Перейти до змісту

Петро Олексійович уже програє всім


OldBoy

Recommended Posts

 Ватнувато тут ,  навіть  на  мою  думку  тут перебор у  Соскіна 

 

----

 

Поскольку Порошенко ненавидит украинцев, Украинское Государство, украинскую нацию, то со сладострастным наслаждением он готов бросить народ в кровавую мясорубку войны

Перебор? А може НЕдобор? Нагадую забудькуватим панам, що в Україні кацапи впровадили лише ДВА глобальних, стратегічних політичних проекта по захопленню політичної влади і включенню України в свою недоімперію. Це СДПУ(о) та ПР. Зрозуміло, що в обох проектах є персони, довірені обличчя північного сусіди, які керували процесом створення цих підривних організацій під виглядом "партій", які розподіляли кацапські гроші на підкуп, рекламу, вибори, організовували скандали, провокації, і т.і. І цих персон в обох проектах лише двоє - Медведчук і Порошенко. Мало того, Медведчук і Порошенко були головами АП-радниками-міністрами в усіх президентів, окрім Кравчука, тож абсолютно не є перебільшенням сказати, що ці два найдовіреніших агента російських спецслужб і є тою "міною", що перманенто підриває державність України. Захоплення Порошенком найвищої посади в Україні - колосальний успіх Хуйла і смертельна небезпека для країни. Крапка.

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 417
  • Created
  • Остання відповідь

щоб включити адмінресурс, потрібна єдність влади.

А Порошенка зараз його подєльніки здаватимуть оптом і вроздріб. Його навіть Гройсман уже здав, на кого він покладатись буде? Аваков, Луценко, Парубій, Турчинов? Усі ці хлопці бізнесмени і професійні зрадники, такі самі як і сам Порошенко.

 

нас нє надо жалєть, вєдь і ми нікого нє жалєлі (с)

При всем при этом он (ПОП) для них (для олигархов и тех кто при власти) компромиссная фигура. Сейчас для них всех золотая пора когда пилиться все что может пилиться и решаются любые вопросы. В здравом уме на кого они все его поменяют? Нет такой кандидатуры
Link to comment
Share on other sites

такі військові і в армії необхідні, навіщо їх звідти висмикувти?

 

Тобто хай справжні лідери воюють, а старе політичне лайно хай керує і затягує Україну в ще більше лайно? Дісно, нащо ті соціальні ліфти і нащо народу України надія на краще?

Перебор? А може НЕдобор? Нагадую забудькуватим панам, що в Україні кацапи впровадили лише ДВА глобальних, стратегічних політичних проекта по захопленню політичної влади і включенню України в свою недоімперію. Це СДПУ(о) та ПР. Зрозуміло, що в обох проектах є персони, довірені обличчя північного сусіди, які керували процесом створення цих підривних організацій під виглядом "партій", які розподіляли кацапські гроші на підкуп, рекламу, вибори, організовували скандали, провокації, і т.і. І цих персон в обох проектах лише двоє - Медведчук і Порошенко. Мало того, Медведчук і Порошенко були головами АП-радниками-міністрами в усіх президентів, окрім Кравчука, тож абсолютно не є перебільшенням сказати, що ці два найдовіреніших агента російських спецслужб і є тою "міною", що перманенто підриває державність України. Захоплення Порошенком найвищої посади в Україні - колосальний успіх Хуйла і смертельна небезпека для країни. Крапка.

 

Косташу, Ви??

Link to comment
Share on other sites

Тобто хай справжні лідери воюють, а старе політичне лайно хай керує і затягує Україну в ще більше лайно? Дісно, нащо ті соціальні ліфти і нащо народу України надія на краще?

 

Косташу, Ви??

Ні.

Link to comment
Share on other sites

При всем при этом он (ПОП) для них (для олигархов и тех кто при власти) компромиссная фигура. Сейчас для них всех золотая пора когда пилиться все что может пилиться и решаются любые вопросы. В здравом уме на кого они все его поменяют? Нет такой кандидатуры

 

Якщо подивитися на це тверження з іншого боку, можливо, через це і не відбувається реальна ефективна боротьба з корупцією? тобто якщо "ідеальний" Петро всіх би їх пересадив (і одночасно порушив існуючі бізнесові та управлінські зв"язки), це було б великим ризиком для державності у плані керівництва і т.п.?

Link to comment
Share on other sites

Ні.

