Перейти до змісту

Вроде Бабченко убили...


хозяин

Recommended Posts

Вот блин. Ну все правильно пишешь, но вот этовот нахера было делать?

 

"тебе чмо до меня в плане технологий сосать своим куратором лет 10"?

 

Згідно до принципу леза Окама є просте пояснення . Тому що поц.

Link to comment
Share on other sites

Якщо навіть і самореклама, це теж чудово! Чом би ні? Успішно проведена операція...і це вже ДРУГА !перша була  ---"влідімір і надєжда"...

все, що зроблено в цьому плані, виводить Україну на більш вищий рівень... 

ми. навіть, не можемо уявити. скільки ворогів ходить по українській землі і ще більше їх підтримуючих (серед наших, своїх) і волаючих --зрада-зрадонька. нас абманулі і весь мір обманулі.

Не вторая и не третья. Уже было немало. Просто кацапы все успехи топят в потоке зрадоебства.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А хтось колись сумнівався що бузину грохнули кацапомірниє ??????

Або валити на 'хунту'.

Бо самій 'хунті' він 300 років не всравсь, за нього тут навіть не згадував ніхто.

А от коли його призначили головним редактором якоїсь ахмєтовської газети, стало очевидно що будуть провокації.

З боку 'хунти' багато хто радо набив би йому його й так огидну пику але вбивати.... це точно не наші методи

Змінено користувачем Françoise
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Не вторая и не третья. Уже было немало. Просто кацапы все успехи топят в потоке зрадоебства.

 

 

Поясніть тоді , будь-ласка, цей парадокс, Звідки ж українці зради понабиралися ?

 

  18 травня, 2017, 14:01

Рівень довіри до владних структур в Україні є вкрай низьким і знаходиться трохи вище рівня довіри до засобів масової інформації Росії

 

https://dt.ua/POLITICS/prezidentu-ukrayini-doviryayut-22-gromadyan-uryadu-13-radi-9-242814_.html

Змінено користувачем Людас
Link to comment
Share on other sites

А хтось колись сумнівався що бузину грохнули кацапомірниє ??????

Або валити на 'хунту'.

Бо самій 'хунті' він 300 років не всравсь, за нього тут навіть не згадував ніхто.

А от коли його призначили головним редактором якоїсь ахмєтовської газети, стало очевидно що будуть провокації.

З боку 'хунти' багато хто радо набив би йому його й так огидну пику але вбивати.... це точно не наші методи

я бы ему сам пенделей надавал бы..

но убиватьто чмо..

нахуя!спрашивается?

 

тем более там целая куча всяких уепанов которых бы и рука не дрогнула вальнуть ,но марать руки например об бузину..

таке..шось.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Откуда? С ТВ непрерывным потоком. С Фейсбука всякий богуцкие, касьяновы-мочановы и т.д. Просто анонимные тролли... Манюпас в итоге зазомбирован зрадой.

А скільки тут є юзерів, які з любої перемоги роблять свідомо зраду

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

На смерть Бабченко

На себе порвав рубашку,
В жуткий траур погружен,
Я оплакивал Аркашку,
Пил кошерный самогон!

А вдали, башкой об стенку,
Билась, горем голося,
Валентина Матвиенко...
И за ней - Россия вся!

Не скрывал Лавров рыданий,
Слезы лил Сергей Шойгу...
Говорят, и Путин всхлипнул
По идейному врагу!..

Хули Путин... Мать честнАя!...
Сам Мутко, не будь дебил,
Нихуя не понимая,
За компанию - скорбил.

Мордор стал конкретно чутким,
Добрым стал, что твой собес!..
А Аркадий через сутки
Взял, скотина, и воскрес......

Тут уж всей скорбящей Раше
Крышу сорвало в конец.
Ааааа, так ты не сдох, Аркаша?
Ну теперь тебе пиздец!

Дмитрий Айзин (31.05.18)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

я бы ему сам пенделей надавал бы..

но убиватьто чмо..

нахуя!спрашивается?

 

тем более там целая куча всяких уепанов которых бы и рука не дрогнула вальнуть ,но марать руки например об бузину..

таке..шось.

 

я б теж залюбки йому копняка заліпила але це власне й усе

Link to comment
Share on other sites

А скільки тут є юзерів, які з любої перемоги роблять свідомо зраду

Це неможливо.

Перемога або є, або її немає.

Якщо тобi якусь каку хочуть пiд виглядом цукерки пiднести, загортаючи те лайно в гору брехливих хоч i гарних слiв, а ти того не сприйняв - ти не зрадофiл.

Link to comment
Share on other sites

А я так зрозумів , що з вищого керівництва лише Вовку Гройсмана не попередили, що " вродє Бабчєнка убілі".

Він єдиний хто пошвидив  

 

"Премьер-министр Украины Владимир Гройсман заявил в Facebook, что убийцы российского журналиста Аркадия Бабченко должны быть наказаны. 

"Убежден, российская тоталитарная машина не простила ему честности и принципиальности. Настоящий друг Украины, который рассказывал миру правду о российской агрессии", – написал премьер-министр по поводу гибели Бабченко."

 

 

http://gordonua.com/news/politics/groysman-pro-ubiystvo-babchenko-rossiyskaya-totalitarnaya-mashina-ne-prostila-emu-chestnosti-i-principialnosti-248599.html

 

А кого ще не попередили ?  Бо Порошенко , Парубій, Аваков, Луценко , Турчинов промовчали. Чи я помиляюсь ?

То вони виходить знали, а Вовку не попередили.. 

Якось нє па-пацанскі вийшло. Тепер і Вовка почуває себе ідіотом..

