Перейти до змісту

Год безвизу


Гість majesty

Recommended Posts

 

 


Вино,  оливки,  сир,  фрукти,  м ясна  нарізка.  Це  все  копійки. 

Пані Шпилька, я бачив ці копійки ;)  

 

 

 


Отельный семейный отдых на море в Европе в последние пару лет по ценам попадает в категорию "Все ебанулись".

У нас ще інший фокус - шкільні канікули. Ціни ростуть вдвічі. Те що зараз коштує 3к через 3 тижні буде коштувати 5к  :fp1:

Link to comment
Share on other sites

І готель у першій лінії з інфраструктурою для дітей відрізняються у ціні мінімум рази в 3-4. 

Кожному  своє,  звісно.  Але  ми  Вас  тут  переконуємо,  що  треба  шукати  сенс  в  іншому.  Не  пляцком  на  першій  лінії.  А  рухатися  і  це  не  виносить  так  дорого.

Link to comment
Share on other sites

 

У нас ще інший фокус - шкільні канікули. Ціни ростуть вдвічі. Те що зараз коштує 3к через 3 тижні буде коштувати 5к  :fp1:

 

Такая же фигня.

Пока дети не выростут сплошное попадалово. Я люблю в сентябре ездить, немецкие земли уже все отгуляли, Италия-Франция в школах тоже. Тишина. Правда персонал уже такой убитый за сезон, что смотреть на туристов уже не хочет...

Link to comment
Share on other sites

 

 


Не  пляцком  на  першій  лінії.

:fp1: Пані Шпилька, я вам ще раз повторюю - я їду відпочивати з дітьми. З малими дітьми. Я фізично не можу і не маю жодного бажання з ними десь лазити, бо вони втомляться, будуть нити і я їх буду тягати на руках. Я хочу щоб вони катались на гірках, купались, будували замки з піску і раділи життю, а не допомагали батькам зекономити 20 євро в день. 

 

Я от мав відпустку для себе, так жив в готелі не дуже в центрі ( і то вони по 200+ баксів на добу без сніданку  :fp1: ) і туди приходив лише спати. 

 

 

 


Я люблю в сентябре ездить

Я теж раніше брав відпустку у вересні, але це вже в школу підемо. 

Link to comment
Share on other sites

 

 


Пані Шпилька, я вам ще раз повторюю - я їду відпочивати з дітьми. З малими дітьми. Я фізично не можу і не маю жодного бажання з ними десь лазити, бо вони втомляться, будуть нити і я їх буду тягати на руках.

Я  Вас  розумію - багато  хто  вибирає  пасивний  відпочинок.  Але  тим  Ви  і  дітей  виховуєте.  Мої  діти  (молодшому  було   у  4  роки)  в  Криму  по  "Царской  тропе"  7  км  марширували.  Нічого.  Є  що  згадати.

Тепер  мої  сини  витривалі.  Оце  молодшого  понесло  аж  в  Тібет  дертися.

Це  ж  скільки  можна  побачити  за  той  час,  що  на  пляжі  марнується. 

Але  кожному  своє,  то  правда.

Link to comment
Share on other sites

Я  Вас  розумію - багато  хто  вибирає  пасивний  відпочинок.  Але  тим  Ви  і  дітей  виховуєте.  Мої  діти  (молодшому  було   у  4  роки)  в  Криму  по  "Царской  тропе"  7  км  марширували.

 

Це не вони йшли, а ви їх тягнули, це по-перше. По-друге, моїм на сьогодні ще і чотирьох немає і я не здурів їх десь тягати замість того щоб дати їм можливість побігати і погратись з однолітками.

 

Я минулого року теж їздив на тиждень з ними, за цей час раз виїхали в зоопарк, раз - довкола острова катнули, цього було більше ніж достатньо.

 

Є  що  згадати.

Вам, а не їм ;) Я їду дітей вигулювати, а не себе. Себе я вже вигуляв нещодавно.

 

Це  ж  скільки  можна  побачити  за  той  час,  що  на  пляжі  марнується.

 

Дітям це пофігу, крім того я зазвичай їду з дітьми в такі місця, що дивитись там немає чого. В ідеалі - на відстані пару кілометрів від готелю ніхто не живе.
Link to comment
Share on other sites

 

 


Це не вони йшли, а ви їх тягнули, це по-перше.

