Перейти до змісту

Зміна у складі модераторів


Гість Хома

Recommended Posts

 

 


но почему то суки не особо хамят и не за кем шайкой не бегают.

 

Если честно то в принципе даже не интересно, настолько пресные и какие то тупые что ли все эти лисята....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 528
  • Created
  • Остання відповідь

 

 


Точно. Типо того колумбийского учителя в вытянутом свитере, что на заседании ООН коку жевал. БЕссребреник. Честный человек. Таких надо ставить. Все равно вопросы решает команда. Имею переконання, что президент не должен быть ни в чем профессионалом. Он должен быть очень честным человеком и принципиальным, с минимальными запросами и без вороватой семьи. Тогда все получится. Блин, описал это все, а получился Сериал Слуга НАрода :)

В такому разі треба систему противаг. Два модери з протилежними поглядами.

Link to comment
Share on other sites

В такому разі треба систему противаг. Два модери з протилежними поглядами.

модер з поглядами это уже не модер.

Один перебанит одну половину, второй вторую.

Будет вечный срач + модеросрач...

Link to comment
Share on other sites

Главная работа модера это чистка флуда, оскорбления друг друга это тоже флуд.

Но тут форум для обсуждения различных событий, поэтому разговор перетекает из одного направления в другое.

Как тут вычленить флуд? Ну кроме откровенного.

Поэтому и рамки должны быть полиберальнее. Ну а все что за ними должно чиститься, а злосные мусорщики наказываться.

 

А то что тут было до этого, это не модерация. Это авторитарный надзор...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


модер з поглядами это уже не модер. Один перебанит одну половину, второй вторую. Будет вечный срач + модеросрач...

Тоді треба пофігісти, а вони ліниві, і задурно порпатися в тому, що їх не цікавить - не будуть. Треба таким башляти, щоб робили. Але башляти теж потрібен пофігіст, бо інакше платня буде використовуватися для впливу на модера.

Пофігіст башляти за те, що йому нецікаве - не буде. Замкнене коло.

Link to comment
Share on other sites

В такому разі треба систему противаг. Два модери з протилежними поглядами.

Типа Ливанского правительства:) От каждой улицы по представителю.

Link to comment
Share on other sites

Послушайте, умные обойдутся либо без модерации, либо с минимальной модерацией, модератор нужен что бы вычищать форум от откровенных долбоёбов и не более того..

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Тоді треба пофігісти, а вони ліниві, і задурно порпатися в тому, що їх не цікавить - не будуть. Треба таким башляти, щоб робили. Але башляти теж потрібен пофігіст, бо інакше платня буде використовуватися для впливу на модера.

Пофігіст башляти за те, що йому нецікаве - не буде. Замкнене коло.

Нужны те, кто не делает из этого фетиш.

Кто понимает, что на форуме не делают партии, карьеру, имя.

Что это просто группа людей, собравшаяся поговорить о том, о сем.

И что после сворачинвания страницы ты оказываешься в другом, реальном мире. И именно он есть №1.

 

Практика показывает, что процент упоротых на виртуале довольно высокий.

И если одним достаточно корчить из себя крутого перца с брльшим хером или посылать всех нахер, чего они себе не могут позволить в реальности, то другим обязательно надо сколачивать какие то группы, интриговать, дружить против, сводить счеты и т.д.

 

Таких желательно обходить стороной...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

незрозуміло, як можна людину, що робила брудну роботу, бо власникам було ніколи, витрачала час і нерви просто викинути на догоду парі-трійці неадекватних істеричок чоловічої статі??? От як??? Гарна винагорода за добру справу!

Дело даже не в лисе, хотя на мой взгляд, вы поступили с ней непорядочно.

Я в ахуе.

:fp1:

+1

 

Шановні bobrdobr і snowbird!

Нагадаю вам, як під началом Леси і за вашого цілковитого одобрямсу дуже весело й відверто тролилися, і за наслідками абсолютно безпідставно банилися на місяць неугодні юзери. Причому, ви самі не стидалися відкрито зізнаватися в троленні і радіти з бану. Не зважаючи на те, що об'єкт атаки замість участі в срачу надав вичерпні спростування звинувачень.

А тепер ви звалюєте звідси лише тому, що розважуха цього штибу прикривається?!  ;o 

І тепер ви кажете про непорядність?!

Навіть МС5 це бачив й каментив, але відкрито не втручався. Нижче наша дискусія.


 

ой, кто к нам прешол.   :nose3:

штобы потом не возмущаццо, што тебе в марте мало времени дали,

в последний раз прошу чётко ответить спильноте на вопрос:

 

в чём состоит"проблема якихось міфічних кацапів", которую может решить юля?

