Перейти до змісту

Who is Mrs. Monova?


costashu

Recommended Posts

это заблуждение. Рукописи, как известно, не горят. А скрины в облаке тем более

люди навчились плювати межи очі  :(

ось відповідь на скріни і посилання ))

 

14064225_295757814127843_452166508529870
Olena Kotunova ссилки з таких сайтів викликають чувство глубокого оборжанія і співчуття ссилатєлю))
:bluet: 
 
Link to comment
Share on other sites

Про Нойнєца і Катьку Воронєжську думаю ви чули )

Тепер вони всі скопом гноблять маладоє дарованіє - Алєшка  :D

 

29028017_1819721971435268_43137735576298


29177191_1819722058101926_91871255279435

Змінено користувачем SvitLana
Link to comment
Share on other sites

 

манипуляцыи - наше фсьо.

адепт целиком под стать бохине.  :gigi:

 

с форумчанами?  :D разницу не видите?

нисколько.

 

 

 

я рада, што не процитировав весь пост, а вырвав лишь одно слово из

контекста без пояснений, ты самолично подтвердил свою страсть к

манипуляцыям. :gigi:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

я рада, што не процитировав весь пост, а вырвав лишь одно слово из

контекста без пояснений, ты самолично подтвердил свою страсть к

манипуляцыям. :gigi:

с очередным сливом вас, вторым за день. Что-то вы зачастили

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Поки що прокурорів яких би зацікавило це альтруістічєскоє браЦЦтво на горизонті не спостерігається , на жаль 

всё путём, скрины делаются, базы выкачиваются, калькуляторы щелкают без перерыва

Link to comment
Share on other sites

Я колись була підписана на Монову, тому що у неї яскравий індивідуальний стиль як письменниці. Після того, як я прочитала вищенаведену історію і після того, як я побачила, як вона мокрими віртуальними тряпками некультурно розганяла народ, який прийшов з неї спитати у фейсбуку, мені стало неприємно і я перестала її читати.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Роман Науковець

46 хв · 
 

За що посварились блогери-порохоботи?

За 2015- 6,7 млн,

2016 - 112,5 млн,

2017 - 271,3 млн,

2018 - 862,1 млн.

З 1,25 млрд грн. не знайшлося практично ніхєра для організації українського мовлення на окупованих територіях.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

всё путём, скрины делаются, базы выкачиваются, калькуляторы щелкают без перерыва

Не знаю ) мою тему на іншому форумі з скрінами пальмогвардії , одна ватна Зірка кривого знесла в смітник )) і забанила назавжди ) коробить їх  ;)

Link to comment
Share on other sites

Я колись була підписана на Монову, тому що у неї яскравий індивідуальний стиль як письменниці. Після того, як я прочитала вищенаведену історію і після того, як я побачила, як вона мокрими віртуальними тряпками некультурно розганяла народ, який прийшов з неї спитати у фейсбуку, мені стало неприємно і я перестала її читати.

я майже не читала її, занадто чорнорота і матюклива, а потім якось зачепились за цинізм, вона когось чморила на рівному місці. Ну я і нагадала про гаранта, про душі що по кабінету в нього літають. Що там було, вся секта її мою сторінку лайном залила, банила аж рука німіла  ) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

мети такої не було 

здогадайтеся чому 

Мета була, але протилежна. Тільки так можливо було на 4 роки кинути окуповане населення під остаточне вимивання мозку коцапською пропагандою.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Мета була, але протилежна. Тільки так можливо було на 4 роки кинути окуповане населення під остаточне вимивання мозку коцапською пропагандою.

суть та ж. Зверніть увагу як порохняві дружно атакували своїх ворогів в Україні, при тому провалили інфовійну зовнішню 

 

але між собою в них ще краще виходить 

29176892_1572962586086795_41386704339164

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Хто би міг подумати, що ці люди, порохоботи, лідери думки, концентровані в есенцію всі ми, наш голос у самих високих кабінетах здатні на таку жорстокість? 

Видно, кілька років виснажливої боротьби загартували їх. І сьогодні геть без жалю, включивши холодний розум і керуючись нашим спільним благом, вони зробили це - закликали всіх забанить Мирослава Олешко, бо він пахне Геращенком, як Аваков пахне мудрістю. Олешко не по-справжньому любить Президента та не бачив разом з ними як він сивів, прийшов на все готове.

Дякуємо, хлопці і дівчата, ми знаємо, як ви пашете заради нас, дякуємо за принциповість і позицію! Суспільство здатне опиратися загрозам! Перемогли Олешка, переможемо й Путіна! 

***думаю вколоти собі глюкозу, бо знесилена воланням і реготом
 
29066890_10216662554062722_6302185442485
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...