Перейти до змісту

feminism(modern) is cancer


coolzak

Recommended Posts

Є дофіга такие, що їм пофігу

Ну,  і  сама - дитину  виростила  і  віддавай  затрачене  на  тебе.  Важелів  придумати  можна  багато. 

Ніхто  не  повинен  звикати  до  шари. Або  всім,  або  нікому.

Зрештою,  завжди  можна  з ясувати,  кого  дійсно  треба  виручити,  а  хто  зловживає.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

 

 


Як  на  мене,  то  соціалка  мала  б  бути  як свого  роду  кредит  у  певний  скрутний  час.

Ні, бо ті хто на неї реально потребує - реально не зможуть віддати. А перекидати борги на дітей - то якось взагалі. Який вони мають стосунок до дій своїх батьків? Вони їх не обирали.

Соціалка просто має давати мінімум, й не особливо комфортний. Й при цьому, найгірша праця має бути кращою.

Іншими словами, соціалка недалеко має піти від годування супом на вулиці, та дахом над головою у загальній залі. Не настільки, принаймі, далеко як подекуди.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Ніхто  не  повинен  звикати  до  шари. Ябо  всім,  або  нікому.

А от це називається "гарантований мінімум", й на це соціалізм має виходити у розвинених країнах.

Link to comment
Share on other sites

Ні, бо ті хто на неї реально потребує - реально не зможуть віддати.

Ну  от  до  прикладу:

Одинока  жінка  захотіла  мати  дитину.  Держава  їй  допомогла.  Дитина,  дякуючи  цій  соцдопомозі 

з явилася  на  світ.  Жінка  дитину виростила,  працює,  може  хоч  частково  повертати  те,  що  їй  хтось  зі  своїх  доходів  дав.  Дитина  стала  на  ноги,  розбагатіла.  Чому  не  повинна  повернути  суспільству  борг.  Якщо  сплачує  достатні  податки,  то  нема  питань - взаємозалік.  Але  сидіти  в  суспільства  на  шиї  не  повинен ніхто (крім непрацездатних, звісно)

Мінімалка  теж  не  вихід,  бо  жінка  потребує  нормальних  доходів  хоча  б на  перші  3 роки  після  народження  дитини.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Мінімалка  теж  не  вихід,  бо  жінка  потребує  нормальних  доходів  хоча  б на  перші  3 роки  після  народження  дитини.

Так хай іде і працює. Ви в курсі скільки декретна відпустка в Європі?

Link to comment
Share on other sites

Так хай іде і працює. Ви в курсі скільки декретна відпустка в Європі?

Я  не  знаю,  яка  декретна  відпустка,  але  я  знаю,  скільки  треба  сидіти  матері (самотній!)  з  дитиною. 

Link to comment
Share on other sites

От мені цікаво, дофіга людей живуть в халявних хатах і не працюють. А листя на вулиці прибрати нікому. Як це можливо? Маєш хату на шару - 4 години на день мий унітази на шару.

Ти ж сам метикуєш - прийде день, і халявщикам не буде з чого башляти.

Будуть змушені якось влаштовувати свій побут. Якщо все залишити так, як є, то в той самий день вони прийдуть до тебе.

Змінено користувачем Jinx
Link to comment
Share on other sites

Що значить самотня жінка захотіла дитину.Це що песик чи забавка.Дорослі люди заводять дітей виходячи з можливостей-час вільний,гроші ,житло.Якщо в неї нема умов то чому заохочувати безвідповідальність тим більше відомо що з великою вірогідністю буде проблемна дитина.
Link to comment
Share on other sites

Общество трансформировалось из первобытного в социальное. Одним из признаков такого общества - ТАлоны на выживание тем, кто в процессе естественного отбора не имел бы никаких шансов. Социальное общество использует для этого собираемый общественно признаный финансовый излишек. Зачатки социального общества вполне самостоятельно оформились еще в рабовладельческом обществе. Так что помогать надо ИМХО.

Спарта с ее убиенными некошерными младенцами у современников вызывала отвращение, а Убасутэ с Легендой о НАрайяме самими японцами признается легендой без фактов. 