 

а то ведь нам вчера подтвердили, што проблема существует:  8-)

 

 

зы. отсутствие ответа тоже будет расцениваццо, как антиукраинская пропаганда. 

так што лучше бы ответить.   8-)

спасибо.

Де ви в моїх постах побачили той одобрямс?  :glaza:   Покажіть пальчиком будь-ласка.  :blush2:

Крим це Україна! А мерзотне пуйло підло анексувало чужу територію!

Наплювавши на міжнародне право і непорушність кордонів.

Власне йому в цьому поміг такий же мерзотник янукович,

будуть відповідати за свої злочини обидва, рано чи пізно.

Проблема у нас з російським кремле-карликом, повним неадекватом і злочинцем.

Цю проблему Юля вирішить як президент, змушена буде вирішити.

Що стосується міфічності обзивалок за національною ознакою,

читай вище, повторюватись не буду.

еще один уж на сковороде.

тут иснують, тут же уже не иснують. weep%20(1).gif

хоть бы выкручиваццо их учили потоньше, штоле...   :fp1:

 

аминь.   :rabbi:

Бллиин!   :fp1:  Леса суровая банщица!

Эта Кадра, была таким эталонным юльком (практический - сферический конь в вакууме), было забавно ее троллить...    :(  RIP

ана вернёцца, ана вернёцца (с) пестня.

 

ну, можед, леса была слишком суровой и раззобанед йийо пораньше...

леса подумаед...

Ай да сферичний кінь!   :D   :good:

І за це їй 30 діб бану з трьома блокування, хоча тролінг з тріском провалився!

От йулькі вам муляють.

Пиночеті, йопт.

Если йулек говорит - пеця - гандон, то єто не значит шо пеця цяця.

"Гаспада-а, ві звєрі, гаспада-а!"©

 

 

Змінено користувачем Euro
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Шановні bobrdobr і snowbird!

 

Кому ты это пытаешься обьяснить? У этих существ в принципе не существует понятия о порядочности и совести, обращаться к ним за этим это всё равно что об стену головой стучать, пусть пиздуют, скатертью дорога, от этой отсутствия этой пыли разве что то измениться в худшую сторону? 

Link to comment
Share on other sites

Послушайте, умные обойдутся либо без модерации, либо с минимальной модерацией, модератор нужен что бы вычищать форум от откровенных долбоёбов и не более того..

Виходом є відсутність модерації. Достатньо кнопок власників, аби прибирати відверто агресивну антиукраїнську вату. На форумах мусить панувати свобода.

 

Бугога!!!!! Жесть йопт!!!!

Блін, а ще були бани за "маніпулювання рейтингом". За один мінус Лесі вона мене забанила на день, а за 2 - на 10 днів. А потім взяла і розбанила, за що я мав бути дуже вдячним.

Змінено користувачем Euro
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Народ, лично я предлагаю отпустить эту тему, всё вроде ясно и добавить особо нечего, а как всё получится будет видно потом, я вижу позитив в том, что многие с кого начинался этот форум сочли возможным вернуться сюда опять и никто из них при этом не просил кнопки или каких то других привилегий..

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Йожин з Бажин, bobrdobr і snowbird - цікаві та розумні дописувачі. які завжди інтелігентно та аргументовано відстоювали свою думку. Мені жаль, що вони йдуть з форуму. Сподіваюсь, що ви передумаєте.

 

На форумі потрібні різні думки, а не тільки юльків та зрадофілів. Бо його просто кине у іншу крайність.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Йожин з Бажин, bobrdobr і snowbird - цікаві та розумні дописувачі. які завжди інтелігентно та аргументовано відстоювали свою думку. Мені жаль, що вони йдуть з форуму. Сподіваюсь, що ви передумаєте.

 

На форумі потрібні різні думки, а не тільки юльків та зрадофілів. Бо його просто кине у іншу крайність.

 

Я опять в ахуе!  :fp1:

 

кто не дает высказываться и отстаивать свое мнение всему спектру?

кто выпиливает оппонентов?

 

или без банхаммера комфортно навязывать свое не получается?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Я опять в ахуе!  :fp1:

 

кто не дает высказываться и отстаивать свое мнение всему спектру?

кто выпиливает оппонентов?

 

или без банхаммера комфортно навязывать свое не получается?

 

Ну тут же лунали ділові пропозиції, що якщо модери забанять ганебний мінстець, то деякі видатні особистості залишаться. А "мінстець" приписують всім, хто хоч раз добре слово сказав на адресу Порошенка. Ось ці особи і зробили висновки для себе. Я сподіваюсь, що вони передумають і залишаться. І що їхні опоненти зрозуміють, що форум від цього тільки виграє - з модерацією чи без.

