Перейти до змісту

В Зеленського полихнуло


Гість Хома

Recommended Posts

Що поганого що кацапський утирок як ви пишете, виглядає як дебіл ?

 

хай кацапський утирок, який виглядає як дебіл, знімається у кацапський серіалах

а не лізе сюди, щоб потім оте що вони тут знімають за українські гроші, використовувати проти України як мульку про "єдиную культуру і адіннарот"

Он вище поклонська все розписала, що незрозуміло?

от учись у лесы: леса фпять проснулоздь вумное.  :shuffle:

 

не, в пять у меня пока не получается

я еще не достигла такого уровня просветления

 

но я стараюс :shuffle:

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 458
  • Created
  • Остання відповідь

"А обстрелы армией своих же граждан воспринял вообще как само собой разумеющееся - объяснила Бондаренко.

 

Ну, тут достаточно того, что концертами на передовой он поднимал, так сказать, боевой дух тех, кто стрелял по жилым кварталам Донецка и Луганска", - поделилась экс-депутат своими мыслями.

 

Мне показалось или кто-то обвиняет украинских военных в обстрелах мирных жителей? Читать и цитировать Бондаренко, это несомненно уровень... дна.

Link to comment
Share on other sites

вибачте, але ви порівняли хер з пальцем

 

країни колонізатори сміються,

і країни, які колонізовані повинні сміятись і розважати колонізаторів, як у випадку з Україною  і Росією

Не вопрос - Карцев, Жванецкий, я так подозреваю тоже колонизаторы? Джеки Чан?

 

Называть можно  и комиков Индии, только их кроме индусов, никто не знает. А вот американских, французских и английских, знает весь мир. И не потому-что они когда-то были колонизаторами. А потому-что они занимают лидирующие позиции в мировом кимематографе. 

Link to comment
Share on other sites

Все верно.

Но при чем тут кацапский утырок Добронравов и прочий кацапомусор, который в этих сватах в главных ролях?

Какое отношение они имеют к Украине?

Дался вам тот Добронравов. Думаю подавляющее большинство даже его фамилию не знают. Кстати копию сериального Добронравова, даже визуально похож, знаю в Киеве. Вполне успешный предприниматель. Не стоит отождествлять актера и его роль, это разное, совсем разное. Например если какой американский актер, будет играть например какого Тараса. Бульбу, Шевченко, не суть важно. От этого он не станет украинцем и Тарас не станет американцем. Не может быть знака равенства между актером и его ролью. Как правило это абсолютно разные личности.  

 

P.S. Кстати если мне не изменяет память, то в сериале Иван хоть и такой себе селюк, но вполне успешный. А дебилковатый Митяй живущий в хибаре и вечно получающий подзатыльники, таки русский. Так-что не знаю где там вы увидели превосходство русских над украинцами. Как по мне, то все вполне наоборот. 

Змінено користувачем shurken
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Не стоит отождествлять актера и его роль, это разное, совсем разное. Например если какой американский актер, будет играть например какого Тараса. Бульбу, Шевченко, не суть важно. От этого он не станет украинцем и Тарас не станет американцем. Не может быть знака равенства между актером и его ролью. Как правило это абсолютно разные личности.

 

насколько  я поняла, данному субъекту запретили въезд на общих основаниях, как и всем тем, кто поддержал аннексию Крыма и неоднократно ездил на оккупированные территории

 

апчем кипиш вообще?

 

Для него должны были сделать исключение, потому что "не может быть знака равенства между актером и его ролью" ?

 

Отчего полыхает у Зеленского и у кацапоприхвостней в этой ветке?

 

не понимаю B-)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

насколько  я поняла, данному субъекту запретили въезд на общих основаниях, как и всем тем, кто поддержал аннексию Крыма и неоднократно ездил на оккупированные территории

 

апчем кипиш вообще?

 

Для него должны были сделать исключение, потому что "не может быть знака равенства между актером и его ролью" ?

 

Отчего полыхает у Зеленского и у кацапоприхвостней в этой ветке?

 

не понимаю B-)

Вроде выше озвучивали, что сериал хотят запретить. 

Link to comment
Share on other sites

Насколько я поняла из разъяснений укрчиновников, сериал хотят запретить именно из-за этого поца, который нарушил законы Украины.

 

Ну так пусть Зеленский поменяет этого поца на украинского  актера - ну или если мацковские хозяева не разрешат - на российского не нарушавшего, и проблема будет снята.

