Перейти до змісту

17 жовтня


Euro

Recommended Posts

Отєто цікаво, а Коцаба теж прийде на акцію? Пабедят разом з Саакою? :weep: Чи у зрадоботів є правильні колаборанти і неправильні?

Я так зрозуміла, що Топольска з родичами, що підтримують терористів буде точно, тепер цікавить чи будуть там журнашлюхи терористів пломеніти і вимагати?

 

Фу гидота, жаль Самопоміч об це лайно марається...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5 тис
  • Created
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

У них всіх була асоціаціація,  безвіз, вільна преса і парламенсько-президеньска республіка?  :consul: Чи може вони під санкцями були і є? 

іпать зрадоботи тупі майже як їхні провідники, несуть лютий брєд і не соромляться :fp1:

Дєвочка, походу, на лєту перевдягає чергові труси. Нє, у них було оце

 

 

:consul:

Диктатура - це обмеження прав і можливостей, а не їх розширення. Як при вільному виїзді і альтернативі для бізнесу створювати диктатуру? Це якесь ноу-хау зрадофільске  :weep: брєд чистий. 

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

На відміну від зрадойобів, я звісно труси перевдягаю weep%20(1).gif
 
Повторюсь ще раз, для зрадоботіків - диктатура не може розширювати права і можливості громадян - це нонсенс :fp1:
 

Диктату́ра (лат. dictatura – необмежена влада) — нічим не обмежена політична, економічна та ідеологічна влада у державі або певному регіоні однієї чи кількох осіб, класу, соціальних груп, які у своїх діях спираються на безпосереднє застосування апарату насильства (армії, поліції, карних установ), а також відповідний політичний режим.

 

Але у зрадофілів з зрадоботами ті, хто розширює права і свободи громадян - диктатор, а ті, хто прямо говорить про їх обмеження - демократ :weep:Десь я це чула - 

"Війна - це мир, свобода - це рабство, незнання - сила" - дивно що це не офіційний девіз зрадойобів :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Шо децибеллы, то да. Децибеллы позитива от Карпенка-батяра, и прочих духліїв-пономарей  :fp1:

 ти що пірімог не бачиш ?  тут є кому  про  них  втирати .

Link to comment
Share on other sites

Але у зрадофілів з зрадоботами ті, хто розширює права і свободи громадян - диктатор, а ті, хто прямо говорить про їх обмеження - демократ :weep:Десь я це чула - 

"Війна - це мир, свобода - це рабство, незнання - сила" - дивно що це не офіційний девіз зрадойобів :D

 

То це Порошен у нас розширює права і свободи громадян? Мабуть остання судова реформаця від нього як раз це і засвідчує. Навіть не знаю як девушку класифікувати. Чи то як пророхобота латентного вульгаріс, чи просто, як особу альтернативно обдаровану.

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

традицыонно: а што там сужено-то?

:shuffle:  :gigi:

 

Например застава для позывача, защитником в суде теперь может быть только профессиональный адвокат с корочкой 

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Например застава для позывача, защитником в суде теперь может быть только профессиональный адвокат с корочкой 

 

кокая застава? чьим защитником? в коком процессе?

Link to comment
Share on other sites

кем?

а по остальным вопросам?

 

Я написал, кем. Позывачом на компенсацию вытрат на адвоката противной стороне. По остальным вопросам какая нах разница в каком процессе? Да, забыл упомянуть, что теперь участников судебных процессов можно вызывать в суд через объяву в интернете, что тоже придает пикантности будущим судебным процессам.

Link to comment
Share on other sites

большая. :nose3:

но да, с кем ето я...  :D

 

Сказать то чего хотела? Или опять ограничимся многозначительным молчанием и закатыванием глаз. Хотя, кому это я...  B-)

 

зы

По большому счету, анализировать нужно именно законопроект, поданный Порошеном, а не то, что приняли с кучей поправок. А там ништяков намного больше. Как то, повышение судебных сборов, например. Которое вроде бы похерили

Link to comment
Share on other sites

на вопросы сначала ответь, чтоб понять можно было твою маячьну, 

а потом разговор продолжать можно будет. 8-)

 

а если ты сути в который раз не доганяеши и не видишь разницы,

то зачем мне бисер-то разбрасывать?

Link to comment
Share on other sites

По большому счету, анализировать нужно именно законопроект, поданный Порошеном

 

я тебе секред открою, только ты никому не рассказывай :nose3: :

 

если анализировать ЛЮБОЙ законопроект, то зраду в нём найдешь наверняка.

не зависимо от того, кто его афтар.

а уж остальное зависит от того, чью именно зраду ты хочешь видеть и какую

именно.

 

что же касается поданного ним в конкретном случае - а ты серьёзно веришь,

что он их пишет? или хотя бы читает?

 

если он не прислушался к советам (тут ведко была) и на должности пошли

не спецыалисты в своих профилях (да, да, ето про любимых тобой

фахивцив), что чего можно от них ожыдать? вапроз кагбэ риторический...

Вот я и не буду. Потому, что услышать от тебя что-то внятное уже и не надеюсь  :pardon:

 

так ты сам разродись на внятное, ответив на три простых вапроса.  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

я тебе секред открою, только ты никому не рассказывай :nose3: :

 

если анализировать ЛЮБОЙ законопроект, то зраду в нём найдешь наверняка.

не зависимо от того, кто его афтар.

а уж остальное зависит от того, чью именно зраду ты хочешь видеть и какую

именно.

 

что же касается поданного ним в конкретном случае - а ты серьёзно веришь,

что он их пишет? или хотя бы читает?

 

если он не прислушался к советам (тут ведко была) и на должности пошли

не спецыалисты в своих профилях (да, да, ето про любимых тобой

фахивцив), что чего можно от них ожыдать? вапроз кагбэ риторический...

