Перейти до змісту

Конденсат на вікнах як боротись?


Гість Хома

Recommended Posts

там на майже всіх пластикових вікнах є знизу вентиляційні дірочки ґоризонтальні - десь 20х5мм, зазвичай закриті пластиковими козирьками. може позабивались пухом/пилюкою. продути/прочистити треба. ну і замість солі можна юзати рис або силікаґель - йоґо йде дофіґа в комп/електроніці в коробках - такі пакетики з прозорими шариками 3-5мм.

Link to comment
Share on other sites

 

 


там на майже всіх пластикових вікнах є знизу вентиляційні дірочки ґоризонтальні - десь 20х5мм, зазвичай закриті пластиковими козирьками. може позабивались пухом/пилюкою. продути/прочистити треба. ну і замість солі можна юзати рис або силікаґель - йоґо йде дофіґа в комп/електроніці в коробках - такі пакетики з прозорими шариками 3-5мм.

Шо тут дути?

 

IMG_20171105_144329.jpg

Link to comment
Share on other sites

IMG_20171105_085039.jpg

+==============================================================================+

Теплопровідність склопакета зависока. Треба ставити потрійний склопакет із двома порожнинами. 

І ще: поставити збоку маленький вентилятор.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Теплопровідність склопакета зависока. Треба ставити потрійний склопакет із двома порожнинами.  І ще: поставити збоку маленький вентилятор.

Вікна не я ставив і їх міняти не можна. я пробував юзати дехьюмідіфаєр - трохи є результат, але гудить падло. 

Link to comment
Share on other sites

Вікна не я ставив і їх міняти не можна. я пробував юзати дехьюмідіфаєр - трохи є результат, але гудить падло. 

+================================================================+

Став вентилятор від компа - від них шум малий.

Link to comment
Share on other sites

Так це не рятує. Треба якусь кардинальну фігню, щоб позбутись цієї срані

+=====================================================+

Кардинально: натягни плівку поверх вікна - зроби типу третє скло.

Link to comment
Share on other sites

Вентиляции не хватает. Довольно известный трабл с пластиком. Дарю идею шарового энергоэффективного проветривателя. Открываешь окно. Отрезаешь сантиметров 20ть резинки на раме внизу и столько же на окне вверху. И о конденсате можно забыть. Резинки выбрасывать не стоит, хотя-бы от рамы. Если вентиляция не нужна, например квартира пустует, резинку можно вернуть на место. Хранить резинку можно в той же раме, там обычно места более чем достаточно. 

Довольно варварский метод.

У правильных окон есть положение для "микровентиляции", когда окно не совсем плотно закрыто. Эффект аналогичный.

Link to comment
Share on other sites

Купляти  хату  з  готовими  пакетами - великий ризик. Я,  перш  ніж  вставляти  вікна,  довго  ходила  по  фірмах,  випитувала,  "винюхувала" всі  за  і  проти,  аж  потім  вибрала  найкращі,  хоч  ціна  мені  була  дуже  високою.

Link to comment
Share on other sites

там на майже всіх пластикових вікнах є знизу вентиляційні дірочки ґоризонтальні - десь 20х5мм, зазвичай закриті пластиковими козирьками. може позабивались пухом/пилюкою. продути/прочистити треба. ну і замість солі можна юзати рис або силікаґель - йоґо йде дофіґа в комп/електроніці в коробках - такі пакетики з прозорими шариками 3-5мм.

Это не вентиляция, а слив воды, которая может попадать между рамой и окном. 

Link to comment
Share on other sites

Довольно варварский метод.

У правильных окон есть положение для "микровентиляции", когда окно не совсем плотно закрыто. Эффект аналогичный.

Юх с пальцем не путай. У штатной микровентилляции, получается совсем не микро, т.к. щель по всему окну. Дует опять же со всего окна и возле окна не посидишь. И самое главное это уровень шума, он сильно разный.  

Link to comment
Share on other sites

У правильных окон есть положение для "микровентиляции", когда окно не совсем плотно закрыто. Эффект аналогичный.

 

Так у мене є ця фігня.

Купляти  хату  з  готовими  пакетами - великий ризик. Я,  перш  ніж  вставляти  вікна,  довго  ходила  по  фірмах,  випитувала,  "винюхувала" всі  за  і  проти,  аж  потім  вибрала  найкращі,  хоч  ціна  мені  була  дуже  високою.

Всі хати продаються з вікнами.

Link to comment
Share on other sites

Юх с пальцем не путай. У штатной микровентилляции, получается совсем не микро, т.к. щель по всему окну. Дует опять же со всего окна и возле окна не посидишь. И самое главное это уровень шума, он сильно разный.  

Ну, незнаю. У моих окон разница почти незаметна. Но мне все же кажется, что вентиляяция в таком случае, -- это не решение, а просто временная мера. У стеклопакетов скорее всего нарушена герметичность и ухудшилась теплоизоляция. Может сэкономили на них и они со временем "испортились".  Впрочем Jinx  об этом уже писал. 

Можно бороться с влажностью, но это устранение следствия, а не причины. Проверено на практике, решилось заменой стеклопакетов.

Link to comment
Share on other sites

логіка підказує, якщо конденсат по всьому вікну, то зависока вологість у хаті.  Причистить вентиляцію або провітрюйте.

Якщо частково - то є протяги, нещільне прилягання

Link to comment
Share on other sites

Зависока вологість тому що тут більш вологе повітря ніж в Україні, набагато більше. Те що спрацює в Україні на островах з високою вологістью не допоможе.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Зависока вологість тому що тут більш вологе повітря ніж в Україні, набагато більше. Те що спрацює в Україні на островах з високою вологістью не допоможе.

 

 

за вашою логікою УСІ вікна там мають  бути з конденсатом.

Змінено користувачем kleynod
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...