Перейти до змісту

Сученыш


Mrs_W

Recommended Posts

  • Replies 357
  • Created
  • Остання відповідь

Мля, да нам даже ПДЧ не предложат сейчас, не то, что вступление в НАТО.

Не хер выносить на референдум то, что на данный момент сделать не реально.

Петя не зассал это озвучить и моментально стал "сученышем".

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ми з жінкою в першому турі будемо голосувати за Ляшко. Бо єдиний, хто реально бореться зі зброєю проти колорадів.

http://ic.pics.livejournal.com/ofeliyadd/41095946/35849/35849_300.jpg

Понять и простить, чо.

Link to comment
Share on other sites

Мля, да нам даже ПДЧ не предложат сейчас, не то, что вступление в НАТО.

Не хер выносить на референдум то, что на данный момент сделать не реально.

 

Так багатьом же референдумів подавай, 'хароших і разних'. А на фіга вони зараз потрібні, нікого нє іпьот. :weep:  

Змінено користувачем RiG
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Та мутный он кокой-ты. По референдуму согласен, нэ на часи.

А кто сейчас прозрачный по этому вопросу? Кто-то хоть что-то сказал конкретное? Все ссат за свой рейтинг, вот и молчат. Любое слово добавляет и сторонников и противников.

Link to comment
Share on other sites

Тут же другой "мессадж" несется - "сученыш". А то, что мы физически не можем вступить в блок (территориальные проблемы, войска другой страны на нашей территории, отсутствие единой позиции в обществе и в политикуме) - кто на такие мелочи внимание обращает?

Територіальні проблеми- це війська іншої країни на нашій території чи існують ще якісь територіальні проблеми?

 

Відсутність єдиної позиції в суспільстві і політикумі могла хвилювати суспільство та політикум до того, як агресивна менша частина напала на більшу, щоб приєднатись до ворожої країни. Тепер цю меншу частину треба перемогти так, щоб її повністю знищити як частину і суспільства, і політикуму

Змінено користувачем S.Brant
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Територіальні проблеми- це війська інші країни на нашій території, чи існують ще якісь територіальні проблеми?

Відсутність єдиної позиції в суспільстві і політикумі могла хвилювати суспільство та політикум до того, як агресивна менша частина напала на більшу, що приєднатись до ворожої країни. Тепер цю половину треба перемогти так, щоб її повністю знищити як частину суспільства та політикуму

 

Данко. (Кричить.)  Урааа! Вперьод, чмо японське! (с) Лесь  :weep::lol2:

Змінено користувачем RiG
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А кто сейчас прозрачный по этому вопросу?

Я имел ввиду общее впечатление от Пэдро, а не вопрос референдума. Как он собирается, с его же слов, 

за 3 месяца урегулировать отношения Украины и России, например?

Link to comment
Share on other sites

Мля, да нам даже ПДЧ не предложат сейчас, не то, что вступление в НАТО.

Не хер выносить на референдум то, что на данный момент сделать не реально.

у вас у всіх дах поїхав

До чого тут сам референдум, як факт, котрого немає? Що тут аналізувати?

Фактом є слова Порошенка, їх і треба аналізувати, як проросійську, антиукраїнську та антиамериканську позицію 

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я имел ввиду общее впечатление от Пэдро, а не вопрос референдума. Как он собирается, с его же слов, 

за 3 месяца урегулировать отношения Украины и России, например?

выполнить все требования россии. одно из них - внеблоковость Украины.

Link to comment
Share on other sites

Данко. (Кричить.)  Урааа! Вперьод, чмо японське! (с) Лесь  :weep::lol2:

ще один дахом поїхав

Я всього лише вказав опоненту на нелогічність його поста. Навіщо його нелогічність перекривати ще й Вашою нелогічністю?

Link to comment
Share on other sites

Я имел ввиду общее впечатление от Пэдро, а не вопрос референдума. Как он собирается, с его же слов, 

за 3 месяца урегулировать отношения Украины и России, например?

Да тут гон для восточного электората. Эти отношения теперь и за 3 года не урегулируешь, я думаю.

Link to comment
Share on other sites

выполнить все требования россии. одно из них - внеблоковость Украины.

И Крым сразу станет украинским? Внеблоковость это только одна из многох хотелок Путлера,

и далеко не главная.

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Все верно сказал, он явно реалист, а заниматься маниловщиной это к кице.

Він реально вилизав проміжність рашці. Тільки одне незрозуміло, а чи варто було для цього ставати українським мільярдером та найбільш рейтинговим кандидатом у Президенти України

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

а может хватит на восточный электорат оглядываться? они уже сказали свое слово, мы их услышали, теперь пускай идут нахер

пеця выбрал неправильную позицию и неправильный тон, это не добавляет ему очков к его и так невнятной политике

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

И Крым сразу станет украинским? Внеблоковость это только одна из многох хотелок Путлера,

и далеко не главная.

главное пеця дал мессидж, что он выполнит все хотелки путлера. Дорога в тысячу шагов начинается с одного шага.

Link to comment
Share on other sites

Да тут гон для восточного электората. Эти отношения теперь и за 3 года не урегулируешь, я думаю.

Та понятно, что гон. Но общая тенденция нехорошая. Ющ тоже начинал свою карьеру 

преза с визита в Москву. 

Link to comment
Share on other sites

да нет. яйки в российских тисках

та це, м'яко кажучи, перебільшення. Не думаю, що його власність в РФ перевищує 10% від всіх його активів. Дуже сильно сумніваюсь, що перевищує й 5%. Ще більше сумніваюсь, що її отак візьмуть та відберуть без якоїсь компенсації. Отже, максимум втрат тут- втрата російського ринку, яку ЄС свого часу обіцяв компенсувати своїм ринком

Link to comment
Share on other sites

ще один дахом поїхав

Я всього лише вказав опоненту на нелогічність його поста. Навіщо його нелогічність перекривати ще й Вашою нелогічністю?

 

Данко.   Контра. Не пиздіть. Іттіть. (с) Лесь :lol2: :lol2: :lol2:

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...