Та  ні,  тут  Ви  не  праві.  У  дітей  виробляється  інтерес  до  мандрів.  Змалечку.  А  ще  як  їм  пояснювати,  що  вони  бачать... Тепер  мої  внуки  з  дворічного  віку  роблять  такі  вояжі  містом,  що  дивуєшся,  як  вони  витримують.  Мені  вже  трохи  затяжко, а  вони  молодці.

Link to comment
Share on other sites

У  дітей  виробляється  інтерес  до  мандрів.  Змалечку.

Ага, у 3-4 роки. Це байки дідуся Панаса. Я своїх питаю що їм найбільше сподобалось минулого року - вони кажуть піратський корабель і замки з піску. Ок, їдемо будувати нові замки :)

 

Щоб побачити архітектуру, доречі, мені їхати нікуди не треба.

Link to comment
Share on other sites

Тогда тебе, Фома, не Испания, а Турция нужна. Я с малыми детьми туда ездил, ну и в Грецию (кстати классно было). УльтраОллИнклюзив, дорогой большой отель, красота и теплое море.

 

В Испании дороже, однозначно, хотя в какую-нибудь глушь заехать и классно пожить можно и тут, без дискотек, с песком и разбитыми лодками нелегалов в качестве пиратских кораблей :)

 

Можно конечно снять апартаменты за городом (1000 евро в неделю в высокий сезон, сейчас 600--700), считай на пляже, но придется брать машину, ездить в супермаркет, готовить.. можно да. 

Змінено користувачем dmp
Link to comment
Share on other sites

Тогда тебе, Фома, не Испания, а Турция нужна. Я с малыми детьми туда ездил, ну и в Грецию (кстати классно было). УльтраОллИнклюзив, дорогой большой отель, красота и теплое море.

Ціна - однакова, летіти - трохи далі, кацапи. Сенсу нема. В Греції взагалі валом кацапів.

Link to comment
Share on other sites

Порошенко порешал невероятно трудный вопрос с евробюрократами

не вижу кто может решать проблемы такого уровня

Людям нужен только безвиз, больше ничего им не надо? Ну вот и рейтинг у пети потому такой, только те кому только безвиза не доставало за него и голосуют. Какую еще кость он кинет? 

Link to comment
Share on other sites

Людям нужен только безвиз, больше ничего им не надо? Ну вот и рейтинг у пети потому такой, только те кому только безвиза не доставало за него и голосуют. Какую еще кость он кинет? 

 

 

стране нужен менеджер который способен на реальные прорывы на международной арене

а не все сливать хуйлу 

 

если есть вопросы по работе кроля и гройсмана - могу ответить

Link to comment
Share on other sites

1. стране нужен менеджер который способен на реальные прорывы на международной арене

а не все сливать хуйлу 

 

2. если есть вопросы по работе кроля и гройсмана - могу ответить

1. Кроме безвиза, который еще надо разобраться чья заслуга, что еще петя порвал?

2. И что в актив кролика и премьера боты сейчас записывают?

Link to comment
Share on other sites

1. Кроме безвиза, который еще надо разобраться чья заслуга, что еще петя порвал?

2. И что в актив кролика и премьера боты сейчас записывают?

 

 

песречисляю

Армия - сравнивать партизан 2014 го и теперешнюю просто не имеет смысла

объявлен твердый курс на нато (штатовское оружие, учебные центры создается база нато на черном море, даже тяжелые штатовские самолеты во львове )

электронные декларации чиновников

прозорро

набу и сап

антикоррупционный суд

национализация привата

нейтрализация газового жулика кадырова

победа в газовой войне с газпромом на сумму около 60 ярдов долларов

стабилизация и рост экономики и зарплат

внешнии займы на порядок, ниже чем при тимошенко

 

это всего за 4 года

это тектонические сдвиги

 

что оставила тимошенко?

долги

кабальный газовый контракт

разрыв с нато в пользу хуйла

юлькина тысча :weep:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

песречисляю

Армия - сравнивать партизан 2014 го и теперешнюю просто не имеет смысла

это всего за 4 года

это тектонические сдвиги

Скільки квадратних кілометрів України звільнила армія зразка 2018 у порівнянні з партизанами 2014?

Link to comment
Share on other sites

Де можна побачити стіну кроля?

