Перейти до змісту

Зміна у складі модераторів


Гість Хома

Recommended Posts

 

 


Еси че, я в принципе вообще могу не заходить больше...

Если что, вы именно это и обещались, кажется, позавчера :)

На самом деле, конечно, уходить никуда не надо. Просто что можно уже потихоньку завязывать с напоминаниями в каждом втором посте о яхте, военном стаже, покоренном политическом олимпе, страшных нанесенных вам оскорблениях, револьвере в 21 сантиметр и неизбежности вашего драматичного покидания этого ресурса несмотря на мольбы простых смертных  :gigi:

А можно и не завязывать. Контент, как-никак )

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 528
  • Created
  • Остання відповідь

Йожин з Бажин, bobrdobr і snowbird - цікаві та розумні дописувачі. які завжди інтелігентно та аргументовано відстоювали свою думку. Мені жаль, що вони йдуть з форуму. Сподіваюсь, що ви передумаєте.

 

На форумі потрібні різні думки, а не тільки юльків та зрадофілів. Бо його просто кине у іншу крайність.

 

 

Хто заважає їм це робити ? 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Зи. По Лєсе. Только мое мое мнение - какбє херовасто все віглядит. Но єто имхо.

Да не, не только ваше, да и выглядит все именно так. В чем, собственно, и причина бурных радостей не всех вернувшихся, но вот некоторых.

Link to comment
Share on other sites

Хозя і хам? З яких пір Хозя став хамом? НІКОЛИ він хамом не був! Ми з ним на ФУПі завжди стояли по різні сторони барикади до 2014 року, було багато різних тем, але хамства за ним ніколи не помічала. То ви люди хамства не бачили... Я поспілкуватися з руккі, Номадом, тіграми, йолками, жадами і пумами до схочу, ото хами були. Хозя ніколи до хамства не опускався, так тільки підколював жартівливо, то на те воно ж і політичний форум. Як cказав колись hornet: "тут не однодумці, а вороги". І не дивлячись на це, не можу згадати якось хамства чи непристойної поведінки Хозі. Ну а про хамство Сіленціо то взагалі смішно читати, куди йому до лисиці і компашки її цуговської.
Link to comment
Share on other sites

Если что, вы именно это и обещались, кажется, позавчера :)

На самом деле, конечно, уходить никуда не надо. Просто что можно уже потихоньку завязывать с напоминаниями в каждом втором посте о яхте, военном стаже, покоренном политическом олимпе, страшных нанесенных вам оскорблениях, револьвере в 21 сантиметр и неизбежности вашего драматичного покидания этого ресурса несмотря на мольбы простых смертных  :gigi:

А можно и не завязывать. Контент, как-никак )

 

А мне казалось о яхте и военном стаже больше говрят те, кто меня не любит :(

Link to comment
Share on other sites

Анархизм имеет некоторые привлекательные стороны, но имеет одно большое НО. Он нефункционален как способ управления государством. К моему большому сожалению.

 

Хто сказав ? Государство ?  Хто сказав що  держава - це вершина організації людства ? 

Тим більше жорсткої вертикальної організації ? Горизонтальні форми правління без концентрації влади завжди дають

набагато краші результати. Не будемо ходити далеко. 2014 рік. Черги у воєнкоматах. БЕЗ держави.

А зараз ? 

Link to comment
Share on other sites

І на додачу трохи історії, про порохоботів, політичну інфатильність і вміння нести відповідальність за свої вчинки, хоча б перед собою.

Дуже цікаві списки. Можна ретельно роздивитись хто тут кому порохобот :D

 

gallery_1677_124_147889.jpg

 

ЗІ ОМГ :fp1: хтось виявляється думав, що синок мафіозного цеховіка, олігарх з младих нагтей найкращий кандидат  :weep:  :lol2:

І, списки говорять, що це саме ті, які зараз гноблять порохоботів і там де їх нема :fp1:

 

ЗЗІ Особливо доставляють головні порохоботи - Хозя, Людас, Міклован :pleasant: ну і інші теж  :D

 

І що ?  Я не присягав Пороху. Я передав йому владу згідно конституції  як і всі інші хто за нього голосував. 

Він нас зрадив. Причому переважну більшість. Тому має йти. 

Я порохобот ? 

Link to comment
Share on other sites

МС, в чём проблема? У неё не стало кнопки и она стала такой как все, что тут не так?

 

ви її лайном закидали а адміни на догоду вам публічно в цьому питанні пішли вам назустріч

особисто я бачу "що не так" 

але тут питання більше до адмінів

"зміну редакційної політики" можна було зробити інакше, як на мене

Link to comment
Share on other sites

Я ж не звинувачую керівництво форуму, а коментую позиції деяких дописувачів. Цілком розділяю все, що Ви написали.

 

Я рада, що на форум повернулися колишні учасники, і рада, що той же Сіленціо зайшов, якщо навіть і тимчасово. Але мені сумно, що форум залишають учасники. Сподіваюсь, що вони передумають і не підуть!!

 

Їх хтось виганяє ? Неспрведливо банить ? В чому проблема ? Поясніть будь-ласка. 

