Перейти до змісту

Найважливіші події 2017 року


coolzak

Recommended Posts

В СТ про хороші події мова не шла, лише про важливі. А далі вже кожен вирішував, що обговорювати. На мій погляд пенсійна тема цілком розкрита. З'ясувалося також, що окрім безвіза з позитивів згадати нема чого, тобто, тема є продуктивною  B-)

Link to comment
Share on other sites

я бы включил сюда национализацию Приватбанка (формально, в конце прошлого года, но выгребаем мы в этом). Вот совсем свежее:

Минфин докапитализировал Приватбанк на 16 млрд гривен

https://lb.ua/economics/2017/12/26/385875_minfin_dokapitaliziroval.html

Link to comment
Share on other sites

Не варто ламати пенсійні списи. Ситуація тут цілком зрозуміла.

Декому з жовтня полегшало, але їх мало. Плюс осучаснення - це спрощення структури індивідуальних пенсій. Скасовані надбавки, доплати, компенсації тощо. В звичайних пенсів залишилося лише 2 цифри замість колишніх 5-6, тепер це основна пенсія і доплата за понаднормативний стаж. Зарплата для розрахунку тепер в усіх уніфікована - 3764,40 грн. А далі усе просто: твій індивідуальний коефіцієнт з/п х твій індивідуальний коефіцієнт стажу (кількість років/100) х 3764,40 = твоя основна пенсія. Маєш 50 років стажу і коефіцієнт з/п = 2, отримуєш основну пенсію рівно 3764,40 грн. Плюс в тому, що тепер все стало чітко і контрольовано з боку пенсіонера.

А от майбутніх пенсів очікувано кинули ліквідацією к=1,35. Ще й підвищенням страхового стажу. Тому що в державної системи-банкрута завданням є скорочення кількості пенсів і виплат їм.

Чому трохи додали старим? Бо в них були найменші пенсії недостатні для фізичного виживання, а ще традиційно вони є активними виборцями.

Т.е. те кто получал 1900, имея стаж 50 лет, сейчас получает 3800 (округлил), а те кто получал 3500 и тот же стаж , теперь тоже получают 3800. Я правильно понял?

при чем туд муж?

К нему обычно бегают жаловаться. 

Link to comment
Share on other sites

Т.е. те кто получал 1900, имея стаж 50 лет, сейчас получает 3800 (округлил), а те кто получал 3500 и тот же стаж , теперь тоже получают 3800. Я правильно понял?

 

Залежить від року виходу на пенсію. Чим раніше це відбувалося, тим з меншої середньої зарплатні для розрахунку пенсії йому нараховували пенсію. Припустимо, в двох людей однаковий стаж і однаковий індивідуальний коефіцієнт зарплатні. З них більшу пенсію отримував той, хто пізніше виходив на пенсію. Осучаснення зрівняло їх і додало більше тим, хто виходив на пенсію раніше.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Залежить від року виходу на пенсію. Чим раніше це відбувалося, тим з меншої середньої зарплатні для розрахунку пенсії йому нараховували пенсію. Припустимо, в двох людей однаковий стаж і однаковий індивідуальний коефіцієнт зарплатні. З них більшу пенсію отримував той, хто пізніше виходив на пенсію. Осучаснення зрівняло їх і додало більше тим, хто виходив на пенсію раніше.

Совсем запутал однако. 

Link to comment
Share on other sites

Ну не сама же будет морду бить. Я десять лет проработал в женском коллективе, все замашки знаю. 

 

шурег, не несите ерундой (с), ок?

лучше просто не трогать ничьих родителей.

даже виртуально. 

Link to comment
Share on other sites

Совсем запутал однако. 

 

2 різних людини. Коефіцієнт зарплатні в обох дорівнює 2. Стаж 50 років. Але один виходив на пенсію в 2006 році, а інший в 2016. Пенсія в першого до осучаснення була значно меншою, тому що розмір середньої зарплатні для розрахунку в 2006 році був значно менший (928,81 грн.), ніж в 2016 році (3 263,44 грн.). А після осучаснення основна пенсія в них стане однакова: 2*50/100*3764,40=3764,40 грн., бо після осучаснення для пенсів будь-якого року виходу на пенсію середній розрахунковий розмір зарплатні для обчислення пенсій став уніфікований - 3764,40 грн. Причому, пенсу 2006 року додасться значно більше.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

шурег, не несите ерундой (с), ок?

лучше просто не трогать ничьих родителей.

даже виртуально. 

А я типа трогал? Сами принесли и распальцовку с пенсией устроили. Главное, я то только предположил на основе имеющейся информации, а кто-то четко записал в нужную категорию, подтвердив мои предположения. Потому не вижу повода для обид. 

Link to comment
Share on other sites

2 різних людини. Коефіцієнт зарплатні в обох дорівнює 2. Стаж 50 років. Але один виходив на пенсію в 2006 році, а інший в 2016. Пенсія в першого до осучаснення була значно меншою, тому що розмір середньої зарплатні для розрахунку в 2006 році був значно менший, ніж в 2016 році. А після осучаснення основна пенсія в них стане однакова: 2*50/100*3764,40=3764,40 грн., бо після осучаснення для пенсів будь-якого року виходу на пенсію середній розрахунковий розмір зарплатні для обчислення пенсій став уніфікований - 3764,40 грн. Причому, пенсу 2006 року додасться значно більше.

Уравниловка. Теперь понятно почему народ цифры не светил, а пальцы гнул, мол так трудился и заслужил, в два раза подняли. Вообще с таким кидаловом, нах те взносы. Надо бапки куда-то вкладывать, а не кормить Рошен. 

Link to comment
Share on other sites

зато я вижу повод для бана.