 

Ви у своїй ненависті до Порошенка брешіть, але не забріхуйтесь. Якби Порошенко був таким агентом, хто б його дозволив вибрати у 2015? я маю на увазі наших "великих братів", таких, як США. Не кажучи вже, що цей компромат (якби він був) його опоненти б використали у минулих виборах. Якби Порошенко був агентом кацапстану, він би давно здав Україну і в НАТО би не пішов.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ви у своїй ненависті до Порошенка брешіть, але не забріхуйтесь. Якби Порошенко був таким агентом, хто б його дозволив вибрати у 2015? я маю на увазі наших "великих братів", таких, як США. Не кажучи вже, що цей компромат (якби він був) його опоненти б використали у минулих виборах. Якби Порошенко був агентом кацапстану, він би давно здав Україну і в НАТО би не пішов.

А він йде ? Вони всі йдуть починаючи з Кучми. Лише на словах.

Link to comment
Share on other sites

Якщо подивитися на це тверження з іншого боку, можливо, через це і не відбувається реальна ефективна боротьба з корупцією? тобто якщо "ідеальний" Петро всіх би їх пересадив (і одночасно порушив існуючі бізнесові та управлінські зв"язки), це було б великим ризиком для державності у плані керівництва і т.п.?

Ви дійсно з Канади? Бо лише так можна пояснити повну відсутність розуміння процесів, що тривають на руїнах колишнього СРСР. Давайте я Вам поясню: пани Ахмєтов, Порошенко, Фірташ, Іванішвілі чи Плахотнюк - ніякі не олігархи, це агенти впливу з кацапськими грошима на початкових рахунках.  Звичайно, після захоплення певної частки прибуткових галузей підривна "робота" цієї агентури елегантно перекладається на громадян країни-жертви. Взагалі, подібні фіктивні "бізнесмени" тисячи років використовуються для певного, потрібного загарбнику, впливу у країні, що повинна бути захопленою. Я б навіть сказав, що це банальщина спецслужб. Це дуже легко зрозуміти, якщо пошукати походження і витоки початкових капіталів усіх цих агентів Росії. Є такі і в Білорусі, і в Казахстані, і в інших країнах колишнього СРСР, навіть в Прибалтиці вони є.

Link to comment
Share on other sites

Ви у своїй ненависті до Порошенка брешіть, але не забріхуйтесь. Якби Порошенко був таким агентом, хто б його дозволив вибрати у 2015? я маю на увазі наших "великих братів", таких, як США. Не кажучи вже, що цей компромат (якби він був) його опоненти б використали у минулих виборах. Якби Порошенко був агентом кацапстану, він би давно здав Україну і в НАТО би не пішов.

Мав би натиснути "доповідь" на безпідставне звинувачення у брехні, але це не має сенсу - виринете під іншим ніком, бо чи то гроші за дописи, чи то власні комплекси і зненависть до конкретних українців, чи то несприйняття України без кацапського впливу та агентури для вас, вочевидь, є світоглядною катастрофою :)

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

А він йде ? Вони всі йдуть починаючи з Кучми. Лише на словах.

 

Неправда:

 

За каденції Порошенка українська армія стала 29-ою найсильнішою армією планети і 8-ою найсильнішою у Європі.

 

 

Статус підготовки до вступу в НАТО:

 

Нам вдалося перебудуватися: починаючи від формування разом з нашими партнерами по Альянсу документів стратегічного планування їх імплементації.

Один з основних документів, над яким працюємо, - це Стратегічний оборонний бюлетень. Маю велику надію, що найближчим часом буде прийнятий закон "Про Національну безпеки", який на законодавчому рівні закріпить наше бажання вступити в Альянс, а також зафіксує пріоритети.

Ми провели величезну роботу з реформування органів військового управління і створення і зміцнення нових видів Збройних сил. Зараз працюємо над підвищенням бойових можливостей ЗСУ. Якщо в минулому році на закупівлю озброєнь виділено близько 8 млрд грн, то в 2018 році - це 15 млрд. Значно покращено стан комплектування ЗСУ.

За 2016-2017 рік у війська прибуло майже 120 тис. військовослужбовців контрактної служби. Крім того, нами створено оперативний резерв в кількості 150 тис. осіб, і з ними проводяться постійні заняття. Цей мобілізаційний ресурс перебуває на обліку як у військових частинах, так і у військкоматах. Практично відновлений облік мобілізаційного ресурсу, який на початку агресії був практично відсутній; саме тому ми допускали певні помилки на початку мобілізації в 2014 р.

