Перейти до змісту

І прийшла Реві до голови нова іде...


Гість shpylka

Recommended Posts

Я вважаю, що у випадку дітей до літніх батьків має бути жорстка відповідальність – потрібно законодавчо ввести серйозну відповідальність – вони теж повинні платити аліменти на утримання батьків. У 51-й статті Конституції написано, що батьки зобов’язані утримувати свої неповнолітних дітей, повнолітні діти зобов’язані піклуватися про своїх непрацездатних батьків», – сказав Рева в ефірі програми «Свобода в деталях» (спільний проект Радіо Свобода та Радіо НВ).

 

Зи. Трохи не так.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Помнится читал, что в Туркмении, Туркменбаши или уже Гурбангулы (не помню) решил полностью отменить обычные пенсии, мол семьи большие, пусть младшее поколение кормит стариков, чем закончилось не знаю.

Link to comment
Share on other sites

 

 


повнолітні діти зобов’язані піклуватися про своїх непрацездатних батьків»

Якщо  батьки  непрацездатні - це  може  бути  частковий  випадок:  ще  до  пенсії.

 

Як  на  мене,  то  аліменти  на  дітей - святе,  але  не  на  дорослих,  бо  можна  навести  масу  прикладів,  коли  той  престарілий  зовсім  не  заслуговує  на  допомогу  від  дітей.

Link to comment
Share on other sites

До  сьогодні  ст. 51  існувала,  як  би її  хто  не  трактував.

А  новшество  полягає  в  узаконених  аліментах.

 

"Міністр соціальної політики Андрій Рева переконаний, що діти повинні платити аліменти на утримання літніх батьків."

Link to comment
Share on other sites

По крайней мере в ФРГ, взрослые дети, получающие высокую зарплату, к сожелению не скажу, так как не знаю точно, от какой расчёт ведётся, обязаны содержать своих родителей, если у тех пенсия ниже прожиточного уровня. Таким образом перераспределяется финансовая нагрузка с социальных учреждений на родственников.
Link to comment
Share on other sites

о чем вообще спор? еще в старой редакции Семейного кодекса біла отдельная глава об обязанностях детей содержать родителей, алименті назначались в случаях нетрудоспособности родителей (пенс.возраст, либо инвалидность), независимо сколько кг конфет єти папімамі потратили в свое время на ребенка, если только они ОФИЦИАЛЬНО не біли лишені род.прав. Более того - суд мог присудить и компенсировать доп.затраті на содержание родителей. Сомневаюсь что в новой редакции что-то изменилось, так что Рева просто озвучил то, что имеет место біть в Законе.

 

Более того - по тому же Семейному кодексу бівший супруг9-а), уже будучи в разводе, вполне себе могли подавать на алименті для себя любимого, опять же в случае нетрудоспособности. 

 

Читать надо не Реву, а Кодексі

Link to comment
Share on other sites

знайома інвалід з дитинства, папашка кинув її, бо це така прийнятна практика в Україні - більшість чоловіків кидають дітей з інвалідністю на матерів

 

так ось він ій не платить аліментів, на суд подала

 

тепер що, через те що він через раз платив ій його ще й доглядати на старості? бо не відмовився від батьківських прав формально?

бо по факту таки відмовився, якщо думав, що дитина може в одному взутті 5 років ходити, або що їсти можна раз у тиждень

Link to comment
Share on other sites

знайома інвалід з дитинства, папашка кинув її, бо це така прийнятна практика в Україні - більшість чоловіків кидають дітей з інвалідністю на матерів

 

так ось він ій не платить аліментів, на суд подала

 

тепер що, через те що він через раз платив ій його ще й доглядати на старості? бо не відмовився від батьківських прав формально?

бо по факту таки відмовився, якщо думав, що дитина може в одному взутті 5 років ходити, або що їсти можна раз у тиждень

при чем тут инвалиды, если они сами нетрудоспособные, а Кодекс говорит о другом. Еще раз - закон надо читать а не журнализдов с Ревой
Link to comment
Share on other sites

Глава 17 з Сімейного кодексу про яку каже Надін

 

Глава 17 
ОБОВ'ЯЗОК ПОВНОЛІТНІХ ДОЧКИ, СИНА УТРИМУВАТИ БАТЬКІВ ТА ЙОГО ВИКОНАННЯ

Стаття 202. Підстави виникнення обов'язку повнолітніх дочки, сина утримувати батьків

1. Повнолітні дочка, син зобов'язані утримувати батьків, які є непрацездатними і потребують матеріальної допомоги.