 

Собсно он должен был сделать это сам, без подталкиваний - если он такой невъебенный патриот, как некоторые нам тут рассказывают.

 

Но тут я вижу уже как с той горе-певицей, которую не пустили на Евровидение - из принципа назло кондуктору отморожу уши.

Змінено користувачем Марта
  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Це ви зараз про кого ? Уточніть , будь-ласка. Бо нас практично весь Печерськ працює у цьому

напрямку. І досяг значних результатів. Вже значна кількість втекла з рабства за межі України.

Скоро тут залишаться лише депутатам, прокурори та пенсіонери..

Тут проблема не в тому хто як працює, а в тому, щоб українці зрозуміли якою технологією їх, такі як Зеленський, заганяють у рабство.

Тут все правильно написано:

 

 

Ірма Вітовська-Ванца

 
З приводу телесеріалів на ТБ. Останні мої телевізійні роботи закінчились після Іловайська і я неприсутня з тих пір (Жодного разу!) у російськомовному ігровому форматі ТБ. Це моя позиція і мій вибір! То ж маю право про це написати.. Я спостерігаю лиш одне й те саме, чи то свідома диверсія, чи то стереотипне мислення про україномовного українця, як недолугого і примітивного, жлобкуватого та маргінала (( ... сумно це все.. Якщо перша версія (а я все ж схиляюсь до першої версії), то це свідоме продовження нав'язування стереотипу малоросійства, вторинності всього українського та активної пропаганди російськомовності. Особливо серед молоді. Україномовний українець не може бути представником міста (тільки села або районного містечка), не може бути інтелектуалом, інтелігентом, а тільки рагулем, жлобом, недолугим та тупим. Якщо ж все таки друга причина, то що роблять люди, які формують телеринок?? Можливо, що Вони не бачать або не знають про існування достатньо великої кількості людей, що затвердили і затверджують українську культуру, повторюю Культуру!!! у світі! Бо український сучасний контент і далі ними непомітний (( можливо?) Але чим далі більше спостерігаю та особисто досвідчую, тим більше я переконуюсь, що причина перша(((( І ще.. виробляти серіал і заклеювати українські номери на авто, уникати назв, українською в кадрі.. і стверджувати, що то український проект.. З чого це видно?) Чим це відрізняється від артистів, що їздять на заробітки до Росії?((( Та сама мотивація((( А сьогодні знову втрати на фронті(

Народи не зникають ...їм перше забирають мову..Українська мова потребує підтримки і справедливого повернення в усі сфери діяльності Держави!

 

Я проти заборон, краще як на цигарках, під всіма кацапоязикатими вивісками писати: "Язык - це отрута"

Link to comment
Share on other sites

Ну раз ніхто не дивиться, то нехай Вовчік не париться.

 

А щодо того, що пізно міняти, то a la guerre comme a la guerre. Треба було думати, коли зв'язуєшся з кацапами.

 

Отже, маємо непоганий виховний момент.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

А кто то вообще смотрит этот сериал??

Не знаю кто сейчас смотрит, а большинство украинцев думаю таки посмотрели. В принципе нормальный сериал, под пиво шел на ура, но после наверное второго сезона, как-то приелся. Кого-то может и на все шесть хватило, раз наснимали. 

Link to comment
Share on other sites

Зєлєнскій абйєдіняєт людєй родом із совка, яким без його духу ніяк. Молодець. Не те, що зашорені радикали.

"Завтра ему будет комфортно, когда запретят все тв-продукты, кроме его шоу. Послезавтра будет смотреть, как ущемляют неэпатриотычный контент и молчать. А затем, кто-то прищемит его яйца, он начнет возмущаться, а вы его поблагодарите за это", - предсказывает журналистка, полагая, что Зеленский теперь должен "наслаждаться своей комфортной страной".

 

"Тебя просто отсеяло от хороших людей. Жизнь, она как мука. Надеюсь, отсеет и другой твой контент", - поделилась Шарий.

Тут проблема не в тому хто як працює, а в тому, щоб українці зрозуміли якою технологією їх, такі як Зеленський, заганяють у рабство.