и поетому повторю: не нужно трогать ни юзеров, ни их родителей.

 

 

точка. 

Еще раз - я никого не трогал. Точка. Не надо мне приписывать чужие фантазии. Вторая. По-рассматривай поводы для бана реальным переходом на личности и угрозой физического насилия. Третья. Не, я конечно понимаю, женская солидарность и все такое, но модератор как судья, должен быть выше этого. 

 

У меня все, можно банить :)

Link to comment
Share on other sites

Уравниловка. Теперь понятно почему народ цифры не светил, а пальцы гнул, мол так трудился и заслужил, в два раза подняли. Вообще с таким кидаловом, нах те взносы. Надо бапки куда-то вкладывать, а не кормить Рошен. 

Це не так. Різниця в розмірах пенсій тепер обумовлена не роком виходу на пенсію в першу чергу, а виключно трудовим стажем та індивідуальним коєфіцієнтом зарплатні. Найстаріші були найзнедоленішими, бо мали найменші пенсії. Ніхто ж їх не індексував, окрім нетривалого періоду прем'єрства Тимошенко. Оскільки після падіння гривні в 3,5 рази вони вже зовсім втратили здатність зводити кінці з кінцями, їх змушені були підтягнути до недавніх пенсів.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Еще раз - я никого не трогал.

 

 

мне не надо ничего рассказывать, примерно в полтора раза отцу повысили пенсию (более 50 лет стажа и инженерные зарплаты всю жизнь)

 

Чиновник видать или научный бездельник. Судя по количству стажа, скорее второе.

:pleasant: 

 

 

 

У меня все, можно банить

 

:-X-

Link to comment
Share on other sites

Главное, я то только предположил на основе имеющейся информации,

 

афигенно

сходу обосрать чужого отца теперь называется "я только предположил на основе имеющейся информации" 

 

хотя кому я это...

Змінено користувачем Марта
Link to comment
Share on other sites

 

 


Маєш 50 років стажу і коефіцієнт з/п = 2, отримуєш основну пенсію рівно 3764,40 грн.
точную цЫферь канеш не смотрела в ведомости, но со слов свекра больше 4 тыс. грн., так что в Ваших расчетах шота не то. не шахтер, не спецкатегория, еще раз - шофер колхозного КАМАЗа с прицепом, в этом году 70 лет, т.е. выходил на пенсию в 2007 году
Link to comment
Share on other sites

Це не мої розрахунки, а формула пенсійного фонду. Стаж на коефіцієнт зарплатні дають одиницю, якщо Кз=2, а стаж 50 років. Напевно, результуючий добуток його коефіцієнтів трохи вищій від одиниці, плюс за понаднормативний стаж додатково. В мене за понаднормативний стаж більше 200 грн.

Link to comment
Share on other sites

Треба бути об'єктивними. Зрівнялівки нема.

Якщо стаж 35 років, а індивідуальний коефіцієнт зарплатні 1,5 основна пенсія буде 0,35*1,5*3764,40=1976,31 грн. При цьому доплата за понаднормативний буде 0, бо 35 років це мінімально необхіний стаж (приклад для чоловіків).

А якщо стаж 50 років, а індивідуальний коефіцієнт зарплатні 2, основна пенсія буде 0,5*2*3764,40=3764,40 грн. плюс надбавка за понаднормативний стаж.

 

Інша справа, що через рукотворне обвалення гривні в 3,5 рази за 4 роки середня пенсія по лікарні після осучаснення склала менше 3 баксів на день. Тоді як у 13 році було 6.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Уравниловка. Теперь понятно почему народ цифры не светил, а пальцы гнул, мол так трудился и заслужил, в два раза подняли. Вообще с таким кидаловом, нах те взносы. Надо бапки куда-то вкладывать, а не кормить Рошен. 

 

Ну от, майже допросилися справжньої зрівнялівки! B-) 

Звісно, її змушені будуть ввести не від гарного життя, а від зростання цін після жовтневого 2017 р. "осучаснення", в тому числі. Бо в колишніх працівників з низькими з/п теперішні пенсії не дозволяють просто фізично виживати. Фактично, банда готується вимушено злити коту під хвіст чи не єдину свою більш-менш правильну реформу.

Правительство работает на механизмом повышения пенсий людям с большим трудовым стажем и низкой пенсией.
Об этом в эфире "5 канала" заявил вице-премьер-министр Украины Павел Розенко, передает Цензор.НЕТ.
original.jpg
 "Вопрос, который требует, безусловно, урегулирования, это вопрос тех людей, которые не получили достаточного осовременивания в процессе проведения пенсионной реформы, которая состоялась в октябре 2017 года. В первую очередь меня волнуют те люди, которые имеют огромный страховой стаж - 35-40-45 лет, - которые работали, не по их вине, на мизерных зарплатах своего времени.
Надо четко понимать, что пенсия человека зависит от его стажа работы и заработной платы. и поэтому очевидно, что когда заработная плата была маленькая и человек получил маленькую надбавку, это понятно. И это вроде справедливо, а с другой стороны мы понимаем, что человек, проработавший 40 лет, имеет право на большие выплаты", - сказал Розенко.
 
Он подчеркнул: "По этому вопросу есть соответствующее поручение и мы попробуем в ближайшее время предложить механизм, который "подтянет" и этих людей тоже".

 

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Назвіть три найважливіші події 2017 для України і світу

1. Безвиз;

2. Старт реформ: пенсионной, медицины, образования;

3. Освобождение военнопленных и заложников.

 

1. Новый президент США;

2. Новый геополтический расклад в Европе после "года выборов";

3. Рост цен на нефть и сохранение Россией своего влияния.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...