Поки що особисто я бачу лише немотивовану істерику .  А ви ? 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Людасу: История человечества так сказала. Кто придумает жизнеспособную организацию на нынешнем социльно-техническом уровне, способную обеспечить демократические ценности, качество жизни по Маслоу, социальный, культурный и технический прогресс, выживание человека как вида, и это все без признаков и функций нынешнего государственного строя - это будет новый уровень. Пока у меня нет никаких причин даже надеяться на приближение этого времени. 

Змінено користувачем Вуйко_З_Онтарио
Link to comment
Share on other sites

Сіленціо, моя думка та позиція щодо Вас не помінялися. Навіть якщо я не поділяю Вашу точку зору, я все одно хочу, щоб Ви  тут дописували і нікуди не йшли. Так само, як і інші користувачі, з якими я колись човплася (вхавр, косташу, більше нікого не пригадаю).

 

Але Ваша заява, що якщо когось забанять, то Ви знову тут станете писати, не сприймається як жарт, а як вимога. Можна її інтерпретувати, що Ви пропонуєте власникам себе в обмін на інших і щось у такому роді. Якщо це був жарт, то я знімаю свої претензії.

 

Буду краток - чтобы не было недомолвок. Если бы я был владельцем ресурса - шатных работников Мистець здесь бы не было однозначно! Сичтаю это ведомство как и всю нынешнюю украинскую власть - хитрыми, лицемерными и беспринципными ВРАГАМИ  украинского народа. А врагов, тем более во время войны  - надо хотя бы держать на дистацнии, если пока нет возможности их уничтожить. Я так считаю!

 

Причем принадлежность подозреваемых мною в работе на Минстець была бы подтверждена документально и предана огласке. Остальные же - порохоботы, юльки, ляшки и иже с ними общались бы тут на общих основаниях, согласно правил. Такое мое видение, если бы я был владельцем ресурса.

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Зи. По Лєсе. Только мое мое мнение - какбє херовасто все віглядит. Но єто имхо.

Есть такое, "хєровасто" по разным причинам, общее - человеческий фактор.

 

Человеческий фактор обидок на лесу, и ее перегибы, человеческий фактор молниеносных решений администрации, человеческий фактор пинания лесы аж до сих пор, когда она уже никому ничем не мешает.

 

Администрация попробовала реформы - это риск, потому что реформы не всегда делаются идеально и уж точно не всеми будут восприняты положительно.

 

Поймите одно, есть юзеры: которые не в теме старых разборок, для них негатив не в конкретных никах, а в том, что достали скелеты из шкафов, вместо того, чтобы начать с чистого листа. Не зря говорят: "кто старое помянет, тому глаз вон". 

Link to comment
Share on other sites

А мне казалось о яхте и военном стаже больше говрят те, кто меня не любит :(

Скоріше за все так і є... то просто підсвідома реакція на те, що Ви прагнете донести до публіки... не всім воно подобається, не всім...

Link to comment
Share on other sites

Їх хтось виганяє ? Неспрведливо банить ? В чому проблема ? Поясніть будь-ласка. 

Поки що особисто я бачу лише немотивовану істерику .  А ви ? 

 

Ну я вже навела цитату, яка ілюструє мою точку зору.  Я хочу, щоб ніхто нікуди не йшов, навіть якщо прийшли "старі" користувачі.

Link to comment
Share on other sites

Людасу: История человечества так сказала. Кто придумает жизнеспособную организацию на нынешнем социльно-техническом уровне, способную обеспечить демократические ценности, качество жизни по Маслоу, социальный, культурный и технический прогресс, выживание человека как вида, и это все без признаков и функций нынешнего государственного строя - это будет новый уровень. Пока у меня нет никаких причин даже надеяться на приближение этого времени. 

 

Особисто я бачу дисфункцію держави як системи управління. І не тільки в критичних країнах як Україна. На Заході теж явна криза управління .

Link to comment
Share on other sites

ви її лайном закидали а адміни на догоду вам публічно в цьому питанні пішли вам назустріч

особисто я бачу "що не так" 

але тут питання більше до адмінів

"зміну редакційної політики" можна було зробити інакше, як на мене

 

Извините, но можно пример лайна? По-моему все были достаточно корректны, изначально вообще речь шла о "политике модерации ресурса", без перехода на конкретную личность.

Link to comment
Share on other sites

Ну я вже навела цитату, яка ілюструє мою точку зору.  Я хочу, щоб ніхто нікуди не йшов, навіть якщо прийшли "старі" користувачі.

 

Ну от ви ж не пішли. ТО значить проблема не в дискусіях на форумі. А в чому ?

Link to comment
Share on other sites

Ну я вже навела цитату, яка ілюструє мою точку зору.  Я хочу, щоб ніхто нікуди не йшов, навіть якщо прийшли "старі" користувачі.

А що ми можемо зробити з тим, що їм якраз і не подобається те, що ми прийшли???

Link to comment
Share on other sites

А тут есть Минстецные зарплатники? Офигеть. ТАкие люди в гостях, а я не в курсе.

