Перейти до змісту

feminism(modern) is cancer


coolzak

Recommended Posts

Відсутнчсть батька в результаті трагедії це одне а клепання дітей безбатченків це інше.батько як й загинув це все рівно позитивний батько в житті дитини.Фізично нема але він тут.Інша справа коли просто пусте місце чи козел який не цінив мамусю
Link to comment
Share on other sites

Це якщо виходити із постулату, що тітка народжує дітей, щоб отримати субсидію. Є і такі, але я думаю, що більшість отримує субсидію, тому що народили багато дітей. Ті ж мусульмани, де жінка принципово не працює, сидить вдома і  не користується протизаплідними засобами. Або просто нерозбірливі у стосунках дами (троє дітей від різних чоловіків, причому ні одного поряд нема). Молодь (дуже поширено у нативному середовищі). До двадцяти років вже троє дітей - ви думаєте, вона, будучи сама ментально дитиною, буде їх реально виховувати? і т.п.

Якби вони знали що бабла не буде то би інакше підходили до вагітності.

Link to comment
Share on other sites

От дивись .люди які працюють і подачок не потребуют затаксовані до рівня що вони не можуть собі більше дітей дозволити а одиначка яка не може або не хоче робити чи створити сімю приходить за допомогою щоб мати на хату і їжу для себе і пари дітей які виростуть привикнувши доїти державу-мама приклад перед очима.І матимемо наступне покоління яке плодитиме дітей для грошей і такі будуть мультиплай.Бути бідним і на допомозі повинно бути невигідно.

 

Ну, в мене одна дитина, але не тому, що не можу собі дозволити, а тому що не хочу. Хоча мені не подобається, скільки здирають з мене податків, які звичайно ж, йдуть на підтримку всяких соціальних потреб. Але які альтернативи? не давати нічого цим багатодітним без батьків, аби вони голодували, як в США? чи подушити їх дітей? це складна проблема. Якщо в такій країні, як США, її не можуть вирішити, то що там тій Канаді.

Link to comment
Share on other sites

Якби вони знали що бабла не буде то би інакше підходили до вагітності.

 

Таким особам взагалі не можна розмножуватися. Але ж, самі розумієте, порушення прав людини і т.п.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Це не перебільшення а статистика

Може ще й посилання на власне статистику та методологію досліду буде? :)

 

 


Это перегиб. Либерально-демократическое общество не знает как решить проблему коммерческой многодетности. 

Так а яка ж це проблема? Це замовлення суспільства - збільшення народжуванності.

 

 


Вуйко якщо кобіта на допомозі народжує дітей щоб збільшити долю вливань від держави то це вивих системи і треба міняти правила.Якщо збільшення допомог приводить до збільшення матерів одиначок то щось не так в принципі

:weep:

А як ще може бути? :) У багатьох випадках на аборт доводиться йти через те, що жінка гадає, що фінансово нездатна виховати дитину. Відповідно, якщо надавати допомогу - то й дитину залишать. Принцип є саме таким.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

The study by the clinical psychologist Jenny Taylor looked at why a proportion of boys with all the "risk factors" associated with criminal behaviour resisted a life of crime.


Drawing on data from socially deprived areas of south London, she compared a group of "good boys", who had no criminal convictions and had caused teachers no trouble, with a group of "bad boys" at a secure unit for unmanageable adolescents, many of them persisitent offenders convicted of sexual assault, theft and stealing vehicles.


All 68 boys, aged between 12 and 16, were from working class backgrounds, had lower than average intellectual ability, had similar problems with their peers and with hyperactivity, had equally large families, and in both groups 40% suffered from dyslexia.


But there was one "very striking" difference between the two groups: 55% of the "good boys" lived with their biological fathers, compared with only 4% of the "bad boys".


Link to comment
Share on other sites

Це тільке одне з досліджень.В Штатах і ітд теж робили.Результат один.Безбатченки проблемні і схильні до криміналу в порівнянні до дітей з повних сімей.Особливо хлопчики.
Link to comment
Share on other sites

Так я ж й дивлюся; штатівські досліди більш докладні поки.

Суть питання: якщо у сім'ї немає батька, то (чомусь! :) ) є підвищена вирогідність, що дитина ростиме у бідності.

Коли вона росте у бідності, то є (теж чомусь) підвищена вирогідність проблем та криміналу.

Висновок: не давати жінкам допомогу на дитину  :gigi:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Причем серьезные исследования показывают, что для мальчиков наличие даже некудышного отца  - лучше чем безотцовщина. Для девочек - наоборот. Наличие отца - морального урода или алкаша сильнее травмирует их психику чем отсутствие любого. Такой вод парадокс.

Link to comment
Share on other sites

Так я ж й дивлюся; штатівські досліди більш докладні поки.

