте, що наприймає наступна, де, як зараз видно, буде синяччя більше і всіляких старих-нових-відроджених аферюг?

Хіба може до виборів щось змінится.

 

ЗІ Міхина програма - це просто еталон популізму, не знаю, хто зможе перевершити :weep:

А Гнойсман популізд? 

Link to comment
Share on other sites

Гройсман - гандон, а Міха таки харизматично-істеричний популіст, або як казав один песик

 

Та всі політики популісти,  в нас така ситуація що харизматично-істеричний популіст це найкращий вибір з найгіршого.

Змінено користувачем zero
Link to comment
Share on other sites

юльки як завжди: їм пох на тему обговорення, але якщо згадали мамку, то треба терміново збиратися в зграю :lol2:

У юльків чітки орієнтири, на відміну від педріл, в минулому дрищів чи синьожопих.

Link to comment
Share on other sites

Україна для завершення четвертого перегляду програми співробітництва і отримання п'ятого траншу Міжнародного валютного фонду має затвердити пенсійну реформу, прискорити приватизацію й показати реальні результати в боротьбі з корупцією.

Є різниця -

МВФ - це реальна організація, яка дає гроші й має право щось вимагати. Їм, не країні.

МВФ гроші дає, їх можно пилити-пиляти-пиляти. Мішо намагається гроші відняти.

МВФ вимамагає боротьбу з коррупцієй 1,5р., й ця вимога стоїть завжди в топі.

Пс. Мені цікаво, ось Як ВР буде голосувати по плану Михо? Як він її нагне на ці голосування? Будуть перевибори? Я не впевнений в їхньому позитивному результаті.

Змінено користувачем mc5
Link to comment
Share on other sites

Ця Рада найкраща - це всі визнають :fp1:

Уявляєте, що наприймає наступна, де, як зараз видно, буде синяччя більше і всіляких старих-нових-відроджених аферюг?

Хіба може до виборів щось змінится.

 

ЗІ Міхина програма - це просто еталон популізму, не знаю, хто зможе перевершити :weep:

 

"Всі визнають" це хто? Кролі з педрилами і ригожопими? Не уявляю, що наступна наприймає, але я вже бачу, що наприймала нинішня. І результат її роботи мене не тішить абсолютно. Щодо синяччя і аферюг, то воно розмазано тонким шаром майже во всіх фракціях, за виключенням Самопомочі, хіба що. Ви вчергове транслюєте темник Банкової про те, шо "вибори-нічого-не-змінять-буде-тільки-гірше", сама того не помічаючи

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Ода Саахову   :corn:  Правий Бушанський. Саахов - це камінь що кинули у заповнений ряскою і мулом занедбаний ставок

 

Please wait.. Loading

І вся багнюка в тому ставку до нього й поприлипала

Link to comment
Share on other sites

 Ви вчергове транслюєте темник Банкової про те, шо "вибори-нічого-не-змінять-буде-тільки-гірше", сама того не помічаючи

  Пашинський  найкращий  , факт .

Link to comment
Share on other sites

 

 


Ви вчергове транслюєте темник Банкової про те, шо "вибори-нічого-не-змінять-буде-тільки-гірше", сама того не помічаючи

 

Та Ви примахали - сидите цілодобово, разом з іншими деятєлями, певно клавіатури вже димлять - стільки наклепали тут брехонь і брєда сивої кобили, що нормальна людина вже фейлспамом собі на лобі гулю набила , а хтось заходить на 10 хвилин в день і "транслює темник" :weep:

Капец, зовсім неадеквати, якщо не за гроші. Думаю, таки за гроші. 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Та Ви примахали - сидите цілодобово, разом з іншими деятєлями, певно клавіатури вже димлять - стільки наклепали тут брехонь і брєда сивої кобили, що нормальна людина вже фейлспамом собі на лобі гулю набила , а хтось заходить на 10 хвилин в день і "транслює темник" :weep:

Капец, зовсім неадеквати, якщо не за гроші. Думаю, таки за гроші. 

 

Вау! Дєвушка "думає". Дивина, тай годі... Думати своєю головою, і нести маячню з виглядом експерта, яку вклали у мізки олігархозмі, то є дві великі різниці.

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...