Для якісних навчань особового складу треба розвивати інфраструктуру, створювати сучасні центри. У нас відбувається будівництво трьох містечок і близько 200 (184 якщо точно) гуртожитків для розміщення військовослужбовців-контрактників.

Практично змінили рівень підготовки наших військових: кількість навчань було збільшено на 65% в порівнянні з минулим роком. За цей період ми підготували понад 10 батальйонів по стандартам Альянсу, більше 25 рот, а також підготували 1,5 тис. інструкторів.

Значно підвищився рівень логістичного забезпечення ЗСУ. Мова йде не тільки про реформу харчування та речового забезпечення, закупівель, вона дає можливість задовольнити основні потреби армії для виконання бойових завдань.

 

В цілому майже 90% завдань, запланованих стратегічним оборонним бюлетенем, ми виконали, це при активній фазі реформування ЗСУ в 2017-2018 рр.

- Альянс має претензії до реформування організації українського війська? Відкритий збройний конфлікт на сході - єдина проблема для вступу в Альянс?

- Хибна думка, що головним фактором при вступі до Альянсу є лише стан ЗС. В Альянс вступає вся країна - тестується стан її економіки, відкритість суспільства, чесність судів, в тому числі і рівень ЗСУ.

 

Якщо говорити про країни, які не є членами НАТО, то Україна взагалі перебуває на першому місці.

У нас тісні зв'язки з Альянсом. Зараз, наприклад, тільки інструкторів НАТО працює в Україні 500 з шести країн, і вони готують наші підрозділи.

Наші колеги оцінюють досить високо рівень готовності ЗСУ. Я буквально в лютому зустрічався в США зі своїм колегою Джеймсом Меттісом. Якби наші партнери були незадоволені якістю змін в армії, ми не отримували б допомогу. А вони практично повністю виконують свої зобов'язання щодо підтримки ЗСУ. За час війни тільки США надали нам допомогу на $800 млн. 2018 рік стане особливо чутливим, і, сподіваюся, дасть можливість значно підвищити рівень оборонної здатності.

 

Додам, що під час зустрічі з Меттісом ми побачили, що наші американські колеги готові до розширення співробітництва.

 

- Що не вдалося зробити?

- Ми планували до 2020 р досягти стандартів НАТО; До кінця 2018 році повинні завершити реформування міністерства і потім зосередитися на ВСУ. В цілому йдемо за планом, але потрібно прийняти певні рішення на законодавчому рівні.

Приклад: створення військової поліції - прийняття закону затягується.

- Чому?

- Думаю, що інші правоохоронні органи намагаються не дати створити таку структуру, яка є у всіх армій країн НАТО. Деякі закони не приймаються вчасно, тому трохи запізнюємося.

Загалом, я не бачу великих загроз з невиконанням наших планів по реформуванню ЗСУ до кінця 2020 р., За винятком проблем з переоснащенням, тому що фінансовий ресурс поки не дає нам можливість перейти на нові зразки озброєнь за стандартами НАТО.

Це тривала робота, реформа триватиме і після 2020 г. У нас є сусід - Польща, яка вже в Альянсі 20 років, і у них більшість озброєнь радянського зразка, хоча вони вже частково перейшли на стандарти НАТО. Це при тому, що Польща має серйозний фінансовий потенціал.

 

Ми, як і обіцяли, з січня 2019 р переходимо на абсолютно нову форму роботи Міноборони, яка передбачає цивільний контроль над ЗСУ.

- Тобто ви будете цивільним міністром?

- Я не знаю, хто буде на цій посаді, але вона буде громадянською. Одним зі своїх основних завдань бачу підготовку МО до цього. Зараз міняємо структуру міністерства, реформуємо системи підбору кадрів, роботу з особовим складом, готуємо персонал для успішного виконання завдань.