 

Закиди Ірми Вітовської справедливі і відповідають фактажу - у Сватах дійсно україські автономери і т.д. замінювались на коцаські. Що муляє мої патріотичні очі, і через що, в тому числі, я це кіно давно не дивлюся. Але уяву про нього маю безпосередньо, як колишній глядач. Так от тим, хто вважає що в Зеленського принижують українців, варто знати - тупим там виставлений саме канонічний коцап Мітяй, а не хитродупий і вправний хохол Іван, герой Добронравова. Про що раніше писав я і shurken. Очевидно, частина коментаторів Сватів зовсім не дивилася, і обговорює лише чутки без врахування реального фактажу.

 

В цьому ж зв'язку є запитання до convex та zero: а ви дивилися "Слугу народу"? Особливо сезон 2? Про те, як Зеленські заганяють українців в олігархічне рабство?

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Я абсолютно переконаний, що спусковим гачком даної операції проти Квартала була ця пісня кінця жовтня ц.р., а замовником є Порошенко безпосередньо.

Link to comment
Share on other sites

Хм-м..Когда дошло до собственной "липецкой фабрики", Зеленский всрался. Вот цена этому зрадобалабольству. Слуга народа всратый.

Зеленский всрался, потому что знает больше, чем говорит.

Вы давно просматривали программу Интеров, какала Украина и прочихАйситиви?

Глаз не режут Истребители, Майоры и магия да и прочая кацапская, именно мадэинраша производства поебень?

 

И еще... 

всрался таки Петя... от Слуги народа.

 

Но вы обсырайте Вовку, обсырайте. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Та да, с характерным "гэ" может быть исключительно селючка Валюха, а хохол Бутько может быть исключительно хитродупым и дружить с алкашом Митяем, а вот профессор, его жена и ее последующий муж никак не хохлы, потому что хохол не может быть с высшим образованием и руководить институтом, а хохлушка способна только каклеты жарить и в бигудях с халатом ходить, чувство стиля ей присущи. Да и круг общения у хохлов сплошь алкаши Митяи но никак не профессора. Да и у хохлов не может быть умного сына-айтишника, у них может быть только хитрозадая дочь, что удачно вышла замуж за айтишника, о чем во первых сериях ейная свекровь не забывала намекать. А так да, никаких штампов в сериале, никаких...

 

Пару дней назад МГ42 ведку делал именнь об этом...

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Та да, с характерным "гэ" может быть исключительно селючка Валюха, а хохол Бутько может быть исключительно хитродупым и дружить с алкашом Митяем, а вот профессор, его жена и ее последующий муж никак не хохлы, потому что хохол не может быть с высшим образованием и руководить институтом, а хохлушка способна только каклеты жарить и в бигудях с халатом ходить, чувство стиля ей присущи. Да и круг общения у хохлов сплошь алкаши Митяи но никак не профессора. Да и у хохлов не может быть умного сына-айтишника, у них может быть только хитрозадая дочь, что удачно вышла замуж за айтишника, о чем во первых сериях ейная свекровь не забывала намекать. А так да, никаких штампов в сериале, никаких...

 

Пару дней назад МГ42 ведку делал именнь об этом...

 

Надин, я не смотрела сериальное продолжение. 

Я больше по детективам.

Но как помню по первым двум фильмам, там было противостояние сельских и гарадских т.с. и как раз город и был более смешным с жеманством и наигранной интеллигентностью. Но то такое.

 

Мне пох те Сваты, доходы Вовчика...

Ноги во всем этом растут от обидчивости Пети, всё это реакция на Слугу.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

В цьому ж зв'язку є запитання до convex та zero: а ви дивилися "Слугу народу"? Особливо сезон 2? Про те, як Зеленські заганяють українців в олігархічне рабство?

На здоров'я: першого "Слугу народу" довелось подивитися цілком, бо в українських міжнародних автобусах є дебільна традиція "Катрусиного кінозалу" - показу концертів і серіалів до самого раннє. І привчений до кацапопопси і мила простий нарід хаває то за щастя і хоче ще, тому уникнути Зєлєнского мені не вдалося. Від другого - Бог милував.

 

Повторюватись про сам шедевр не буду - вже писав.

Link to comment
Share on other sites

Та да, с характерным "гэ" может быть исключительно селючка Валюха, а хохол Бутько может быть исключительно хитродупым и дружить с алкашом Митяем, а вот профессор, его жена и ее последующий муж никак не хохлы, потому что хохол не может быть с высшим образованием и руководить институтом, а хохлушка способна только каклеты жарить и в бигудях с халатом ходить, чувство стиля ей присущи. Да и круг общения у хохлов сплошь алкаши Митяи но никак не профессора. Да и у хохлов не может быть умного сына-айтишника, у них может быть только хитрозадая дочь, что удачно вышла замуж за айтишника, о чем во первых сериях ейная свекровь не забывала намекать. А так да, никаких штампов в сериале, никаких...