 

так ты сам разродись на внятное, ответив на три простых вапроса.  :gigi:

 

Я тебе тоже могу вопросов мульйон задать. Замахаешься отвечать. :gigi:  Фахивци фахивцямы, а генеральную линию гнет "Первый". Как с кандидатурами в Верховный суд, например. Не верю, что без него там фахивци самодеятельностью занимались.

Link to comment
Share on other sites

Не,ну я к тому,что всё таки что то неладно в "датском королевстве"..Понятно что война,армия и прочее.....Но..

+======================================================+

Яничари були - грабували, педрилки їх змінили - теж грабують!

Ну їх ВСІХ, в ... яму чи сміттєвий бак!

Link to comment
Share on other sites

Отєто цікаво, а Коцаба теж прийде на акцію? Пабедят разом з Саакою? :weep: Чи у зрадоботів є правильні колаборанти і неправильні?

Я так зрозуміла, що Топольска з родичами, що підтримують терористів буде точно, тепер цікавить чи будуть там журнашлюхи терористів пломеніти і вимагати?

 

Фу гидота, жаль Самопоміч об це лайно марається...

 

Самопоміч стала під прапори таваріщя Швондєра.

Link to comment
Share on other sites

 

 


То це Порошен у нас розширює права і свободи громадян?

 

Де я це казала? Безвіз розширює свободи і євроасоціація - бо це інструменти, щоб не було "необмеженої політичної економічної та ідеологічнї влади особи чи кола осіб" (див. визначення терміну диктатура). 

А далі я зависаю знов, бо особисто вважаю, що маю завдячувати цим розширенням великий кількості людей - тисячам, можливо десяткам тисяч - які працювали більше 10 років над євроасоціацією і не знаю скільки але думаю стільки ж над безваізом, і міліонам, які прогнали Янука, вони майже втрачали надію, але все ж домоглись  свого (спільними зусиллями,). Але от зрадоботи вважають, що у нас "режим" і диктатура, тому, по зрадоботівські як виходить - асоціацію нам приніс Яценюк, а безвіз Порошенко? Диктатура ж "необмежена влада" і так далі.

 

 

 


Чи то як пророхобота латентного вульгаріс, чи просто, як особу альтернативно обдаровану.

А неальтернативно обдаровані це хто? Хто з Коцабою, Топольскою, ватанами і тітуханами  на одні мітинги ходять і вважають це правильним? То це підлота - шо небудь, аби до корита дістатись, хулі ви шифруєтесь під "спасітєлей атєчества"?

 

ЗІ Порохоботи у вас в неміняних труселях сидять і чухаються :weep: труси поміняйте, то може життя відразу налагодиться, щезнуть уявні порохоботи і зрада відступить :D

Link to comment
Share on other sites

У них всіх була асоціаціація,  безвіз, вільна преса і парламенсько-президеньска республіка?  :consul: Чи може вони під санкцями були і є? 

іпать зрадоботи тупі майже як їхні провідники, несуть лютий брєд і не соромляться :fp1:

 

 

 

Мені ваші чергові брудні інсінуації зовсім не дивні, тут ви фахівець :pleasant:

Побачу як завтра будете не пукати,  а пломеніти разом з жирними упоротими пончиками і псевдокалікою на лабутенах B-) "Майдан - 3.5.9. (чи який там) все вирує"  :D

 

ЗІ Я не можу адекватно оцінювати діяльність Тіто - бо інфа про нього з бальшой савєцкой інциклапеції - а він з совком не дружив - тому там брехні і маніпуляції 146%. Не можу оцінити, етапи його кар'єри, та наю одне -  якщо вільна преса, мінімально зарегульований бізнес, альтернативи і вільний виїзд - в таких умовах диктатура неможлива, по очевидним причинам.  Значить брехня, що то все було в Югославії, або брехня, що той Тіто лютий диктатор. Або-або.

+====================================================================+

Люди живуть хлібом і до хліба, а асоціація та безвіз - це лише вишенька на торті, 

яка не замінить хліб та до хліба.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Люди живуть хлібом і до хліба

 

:fp1:це не люди, а раби.

А судячи з черги на друк біометрики, яка тільки збілшується щодня - їх таки меншість  :weep: 

До речі, про вишеньки - значна частина тих, хто робить закордонні паспорти - люди, які їх ніколи не мали, і віком за 30, так шо нінада про хліб.

Link to comment
Share on other sites

Де я це казала?  ..... Але от зрадоботи вважають, що у нас "режим" і диктатура, тому, по зрадоботівські як виходить - асоціацію нам приніс Яценюк, а безвіз Порошенко? 

 

Дєвушка свою писанину не читє а строчить на автоматі свій потік свідомості? Наразі "зрадофіли" вважають, що Порошен намагається встановити в Ураїні режим, подібний до хуйлостанівського. Об'єктивні факти говорять саме про це і мова про це. А латентні порохососи говорять про того "хто розширює права і свободи". Правда, потім вчергове перевдягають труси і говорять про "тисячі розширювачів прав і свобод"

 

 

Але у зрадофілів з зрадоботами ті, хто розширює права і свободи громадян - диктатор 

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

стопиццотый слив зощитан. :pardon:

переходим на опробованную тактику снова.

 

Ах-ха-ха! Это кто говорит? Съезжальщица 20-го левела? А тактика у тебя всегда одна: закатывать глаза, делать многозначительное лицо, задавать кучу вопросов, не отвечая по сути, а когда оппонент не ведется на твои закидоны, или когда чувствуешь шаткость своих аргументов, удаляться вдаль с гордым видом.  B-)

Link to comment
Share on other sites

Гість
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Створити...