 

Ага, на форуме с десятком активных юзеров. Это однозначно нужно выявить и поставить на вид как растрату государственных средств. Силентио, давай документы.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Офф.

 

Ось ця тема якраз і доводить , що  форум оживає. ІМХО. 

Є жива дискусія. Живий потік постів.  а не болото . Реальний обмін думками. 

 

Причому особливих образ я не бачу. Всі були на інших ресурсах. Буває набагато гірше. 

І нічьо. Живуть люди.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Особисто я бачу дисфункцію держави як системи управління. І не тільки в критичних країнах як Україна. На Заході теж явна криза управління .

Демократия как основа государства давно приплыла, потому что не прогрессировала вместе с обществом. Его чинить надо, потому что все равно нет пока альтернативы.

Link to comment
Share on other sites

Скоріше за все так і є... то просто підсвідома реакція на те, що Ви прагнете донести до публіки... не всім воно подобається, не всім...

 

Ну, например, реакцию Минстеця я видел, например в той же ветке Саакашвилиада. Были брошены все ресурсы - нет не нам меня, на Мишу. Что я? просто тот, кто хотел, чтобы о его позиции узнали еще несоклько человек :)

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Ага, на форуме с десятком активных юзеров. Это однозначно нужно выявить и поставить на вид как растрату государственных средств. Силентио, давай документы.

 

Ну я пока не владелец этого форума. Но если - не дай Бог - такое случится - за мно не заржавеет. Даже фото будет приложено B-)  Так что быренько заклеивайте камеры ноутов на всяк пожарный :lol2:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Буду краток - чтобы не было недомолвок. Если бы я был владельцем ресурса - шатных работников Мистець здесь бы не было однозначно! Сичтаю это ведомство как и всю нынешнюю украинскую власть - хитрыми, лицемерными и беспринципными ВРАГАМИ  украинского народа. А врагов, тем более во время войны  - надо хотя бы держать на дистацнии, если пока нет вохможности из уничтожить. Я так считаю!

 

Причем принадлежность подозреваемых мною в работе на Минстець была бы подтверждена документально и предана огласке. Остальные же - порохоботы, юльки, ляшки и иже с ними общались бы тут на общих основаниях, согласно правил. Такое мое видение, если бы я был владельцем ресурса.

 

 

Сіленціо, навіть якщо тут є офіційні представники мінстеця (реальні професійні пропагандисти), хіба це не добре? адже тут є багато розумних людей, які можуть дискутувати з ними і розбивати їх пропаганду. А хтось прочитає та зробить висновки. Візьме Ваші аргументи і перепостить на фейсбук, наприклад.

 

Потім, у Вас же нема формальних доказів - самі написали, що це Ваше припущення, підозра.

 

По-третє, я, наприклад, вважаю, що такі, як Саака - це шкідливі особистості для українського народу. Про це ми неодноразово дискутували. Значить, хтось про Вас може подумати, що поскільки Ви просували його кандидатуру, то Ви - теж ворог українського народу просто за логікою. Але і я, і Ви, і багато інших форумчан знаємо, що Ви патріот, що Ви любите Україну.

 

Я вважаю, що на цьому форумі переважна більшість саме такі патріоти, і саме тому ми тут. Різниця між нами у тому, що ми маємо різне бачення, різні переконання.

Link to comment
Share on other sites

Хозя і хам? З яких пір Хозя став хамом? НІКОЛИ він хамом не був! Ми з ним на ФУПі завжди стояли по різні сторони барикади до 2014 року, було багато різних тем, але хамства за ним ніколи не помічала. То ви люди хамства не бачили... Я поспілкуватися з руккі, Номадом, тіграми, йолками, жадами і пумами до схочу, ото хами були. Хозя ніколи до хамства не опускався, так тільки підколював жартівливо, то на те воно ж і політичний форум. Як cказав колись hornet: "тут не однодумці, а вороги". І не дивлячись на це, не можу згадати якось хамства чи непристойної поведінки Хозі. Ну а про хамство Сіленціо то взагалі смішно читати, куди йому до лисиці і компашки її цуговської.

:weep::lol2::tu:

Link to comment
Share on other sites

Ну от ви ж не пішли. ТО значить проблема не в дискусіях на форумі. А в чому ?

 

Ну ще поки не пішла. Поки побуду тут, поспостерігаю.  Хоча на фуп я ні ногою до того моменту, поки не попруть Слава :gigi:. А на інших відомих мені форумах себе не бачу.

Link to comment
Share on other sites

А тут есть Минстецные зарплатники? Офигеть. ТАкие люди в гостях, а я не в курсе.

 

Вуйко, я можу помилятись , але теми , на кшталт, "правільного направлєнія" є штучними та інспірованими. 

Щось на кшталт газети "Правда" . "а в мене нюх тонкий."  (с) snowbird

Демократия как основа государства давно приплыла, потому что не прогрессировала вместе с обществом. Его чинить надо, потому что все равно нет пока альтернативы.

 

Я не про демократію, а державу взагалі як форму управління . Незалежно від напрямку.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...