 

Пару дней назад МГ42 ведку делал именнь об этом...

Шкода, що можна плюсонути тільки раз

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Та я думаю Пети чхать на паяцов, еще скажи что Кузьму Порох в ДТП убил из-за обидчивости. А Зеленский как бизнесмен очень хороший, и если завтра его условный 5 канал к себе баблом переманит, то увидишь как его Слуга народа риторику поменяет. Вовчик всегла отрабатывает бабло, так у него и с Интером было, а когда Квартал понесло и от них на Интере уже тошнить начало да и канал им не платил в соотвтетсвии с их короной, они на плюсы переметнулись. Сериал кстати начинали с АйСиТиВи снимать такшо бизнис и ничего более там.... и вот я не уверена что такие кадры, как на фото ниже, должны под пивасик на всех экранах быть, иначе нечему удивляться, что во всех маршрутках и прочих рынках манюпас рассуждает про политиков, которые украли кусочек счастья.... не пускают в Украину актера -так перепиши сценарий, умертви его как умертвил свекра и поведи линию в другую сторону. Не будут транслировать откровенный совдеповский кал - ну так прокричи, что невипенный бизнесмен таки отстаивает перезагрузку страны и общества, тем более что бабла уже подняли на старых сериях. Но тут пошли вопли в другой интонации...

 

http://fs.kinomania.ru/file/film_frame/3/7f/37f22b570359a4e16d5db06f624283ce.jpeg

Змінено користувачем Nadin
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Та я думаю Пети чхать на паяцов, еще скажи что Кузьму Порох а ДТП убил из-за обидчивости. А Зеленский как бизнесмен очень хоооший, и если завтра его условный 5 канал к себе баблом перземанит, то увидишь как его Слуга народа риторику поменяет. Вовчик всегла отрабатывает бабло, так у него и с Интером было, а когда Квартал понесло и от них на Интере уже тошнить начало да и канал им не плотил в соотвтетсвии с их короной, они на плюсы переметнулись. Сериал кстати начинали с АйСиТиВи снимать такшо бизнис и ничего более там.... и вот я не уверена что такие какдры, как на фото ниже, должны под пивасик на всех экранах быть, иначе нечему удивляться, что во всех маршрутках и прочих рынках манюпас рассуждает про политиков, которые украли кусочек счастья.... не пускают в Украину актера, так перепиши сцнарий, умертви его как умертвил свекра и поведи линию в другую сторону. Не будут транслировать откровенный совдеповский кал - ну так прокричи, что невипенный бизнесмен таки отстаивает перезагрузку страны и общества, тем более что бабла уже подняли на старых сериях. Но тут пошли вопли в другой интонации...

 

 

 

Ну не скажи. Петя очень обидчив.

 

Я повторюсь, мне пох на Сватов - это не мое кино.

Просто открой программу на неделю и просмотри мной перечисленные каналы, там полно рашенской шняги свежего! производства.

Оки, убираем Сватов, но тогда и вычищаем прокацапские каналы.

Только и всего.

 

Но у нас -  тут видим, тут не видим, тут рыбу заворачивали (с)

 

Бля, я бы на месте Бени вернула Шустера на 1+1 :lol2:

Как бы полыхнуло, ой... аж страшно.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

На здоров'я: першого "Слугу народу" довелось подивитися цілком, бо в українських міжнародних автобусах є дебільна традиція "Катрусиного кінозалу" - показу концертів і серіалів до самого раннє. І привчений до кацапопопси і мила простий нарід хаває то за щастя і хоче ще, тому уникнути Зєлєнского мені не вдалося. Від другого - Бог милував.

Зрозуміло. Зрозуміло також, що і перший сезон ти не дивився цілком. Тому не буду питати, проти кого він і за що. Скажу лише, що він абсолютно, диаметрально не про те, що ти стверджував.

Link to comment
Share on other sites

Зрозуміло. Зрозуміло також, що і перший сезон ти не дивився цілком. Тому не буду питати, проти кого він і за що. Скажу лише, що він абсолютно, диаметрально не про те, що ти стверджував.

