Перейти до змісту

Грицацуя апять абыдели


Recommended Posts

Та  про  таких,  як  Тимоха,  у  нас,  галичан,  думка  сформована  ще  горшкового  віку.

Мій  внук-першокласник  написав  на  картці - "Не  вірте  Тимошенку". :)

 

Граматики  ще  не  знає,  але  висновок  в голівці  заложився.

А про юща шо говорить онука :)

Link to comment
Share on other sites

Бедный ребёнок. Вы садисты.

Ніхто  з  ним  про  політику  не  говорить.  Але  звісно  якісь  розмови  чує  і  закладається  це  змалечку.

Цікавіше  з  ще  однією  внучкою,  трирічною.  Спитала  мене колись,  чому  "бандери" -  це  погано?

Я  очі витріщила,  звідки  це?  Варіантів  небагато - дитина  часом  бавиться  на  майданчику  з  російськомовними  дітьми.  У  нашому  колі  таке  почути  не  могла.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А про юща шо говорить онука :)

І  онука  і  онук  знають  твердо,  що  Ющенко - Так!  У  мене  зі  сватами  і  дітьми  щодо  цього  питання  розбіжностей  нема,  а  от  щодо  Порошенка,  то  сперечаємося.  Я  більш  критична.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

І  онука  і  онук  знають  твердо,  що  Ющенко - Так!  У  мене  зі  сватами  і  дітьми  щодо  цього  питання  розбіжностей  нема,  а  от  щодо  Порошенка,  то  сперечаємося.  Я  більш  критична.

Іншої відповіді я і не чекав! :D

Link to comment
Share on other sites

Ніхто з ним про політику не говорить. Але звісно якісь розмови чує і закладається це змалечку.

Цікавіше з ще однією внучкою, трирічною. Спитала мене колись, чому "бандери" - це погано?

Я очі витріщила, звідки це? Варіантів небагато - дитина часом бавиться на майданчику з російськомовними дітьми. У нашому колі таке почути не могла.

Вавка у вас в головах политическая, потому и дети с пелёнок в политике. У меня дочь никогда политических вопросов не задавала, потому-что у нас вся политика находится за пределами семьи. И я в своем детстве не припоминаю никакой политики. У детей должно быть детство, зачем их зомбировать?
Link to comment
Share on other sites

То ви в нього вклали той непотрiб. Вiн голосуватиме, то тимошенок-порошенок давно вже в полiтицi не буде.

Такий  "непотріб"  і  мені  закладали  в  голову  змалечку:  хто  є  хто.  Чи  кацапи -  то  добре,  чи  Бандера  і  українські  буржуазні  націоналісти?  Обережно  то  робили, щоб  дитина  не  проговорилася  десь.  Але  так  було  у  більшості  галицьких  сімей. У  таких  сім ях  нащадки  за  Тимошенко  не  проголосують.

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Вавка у вас в головах политическая, потому и дети с пелёнок в политике. У меня дочь никогда политических вопросов не задавала, потому-что у нас вся политика находится за пределами семьи. И я в своем детстве не припоминаю никакой политики. У детей должно быть детство, зачем их зомбировать?

:lol2:  Та  вас  зомбували  з  другого  боку:  партия  наш  рулевой.

Link to comment
Share on other sites

А про юща шо говорить онука :)

Раджу передивитися сьогоднішнього Пальчевського на Укрлайфі  http://uapolitics.com/topic/37367-ukrlifetv/page-2#entry1101952 

Він там вчинив формєнний погром!  :D  І про Юща, і про усіх інших включно зі своїми колегами по бла-бла.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Раджу передивитися сьогоднішнього Пальчевського на Укрлайфі  http://uapolitics.com/topic/37367-ukrlifetv/page-2#entry1101952 

Він там вчинив формєнний погром!  :D  І про Юща, і про усіх інших включно зі своїми колегами по бла-бла.

Завтра вже гляну

Link to comment
Share on other sites

Бачила  кілька  днів  тому  назад  його  інтерв ю.  Одні  інтернетівські  штампи,  ні  одного  цікавого  факту,  чи  нової інфи.  І  чого  воно  неготове  на  екран  поперлося  інтерв ю давати.  Те,  що  має  гуманітарно  підвішаний  язик.  ще  не  означає,  що  з  аналітикою  добре.  Думка -  вона  не  гуманітарна,  вона  математична.   ;) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Вавка у вас в головах политическая, потому и дети с пелёнок в политике. У меня дочь никогда политических вопросов не задавала, потому-что у нас вся политика находится за пределами семьи. И я в своем детстве не припоминаю никакой политики. У детей должно быть детство, зачем их зомбировать?

