Перейти до змісту

Цікаво в кого перефарбуються порохоботи після того як Порох злетить з табуретки?


Людас

Recommended Posts

ти про тирнетоовських ? Тю ,   туди сюди і  новий  нікнейм "  какнівчьомнєбивало"

 

Ну так. Про нет. Бо в реальному житті порохоботи майже відсутні як клас.

к вам примкнем

к мокакам :weep:

 

" Ми люди прості - нам аби гроші " ?  (с) 

Link to comment
Share on other sites

Я більше переживаю що макака смертна.

Мавзолей правда трохи виправить становище. B-)

йопт ,  та вам  петруші  мавзолей  тре ставити ,  не спішіть ще й  на макаку понапрягаєтесь ,  у  вас  тих нікнеймів  аж два  лише  на  цьому  форумі 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Цікавіше  інше. 

От  теоретизуємо  (тільки  теоретизуємо!) - Юля  на  табуретці. 

Що  з  юльками?  На  усіх  посад  не  напасешся,  та  й  зрозуміло,  що  за  кожне  злачне  місце  треба  стільки  відчикрижити  мамці,  що ...ой.

Схоже  на  те,  що  більшості  урветься. 

Перекинуться  в  опозицію?  Але  ніде  стільки  не  платять  на  шару.

Біда  буде.

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Цікавіше  інше. 

От  теоретизуємо  (тільки  теоретизуємо!) - Юля  на  табуретці. 

Що  з  юльками?  На  усіх  посад  не  напасешся,  та  й  зрозуміло,  що  за  кожне  злачне  місце  треба  стільки  відчикрижити  мамці,  що ...ой.

Схоже  на  те,  що  більшості  урветься. 

Перекинуться  в  опозицію?  Але  ніде  стільки  не  платять  на  шару.

Біда  буде.

 

Юльки залишаться юльками. Бо вони і зараз топлять за Юлю. Коли вона ще не на табуретці. 

А ось куди дременуть порохоботи ? Ви багато знаєте палких прибічників Петра Олесійовича в неті ДО того як він осідлав табуретку.

Я знаю лише ПІСЛЯ. А до того на форумах була купа баклажанів, які топили за Овоча. Після його зальоту вони кудись ділися. 

Але з*явилася купа палких  порохоботів. Як відомо в приріді нічого не пропадає і не зникає бесслідно.

Тому за логікою порохоботи у випадку перемоги чаєчки бігом , втрачаючи штани на бігу, побіжать за Юлею.

і теж зникнуть без сліда..

конечно 

бабло не пахнет

но мокаке нихрена не светит даже если она авакяну пообещает табуретку премьера

 

Запомнім етот твіт. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Цікавіше  інше. 

От  теоретизуємо  (тільки  теоретизуємо!) - Юля  на  табуретці. 

Що  з  юльками?  На  усіх  посад  не  напасешся,  та  й  зрозуміло,  що  за  кожне  злачне  місце  треба  стільки  відчикрижити  мамці,  що ...ой.

Схоже  на  те,  що  більшості  урветься. 

Перекинуться  в  опозицію?  Але  ніде  стільки  не  платять  на  шару.

Біда  буде.

Теоретизуй не теоретизуй - один результат. Система працює, вiд жопи на табуретцi мало залежить. Лекторат знов розведуть пiдмiною срачешо замiсть в бору полiтичних реформ.
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Тому за логікою порохоботи у випадку перемоги чаєчки бігом

Та  не  буде  бігом,  або  буде,  але  в  іншому  якомусь  керунку.  Бо  мамки  на  табуретці  не  будЕ.

 

 

Ви багато знаєте палких прибічників Петра Олесійовича в неті ДО того як він осідлав табуретку. Я знаю лише ПІСЛЯ.

Порошенка  завжди  оцінювали  якось  збоку,  досить  об єктивно  і  ця  оцінка  визначила  отих  54%.