Суть питання: якщо у сім'ї немає батька, то (чомусь! :) ) є підвищена вирогідність, що дитина ростиме у бідності.

Коли вона росте у бідності, то є (теж чомусь) підвищена вирогідність проблем та криміналу.

Висновок: не давати жінкам допомогу на дитину  :gigi:

нема кореляції з бідністю.
Link to comment
Share on other sites

Якщо накласти на інші графіки то виходить що це буде бідна чорна мама з дітьми від різних батьків.якщо почитати історію то в чорних аідбувся розпад сімї з впровадженням пільг для самотних мам.Ще років 50 тому в них безбатченків майже не було а зараз поголовно.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну в цілому 50 років і розлучень було набагато менше. Тобто якщо одружився, то кинути дружину саму з дітьми було не комільфо. Та і церква не дозволяла, а серед чорношкірих релігійність була високою.

 

Не те що тепер. Все можна. Народити дитину до шлюбу - уже не соромно. А одружуватися чи виходити заміж взагалі не спішать навіть з дітьми.

Link to comment
Share on other sites

Власне допомоги створили базу щоб не одружуватись.Дають квартиру субсидовану,допомогу на пару дітей і можна жити.А раніше самотня мама вмерла їла би хліб і пила воду.Відпала потреба в чоловікові який зароблятиме бо держава стала утримувачем.З чоловіком треба будувати відносини,компроміси,спільну мову.А державі заповнив форму і чек отримуй.Потім виростають діти які бачать що можна жити не працюючи і наступне покоління стукає в двері соцдопомоги. Змінено користувачем coolzak
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я своими глазами видел целые кварталы, заселенные многодетными мамами и их детьми, где никто не работает в двух-трех поколениях. Просто не знают, для чего вообще это следует делать. Эта часть бытия в их системе ценностей просто отсутствует уже практически на уровне наследуемых функций мозга. Дело было в Бруклине, штат НьюЙорк. 

Змінено користувачем Вуйко_З_Онтарио
Link to comment
Share on other sites

Тут ще треба додати що феміністки сучасні вважають сімю пережитком патріархального минулого і знаряддям експлуатації і пригнічення жінок.А деякі кажуть що любий секс з чоловіком є автоматично згвалтуванням
Link to comment
Share on other sites

 

 


Я своими глазами видел целые кварталы, заселенные многодетными мамами и их детьми, где никто не работает в двух-трех поколениях. Просто не знают, для чего вообще это следует делать.

Мне тоже доводилось наблюдать, но при чем тут феминизм и состав семьи :)

Link to comment
Share on other sites

Субсидію отримує лише той, хто працює. Нехай на найпростішій роботі, але працює.

От мені цікаво, дофіга людей живуть в халявних хатах і не працюють. А листя на вулиці прибрати нікому. Як це можливо? Маєш хату на шару - 4 години на день мий унітази на шару.

Link to comment
Share on other sites

 

 


От мені цікаво, дофіга людей живуть в халявних хатах і не працюють. А листя на вулиці прибрати нікому. Як це можливо?

Легко. Їх же буквально штрафують за намагання працювати. Підеш прибирати листя - до побачення соціалка, тепер ви працююча людина (з доходом менше тіїє соціалки, й повним робочим днем лайнороботи).

Link to comment
Share on other sites

Легко. Їх же буквально штрафують за намагання працювати. Підеш прибирати листя - до побачення соціалка, тепер ви працююча людина (з доходом менше тіїє соціалки, й повним робочим днем лайнороботи).

Як  не  будуть  отримувати  платні  за  роботу,  то  і  претензій  не  буде.  Таке  собі  "дякую"  за  соціалку.  Це  було  б  справедливо. 

А  як,  до  речі,  тим  "соціалістам"  нараховують  пізніше  пенсію?

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

 

 


Як  не  будуть  отримувати  платні  за  роботу,  то  і  претензій  не  буде.  Таке  собі  "дякую"  за  соціалку.  Це  було  б  справедливо.

Але хіба логічно? Просто все це походить від того, що соціалка завелика. Немає стимулу з неї виходити.

Link to comment
Share on other sites

Але хіба логічно? Просто все це походить від того, що соціалка завелика. Немає стимулу з неї виходити.

Як  на  мене,  то  соціалка  мала  б  бути  як свого  роду  кредит  у  певний  скрутний  час.  За  неї  потрібно  "відробити"  таку  то  кількість  годин,  або  повернути  у  зрілому  платоспроможному  віці (це  дітям,  звісно).  Мати,  знаючи  про  борг,  що  падає  на  дитину  теж,  не  дуже  буде  набирати  тієї  соціалки.

Це  такий  мій  підхід  до  справи.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...