Перейти до змісту

Зміна у складі модераторів


Гість Хома

Recommended Posts

  • Replies 528
  • Created
  • Остання відповідь

 

 


А "мінстець" приписують всім, хто хоч раз добре слово сказав на адресу Порошенка.

Не  так.

Не  конче  казати  "добре  слово".  Я,  н-д,  не  пам ятаю,  щоб  десь-колись  співала  дифірамби  владі. 

Тут  просто  не  дадуть  опонувати.  Ніякого  діалогу  не  буде.  Бо  тут  усім,  як  один,  треба  нити,  плювати  на  владу,  інакше  обізвуть,  принизять,  обматюкають.

Справа  зовсім  не  в  кнопці. 

Лєсі  і  МС5  вона  до  лампочки.  Порпатися  у  чиїхось  матюках,  примітивних  розборках,  вичитувати  історію  хвороби  під  назвою  "самолюбованіє" - та  я  дивуюся,  що  вони  то  робили!  То  застрелитися  можна.

Я  не  хочу  "дивуватися"  рішенню  власників.  то  їхній  форум  і  їм  вирішувати. 

Аби  бур яну  тут  було  менше,  щоб  не  забили  те,  що  могло  прорости.  Бо  за  два  дні  нічого  цікавого  почитати  нема,  як  би  себе  тут  дехто  не  хвалив.  Багато  слів  і  нічого  по  суті.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Бо  за  два  дні  нічого  цікавого  почитати  нема,

 

Бугога!!!! Так ветки про котов и лесиц никто не сносил и не закрывал, раньше ж вы их месяцами читали, что мешает это делать сейчас?

Link to comment
Share on other sites

   Та ну .  Аеліт може  не нудіти . Може  .  Напевно  в  інших  умовах  життя  . 

 А  я  по більшій  частині  з  ним згоден  ,  і  розумію  його  крикі  і  воплі  .   

Link to comment
Share on other sites

Бугога!!!! Так ветки про котов и лесиц никто не сносил и не закрывал, раньше ж вы их месяцами читали, что мешает это делать сейчас?

два дня и ни одной новой фотки кота и лесы.

Нахера вообще такой форум...

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Бугога!!!! Так ветки про котов и лесиц никто не сносил и не закрывал, раньше ж вы их месяцами читали, что мешает это делать сейчас?

 

 

Бугога ёпт! чётко ответил "дружбаня"!

Link to comment
Share on other sites

два дня и ни одной новой фотки кота и лесы.

Нахера вообще такой форум...

 

в точку!

 

зато есть отслеживание тренда по гривне от финансового оналиста, Мишаня Блумберг и рядом не валялся ёпт!

Link to comment
Share on other sites

 

 


зато есть отслеживание тренда по гривне от финансового оналиста, Мишаня Блумберг и рядом не валялся ёпт!

 

Главное что ты есть!!!! Всё остальное мелочи...

Link to comment
Share on other sites

Думаешь?

Нет, верю шо нед!

Но шо моя Вера против всех єтих людей.

Хозя, сей форум сейчас срез - ни у кого нет міслей о будущем. Всем и все надо здесь и сейчас.

Грустно, шо пистец.

Link to comment
Share on other sites

Ну  я  сприймаю його висновки ,  які  він  без  кінця  озвучує ,  саме як  крик .

Чувак неземной - не спорю. Разум в параллели

Чуть больше конструктива и меньше наркотиків.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Хозя, сей форум сейчас срез - ни у кого нет міслей о будущем. Всем и все надо здесь и сейчас. Грустно, шо пистец.

 

Я полагаю, что ты несколько неправильно интерпретируешь события и кстати совершенно зря, мысли о будущем как раз есть, но то будущее, которое здесь построили в последнее время, это пипец какое грустное будущее, разве ты не видел как один за одним отсюда уходили люди?


 

 


Чуть больше конструктива и меньше наркотиків.

 

А кто из нас без греха? У каждого свои недостатки...

Link to comment
Share on other sites

Бугога!!!! Так ветки про котов и лесиц никто не сносил и не закрывал, раньше ж вы их месяцами читали, что мешает это делать сейчас?