Змінено користувачем Людас
Link to comment
Share on other sites

Образився таки Вовка..

 

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що подасть у відставку, якщо не буде створено Антикорупційний суд.

Про це він заявив під час спільного брифінгу зі спікером парламенту Андрієм Парубієм.

"Я як прем'єр-міністр України прийняв для себе рішення, що в разі якщо цей суд, справедливий і незалежний, не буде створено - я складу повноваження прем'єр-міністра і подам у відставку", - заявив Гройсман.

 

http://uapolitics.com/topic/36453-chas-dlia-schuriacho%D1%97-vtech%D1%96-f%D1%96nansova-d%D1%96ra-zanadto-ve/

Link to comment
Share on other sites

Чекаємо мощную апазіцію  пьотру  лєксєічу   у  вигляді  вави гноцмана . А  інші  рошенцвські  шістки кааліцію складуть апазіційную проЕуропєйскую ?

Link to comment
Share on other sites

Чогось класика згадалася.

 

"Сидит старый шотландец в пабе, 

сидит, пивко потягивает, трубку курит. 
Сидел, сидел и говорит: 
— Вот эту мельницу, построил я сам, 
ОДИН(!)… собрал камней, намесил 
раствор и построил… но почему-то 
никто не называет меня Макфларен- 
строитель мельниц. Посидел, 
отхлебнул пива, затянулся. 
— Вот этот сад, в котором сейчас 
самые большие урожаи фруктов и 
ягод, посадил я сам, ОДИН(!)… все 
радуются и собирают плоды. Но 
почему-то никто не называет меня 
Макфларен-садовник . 
Посидел, отхлебнул пива, затянулся. 
— Вот этот мост, построил я сам, 
ОДИН(!), спилил деревья, ошкурил и 
сделал мост, теперь по нему ездят 
машины, ходят люди. Но почему-то 
никто не называет меня Макфларен- 
строитель мостов. 
Посидел, отхлебнул пива, затянулся. 
— Но стоило один раз  выебать  
овцу…"

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

:lol2:  :tu:

 

На смену с любовью цыцыруемым лизамбагуцким и вовамхалабуцким  пришла тяжелая артилерия такая же точно ни разу не  кремлевская подстилка светаТПкрюкова.

 

Зрадойопы токие зрадойопы...   :fp1:

 

 

 

 


а тепер ще біга гроші клянчить

 

 

Вьюху прокацапским журнашлюхам только за бабки? Все правильно делает.  

 

А то попривыкали шкуры продажные  получать за свою зрадопидарскую заказуху  хуйловский  баблос.  

 

А теперь хотите узнать реальные факты - платите сами, околосмишные шкуры   :pleasant:

Link to comment
Share on other sites

:lol2:  :tu:

 

На смену с любовью цыцыруемым лизамбагуцким и вовамхалабуцким  пришла тяжелая артилерия такая же точно ни разу не  кремлевская подстилка светаТПкрюкова.

 

Зрадойопы токие зрадойопы...   :fp1:

 

 

 

 

 

 

Вьюху прокацапским журнашлюхам только за бабки? Все правильно делает.  

 

А то попривыкали шкуры продажные  получать за свою зрадопидарскую заказуху  хуйловский  баблос.  

 

А теперь хотите узнать реальные факты - платите сами, околосмишные шкуры   :pleasant:

А звідки істерика, пане? Пошуки чергового "харошево рускаго" закінчились передбачувано. Справді нормальні, справедливі і принципові там не виживають. Якщо давно пішов проти влади і ще живий - це вже змушує сумніватись. От що до Політковської, Новодворської та Нємцова сумнівів немає. Чомусь. Ахєджакова жива лише тому, що абсолютно безпечна. Але усі ці люди не "рускіє", от що є визначальним. А Бабченко імперець - тільки він за "демократичну справедливу" імперію, тобто за хімеру.

Link to comment
Share on other sites

А звідки істерика, пане? Пошуки чергового "харошево рускаго" закінчились передбачувано. Справді нормальні, справедливі і принципові там не виживають. Якщо давно пішов проти влади і ще живий - це вже змушує сумніватись. От що до Політковської, Новодворської та Нємцова сумнівів немає. Чомусь. Ахєджакова жива лише тому, що абсолютно безпечна. Але усі ці люди не "рускіє", от що є визначальним. А Бабченко імперець - тільки він за "демократичну справедливу" імперію, тобто за хімеру.

 

Ты о чем?  Кто кого искал?  И при чем тут  моральные качества Бабченко?

 

Плз,  не адресуй мне свой бред,  я ж не психиатр.   :)

Link to comment
Share on other sites

Ты о чем?  Кто кого искал?  И при чем тут  моральные качества Бабченко?

 

Плз,  не адресуй мне свой бред,  я ж не психиатр.   :)

Ти паціент, я знаю. До того ж вельми неосвічений, не здатний до розуміння написаного.

Link to comment
Share on other sites

А звідки істерика, пане? Пошуки чергового "харошево рускаго" закінчились передбачувано. Справді нормальні, справедливі і принципові там не виживають. Якщо давно пішов проти влади і ще живий - це вже змушує сумніватись. От що до Політковської, Новодворської та Нємцова сумнівів немає. Чомусь. Ахєджакова жива лише тому, що абсолютно безпечна. Але усі ці люди не "рускіє", от що є визначальним. А Бабченко імперець - тільки він за "демократичну справедливу" імперію, тобто за хімеру.

ОЛЄШКУ  ВОЛОХУ  НІХТО  НЕ ВІРИТЬ !!!  АААААААААА

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...