Перейти до змісту

В Зеленського полихнуло


Гість Хома

Recommended Posts

Речь не о травле идет, речь идет о том что власть подсовывает нам "очередную перемогу" под видом борьбы с сепаратистом или ватой. Имитируя свою бурную деятельность. Выборочное какоето правосудие получается. Торговать значит с сепаратистами можно, назначать их на должности в правительстве тоже можно. Грабить страну во время войны это гуд. Уходить от налогов это вообще святое дело.

Я говорю о том что мне (и я уверен большинству) побарабану что там сказал тот актер, в стране полно других проблем которые требуют немедленного решения. Такое впечатление что сажать некого, заниматься больше нечем, власть просто стебется со своего народа.

Угу. Вважає " дебілкуватими хахлами" (с)

Хоча деякі екземпляри дійсно дають привід так вважати.

Змінено користувачем Людас
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 458
  • Created
  • Остання відповідь

 

 


Я навів 3 ( три) фінальних пісні останніх років. Там не про дебілкуватих хахлів

 

а я конкретно про фильмы с "дебилковатыми хахлами"

 

не нужно про песни, я ведь не про песни, хотя можно и сериал

про робина гуда обсудить, чо...

 

но вот мне конкретно мнение юзеров про такие образы интересно.

и не только в "сватах"

Link to comment
Share on other sites

де він травлю побачив?...

заборона для добранравова на в"їзд??

 

зелєнскаму закрили квартал, закрили програми, не дають знімати кіно???

може заарештували чи прислали маски-шоу з перевіркою??

Хоть шось??

 

Травля де?

Наразі поки в мережі з подачі барижних посіпак. Бо голові палитися неможна.

Вочевидь терпець у пєтіних увірвався після успіху антиолігархічного серіалу Слуга народу - 2 і оцієї пісні, оскільки вона дуже актуальна і чутливо б'є виключно особисто по Порошенку. Влада про це мовчить, але погрожує заборонити інший серіал Кварталу - гумористичне мило з зашквареним Добронравовим. Тобто, ланцюжок: образливі для першої особи і олігархобанди кіно та пісня - загроза заборони зовсім іншого продукту в розрахунку на хуйлофобію мас - протест Кварталу - травля в мережі. На Цензорі під заявою Зеленського близько 1100 каментів. Приклад:

ua.png Лариса fb3d953c

Кому нужен этот Добронравов и этот сериал Сваты про кацапов - алкоголиков,который постоянно показывают украинцам. Дебилизм и только. Больше нечего показать?Сколько мировых шедевров,а наши конченые олигархи на своих конченых телеканалах показывают конченые фильмы агрессора.Просто цирк на дроте.
 

Стидобєнь бути дебілкуватими хахлами.

 

І Зеленський не тільки це показує на своїх концертах.

Я навів 3 ( три) фінальних пісні останніх років.

Там не про дебілкуватих хахлів . Ти їх послухала ?

Ти ж не з тих хто " нє чітал , но осуждаю"?

Принаймні я тебе вважаю розумною людиною на відміну від дебілкуватих

хахлів , які є на цьому форумі і в цій гілці.

Хє-хє! Принципово незгідних дивитися Слугу народу тут не один на форумі. Хоча "зашквари" Кварталівців вони роздивляються надуважно!

Щодо дебілкуватих хохлів. Кажуть, саме такий герой Добронравова у Сватах. Хоча насправді він дуже хитрожопий і вправний, падлюка! А дебілкуватий там саме прожжений коцап!  ;)

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

А Вовачка нехай іде нах. У час війни доведеться йому втратити бабло, яке він гребе на серіалі, каторий абйєдіняєт людєй - наше і кацапське болото. Він САМ мав би відмовитись від Добронравова (і відповідно бабла) просто патамушта той - ох*їлий кацап. Тут СБУ правильно робить.

 

А Вовачка ніякий не борець за правду проти Поросяти, а просто годується з іншої - Бєніної - миски. А коли я чую "эта страна", то взагалі хочеться в*бати патріота, який вже стільки зробив етой странє, що не тільки не хоче платити, а й сам виставляє рахунки. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@kleynod,@kleynod,

тобто фактів травлі навести не можете?

Эта тема например не создавалась для обсуждения нужно или нет запрещать украинскую продукцию где участвовали санкционные россияне

Link to comment
Share on other sites

Тут любителька міроточєнія права - у зеленських наша і кацапська культура єдині. Між хахлом і москалем відмінності мінімальні - тот же єзиґ, тіпо культура, подібний спосіб мислення, тільки різний статистичний розподіл темпераменту і способу пристроюватись у житті. Зеленські працюють на збереження матриці "хахол - це хороший рускій".

Link to comment
Share on other sites

Соціальна стигматизація - приписування певних особливостей, як правило, негативних, індивіду чи групі людей, якими вони можуть і не володіти (с)

 

Зате Поклонська проти стигматизації - нема відмінностей, і всьо! Адіннарот.

