Перейти до змісту

А хто після Юлі зможе очолити партію?


Гість Хома

Recommended Posts

Мой фаворит вот этот:

 

Serhiy_Soboliev.jpg

 

скажу больше если бы юля сняла свою кандидатуру ,а батькивщина на преза выдвинула его и вообще Соболева давно уже нада ставить в Батькивщине на 1 место..

а пизду дурную отправлять на пенсию...и шоб даже не отсвечивала больше в Украинской политике...

Уверен с Соболевым Батькивщина бы расцвела новыми красками..

Link to comment
Share on other sites

Мой фаворит вот этот:

 

Serhiy_Soboliev.jpg

 

скажу больше если бы юля сняла свою кандидатуру ,а батькивщина на преза выдвинула его и вообще Соболева давно уже нада ставить в Батькивщине на 1 место..

а пизду дурную отправлять на пенсию...и шоб даже не отсвечивала больше в Украинской политике...

Уверен с Соболевым Батькивщина бы расцвела новыми красками..

кнопе, а коли в Фірташа доведеться конфісковувати цілу азотну галузь, аби витягти з прірви остаточної руйнації, Соболєв впорається? Чи Кошулинський? Чи хоча б Гриценко? Вакарчук? Зеленський?

Link to comment
Share on other sites

Соболєв старший за Юлю. 

 

хоча я іще памятаю його молодим депутатом у часи Івашка і Кравчука.

Дійсно один із небагатьох, хто ні разу не продався і не захитався.

ну и шо шо старшый...

он реально монстр украинской политики..

я его реально уважаю в батькивщине..

и тут без пиздежа..

Link to comment
Share on other sites

кнопе, а коли в Фірташа доведеться конфісковувати цілу азотну галузь, аби витягти з прірви остаточної руйнації, Соболєв впорається? Чи Кошулинський? Чи хоча б Гриценко? Вакарчук? Зеленський?

ха..ха..ха..

вы уже как кацапы..

 

если не хуйло так типа кто?

 

ты всерьёз думаешь шо фирташа раком может поставить только один человек в Украине и этот человек Юля?

 

Бля дружище не смеши так.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

ха..ха..ха..

вы уже как кацапы..

 

если не хуйло так типа кто?

 

ты всерьёз думаешь шо фирташа раком может поставить только один человек в Украине и этот человек Юля?

 

Бля дружище не смеши так.

 

 

 

а чо, багато такого народу?

от 4 роки тому у нас Янукович був.   Багато політиків у опозиції були?

 

не у постановочній, як Кличко і Ляшко, а в реальній.  Хто?

Свобода була. І то тому, що риги їх свідомо не чіпали, бо вважали, що їм вигідна така маргіналізована опозиція, лякати ними Європу.

 

а хто іще?

Link to comment
Share on other sites

ха..ха..ха..

вы уже как кацапы..

 

если не хуйло так типа кто?

 

ты всерьёз думаешь шо фирташа раком может поставить только один человек в Украине и этот человек Юля?

 

Бля дружище не смеши так.

 

4 мільярди баксів Піня з Ахметкою їй добре пам'ятають. А той же Фірташ 11 мільярдів кубів газу (ще 3 мільярди з підкоцапської мафії). Хоч овоч йому і повернув його з відсотками, але осад залишився. Більше на таке не відважився ніхто. Це факти.

зи за те й інше сиділа, а не за директиви.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

я переконаний, що не просто немає багато таких людей, їх або дуже мало, або взагалі немає.

 

І мене більше всього турбує, що і Тимошенко цього не зробить.

Тобто, от якби 10 років тому, я б твердо знав, що може. А зараз ніхера не впевнений.

Побила її жисть, та і вік уже. Укатали сівку.

 

А немає от нікого з таким моторчиком в жопі, як у Юльки 10-20 років тому. А без цього нічого не вийде. Бо ми уже не на тому етапі, коли можна було б щось косметично вирішити. Треба крушити і створювати, при чому дуже швидко. 

Хіба Саака. Але він обмежений у доступі.

Змінено користувачем OldBoy
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

короче парни я вам так скажу еслы вы думаете шо ваша юля  будет бороться с олигархами типа фирташа...

так только для токо шоб у него забрать под себя...не для того что бы уничтожить монополию..

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Зрозуміло, що Юля ще молода і років 20-30 завдяки досягненням медицини вона зможе втриматись на олімпі. А от хто далі? Невже партія - ой?

 

Трололо   :lol2:

 

Шо характерно насчет 20-30 нихто не возразил   B-)

Link to comment
Share on other sites

ну нічого за останні 20 років вона під себе не забирала, а тут раптом забере

 

хоча ні, ти ж мені колись про якийсь свинокомплекс розказував, захоплений Тимошенко

её людьми..

я тебе говорил..про её людей..

которые под ней были и есть..

 

п.с.

ОлдБой она ничего нового невыдумывала я знаю хуеву тучу депутатов бютовских -которые занимались и занимаются рейдерством...

начиная от помещения для ресторанов и заканчивая большими предприятиями..

особенно безбашенно это происходило когда она была премьером..

п.с1

БЮТ это такая же контора как и синяки были и есть ...которые под себя гребли..и долю засылали наверх в кассу партии..кстати вот ваш держалеть общака nemyrya_evropey_integrac_ipress.ua.jpg

просто синячьё больше у власти было и гораздо больше грабежём занимались..