 

Тобто те, що я не вкладаюсь у штампи твоєї свідомості (за/проти олігархів), означає, що я брешу?

 

Можеш питати або не питати, однаково ідеш нах

 

:td:

Link to comment
Share on other sites

Учні, #урокиманіпуляції тривают.

Ось вам ще один приклад - від Зеленського та деяких критиків «Сватів».

 

Новина: СБУ заборонила в‘їзд актору серіалу «Свати» (http://www.pravda.com.ua/news/2017/11/22/7162990/)

Заборонила, бо знайшли докази, що той хрич їздив у Крим, підтримує дії Росії.

 

Ясно, що Владимир Зеленский (Vladimir Zelenskiy) не може сказати «ей сбу, так не можна! Він же у нас грає! Ми вже вбухали повно бабла! Через цю заборону ми несемо збитки»

Не може так зробити, бо повно глядачів Сватів були на Майдані, воюють на Сході і взагалі.

Що робить пан Володимир? Маніпулює!

Він коментує дії СБУ. І в своєму коментарі каже, що СБУ бореться зі Сватами.

Типовий інструмент маніпуляції. «Це не я зробив помилку, це вам просто не подобається, що я роблю».

Тобто громадянин України Зеленський міг би нормально так вальнути по своєму підлеглому і його звільнити/штрафанути/публічно попросити пробачення за ідійота, але він не хоче/не може це зробити. Бо йому легше сказати, що винен хтось інший, ніж взяти відповідальність на себе. Так і з‘явилась «СБУ закриває Свати».

 

І до речі цілком можливо, що так само з‘явилась версія «Свати» - сєпари, ватнікі і підтримують Росію. Проблема цієї маніпуляції в тому, що вона базуєсі на трактуванні Зеленського.

 

Отже висновки:

«Припущення Y», зроблене на основі маніпулятивного «Припущення X” також є маніпулятивним.

 

Отже маємо дві маніпуляції і інфополі:

1) це не я провтикав з сєпаром на роботі, а СБУ хоче поламати мій бізнес.

2) СБУ робить всьо правильно. Твій бізнес - сєпарсько-ватна компанія.

 

І всьо - дискусія пішла подалі від суті.

А суть в тому, що у Зеленського на роботі працював сєпар і ватнік, який подобався багатьом глядачам, які любили Сватів.

 

ОНОВЛ:

Ситуація стає все цікавішою, а така різка реація Зеленського все "зрозумілішою" http://detector.media/medialife/article/127558/2017-07-03-serial-svati-povertaetsya-novii-sezon-znimatimut-u-bilorusi/

Вони відновили зйомки Сватів. Тільки не в Україні.

"Зйомки будуть проходити в Білорусі за сприяння Національної державної телерадіокомпанії Республіки Білорусь"

 

І підтвердження з сайту 95-го кварталу: http://kvartal95.com/ua/news/2017/kvartal-95-nachinaet-rabotu-nad-televizionnym-filmom-svaty-7/)

 

Чи буде там той актор, якому СБУ заборонила в'їзд - невідомо.

 

Зроблю лише припущення (ЦЕ ЛИШЕ ПРИПУЩЕННЯ МОЄ ОСОБИСТЕ. ЖОДНИХ ФАКТІВ ДОКАЗІВ Я ЦЬОМУ НЕМАЮ), що така різка реакція "суб'єкта" на дії СБУ може свідчити про те, що той актор там також хнімається (а може і не свідчити).

 

Як казав Сирник у "Тачках" - пііся на пііся

 

Майкл Щур

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ну не скажи. Петя очень обидчив.

 

Я повторюсь, мне пох на Сватов - это не мое кино.

Просто открой программу на неделю и просмотри мной перечисленные каналы, там полно рашенской шняги свежего! производства.

Оки, убираем Сватов, но тогда и вычищаем прокацапские каналы.

Только и всего.

 

Но у нас -  тут видим, тут не видим, тут рыбу заворачивали (с)

 

Бля, я бы на месте Бени вернула Шустера на 1+1 :lol2:

Как бы полыхнуло, ой... аж страшно.

Что у Пороха в голове знает только Порох, остальное домыслы. И я категорически согласна что шлак надо убирать, весь, но это не повод истерить что кто-то белый и пушистый потрму что #ахаеоовнесидит. Вовчик банально манипулирует толпой

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...