На  сьогодні,  велика  кількість  людей  не  те,  щоб  захоплені  його  президенством (а  є  й  такі),  але  будуть  дружно  голосувати  на  нього,  лиш  би  не  вийшли  у  другий  тур  Юлька  з  кимось  із  ригів.

 

Тут  логіка  сильна.  Проти  не  попреш.

Наскільки  я  бачу,  за  порохоботів  переживати  рано.

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


я думаю народный фронт развалится

 

А рюкзакяну с кролём думаешь не пофиг? Нафиг им тот фронт, им про свои шкуры думать нужно...

 

 

 

 


лучше бы уж кроля снова двигали

 

Куда этого трупака двигать, в крематорий разве что....


 

 


Для фiззарядки, та щоб не забули. Раптом щось перепад.

 

Старый человек, ему простительно...

Link to comment
Share on other sites

я думаю народный фронт развалится

кто под пороха

кто под мокаку

кто под чо то новое

 

лучше бы уж кроля снова двигали

чем сгинуть в матькивщине

 

Под какого пороха, чудила? Нахуй кому нужен этот политический трупак? От него уже вонь до небес идет

Link to comment
Share on other sites

Вот тут про Кравчука толково, по-сталински. Называется "донос".

Только адресата перепутали, надо было сразу в СБУ. Ну, или главврачу психбольницы.

 

Письмо pravde cьогодні в 17:10
IP/Host: ---.voxility.net

Уважаемая pravda
Я понимаю, писать письма начальству нужно сразу в рубрику «юмор». Ибо смешно ждать, что утомленное текучкой начальство ответит по-сути. Тем не менее.
Это вам звонит сегодняшний обокраденный Шпак. В смысле я не по поводу бана…  Я по поводу свежего интервью с Кравчуком, опубликованного на УП. Где он полной грудью, без помех и стоп-кранов топит за расчленение Украины. И вы это публикуете. Потирая руки как мне кажется. Клики ведь точно будут.
Еще мне кажется, есть две pravd-ы. Одна – умелый и стальной бизнесмен. Который смог сохранить успешность и устойчивость бренда при всех режимах Украины. Сохранив базовую принципиальность. Пройдя даже через кровь, и я думаю, очень большой страх.
Думаю, без всякого подлизона, этому характеру и Медведчук позавидует.
И есть вторая pravd-а. Коммуникалбельный,  позитивный и живой человек. Один из нас.
Хочу, чтобы мне ответила вторая Pravda. Вас не возмущает публикация этого интервью, с совершенно конкретной подляной под территориальную целостность Украины?
Ага, я понимаю примерно, что ответит мне первая правда, мол, наше дело озвучить разные мнения. А вам решать… Уверен, вы ответите остроумнее и убедительней. Но… А если Нестор Шуфрич начнет рассуждать, насколько лучше разрезать Украину, на 5 или на 10 частей, вы тоже это опубликуете?
Есть ли для вас, уважаемая pravda, как для активного гражданина Украины свой стоп-кран в отборе материалов? В чем он? Или все, что озвучено имеет право на публикацию, если оно дает посещаемость?.. Пусть даже это синхронно с идеями уничтожения современной Украины?

ЗЫ Кому из фуповцев интересен ответ, просьба тыцнуть  кнопик доповидь, чтобы письмо дошло до полированного стола в большом кабинете.

   
Link to comment
Share on other sites

 

 


Есть ли для вас, уважаемая pravda, как для активного гражданина Украины свой стоп-кран в отборе материалов? В чем он?

 

Есть!!!! Кто платит того и публикуют, на следующие выборы я понял что УП уже определилась, будут макаковцами, так что вопросы как говориться не к месту....

Link to comment
Share on other sites

:weep:

а по Україні 54% ?

чи 72,5 % ?

 

писи. Якщо це правда, вимагаю у модерів забанити самозванку  :X:td::zrada:

ви коли  виходите  з  фупу  й  режим  дурня  виключайте 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...