Перейти до змісту

редакційна політика прямого


SvitLana

Recommended Posts

Нарешті я побачила її ! зірку хвупу  :pioneer: Зірку 4  :lol2:

 

Please wait.. Loading

 

Я вважаю, що це рівень !  Не дуже впевнений, що журналістики, але рівень. Професіоналізм відчувається у кожному слові.  

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

То Акваріус гаранта не любить ? ) А чого ? )))))

 

Именно такими говнистыми и тупорылыми высерами, как вышецитируемый и как в старттопике,  ТС Света уверенно и быстро завоевала репутацию политически заангажированной тп сначала на её любимом притулятнике, а потом и здесь.  

 

И почему я не удивлен   :)

Link to comment
Share on other sites

 

 


Обтікай мовчки ) і взагалі, пшло з моєї гілки, чорноротий втіратєль тухлятини, тебе зірка 4 зачекалася ))) і ватотімі прихвати за кумпанію )

 

Не пукни от невимовнойи люти, кисо. :)  

 

Ты с твоими 100500  гилками-по-одному-сообщению обтекаешь тут  сутками,  внимания они не вызывают не только у меня, но и у твоих зрадоватяных сокамерников   :pleasant:

 

Не пачкай мое доброе имя своим грязным хлебалом, просто продолжай втирать свою пробздевшуюся насквозь селедку  в мозги одноизвилинных, и будет тебе щастя и 20 гривень к пензии. B-)  

Link to comment
Share on other sites

Ну яка в пропГАНДОНІВ може бути "редакційна політика"? :) Лише погане (нехай і брехливне) про ворогів хахяїна, і лише приємне (нехай і брехливе) про хазяїна та його друзів. 

Link to comment
Share on other sites

Не пукни от невимовнойи люти, кисо. :)  

 

Ты с твоими 100500  гилками-по-одному-сообщению обтекаешь тут  сутками,  внимания они не вызывают не только у меня, но и у твоих зрадоватяных сокамерников   :pleasant:

 

Не пачкай мое доброе имя своим грязным хлебалом, просто продолжай втирать свою пробздевшуюся насквозь селедку  в мозги одноизвилинных, и будет тебе щастя и 20 гривень к пензии. B-)

 

Я трі дня гналась за вамі, штоби сказать как ви мнє бєзразлічни )))))

П - послідовність

Це ще смішніше ніж звинувачувати когось в політичній заангажованості на політичному ж форумі ))))))))))))

То не ходи в мої нецікаві гілки, це ж так просто ) От мені зовсім нецікаві матюччя і фантазії хворої закомплексованої людини, тому я будучи послідовною в твої не заходжу ) Чи твоїх взагалі не існує ? )) чомусь )

П.с.

А ти ще й трухло мерзене )) гавкаєш не на людину яка процитувала твій провтик, а на мене, тому що вважаєш слабшою, я ж "новенька" ) фу яка гидота

Link to comment
Share on other sites

Любить, то він погарячкував, не розібрався. Мабуть деприміювали!  :D

 

Я зарабатываю на себя и семью своей специальностью, и поэтому мне похуй власть в личностном плане, я могу себе позволить не любить власть, а нанимать на работу.

 

В отличие от депрессивной козлятины, такого себе постсовкового люмпена без мозгов и с руками из жопы, которому ничего не остается, кроме левацких лозунгов  #отнятьиподелить  и #грабьнаграбленное.  Ну и в полном соответствии с этим и выбор политсилы-шлюхи, и круглосуточное зрадоблеяние в виртуале, и моральные стандарты #премиювали  чи #депримиювали.

 

:fuck:

Link to comment
Share on other sites

 

 


Я трі дня гналась за вамі, штоби сказать как ви мнє бєзразлічни )))))

 

Да мне плевать слюной на то, што ты там сычишь и мычишь. Просто не поминай моё имя всуе и зарабатывай свои 15 гривень к пензии без перехода на мою скромную личность.

Link to comment
Share on other sites

Я зарабатываю на себя и семью своей специальностью, и поэтому мне похуй власть в личностном плане, я могу себе позволить не любить власть, а нанимать на работу.

 

В отличие от депрессивной козлятины, такого себе постсовкового люмпена без мозгов и с руками из жопы, которому ничего не остается, кроме левацких лозунгов  #отнятьиподелить  и #грабьнаграбленное.  Ну и в полном соответствии с этим и выбор политсилы-шлюхи, и круглосуточное зрадоблеяние в виртуале, и моральные стандарты #премиювали  чи #депримиювали.

 

:fuck:

Знову попрощався і не пішов ) трухло і брехло )). Дарма ти всіх по собі, я не знаю що таке пензія, знаю такий фонд, гроші віджимає в мене, просто так, каже лунандон з диркою жерти хочуть, да, є. То звідки ти дізнався пра свайо імья ? Невже читаєш мої нецікаві гілки ? )))) Ти диви, і в цьому послідовний ) проходь повз, ніщо, і буде тобі щастя )))

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...