Перейти до змісту

зимнее погодное


лєса

Recommended Posts

Норги кажуть - алярм, ховайсь хто може.

На все, шо не розтануло попереднє, насипле завтра-післязавтра ще.

https://www.yr.no/sted/Ukraina/Kiev/Kiev/

Чекаємо від ночі сьогодні... :fp1:

Link to comment
Share on other sites

ыы, прогноз на неделю -15 :weep:

 

хоть леса тоже боль-мень доверяед только прогнозу на три дня,

но настроение испортили, хады...  :fp1:

Що,  так все  кепсько?  Я  завтра  зібралася  на городи.  Іду  дивитися  на  прогноз. 

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

У  нас  має  бути  до  -16  вночі.  Я  вчора  ховала  тюльпани,  яким  заманулося  вже  вилізти  з  землі  на  6-7  см.  Притрушувала  землею  і  засипала  листям.  Не  знаю,  чи  я  їм  більше  шкоди  наробила,  чи  таки  користі.  Побачу.

Link to comment
Share on other sites

по огородам разве што граблями пройтись можно...  :fp1:

Та  роботи  купа  є.  Вчора  було  тепло  і  класно,  але...завтра  вже  не  поїду,  бо  дощ.  Шкода  дня.

Link to comment
Share on other sites

У  нас  має  бути  до  -16  вночі.  Я  вчора  ховала  тюльпани,  яким  заманулося  вже  вилізти  з  землі  на  6-7  см.  Притрушувала  землею  і  засипала  листям.  Не  знаю,  чи  я  їм  більше  шкоди  наробила,  чи  таки  користі.  Побачу.

должно бы помочь вроде как...

напиши потом, выжыли или нед. 

 

и вроде как до апреля прогнозят в районе +1 - +4

свинцтво и холодец.

 

*леса на всякий случай распушывает фост*

 

зы. а птичьки пайут...  :fp1:

Link to comment
Share on other sites

ыы, прогноз на неделю -15 :weep:

На черзі #Прикрути_2

З тією різницею, що порівняно з здебільшого фейковим прикрути_1 цього разу знадобиться реально боляче прикручувати. Бо за 2 тижні тиск в ПСГ знизився приблизно на 10%.

Сподівання на особливу мінливість весняних прогнозів.

 

http://picua.org/img/2018-03/14/x8dnue2yf64d416cia16lg69r.gif

Link to comment
Share on other sites

да, но из жорева планируеццо только снек.

и новая порцыя соли на дорогах.

для оленей...  :alen:

А  у  нас (о  диво!)  почали  сипати  пісок.  Сіль  подорожчала,  чи  як?

Link to comment
Share on other sites

З 17 по 19 березня через вплив двох активних південно-західних циклонів в Україні очікуються складні погодні умови.

 

https://fakty.ictv.ua/ua/ukraine/20180314-hurtovyny-ta-morozy-do-16-na-ukrayinu-nasuvayutsya-dva-tsyklony/

Link to comment
Share on other sites

;o

 

да сколько ж можно...  :fp1:

 

Предлагаю, забанить Euro насовсем, от него одна зрада: погода портится, голова после его постов, с непонятными картинками болит, отчаливаем не туда,  процент жиров в масле не растёт! 

Link to comment
Share on other sites

 

 


Предлагаю, забанить Euro насовсем, от него одна зрада: погода портится, голова после его постов, с непонятными картинками болит, отчаливаем не туда,  процент жиров в масле не растёт! 

 

+ 1.

Постить тільки зрадні прогрози (коли йдуть мінуси), а коли плюсова температура - не постить.

Явна маніпуляція, прямо наліцо. І рошенівських кохфет і шоколадок або ж зовсім не їсть, або їсть, але нам не признається.

:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


і ще! тема про "головки бо бо" піднімаетьця, коли голови дійсно бо бо,  а коли вони не бобо - не піднімаєтьця.  

 

леса туд несогласное.

щетаю, што они поднимаюццо, когда не бо-бо, штобы запугать, деморализовать

и все такое. :shuffle:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


І рошенівських кохфет і шоколадок або ж зовсім не їсть, або їсть, але нам не признається.
А это вообще - подрывная деятельность и покушение на гаранта конституции!

Мне вот тоже, рошеновские конхветы как-то не очень... Но я беру себя в руки и ем их сцепив зубы. Вот!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...