 

І Зєлєнскій абйєдіняєт людєй родом із совка, яким без його духу ніяк. Молодець. Не те, що зашорені радикали.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


етих же побуждений прибрала бы нафик и дебилковатого "витальку"

 

Вітальку я дивилась одну серію про Буковель,після чого захотілось (хоч в мене пацифічний характер) взяти автомата і розстріляти всіх причетних, включно з костюмерами, а потім спалити тіла, а після цього залити дезинфікуючим розчином :weep: І це не єдина така програма. Здається, у нас весь гумор вибудовується на приниженні гідності українців і українського. Але, на, жаль нічого з ними не зробиш, бо там не знімаються кацапи, що патякають про кримнаш :( Але якщо ушквариться десь - треба забивати всім миром  :) 

 

 

 


посмотрела, ибо раньше не видела. даже не знаю, што сказать про такой международный пиар

Тут все гидотніше насправді - після цього шоу квартал подав заявку на отримання коштів з бюджету на свої серіали :fp1:Власне чого це і сплило, бо людей обурило...Тобто така собі хуцпа - тут обсираємо, що Україна клянчіть  гроші, а тут ці виклянчені гроші від "шльондри" забираєм. Нє, ну а шо? У Вовіка ж такі шедеври, що треба фінасувати з бюджету :nose3:

 

ЗІ У Вовчика навіть в цьому гнєвному виступі присутнє перекривлення української - не може втриматись, та що там - він навіть рекламу коли озвучує навмисне кривляє мову, наче його тортурами змушують говорити - блюванути охота  :fp1:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

В стране каждый день по два-три повода для крупнейшего скандала по меркам нормальных государств.

Но в топе мнение актера о решении СБУ по поводу мнения актера другой страны по вопросу международного права.

 

Если это не пиздоватизм, то что?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Кстати тут некоторые несознательные товарищи как то грязно намекали что то там о Поклоннской, в то время когда их самих можно кое в чем заподозрить, согласно их несознательный логике

 

Проживающая в ЕС украинская журналистка Ольга Шарий считает, что Зеленский должен быть последователен в своих желаниях. "Ой, какие все молодцы! Зеленский оказался возмущен возможным запретом СБУ сериала "Сваты"! Мол, как это так, говорит он! Мы что уже все экономические проблемы решили, что вы тут наш продукт трогаете?" - с иронией отозвалась она.

 

"Напомню, это тот самый Зеленский, который в интервью Осадчей о запрете въезда для российских артистов говорил, что жизнь, "она, как мука, отсеивает плохих людей от хороших", - написала она в соцсети. Кроме того, по его словам, Зеленский утверждал, что он "патриот", и ему "комфортно" жить в нынешней Украине.

 

"Завтра ему будет комфортно, когда запретят все тв-продукты, кроме его шоу. Послезавтра будет смотреть, как ущемляют неэпатриотычный контент и молчать. А затем, кто-то прищемит его яйца, он начнет возмущаться, а вы его поблагодарите за это", - предсказывает журналистка, полагая, что Зеленский теперь должен "наслаждаться своей комфортной страной".

 

"Тебя просто отсеяло от хороших людей. Жизнь, она как мука. Надеюсь, отсеет и другой твой контент", - поделилась Шарий.

 

Экс-депутат Рады, дончанка Елена Бондаренко призналась, что "удручена" обращением Зеленского, так как "профессия комика, сатирика, шута, артиста предполагает ум".

 

"И доброту. А тут... Ездил с концертами на передовую, что-то там орал про "колорадов", - вспомнила она, отметив, что Зеленский "ни разу не пикнул по поводу убийств журналистов, по поводу арестов журналистов, по поводу травли несогласных". "А обстрелы армией своих же граждан воспринял вообще как само собой разумеющееся. То есть его все устраивало. Пока по его карману не стукнули. Вы думаете, почему он вдруг возмутился пещерной цензурой СБУ? Да потому что он как создатель "Сватов" получает роялти (деньги) за трансляцию данного сериала", - объяснила Бондаренко.

 

По ее мнению, Зеленским движет "шкурность". "Это возмущение - не за правду и справедливость, не за принципы и убеждения. Это - за деньги. А ум... Умный бы понял, что рука беспредела когда-нибудь настигнет и его. Поэтому вступаться надо за ближнего. Следующим можете оказаться и вы.

А доброта... Ну, тут достаточно того, что концертами на передовой он поднимал, так сказать, боевой дух тех, кто стрелял по жилым кварталам Донецка и Луганска", - поделилась экс-депутат своими мыслями.

47

Украинский блогер Андрей Любецкий отреагировал на пост Зеленского лаконичной шуткой: "Прошу СБУ принять меры в отношении сепаратистских высказываний Зеленского по поводу пропагандистского пророссийского сериала "Сваты".