ТАк что видимо нерациональное желание помочь слабому выжить - признак человека разумного.

+===================================================================+

Це - біологічний досвід, що сприяє виживанню.

Цитата:

 

Эффективность сложной системы определяется ее внутренним разнообразием, то есть спектром возможных ответов на те или иные угрозы. Эффективность нации определяется разнообразием входящих в нее групп людей, в том числе, генетическим разнообразием.

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


скільки  треба  сидіти  матері (самотній!)  з  дитиною. 

Рік максимум, а далі на роботу 


 

 


Якщо все залишити так, як є, то в той самий день вони прийдуть до тебе.

Отож, треба сідати на велфер 


 

 


апхудеть. а дятьков на соцыалках не бываед?

То феміністи! 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


а со скольки лет принимают фдецкие садики?

З 3х місяців, наче, може помиляюсь. З 6 точно .

 

 


например, работать няней, штоб нанять няню? 

Імхо няня не дуже варіант. А працюватм ким завгодно, хоч в макдак на кассу. Це відпочинок. 

Link to comment
Share on other sites

а со скольки лет принимают фдецкие садики?

или няню нанимать?

например, работать няней, штоб нанять няню?  :shuffle:

 

в Канаді приблизно рік відпустки по догляду за дитиною. Платять копійки від держави. Садочки дорогі і чим менша дитина, тим дорожче. Дивлячись де, на дитину до 3 років може бути 1200-1800 на місяць у канадських доларах. Є садочки, якими керують організації як бізнеси, а є садочки домашнього типу, коли, наприклад, якась мамашка сидить дома зі своїми і набирає ще дітей. Як правило, у такі беруть дітей від 3 років і вже трохи дешевше - від 600 до 900 доларів. Ці гроші батьки можуть списувати під час подання податкової декларації.

 

Коли народилася мала, я сиділа вдома довше року, бо ще умудрилася захворіти. Мені допомагала моя мама, яка має тут статус у Канаді. Потім вона поїхала додому, а ми з України запросили няню по програмі live-in caregiver. Потім мама повернулася  і знов доглядала за малою. Наша няня знайшла іншого роботодавця і з часом отримала статус у Канаді. А в 3 роки мала пішла у садочок домашнього типу і потім у школу.

 

В Канаді, на відміну від деяких європейських країн, вважається, що діти  - це твої власні проблеми. Хочеш дітей - викручуйся як можеш. Бувало, їду на роботу в метро. Зима, 7:30  ранку. Поїзд забитий людьми, місць вільних нема. Заходить молодий мужчина, а зпереду у кенгурятнику на ньому чипить мале - на вигляд не більше 5 місяців. Мужик тримається за поручня, мале звисає над якимось козлом, який тупо читає газету і "не помічає". Думаєте, мужчині з дитиною  хтось поступився місцем? Ні. І так кожен день на роботу і в садочок.

Змінено користувачем Spencer H.
Link to comment
Share on other sites

 

 


В Канаді, на відміну від деяких європейських країн, вважається, що діти  - це твої власні проблеми. Хочеш дітей - викручуйся як можеш.

 

а потом печялимсо о рождаемости...

Link to comment
Share on other sites

А  якщо  в  самотньої  матері  двійня?  ;)

Яка  робота?  Ні  на  садочок,  ні  на  няньок  зарплати  не  вистачить.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

а потом печялимсо о рождаемости...

 

Ну от вони і навозять емігрантів і набирають біженців, причому з різних, як казав Трамп, шитхоулз. А ці не заморочуються проблемами білих людей і плодяться, як з переляку. І мамашки, звичайно ж, не працюють. І в деяких соціальних прошарках відбувається те, про що пише КулЗак :).

Змінено користувачем Spencer H.
Link to comment
Share on other sites

У нас садок коштує десь від 80 баксів на добу, приміщення дуже малі, діти сплять на маті на підлозі. І черга на рік! 

