Перейти до змісту

Приватбанк получил больший убыток, чем считалось ранее


OldBoy

Recommended Posts

Рішення суду може бути сигналом Пороха Бєнє, або відкупною. ПОПу є що втрачати.

Беня може спокійно взяти своє і після виборів. Як там порохня писал колись про Рошена на вибороах: "Мєєєдлєєєнно спустітся с гори і поімєєт всьо стадо..." А воно он як повернулося. Тепер черга Бені :)

Link to comment
Share on other sites

все набагато простіше, а сигнал можна було дати і телефоном

Всередині глибинної держави та олігархічного консенсусу стосунки доволі зіпсовані. Словам тепер не вірять.

Link to comment
Share on other sites

Беня може спокійно взяти своє і після виборів. Як там порохня писал колись про Рошена на вибороах: "Мєєєдлєєєнно спустітся с гори і поімєєт всьо стадо..." А воно он як повернулося. Тепер черга Бені :)

Але Порох не може спокійно дивитися в майбутнє.

Link to comment
Share on other sites

Це може бути хабарем, від якого неможливо відмовитися. Хоча зустрічні умови Бєня може й цілковито продинамити після краху ПОПа.  :)

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Жир, але Петру то пох, він не зі свого карману Бєні платити буде, а от пересічному трохи не фартонуло!

То ціна за #водинтур. Залежить від нової влади, чи заплатить і Петро свою ціну

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Знову ж таки, Пєті бакс шо по 50, шо по 150. А пересічний Юро буде гризти сухарі з сухпаю ЛНР

Краще гіпотетичні (у мізках порохні) сухарі, ніж теперішній реальний "шоколад".

Link to comment
Share on other sites

Похоюе на то, что Петя и Беня таки нашли общий язык и тому есть подтверждение со сторьны кацапов на запрет нефтепродуктов. Я не удивлюсь, если на дебатах будет слив Голобородька.
Link to comment
Share on other sites

Знову ж таки, Пєті бакс шо по 50, шо по 150. А пересічний Юро буде гризти сухарі з сухпаю ЛНР

У Фомы бакс растёт на глазах!  :lol2:  Завтра будет по 1000

Не превращайся в бабку под подъездом, рановато тебе ещё ;)

Змінено користувачем Zzzz...
Link to comment
Share on other sites

Давай ти в мене купиш квартиру убиту без ремонту, зробиш кашерний ремонт, а потім її мені віддаси.

 

Як варіант, віддам, а ти компенсуєш вартість ремонту, наприклад

Link to comment
Share on other sites

Як варіант, віддам, а ти компенсуєш вартість ремонту, наприклад

Ок, компенсую. Мої юристи оцінять. + з тебе вирахую за не отримані прибутки.

 

Сітізен, ау, ти ж наче був притомний. Бєня розводить на 2 ярди не гривень.

Link to comment
Share on other sites

Ок, компенсую. Мої юристи оцінять. + з тебе вирахую за не отримані прибутки.

 

Сітізен, ау, ти ж наче був притомний. Бєня розводить на 2 ярди не гривень.

 

У Бені робота така - розводити. То знову довга судова тяганина з невідомим результатом, наразі. Ти мені друге скажи - чому саме зараз реформорваний, самий незалежний суд у світі, в особі непідкупного судді Вовка, виніс таке рішення? Соупадєніє? 

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

У Бені робота така - розводити

Ага, ось малоросів розвів кашерно

Ти мені друге скажи - чому саме зараз реформорваний, самий незалежний суд у світі, в особі непідкупного судді Вовка, виніс таке рішення? Соупадєніє?

 

Педрофейл. Але нічого, Зебіл виправить.
Link to comment
Share on other sites

Ага, ось малоросів розвів кашерно

Педрофейл. Але нічого, Зебіл виправить.

 

Чомусь у тебе до Педри питань немає, і ти топиш за його другий термін, а його пройоби мають виправляти інші. Де логіка?

Link to comment
Share on other sites

Чомусь у тебе до Педри питань немає, і ти топиш за його другий термін, а його пройоби мають виправляти інші. Де логіка?

Я просто бачу перспективу від Зебіла. І тихо офігєваю

Link to comment
Share on other sites

Я просто бачу перспективу від Зебіла. І тихо офігєваю

Какую? Только без фантазий. Он пока ещё никого не обманул. Не даёт ннсбыточных обещаний. И явно серьезно готовится к своему президентства. До выборов выходит из бизнеса, что-бы сосредоточиться на работе президента, а не пять лет рассказывает, ну сегодня уж точно продам. Хотя он не обещял ничего продавать. Есть мнение, что у вас излишне буйная фантазия.
Link to comment
Share on other sites

Не даёт ннсбыточных обещаний

Зарплата в 4к баксів вчителям реальність?

 

Взагалі, коли вівці замість пса обирають собі в сторожи вовка, бо пес дістав усіх гавкати, а вовк ще нікого не загриз - це ржачно.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Порходу, картинка вимальовується. Це не покаяння перед Бенею. Це ще одна брудна передвиборча технологія гівноїда Гриніва со товаріші. Схема проста, як двері

 

1. Рішення кишенькового окружного суду, з одіозним суддею Вовком, про незаконність націоналізації Привату

 

2. РНБО де "кризовий менеджер" Петро терміново "вирішує" висмоктану з власного хуя проблему.

 

3. Терміновий виступ гандона, де він залякує країну реваншами, дефолтами, Путіним і т.і. Підсумовує, що канєй на пєрєправє нє мєняют.

 

https://www.facebook.com/petroporoshenko/videos/279716162931605/

 

"План одного из них – олигарха – в случае победы Зеленского – возвратить себе "Приватбанк". Как видите, им не терпится. Они уже сейчас начали реализацию этого замысла. И подобная авантюра угрожает потерей денег десятка миллионов клиентов, а стране в целом – дефолтом и новым экономическим кризисом", - заявил Порошенко.

 

4. Далі, або я Петро-рятівник, або вам всім пиздець і курс стопіццот. Ду-май-те.

---------------------

 

Гори у пеклі, сука!  :X

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...