Link to comment
Share on other sites

а я конкретно про фильмы с "дебилковатыми хахлами"

Интересно какими они должны быть в юмористическом сериале? У американцев "дебилковатые" американцы, у англичан "дебилковатые" бритосы, у французов собственно французы, на этом построен практически весь юмор в мире. Чарли Чаплин, Бенни Хилл, Мистер Бин, Пьер Ришар, Луи де Финес, Челентано, Види Ален, Стив Мартин, Джим Керри - далеко не полный список "дебилковатых" актеров. Только они вошли в историю, как великие личности. 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 


хорошая компания у вовчика  

 

а у етого морального чюдищя роцтвенники в Украине остались, с

которыми она мило опщяецо про сериалы?

 

зы. хотя пристрастием роцтвенников удивиццо нельзя.

воистену, родня.  :nose3:

Link to comment
Share on other sites

 

 


Кстати тут некоторые несознательные товарищи как то грязно намекали что то там о Поклоннской

 

приведение цитаты - ето грязные намёки?

у юзеров есть желание ее обелить?

я думаю, тут многие проникнуццо... 8-)

Link to comment
Share on other sites

Угу. Вважає " дебілкуватими хахлами" (с)

Хоча деякі екземпляри дійсно дають привід так вважати.

Вважає це не те слово, він все робить щоб українці були рабами на своїй землі.

Link to comment
Share on other sites

Интересно какими они должны быть в юмористическом сериале? У американцев "дебилковатые" американцы, у англичан "дебилковатые" бритосы, у французов собственно французы, на этом построен практически весь юмор в мире. Чарли Чаплин, Бенни Хилл, Мистер Бин, Пьер Ришар, Луи де Финес, Челентано, Види Ален, Стив Мартин, Джим Керри - далеко не полный список "дебилковатых" актеров. Только они вошли в историю, как великие личности. 

 

вибачте, але ви порівняли хер з пальцем

 

країни колонізатори сміються,

і країни, які колонізовані повинні сміятись і розважати колонізаторів, як у випадку з Україною  і Росією

Link to comment
Share on other sites

Ірма Вітовська-Ванца


 
З приводу телесеріалів на ТБ. Останні мої телевізійні роботи закінчились після Іловайська і я неприсутня з тих пір (Жодного разу!) у російськомовному ігровому форматі ТБ. Це моя позиція і мій вибір! То ж маю право про це написати.. Я спостерігаю лиш одне й те саме, чи то свідома диверсія, чи то стереотипне мислення про україномовного українця, як недолугого і примітивного, жлобкуватого та маргінала (( ... сумно це все.. Якщо перша версія (а я все ж схиляюсь до першої версії), то це свідоме продовження нав'язування стереотипу малоросійства, вторинності всього українського та активної пропаганди російськомовності. Особливо серед молоді. Україномовний українець не може бути представником міста (тільки села або районного містечка), не може бути інтелектуалом, інтелігентом, а тільки рагулем, жлобом, недолугим та тупим. Якщо ж все таки друга причина, то що роблять люди, які формують телеринок?? Можливо, що Вони не бачать або не знають про існування достатньо великої кількості людей, що затвердили і затверджують українську культуру, повторюю Культуру!!! у світі! Бо український сучасний контент і далі ними непомітний (( можливо?) Але чим далі більше спостерігаю та особисто досвідчую, тим більше я переконуюсь, що причина перша(((( І ще.. виробляти серіал і заклеювати українські номери на авто, уникати назв, українською в кадрі.. і стверджувати, що то український проект.. З чого це видно?) Чим це відрізняється від артистів, що їздять на заробітки до Росії?((( Та сама мотивація((( А сьогодні знову втрати на фронті(
Народи не зникають ...їм перше забирають мову..Українська мова потребує підтримки і справедливого повернення в усі сфери діяльності Держави!
Змінено користувачем Dilbert
  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Интересно какими они должны быть в юмористическом сериале? У американцев "дебилковатые" американцы, у англичан "дебилковатые" бритосы, у французов собственно французы, на этом построен практически весь юмор в мире. Чарли Чаплин, Бенни Хилл, Мистер Бин, Пьер Ришар, Луи де Финес, Челентано, Види Ален, Стив Мартин, Джим Керри - далеко не полный список "дебилковатых" актеров. Только они вошли в историю, как великие личности. 

 

Все верно.

Но при чем тут кацапский утырок Добронравов и прочий кацапомусор, который в этих сватах в главных ролях?

Какое отношение они имеют к Украине?

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Вважає це не те слово, він все робить щоб українці були рабами на своїй землі.

Це ви зараз про кого ? Уточніть , будь-ласка. Бо нас практично весь Печерськ працює у цьому

напрямку. І досяг значних результатів. Вже значна кількість втекла з рабства за межі України.

Скоро тут залишаться лише депутатам, прокурори та пенсіонери..

Link to comment
Share on other sites

Все верно.

Но при чем тут кацапский утырок Добронравов и прочий кацапомусор, который в этих сватах в главных ролях?

Какое отношение они имеют к Украине?

Що поганого що кацапський утирок як ви пишете, виглядає як дебіл ?

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...