 

 

там же где и бензин из водорослей :weep:

Скільки квадратних кілометрів України звільнила армія зразка 2018 у порівнянні з партизанами 2014?

 

 

сколько времени ты провел в ато воин?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

"Армия - сравнивать партизан 2014 го и теперешнюю просто не имеет смысла"

Нам сказали что 2-3 дня это все что мы можем, также мне тут говорят что даже лугандон окружить мы не можем. Определитесь уже, есть Армия или ее нет.

 

"объявлен твердый курс на нато "

Давно уже на НАТО идем.

 

"электронные декларации чиновников"

Легализация награбленного, знаем. Без последствий.

 

"прозорро

набу и сап

антикоррупционный суд"

Одни названия, кого посадили из коррупционеров? и рашистов? Убийства на Майдане еще сколько будут расследоваться, знаю не при Пете.

 

"национализация привата"

Рейдерство чистой воды. Петя устранил полит. конкурента, ну и бабки прибрал.

 

"нейтрализация газового жулика кадырова"

не знаю о ком ты и о чем.

 

"победа в газовой войне с газпромом на сумму около 60 ярдов долларов"

Он лично воевал?

 

"внешнии займы на порядок, ниже чем при тимошенко"

Юля не была президентом и ничего не занимала.

 

"что оставила тимошенко?

кабальный газовый контракт

Это иуда постарался.

 

"разрыв с нато в пользу хуйла"

Бред.

Link to comment
Share on other sites

"Армия - сравнивать партизан 2014 го и теперешнюю просто не имеет смысла"

Нам сказали что 2-3 дня это все что мы можем, также мне тут говорят что даже лугандон окружить мы не можем. Определитесь уже, есть Армия или ее нет.

 

"объявлен твердый курс на нато "

Давно уже на НАТО идем.

 

"электронные декларации чиновников"

Легализация награбленного, знаем. Без последствий.

 

"прозорро

набу и сап

антикоррупционный суд"

Одни названия, кого посадили из коррупционеров? и рашистов? Убийства на Майдане еще сколько будут расследоваться, знаю не при Пете.

 

"национализация привата"

Рейдерство чистой воды. Петя устранил полит. конкурента, ну и бабки прибрал.

 

"нейтрализация газового жулика кадырова"

не знаю о ком ты и о чем.

 

"победа в газовой войне с газпромом на сумму около 60 ярдов долларов"

Он лично воевал?

 

"внешнии займы на порядок, ниже чем при тимошенко"

Юля не была президентом и ничего не занимала.

 

"что оставила тимошенко?

кабальный газовый контракт

Это иуда постарался.

 

"разрыв с нато в пользу хуйла"

Бред.

 

 

йуля ничего не занимала?

сразу иди накуй 

Link to comment
Share on other sites

Ты отвечай, не увиливай. Слив Донецка я видел при Пете, так в чем заслуги его боевые?

 

 

ты готов воевать по взрослому с рашей?

с сотнями тысяч жертв и раетными обстрелами Киева?

вы суки блядливые с печи не слазили 

пошел накуй пидар 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Людям нужен только безвиз, больше ничего им не надо? Ну вот и рейтинг у пети потому такой, только те кому только безвиза не доставало за него и голосуют. Какую еще кость он кинет?

 

?

Нічого собі кость? Ви звикли, щоб вам кості кидали?

Link to comment
Share on other sites

1. Кроме безвиза, который еще надо разобраться чья заслуга, что еще петя порвал?

 

Юліна заслуга?

Ты отвечай, не увиливай. Слив Донецка я видел при Пете, так в чем заслуги его боевые?

Апалчєнєц

Link to comment
Share on other sites

 

 


йуля ничего не занимала?

Ще й  газовий  контракт - справа  Юща.

 

Якийсь  цирк.  Просто  несерйозно  такій  людині  опонувати.

Чому  юлькам  тут  можна  постити  ахінею,  а  антиюлькам - ні? :weep:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ще й  газовий  контракт - справа  Юща.

 

Якийсь  цирк.  Просто  несерйозно  такій  людині  опонувати.

Чому  юлькам  тут  можна  постити  ахінею,  а  антиюлькам - ні? :weep:

 

а я не знаю что случилось с хозяевами форума

он становится вторым дурдомом

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...