юля такаяже как и синяки только с больше проукраинской риторикой.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

про Немирю і "общак" це жесть

Але я розумію, що у тебе своя реальність

друже 

скажу больше..

она ему доверяет больше чем мужу..

а про держателя бютовского общака...

немырей мне серьёзные люди рассказывали...

Link to comment
Share on other sites

про Немирю і "общак" це жесть

Але я розумію, що у тебе своя реальність

она просто правдивая друже..

или ты думаешь в бюте все такие аж пиздец честные шо до сраки прикладывай. :D

Link to comment
Share on other sites

она просто правдивая друже..

или ты думаешь в бюте все такие аж пиздец честные шо до сраки прикладывай. :D

 

 

та ну при чому тут чесниє до сраки

можна подумати ми з тобою чесні аж до сраки прикладай.

просто одному муляє, що у Юльки хату не забрали, а інший якусь херню розказує про Немирю і общак.

Ну це ж не дозволяє взагалі ні про що серйозно говорити

Link to comment
Share on other sites

от сука така, не дозволила Фьодоричу конфіскувати хату.

якби реально без хати залишилась, навіть ти б за неї проголосував

Я не голосую вже давно. А от про хату не в курсі, вона шо є? 

Link to comment
Share on other sites

Я не голосую вже давно. А от про хату не в курсі, вона шо є? 

 

 

та все ти знаєш, років 15 тому Тимошенко оформила хату на свою тітку, і з того часу живе у формально орендованому житлі.

Після того у неї двічі конфісковували майно, але оскільки хата формально їй не належить, то живе вона там і досі.

Що дає звичайно широкий простір для ригівської і дрищачої пропаганди на тему "Тимошенко приховує від народу своє багатство"

Link to comment
Share on other sites

Безумовно, володар форуму в черговий раз запустив беззмістовну мульку, яка взагалі не має нічого спільного з реаліями, лиши його власні комплекси. Оті люди - гарні та не дуже - що стоять у партії за спиною Тимошенко, неодмінно колись її замінять - але зараз вони САМІ ні в якому разі не будуть міняти лідера партії, який так само безумовно здатен привести партію до перемоги.  Але погляди цих людей цілком зрозумілі та адекватні, що Соболєва, що Немирі, та й інші є, і це головне. Бо королеву грає свита - так побудована будь-яка структура, створена людиною, навіть більше, так побудований світ людини, людське стадо. А казки про звідкись виринувші "нові сили" залиште ідіотам, бо "нові" завжди є похідними від "старих", нічого нізвідкіля не створюється.

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

я переконаний, що не просто немає багато таких людей, їх або дуже мало, або взагалі немає.

 

І мене більше всього турбує, що і Тимошенко цього не зробить.

Тобто, от якби 10 років тому, я б твердо знав, що може. А зараз ніхера не впевнений.

Побила її жисть, та і вік уже. Укатали сівку.

 

А немає от нікого з таким моторчиком в жопі, як у Юльки 10-20 років тому. А без цього нічого не вийде. Бо ми уже не на тому етапі, коли можна було б щось косметично вирішити. Треба крушити і створювати, при чому дуже швидко

Хіба Саака. Але він обмежений у доступі.

 

Азотна галузь є одним з вузлів, який доведеться розрубати. Україна з її аграрними ресурсами потребує мільйонів тон карбаміду і селітри. Завдяки передачі АЗОТів овочем до рук агента кремля Фірташа, і мудрій політиці реформаторів, вона зараз стоїть, а сільське господарство споживає готові добрива від хуйла. Тимошенко, або точніше вона в об'єднанні з Саакою та іншими, ситуацію мусить, і потенційно може змінити. Інакше подібний до азотного колапс остаточно накриє усі сфери. Врятувати ситуацію може тільки руйнація монополій мафії і, після доведення цього факту усьому політичному й діловому світу, вибухове залучення великих зовнішніх інвестицій в різні сфери. Хто на таке здатний? Зеленський зі Славком? 

Це факт - Вовчік надзвичайно креативна і активна людина. Я просто в шоці від кількості їх боль-мєнь якісного контенту. Мабуть тому він прижився лише на каналі винахідливого Бєні, який здатний терпіти в його серіалі глузування з олігархічного ядра системи. Тим Зеленський продемонстрував реальне розуміння питання - як працює і душить тут усе ця мафія. Але для практичного втілення деконструкції олігархату з одночасним запуском здорової економіки, і усе це дуже швидко, бажано і необхідно мати ще й досвід боротьби, і принципову здатність на неї. Допоки необхідні якості продемонстрували в нас лише Тимошенко з Саакашвілі. Решта варіантів, скоріш за все, призведе до деконструкції країни. В той час, коли її реально можна витягти за лічені роки на сьогоднішній рівень колишніх країн соцтабору. 

Варіанти ж з новими обличчями призведуть до фіналізації проекту Україна в найближчі роки з вірогідністю 99,99999%. Бо ці люди будуть куплені, а в більшості випадків вже працюють на мафію.

 

Ну і для кнопа: я дуже далекий від ідеалізації як самої Юлі, так і її кадрів на різних рівнях. Але в нашій теперішній ситуації іншого не дано. Менше таких проблем в партій з одного імені без ніякої розгалуженої структури. Але ж то не партії, що можуть щось зробити.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...