Важливим питанням є реформа освітньої системи ЗСУ. В принципі, це один з основних пріоритетів, тому що не маючи якісно підготовленого офіцера, говорити про майбутнє армії досить важко.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ви дійсно з Канади? Бо лише так можна пояснити повну відсутність розуміння процесів, що тривають на руїнах колишнього СРСР. Давайте я Вам поясню: пани Ахмєтов, Порошенко, Фірташ, Іванішвілі чи Плахотнюк - ніякі не олігархи, це агенти впливу з кацапськими грошима на початкових рахунках.  Звичайно, після захоплення певної частки прибуткових галузей підривна "робота" цієї агентури елегантно перекладається на громадян країни-жертви. Взагалі, подібні фіктивні "бізнесмени" тисячи років використовуються для певного, потрібного загарбнику, впливу у країні, що повинна бути захопленою. Я б навіть сказав, що це банальщина спецслужб. Це дуже легко зрозуміти, якщо пошукати походження і витоки початкових капіталів усіх цих агентів Росії. Є такі і в Білорусі, і в Казахстані, і в інших країнах колишнього СРСР, навіть в Прибалтиці вони є.

 

Чому Порошенко в цьому ряду, якщо при його каденції робляться певні реформи та кроки щодо того ж вступу в НАТО? Згідна щодо Ахметова. Про нього писали, що він не був би тим, хто є, якби не був агентом. Іванішвілі - бандюк, що оплачував тітушок на майдані. Не знаю, хто такий Плахотнюк. А Беня теж агент КДБ, адже він теж олігарх чи ні?

 

В Україні тисячі менш відомих і не менш багатих особистостей. Вони теж агенти КДБ?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Мав би натиснути "доповідь" на безпідставне звинувачення у брехні, але це не має сенсу - виринете під іншим ніком, бо чи то гроші за дописи, чи то власні комплекси і зненависть до конкретних українців, чи то несприйняття України без кацапського впливу та агентури для вас, вочевидь, є світоглядною катастрофою :)

 

Та тисніть. Знесіть Порошенка, поставте Юльку чи Грицацуя, вступіть в Тайожний Союз (нащо вам те НАТО?), замутіть черговий майдан і співайте ще 25 років сумних пісень.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Тобто хай справжні лідери воюють, а старе політичне лайно хай керує і затягує Україну в ще більше лайно? Дісно, нащо ті соціальні ліфти і нащо народу України надія на краще?

 

А Порося до яконо лайна класифікуєте, старого, чи нового?  :D

 

 

Та тисніть. Знесіть Порошенка, поставте Юльку чи Грицацуя, вступіть в Тайожний Союз (нащо вам те НАТО?), замутіть черговий майдан і співайте ще 25 років сумних пісень.

І що б ми без вас робили, якби ви нам очі не відкрили на суть речей, шановна

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

 

А Порося до яконо лайна класифікуєте, старого, чи нового?  :D

 

 І що б ми без вас робили, якби ви нам очі не відкрили на суть речей, шановна

 

Старого, очевидно. Але важливо не зупинити те позитивне, що відбулося і відбувається за його каденції. А я не вірю, що "старі" лідери зможуть не зупинити. Скоріше вони повернуть Україну назад до кацапії - Юлька з її договорняками і "флотам дружить", Грицацуй, який армію розпродав і т.п.

 

Що ВИ будете робити, мене цікавить мало. А от що будуть робити мої родичі - особливо молодь - і взагалі українська молодь, навіть якщо не родичі, мені не все одно. А коли вся ця молодь рване за кордон (бо вони за Юльок і грицацуїв не голосуватимуть, а просто тихо полишать країну), то хто буде платити ваші пенсії??

Link to comment
Share on other sites

Та тисніть. Знесіть Порошенка, поставте Юльку чи Грицацуя, вступіть в Тайожний Союз (нащо вам те НАТО?), замутіть черговий майдан і співайте ще 25 років сумних пісень.

 

 

 

це мені нагадує фразу моєї бабусі "хай буде колгосп, тільки не в нашому селі"

 

Порошенко не подає на вступ до НАТО, але він так готується, так готується. Порошенко продовжує разом із іншими олігархами доїти бюджет, але це ж треба, щоб не порушити суспільний консенсус. І сама я в Україні жити не хочу, але ви там голосуйте за Порошенка, бо він такий хороший, такий хороший.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

це мені нагадує фразу моєї бабусі "хай буде колгосп, тільки не в нашому селі"

 

Порошенко не подає на вступ до НАТО, але він так готується, так готується. Порошенко продовжує разом із іншими олігархами доїти бюджет, але це ж треба, щоб не порушити суспільний консенсус. І сама я в Україні жити не хочу, але ви там голосуйте за Порошенка, бо він такий хороший, такий хороший.