2. Якщо мати, батько були позбавлені батьківських прав і ці права не були поновлені, обов'язок утримувати матір, батька у дочки, сина, щодо яких вони були позбавлені батьківських прав, не виникає.

Стаття 203. Обов'язок дочки, сина брати участь у додаткових витратах на батьків

1. Дочка, син крім сплати аліментів зобов'язані брати участь у додаткових витратах на батьків, викликаних тяжкою хворобою, інвалідністю або немічністю.

Стаття 204. Звільнення дочки, сина від обов'язку утримувати матір, батька

1. Дочка, син можуть бути звільнені судом від обов'язку утримувати матір, батька та обов'язку брати участь у додаткових витратах, якщо буде встановлено, що мати, батько ухилялися від виконання своїх батьківських обов'язків.

У виняткових випадках суд може присудити з дочки, сина аліменти на строк не більш як три роки.

Стаття 205. Визначення розміру аліментів на батьків

1. Суд визначає розмір аліментів на батьків у твердій грошовій сумі і (або) у частці від заробітку (доходу) з урахуванням матеріального та сімейного стану сторін.

2. При визначенні розміру аліментів та додаткових витрат суд бере до уваги можливість одержання утримання від інших дітей, до яких не пред'явлено позову про стягнення аліментів, дружини, чоловіка та своїх батьків.

Стаття 206. Стягнення з дитини витрат на догляд та лікування батьків

1. У виняткових випадках, якщо мати, батько є тяжко хворими, особами з інвалідністю, а дитина (стаття 6 цього Кодексу) має достатній дохід (заробіток), суд може постановити рішення про стягнення з неї одноразово або протягом певного строку коштів на покриття витрат, пов'язаних з лікуванням та доглядом за ними.

 

Link to comment
Share on other sites

Що означає потреба в матеріальній допомозі знайшов тільки в одному місці Сімейного кодексу

Глава 9 

ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ ПОДРУЖЖЯ ПО УТРИМАННЮ

4. Один із подружжя є таким, що потребує матеріальної допомоги, якщо заробітна плата, пенсія, доходи від використання його майна, інші доходи не забезпечують йому прожиткового мінімуму, встановленого законом.

Прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність відповідно до статті 7 ЗУ Про Державний бюджет України 

становить: з 1 січня 2017 року - 1247 гривень, з 1 травня - 1312 гривень, з 1 грудня - 1373 гривні.

 

Але щось мені підказує що Рёва має на увазі не зовсім це.

Із сьогоднішнього:

«Якщо я працюю 35 років, я повинен мати можливість в 60 років піти на пенсію. А мій колега 15 років працює. Чому ми повинні з ним разом йти у 60 років? Я більше працював, а значить моя робоча сила більше зносилася, тому я повинен піти раніше, бо мій вік немічності раніше настає. А він не працював так інтенсивно – значить піде пізніше», – пояснив Андрій Рева.

Link to comment
Share on other sites

Хотя всё зависит от отчислений, может тот кто 15 лет проработал зарабатывал значительно больше того, кто 35 лет проработал и зарабатывал мало. Поэтому у первого может быть пеньсия даже дольше при меньшем стаже.
Link to comment
Share on other sites

Чому ми повинні з ним разом йти у 60 років? спрашивает Вас министр социальной политики

У нас  в  Галичині  є  вираз - "то  людина  не  на  місці".

Той  Рева,  власне,  не  на  місці.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Украинцы будут выбирать между пенсией и работой.
Министерство социальной политики после проведения пенсионной реформы введет правило, согласно которому гражданин пенсионного возраста должен выбрать — или продолжать работать, отказавшись от пенсии, или же выйти на пенсию сразу, уволившись с работы. Об этом сообщил министр соцполитики Андрей Рева в эфире одного из украинских телеканалов, пишет «АиФ-Украина».
Министр уточнил, что для тех пенсионеров, которые работали еще некоторое время после получения права выхода на пенсию, выплаты будут повышенными.
«После проведения пенсионной реформы, когда пенсия станет достаточной, нужно установить правило — или ты работаешь, получаешь зарплату и выходишь на пенсию чуть позже, но пенсия у тебя будет больше. Или ты идешь сразу и получаешь пенсию, но не работаешь»,— объясняет министр социальной политики Андрей Рева.

Link to comment
Share on other sites

Немки в 70 лет еще ходят на каблуках и выглядят на все 50  не больше Заходила такая в итальянский бутик  к родственнице  приятно было посмотреть на женину как она себя держит в форме . Даже я немного пообщался  с ней  получил много впечатлений.   

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
×
×
  • Створити...