Перейти до змісту

Грицацуя апять абыдели


Recommended Posts

В Гриценка насправді дуже високі здібності до риторики. Але визиваючи Тимошенко на дебати по програмі "Нового курсу", Толя грає некоректно. Дивіться, Юліна команда розробляє дійсно вражаючу програму глобальної трансформації держави, проводить один форум і планує ще 2 до осіні, куди запрошуються УСІ зацікавлені. А він замість участі чи аналогічного гемору просто пропонує теледебати. Аби усе рознести вщент! І оскільки відповідного конкурентного плану з його боку не існує, опоненту розносити нема чого. Залишається тільки відбиватися! :pardon: Дотепно, блін!

Ага, способности часами бубнить себе под нос. Допускаю у него кучу других достоинств, но ораторствовал явно не его конек. Не цепляет.
Link to comment
Share on other sites

Не те щоб не вступає, просто банить незручних дописувачів.

Please wait.. Loading

 

До речі, щодо запропонованих ним дебатів з Тимошенко відписався Дацюк.

Please wait.. Loading
Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Не вийде так просто. Найклептократичніші клептократи контролюють цю країну зверху повністю аж до фактичного призначення президентів. Скільки ти не розстріляєш знизу, вони на їх місце всадять "нових лідерів" зі старими настановами   http://uapolitics.com/topic/15985-datciuk%D1%96stam-vtikati/?do=findComment&comment=1068998

Link to comment
Share on other sites

добре, слід почати з них

 

от дарма всі настроєні проти радикальних фізичних методів впливу

шо вони нічого не дадуть

нещодавно тинялись Францією

наслухались

тільки шляхом довгого і перманентного гільйотування старої прогнившої еліти аж до королів і нової, яка пересралась, і так не один захід, вдалось побудувати якусь чергову більш-менш пристойну республіку

а ви кажете - нізя

та можна і треба

Link to comment
Share on other sites

Нехай попрацюють, тема його зачіпила.
 

0168db9-84322c1-datsuk-blog-ukr-pravda-1
 

Сергій Дацюк

Об'єднання в процесі перезаснування
Українці можуть домовитись з ким завгодно, навіть з ворогом, окрім між собою. "Бо де двоє чи троє в Ім'я Моє зібрані, там Я серед них" (Мтф. 18:20) І ця заповідь найпослідовніше не дотримується нами у суспільній справі, бо де два українця, там три гетьмани...
17 липня 2018, 08:33

 

Розробка, підписання та успіх Суспільного Договору
Перші обговорення Суспільного Договору та Конституції на концептуальній групі, яка була створена за рішення Платформи розробки Суспільного Договору, виявили основні проблеми нашого спільного руху...
13 липня 2018, 07:49

 

Проблеми та смисли перезаснування України
Досі ми говорили лише про причини Конституанти та підстави для Суспільного Договору. Але цього не досить, щоб зрозуміти смисл та замисел Суспільного Договору...
10 липня 2018, 10:11

 

ЧИ Є ПІДСТАВИ ДЛЯ НОВОГО СУСПІЛЬНОГО ДОГОВОРУ?
Саме зараз відбувається вибір шляху України та самовизначення громади щодо радикальної поразки чи революційних змін. Це відбувається у вигляді відповіді на питання – чи потрібен нам новий Суспільний Договір, – та у вигляді підтримки його розробки...
03 липня 2018, 13:57

 

Навіщо нам потрібне нове право?
Традиційно конституції творяться правлячими колами. Або конституцію творять наявні правлячі кола, коли все добре, суспільство розвивається і кризи немає, або її творять нові правлячі кола під час революції, коли настає криза і нові правлячі кола замінюють старі...
02 липня 2018, 10:43

 

НА ЩО МИ МАЄМО ПРАВО?
Слухаючи наших правників у процесі Конституанти та намагаючись ознайомитися з останніми теоретико-правничими наробками, я прийшов до усвідомлення тихого жаху...
29 червня 2018, 11:15

 

ДИСКУСІЯ ЩОДО КОНСТИТУАНТИ
Перша дискусія сталася не про те, як нам провести Конституанту чи які змісти мають бути в Конституції, а щодо доцільності самої Конституанти...
26 червня 2018, 06:53

 

ПОЧАТКОВІ ПРОБЛЕМИ КОНСТИТУАНТИ
Перші дискусії про Конституанту відразу показали проблеми розуміння один одного. Залишимо за дужками недовіру та безпрецедентний тролінг цієї ініціативи, зосередимося на змістовних перепонах...
22 червня 2018, 10:42

 

ПЕРЕЗАСНУВАННЯ ЯК ВОНО Є
В п'ятницю 15 червня 2018 року відбувся Форум "Новий курс України", ініціатором та модератором якого була Юлія Тимошенко і де я та мої колеги брали участь...
19 червня 2018, 12:08

 

ФУНДАМЕНТАЛЬНИЙ ВИБІР УКРАЇНИ
Найголовніше в перезаснуванні країни це здійснення вибору українців в основних ситуаціях, які визначають фундаментальну можливість самого існування України...
15 червня 2018, 18:09


А потім винесуть адаптовані для манюпаса версії.
З одним там не посперечаєшся - це останній шанс через брак ресурсів для подальшого запобігання краху. Тож я також комбат-фіналіст разом з Дацюком.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Я сочувствующій. Бо реально змінити ситуацію можливо лише двома шляхами - через мирну докорінну трансформацію і через руйнування держави вщент. Другий варіант за умов існування поряд хуйлостанії означатиме звісно що. І зараз усе рухається саме за цим вектором. Я його не хочу.