 

Дивіться мої пости вище. Що значить не подає? йде процес у відповідності з певними вимогами. Я не казала голосувати за Порошенка, а закликала вибирати нових лідерів, а не сто раз перетасоване лайно старої еліти.

Link to comment
Share on other sites

 А коли вся ця молодь рване за кордон (бо вони за Юльок і грицацуїв не голосуватимуть, а просто тихо полишать країну), то хто буде платити ваші пенсії??

 

 

так вона прямо зараз та молодь рве за кордон.

В Україні лишаються ліниві і неповносправні.

І тікають з України якраз через політику Порошенка, котра не дає пробитись завдяки праці і таланту, суцільно на корупції все.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Дивіться мої пости вище. Що значить не подає? йде процес у відповідності з певними вимогами. Я не казала голосувати за Порошенка, а закликала вибирати нових лідерів, а не сто раз перетасоване лайно старої еліти.

 

 

немає ніякого процесу згідно вимог. Навіть ПДЧ це відмовка, пірїна в жопу.  А Україні відмовили навіть у ПДЧ.

Ніякого статусу аспіранта в НАТО немає, це брехня Порошенка.

В НАТО приймають без всяких умов і ПДЧ, просто тому, що НАТО вважає це прийнятним.

 

Албанію або Боснію приймали не тому, що вони виконали якісь умови, а тому, що було стратегічне рішення. 

 

Прийняття України в НАТО вважають неприйнятним, тому ця тема і не піднімається.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Старого, очевидно. Але важливо не зупинити те позитивне, що відбулося і відбувається за його каденції. А я не вірю, що "старі" лідери зможуть не зупинити. Скоріше вони повернуть Україну назад до кацапії - Юлька з її договорняками і "флотам дружить", Грицацуй, який армію розпродав і т.п.

 

Що ВИ будете робити, мене цікавить мало. А от що будуть робити мої родичі - особливо молодь - і взагалі українська молодь, навіть якщо не родичі, мені не все одно. А коли вся ця молодь рване за кордон (бо вони за Юльок і грицацуїв не голосуватимуть, а просто тихо полишать країну), то хто буде платити ваші пенсії??

 

Ви несете повну маячню. Гриц ніякого відношення до продажу військового майна не мав на посту МО. Рішення приймалось КМУ а реалізація йшла через Укроборонпром. 

Link to comment
Share on other sites

Чому Порошенко в цьому ряду, якщо при його каденції робляться певні реформи та кроки щодо того ж вступу в НАТО? Згідна щодо Ахметова. Про нього писали, що він не був би тим, хто є, якби не був агентом. Іванішвілі - бандюк, що оплачував тітушок на майдані. Не знаю, хто такий Плахотнюк. А Беня теж агент КДБ, адже він теж олігарх чи ні?

:weep: Людина не знає, хто такі Іванішвілі та Плахотнюк. А Коломойського вважає агентом КДБ. Що вона робить на політичному форумі? Якось без "поглядів" домогосподарок все ж комфортніше.

Link to comment
Share on other sites

Та да  :D Але дєвчка ідейна, цього не віднімеш. Хуйовий народец Гетьману дістався

 

post-235-0-27867100-1525802344_thumb.jpg


:weep: Людина не знає, хто такі Іванішвілі та Плахотнюк. А Коломойського вважає агентом КДБ. Що вона робить на політичному форумі? Якось без "поглядів" домогосподарок все ж комфортніше.

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

так вона прямо зараз та молодь рве за кордон.

В Україні лишаються ліниві і неповносправні.

І тікають з України якраз через політику Порошенка, котра не дає пробитись завдяки праці і таланту, суцільно на корупції все.

 

Частково Ви маєте рацію. А частково виїздять просто підзаробити та повернутися. Наприклад, мої два племінники до 30 років сидять в Україні. Бо бачать якусь перспективу, напевно. Ще один воює, збирається поступати в універ. Ще один похресник працює програмістом в Україні, заробляє стаж і досвід роботи. Вони НЕ БУДУТЬ голосувати за старе. Це як я у свій час прийняла рішення виїхати, бо український народ "мудро" вчергове вибрав Кучму :(.

 

Зрозумійте, Україна дуже змінилася з часів останнього майдану та війни. Виберіть хоч чорта лисого - тільки не дайте знівелювати назад хоч ті досягнення, що сталися. Юльки, гриценки - все це шлях назад в 90-і. і назад в обійми Росії. Ці люди ментально не здатні бути лідерами сучасної держави у 21 столітті.