Чому?

нам тато завжди розказував, бо ми цікавились 

 

бо в школі з історії нас "вчили" одне

а правда була  правдою

з моїми подругами теж про це говорили, що батьки вдома розказували

 

то є абсолютно нормально :)

Link to comment
Share on other sites

Раджу передивитися сьогоднішнього Пальчевського на Укрлайфі  http://uapolitics.com/topic/37367-ukrlifetv/page-2#entry1101952 

Він там вчинив формєнний погром!  :D  І про Юща, і про усіх інших включно зі своїми колегами по бла-бла.

.оЙ, неможу! :lol2:

ти б ще порадив "навий  курс" прочитати :lol2:

 

чи може пальчевський, не приведи Боже, критикував автора "навого курсу"? :D

Link to comment
Share on other sites

чи може пальчевський, не приведи Боже, критикував автора "навого курсу"? :D

Та  навіть  не  в тому  річ.  Такий  собі  нагловатий  мачо  з  контори  глибокого  буріння  (тому  і  не  виступає  проти  мамки),  який  дуже  легко  напускає  пилу  в  очі,  а  насправді  нічого  собою  не  представляє.  Якщо  чоловік  так  балаболить  як  Пальчевський - то  це  вірна  ознака, що  за личиною - порожньо.  Інакшого  не  буває.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

:lol2: Та вас зомбували з другого боку: партия наш рулевой.

Мне повезло в этом плане. Хоть пионером и успел стать, но в предперестроичное время никто особо с партией уже не носился. Но главное не было политики дома и не было политики среди детей.
Link to comment
Share on other sites

Чому?

нам тато завжди розказував, бо ми цікавились

 

бо в школі з історії нас "вчили" одне

а правда була правдою

з моїми подругами теж про це говорили, що батьки вдома розказували

 

то є абсолютно нормально :)

Теперь понятна ваша гиперполитическая активность. Но детей хоть оставьте в покое. Не лишайте их детства.
Link to comment
Share on other sites

Мне повезло в этом плане. Хоть пионером и успел стать, но в предперестроичное время никто особо с партией уже не носился. Но главное не было политики дома и не было политики среди детей.

Тому  то  ви  сьогодні  топите  за  Юльку.

Link to comment
Share on other sites

Завтра вже гляну

Я там дещо вставив від себе в таймлайні, виправив основне посиланнячко і додав відео учорашньої святкової п'янки на Укрлайфі.

п.с. Шпильці дивитися Пальчевського після 5 хвилини не раджу!  :D

Link to comment
Share on other sites

Экс-замглавы СБУ Трепак, уволившийся из-за дела бриллиантовых прокуроров, вошел в команду Гриценко

 

https://censor.net.ua/news/3107646/ekszamglavy_sbu_trepak_uvolivshiyisya_izza_dela_brilliantovyh_prokurorov_voshel_v_komandu_gritsenko

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Гівноїди з ДБР на Грица справу завели по заяві такої собі ГОшки "Центр расследования коррупционных схем" .Ніколи такого не було, і вот апять. Дуже вже Порося хоче в другий тур пропхатися, хоч тушкою, хоч чучелом  :gigi:

 

Из выписки единого реестра досудебных расследований стало известно, что по скандальным обвинениям против Гриценко о передаче военного имущества и земли в Конча-Заспе ГБР возбудило уголовное № 6201800000000020 дело по ст. 364 ч.1. «Злоупотребление властью или служебным положением».

 

Это дело стало самым громким с момента создания Государственного Бюро Расследований. Сейчас уголовное производство расследует сразу два следователя –  Данелян С.С. и Микитюк С.В.

В коротком изложении обстоятельств, которые доступны в ЕРДР, говорится:

 

«Должностные лица Министерства обороны Украины в течение 2005 года выдали приказы о передаче военного имущества (целостных имущественных комплексов, военных городков на территории городов Киева и Одессы) государственному предприятию МОУ «Инвестжитло», чем изменили статус военного имущества на государственное, и в дальнейшем выдали разрешение на его реализацию, что привело к отчуждению указанного имущества в нарушении ст. 6 Закона Украины «О правовом режиме имущества в Вооруженных Силах Украины» без разрешения Кабинета министров Украины».

 

Заявителем по делу указана общественная организация "Центр расследование коррупционных схем". Таким образом, Анатолию Гриценко грозит ограничение свободы и лишение права занимать определенные должности или заниматься определенной деятельностью сроком до 3-х лет.

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...