Ні  разу  за  роки  я  не  заходила  у  ці  гілки.  Я  на  політичному  форумі  і  хотіла  б  читати  і  брати  участь  у  цікавих  дискусіях.  Але  дискусії  неможливі,  коли  такі  дописувачі  як  ви,  опонентів  (неугодних)  в  кожному  другому  пості  принижують.  Почитайте  свої  на  останніх  сторінках. 

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ні  разу  за  роки  я  не  заходила  у  ці  гілки.  Я  на  політичному  форумі  і  хотіла  б  читати  і  брати  участь  у  цікавих  дискусіях.  Але  дискусії  неможливі,  коли  такі  дописувачі  як  ви,  опонентів  (неугодних)  в  кожному  другому  пості  принижуєте.  Почитайте  свої  на  останніх  сторінках. 

 

 

От юзеркиня... зараз тут буде напів-цуг, тіпа "бугога", "йопт", "дружбаня" та ін. "Рєформа", на яку повелися одміни, як повівся на цей разводняк Фома, розумна людина і зовсім нє дружбаня-йопт - для мене загадка.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Я  на  політичному  форумі  і  хотіла  б  читати  і  брати  участь  у  цікавих  дискусіях.  Але  дискусії  неможливі,  коли  такі  дописувачі  як  ви,  опонентів  (неугодних)  в  кожному  другому  пості  принижуєте.

 

Я не навязываю никому своего общения и вот лично вас например первый никогда не трогаю, общайтесь с другими, но если вы начинаете хамить то вы должны быть готовы к тому, что и вам ответят тем же...

Link to comment
Share on other sites

От юзеркиня... зараз тут буде напів-цуг, тіпа "бугога", "йопт", "дружбаня" та ін. "Рєформа", на яку повелися одміни, як повівся на цей разводняк Фома, розумна людина і зовсім нє дружбаня-йопт - для мене загадка.

 

кто б уже про ЦУГ пиздел, да только не ты...

Link to comment
Share on other sites

Ні  разу  за  роки  я  не  заходила  у  ці  гілки.  Я  на  політичному  форумі  і  хотіла  б  читати  і  брати  участь  у  цікавих  дискусіях.  Але  дискусії  неможливі,  коли  такі  дописувачі  як  ви,  опонентів  (неугодних)  в  кожному  другому  пості  принижуєте.  Почитайте  свої  на  останніх  сторінках. 

:gigi::tu:

 

как гаварят(ц) бугога ёпт

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Люди уходять всегда.

Жизнь.

Я уже стольких провел в страну вечной охоти.

Йопт, но єто форум!!!

Ти лично плакал по Комашкам? Или по Смирнову? Люди из-за срача почти ушли.

Та хер там, но єто инет. Єто норма. Уві.

Ти заметил атаку йульков? Нет, нмд.

Я возился, шо с одной стороною, шо с другой.

И Лєса возился.

Делали по разному, но одно дело.

Старались создать территорию, где йузвер отдохнет и остінет, обсудит .

Но..

Все вішло, как всегда.

Может и к лучшему, не мне судить. Я человек отстраненній.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

От юзеркиня... зараз тут буде напів-цуг, тіпа "бугога", "йопт", "дружбаня" та ін. "Рєформа", на яку повелися одміни, як повівся на цей разводняк Фома, розумна людина і зовсім нє дружбаня-йопт - для мене загадка.

 

Как будет зависит от тебя, меня, хози и остальных. Или тебе нужен обязательно модератор чтобы нормально общаться? 

Link to comment
Share on other sites

Ні  разу  за  роки  я  не  заходила  у  ці  гілки.  Я  на  політичному  форумі  і  хотіла  б  читати  і  брати  участь  у  цікавих  дискусіях. 

 

Бугога!

Покайся, Иваныч! Тебе скидка выйдет©

Link to comment
Share on other sites

Как будет зависит от тебя, меня, хози и остальных. Или тебе нужен обязательно модератор чтобы нормально общаться? 

 

 я про модератора не писал, но .. ладно, бугога ёпт

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...