Ви несете повну маячню. Гриц ніякого відношення до продажу військового майна не мав на посту МО. Рішення приймалось КМУ а реалізація йшла через Укроборонпром. 

 

А що він робив на як міністр оборони - в носі колупався?

Link to comment
Share on other sites

:weep: Людина не знає, хто такі Іванішвілі та Плахотнюк. А Коломойського вважає агентом КДБ. Що вона робить на політичному форумі? Якось без "поглядів" домогосподарок все ж комфортніше.

 

Я знаю, хто такий Іванішвілі, не знаю тільки Плахотнюка. Я вважаю Коломойського агентом КДБ? Ви читати вмієте? Це по Вашій логіці кожен олігарх автоматично агент КДБ, бо багатий :lol2:.

Link to comment
Share on other sites

Я знаю, хто такий Іванішвілі, не знаю тільки Плахотнюка. Я вважаю Коломойського агентом КДБ? Ви читати вмієте? Це по Вашій логіці кожен олігарх автоматично агент КДБ, бо багатий :lol2:.

Ви НЕ ЗНАЄТЕ, хто такий Іванішвілі, що фактично випливає з Вашої відповіді. Тож питання залишається: що Ви робите на політичному форумі? Яка мета Вашого перебування тут? Бо щось дуже непраними портянками потягнуло...

Link to comment
Share on other sites

 

Та да  :D Але дєвчка ідейна, цього не віднімеш. Хуйовий народец Гетьману дістався

 

attachicon.gifpost.JPG

 

 

А Ви можете пояснити, чому нещасні малюсінькі країни Прибалтики без ніяких ресурсів і під тим же гнітом комуністичного режиму, як і українці, за набагато менший строк  встали на ноги і живуть нормально, а українці, маючи де-факто незалежність 27 років, чомусь човпуться і наступають на одні і ті ж граблі? Хто Януковича вибрав, марсіани?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 Виберіть хоч чорта лисого - тільки не дайте знівелювати назад хоч ті досягнення, що сталися. Юльки, гриценки - все це шлях назад в 90-і. і назад в обійми Росії. Ці люди ментально не здатні бути лідерами сучасної держави у 21 столітті.

 

 

 

мені просто цікаво, виходячи із якої логіки Порошенко ментально здатен на те, на що не здатні Тимошенко і Гриценко?

що ж він із своєю ментальністю в уряді Азарова сидів, я уже не кажу про ПР і СДПУ(о). Отам вся його ментальність і туди він веде Україну, прикриваючись при цьому наскрізь брехливою проєвропейською риторикою.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ви НЕ ЗНАЄТЕ, хто такий Іванішвілі, що фактично випливає з Вашої відповіді. Тож питання залишається: що Ви робите на політичному форумі? Яка мета Вашого перебування тут? Бо щось дуже непраними портянками потягнуло...

 

Іванішвілі - бандюк, що оплачував тітушок на майдані. Не знаю, хто такий Плахотнюк.

 

Що у цій фразі фактично випливає? У Вас дислексія? Тоді не буду ображатися :).

А міністру більше немає чим займатись, окрім продажу військового майна за вашою версією?

 

Якби я була міністром оборони, то б відповідала за все у моєму відомстві.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Іванішвілі - бандюк, що оплачував тітушок на майдані. Не знаю, хто такий Плахотнюк.

 

Що у цій фразі фактично випливає? У Вас дислексія? Тоді не буду ображатися :).

 

 

Іванішвілі це премєр Грузії.

А Плахотнюк тіньовий господар Молдови, партнер Порошенка по кримінальним схемам.

Link to comment
Share on other sites

А Ви можете пояснити, чому нещасні малюсінькі країни Прибалтики без ніяких ресурсів і під тим же гнітом комуністичного режиму, як і українці, за набагато менший строк  встали на ноги і живуть нормально, а українці, маючи де-факто незалежність 27 років, чомусь човпуться і наступають на одні і ті ж граблі? Хто Януковича вибрав, марсіани?

 

Я вам нічого пояснювати не збираюсь, не в коня корм. А будете наполягати на своїй версії про"українців - хуйовий народєц", то підете в бан, нарешті, за антиукраїнську пропаганду на форумі

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...