Link to comment
Share on other sites

Ну тут же лунали ділові пропозиції, що якщо модери забанять ганебний мінстець, то деякі видатні особистості залишаться. А "мінстець" приписують всім, хто хоч раз добре слово сказав на адресу Порошенка. Ось ці особи і зробили висновки для себе. Я сподіваюсь, що вони передумають і залишаться. І що їхні опоненти зрозуміють, що форум від цього тільки виграє - з модерацією чи без.

 

Хто вони такі ті, хто начебто таке казали, щоб когось банити?

На форумі не переслідують за погляди, окрім порушень КУ.

Я так і не зрозумів, що за алярмний шухєр такий коїться вже третю добу.

 

Кожен може хвалити, чи валити кого йому завгодно. Але не можна переслідувати та  ображати за це форумчан.

Бо може статися так, що буде соромно. 

Он як багато народку топило за гадю, а виявилось, що гівно ще те.

Link to comment
Share on other sites

 

Кожен може хвалити, чи валити кого йому завгодно. Але не можна переслідувати та  ображати за це форумчан.

Бо може статися так, що буде соромно. 

Он як багато народку топило за гадю, а виявилось, що гівно ще те.

 

Кстати да, еще и выясняли громко какая политсила лучше ее поддерживает. Немножко и мне стыдно :)  

 

Хотя наверное, в результате сделали все правильно. Своих надо вытаскивать, а если они уже не совсем свои, то уже на их совести.

Link to comment
Share on other sites

Ну тут же лунали ділові пропозиції, що якщо модери забанять ганебний мінстець, то деякі видатні особистості залишаться. А "мінстець" приписують всім, хто хоч раз добре слово сказав на адресу Порошенка. Ось ці особи і зробили висновки для себе. Я сподіваюсь, що вони передумають і залишаться. І що їхні опоненти зрозуміють, що форум від цього тільки виграє - з модерацією чи без.

:fp1:

Link to comment
Share on other sites

 

 


По сути, нінешние фанаті власти - то же, что и винипухи с мурами, матроскиніми и неизвестніми отцами, лизавшие донецкой шобле, или бетономес, которій считал овоща украинским де Голем.

 

Я ніколи, ніколи не була за владу. І за найбільшу опозиційну силу теж. Я і є тим самим противсіхом. І буду.  І владу якраз ганяю не на форумах, сидячи за кордоном, а намагаюсь потроху в реалі.  А, ну на стовбах не вішаю, як наполеончики з єбеней мріють, це певно і робить мене порохоботом, і треба  обтерили тут тухлою сельодкою.

 

В тому то і справа, що гоп-компанія зрадофілів з зубожіликами вирішила, що можна всіх, з ними незгодних, хто не підтримує іхніх ідолів, обзивати порохоботами, методично заклювати і не давати слова. Буквально. Тобто кожний пост коментувати в стилі "дєвушка, дура, мєсячніє, істерічка, порохня, шо ти несьош" і т.д. Високій рівень політичної дискусії! Аналіз просто пре :weep: А модерація цю лафу їм трохи перекрила. Бо принаймі почали обпльовувати безочобово, тостими намьоками.

 

І я вважаю, що з Лесою обійшлись погано, не тому, що вона була якась "влада", і в неї забрали "кнопку" (яка блін влада, бани на пару днів максимум, отєто жосткіє репресії) а по людські. Бо вмовити людину витрачати свій час на якусь неприємну роботу, а потім викинути, це неправильно - я це бачу так

Link to comment
Share on other sites

 

 


Если честно то в принципе даже не интересно, настолько пресные и какие то тупые что ли все эти лисята....

 

Це так! Скучніє і неінтєресніє. Добре, що у потужной каманди є купа цікавинок включно з повною торбою смачних кацапських матюків :weep:

Тут головне, щоб голова не шаталась (с) чого і бажаю :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Високій рівень політичної дискусії!

 

Вести с вами дискуссию??? Простите, но о чём? Вы людей называете неадекватами, гоп компанией, а потом хотите вести с ними дискуссию? Простите меня, но вы ебанулись что ли? 

Для вас авторитеты йожины с бажина, с ними и ведите дискуссии, вам это никто не мешает делать и за это вас никто не банит...

Link to comment
Share on other sites

 

 


і за наслідками абсолютно безпідставно банилися на місяць неугодні юзери

 

Я вважаю, що пані, яка розповідала про міфічних кацапів, і почала завуальовано натякати, що ніякої війни нема, а що є - то справа рук ненависного Педро, треба було забанити в ніколи.  :shuffle:  А глумитись над ватою  - це святе! А Вам що заважає побачити реальність? Її політичні вподобання? Так це протекціонізм, в якому тут всі Лесу звинувачували

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...