 

Я теж стояла на черзі у подібному садочку.  Черга була 3 роки. То садочок був на той час 1200 на місяць, у страшному бейсменті. Діти теж спали і їли ланч на підлозі. Всі виховательки - філіпінки із "фіфектом рєчі" -  я їх сама не могла зрозуміти, не кажучи вже про малих дітей. Вони нас провели екскурсією по цьому садочку, то я була в шоці, побачивши, як дітки-тоддлери (2-3 роки) їли так званий ланч - бутерброд, що складався із хліба, салати-латука і шинки. Масла чи якогось соусу не бачила. Із сумними обличчями малюки запихали все це в рот, сидячи на матрасах, і стоїчно жували ;o ;o ;o. На цей момент моя мала була вже в домашньому садочку з ліжечками, домашньою натуральною їжею, сонячним світлом і культурно-навчальною програмою - і за 500 доларів на місяць. Так що я сказала, що хай моє місце в черзі віддають іншим зацікавленим :gigi:.

Змінено користувачем Spencer H.
Link to comment
Share on other sites

А  якщо  в  самотньої  матері  двійня?  ;)

Яка  робота?  Ні  на  садочок,  ні  на  няньок  зарплати  не  вистачить.

 

Деякі мамашки наймають няньок - це дешевше. Ще скидаються декілька мамашок на одну няню. Або просто сидять вдома.

Link to comment
Share on other sites

Деякі мамашки наймають няньок - це дешевше. Ще скидаються декілька мамашок на одну няню. Або просто сидять вдома.

 

 

Я  це  писала властиво  для  Фоми,  бо  він  стверджує,  що  мамуся  може  відразу  працювати.  Оскільки  у нього  теж  двійнята,  то  йому  простіше  оцінити,  як  може  самотня  жінка  мати  двійню  і  ще  десь  працювати.  :)

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

 

 


А  якщо  в  самотньої  матері  двійня?  Яка  робота?  Ні  на  садочок,  ні  на  няньок  зарплати  не  вистачить.

Двійня самотню маму ушатає миттєво, Інфа 146%

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Я  це  писала властиво  для  Фоми,  бо  він  стверджує,  що  мамуся  може  відразу  працювати.  Оскільки  у нього  теж  двійнята,  то  йому  простіше  оцінити,  як  може  самотня  жінка  мати  двійню  і  ще  десь  працювати. 

В мене дружина вийшла в 1.5 на повний день і могла з зарплати платити 50% садка + мати бабло на себе . 

Link to comment
Share on other sites

В мене дружина вийшла в 1.5 на повний день і могла з зарплати платити 50% садка + мати бабло на себе . 

А  якщо  діти  хворіють,  то  хто  з  ними  вдома?  Чи  такого  не  буває  :)  ? 

Link to comment
Share on other sites

 

 


А  якщо  діти  хворіють,  то  хто  з  ними  вдома?  Чи  такого  не  буває    ? 

В більшості випадків я. Крім того, тут в садок не ходять тільки дуже хворі. Соплі - вперед. Ми реально хворіли перший місяць садка , далі майже ок.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Ну  от  до  прикладу: Одинока  жінка  захотіла  мати  дитину.  Держава  їй  допомогла.  Дитина,  дякуючи  цій  соцдопомозі  з явилася  на  світ.  Жінка  дитину виростила,  працює,  може  хоч  частково  повертати  те,  що  їй  хтось  зі  своїх  доходів  дав.

Ні, не має. Ви дали зі своїх доходів, бо зацікавлені в тому, щоб ваша країна мала позитивну, чи хоча б не негативну дельту кількості населення. В тому числі, до речі, для того щоб вам платили пенсію з зарплатні цієї дитини, котра піде працювати якраз коли ви підете на пенсію :)

В тому випадку, коли дитина не пішла працювати - знов таки, питання до суспільства, яке її замовило, й не знає що з нею робити. Суспільство невзмозі дати ради новим громадянам? Хай не замовляє. Замовило - його проблеми. Але ніяких боргів на тих, хто на це не підписувався.

На пошукачів притулку хай борг вішають (так ні, куди ж там)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...