Link to comment
Share on other sites

не наш випадок

країни Варшавського договору були в ньму кількадесят літ, а не були - сотні і тисячі )

ми не скористались нагодою, хто нам лікар, якшо обрали махрового комуняку?

так шо мирно нічого не вийде, не варто тоді й рипатись

бо вже було - "жоден танк не повинен вийти з казарми"

так здайтесь, і не мучте людей

Link to comment
Share on other sites

шо там про толіка чутно?

 

Бажаючі можуть подивитись, або почитати повне інтерв'ю Грица з Рахманіним

 

https://nv.ua/radio/apokrif/apokrif-avtorskaja-prohramma-serheja-rakhmanina-host-anatolij-hritsenko-efir-ot-17072018-2483149.html

Link to comment
Share on other sites

Бажаючі можуть подивитись, або почитати повне інтерв'ю Грица з Рахманіним

 

https://nv.ua/radio/apokrif/apokrif-avtorskaja-prohramma-serheja-rakhmanina-host-anatolij-hritsenko-efir-ot-17072018-2483149.html

я поняла... ти був першим серед бажаючих  :nose3:

Link to comment
Share on other sites

а Міхо був вибір?

Миша, самый лучший выбор. Т.к. он единственный из всех возможных, реально сломал хребет коррупции и воровства, чем дал хороший толчек к процветанию страны. Пусть он хоть сто раз балабол, а фундамент Грузии, таки он заложил. И кстати ещё один из немногих, кто не побоялся открыто воевать с Россией, с весьма маленьким ресурсом. А не придумывать всякие АТО.
Link to comment
Share on other sites

я поняла...

Мбгг! Птица говорун отличается умом и сообразительностью, умом и сообразительностью, умом и сообразительностью...©

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

в Толіка на одну мить була така надєждаааааа... :good:

 

Тю, малахольне.  :fp1:  Гриц не дебіл, щоб на рошенівському Титаніку потопаючому підписуватися чимось рулити. Щоб потім Порося з шоблою муженків-полтораків на нього свої пройоби і злдійства зписали? Нє, дєвочка, сама-сама 

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Тю, малахольне.  :fp1:  Гриц не дебіл, щоб на рошенівському Титаніку потопаючому підписуватися чимось рулити? Щоб потім Порося з шоблою муженків-полтораків на нього свої пройоби і злдійства зписали? Не, дєвочка, сама-сама 

:bomb: ти диви, а в тебе сурйозно бомбануло,

дак ти ватник :vata:

шо, не подобається тобі що Олексійович армію відродив?

бачу-бачу, що тобі це не подобається... :bat:

правда, краще було коли твій любимий грицацуєв разом з чаєчкою армію скорочували і розкрадали все вагонами

і хатинку заробив собі. а чого ж?

 

ти успіхам України не радий і це для тебе сьогодні не свято

 

Лише для нормальних людей це Свято!!! :smulibkafl:

Link to comment
Share on other sites

шо, не подобається тобі що Олексійович армію відродив?

 

 

Та що він там в хера відродив, недолуге? Патронний завод за 4 роки не спомоглися побудувати у воюючій країні. Військові склади регулярно в повітря вилітають, в армії некомплект сягає 50 відсотків. Що ще він відродив, свою Ленінську кузно?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Та що він там в хера відродив, недолуге? Патронний завод за 4 роки не спомоглися побудувати у воюючій країні. Військові склади регулярно в повітря вилітають, в армії некомплект сягає 50 відсотків. Що ще він відродив, свою Ленінську кузно?

ой, ватник, як у тебе бомбить, я задоволена!!!

то тебе, зрадострадальця - нікчему - лузера  там чекають, щоб ти сказав. як треба зробити... :nose3:

Link to comment
Share on other sites

Дискус перейшов у конструктивне русло :lol2:

не, ну ти ж знаєш дятька сіті... він єстлі шо, починає кидатись тим, чим наповнений його мозок у какошніку --- лайном.

Який там конструктив від нього?

про шо ти кажеш? :nose3:

Link to comment
Share on other sites

ой, ватник, як у тебе бомбить, я задоволена!!!

то тебе, зрадострадальця - нікчему - лузера  там чекають, щоб ти сказав. як треба зробити... :nose3:

Дивися не напісяй у підгузник, від надлишку почуттів до мене. Ти й справді вважаєш, що писанина якоїсь амеби мене зачіпає? :D

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...