Перейти до змісту

Грицацуя апять абыдели


Recommended Posts

Дивися не напісяй у підгузник, від надлишку почуттів до мене. Ти й справді вважаєш, що писанина якоїсь амеби мене зачіпає? :D

це так висловилось пусте місце у какошніку :lol2:

ти його послаб трохи свій какошнік, ти ж вєрний крємльовець :tu:

 

та і шоб два раза не вставать... ти не стісняйся, випльоскуй все. чим ти наповнений -- лайном!!!

:nose3:

це в тебе підгорає, бо Кошулинський висуває свою кандидатуру на Гетьмана

і в толіка знизиться рейтинг, та ти і сам не проти голосувати за Кошулинського, але ж не признаєшся в цьому. бо ти лузер і невдаха

:lol2:

 

твій толік багато в чому програє Кошулинському і на нього немає компромата. і не брехливий. а чесний, просто нормальний ...

і на майдані був. та щей у самі-самі важкі часи

 

а толік шо? толік розпродував армію, і ніразунебуввато. :buba:

гавнокомандуючий твій :beee:

:dance:

Змінено користувачем honey flower
Link to comment
Share on other sites

це в тебе підгорає, бо Кошулинський висуває свою кандидатуру на Гетьмана

 

Так ти тепер топиш за Кошулинського? А як же Залізний Гетьман, в топку?  ;o

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Він  "солідно"  не  був  в  АТО.  Триндіти  всі  мастаки.  Один  наперед  одного.

 

Досить ретранслювати маячню рошенівських гівноїдів. Своїми мізками вчіться думати

Link to comment
Share on other sites

Досить ретранслювати маячню рошенівських гівноїдів. Своїми мізками вчіться думати

Я  думаю  виключно  своїми  мізками,  потреби  в  чужих  не  відчуваю.  Збираю  усю  потрібну  інфу  з  обох  сторін  і  самостійно  роблю  висновки.  І  не  люблю,  щоб  хтось  щодо  мене басні  плів.

А  що  стосується,  що  полковник  не  був  в  АТО,  то  це  для  мене  вирішальний  аргумент.  Ніяких  інших  аргументів  ні  "за",  ні  "проти"  не  потребую.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я  думаю  виключно  своїми  мізками,  потреби  в  чужих  не  відчуваю.  Збираю  усю  потрібну  інфу  з  обох  сторін  і  самостійно  роблю  висновки.  І  не  люблю,  щоб  хтось  щодо  мене басні  плів.

А  що  стосується,  що  полковник  не  був  в  АТО,  то  це  для  мене  вирішальний  аргумент.  Ніяких  інших  аргументів  ні  "за",  ні  "проти"  не  потребую.

 

В АТО не було 90 відсотків дорослого населення країни. І що, тепер вони є громадянами третього сорту? Ваш син був в АТО, наприклад? А "вирішальний аргумент", як і багато інших "аргументів", вам люб'язно вклали в голову рошенівські політтехнологи через олігархічні ЗМІ.

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

В АТО не було 90 відсотків дорослого населення країни. І що, тепер вони є громадянами третього сорту? Ваш син був в АТО, наприклад? А "вирішальний аргумент", як і багато інших "аргументів", вам люб'язно вклали в голову рошенівські політтехнологи через олігархічні ЗМІ.

Він  військовий.  Він  у  званні  полковника. Він  колишній  військовий  міністр.  Врешті  решт  українець.

Він  міг  прислужитися  будь-де  у  війську,  якби  захотів.  Але  вибрав  нічегонєдєланіє.

Усі,  хто  не  військові,  не  можуть  вважатися  третім  сортом.  Вони  працюють  на  військо,  створюючи  оподаткований  продукт.

Споконвіків  таке  було:  селянин  сіяв,  а  пан  в  сідлі  і  зі  зроєю  в  руках  воював,  захищаючи  того  свого  кріпака. 

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Він  військовий.  Він  в  чині  полковника. Він  колишній  військовий  міністр.  Врешті  решт  українець.

Він  міг  прислужитися  будь-де  у  війську,  якби  захотів.  Але  вибрав  нічегонєдєланіє.

Усі,  хто  не  військові,  не  можуть  вважатися  третім  сортом.  Вони  працюють  на  військо,  створюючи  оподаткований  продукт.

Споконвіків  таке  було:  селянин  сіяв,  а  пан  в  сідлі  і  зі  зроєю  в  руках  воював,  захищаючи  того  свого  кріпака. 

 

Так 90% кріпаки - ще краще?! І що ті пани могли без кріпаків, яких на 25 років до війска забирали? Скільки ж лайна у вас в голові, яфігєю, дорогая рєдакція! І це ж ще ви не почали свої розмови про титульну націю - українців. А там і до вимірювання черепів недалечко.  Гриц вибрав політику, а не "нічєгонєдєланье", бо вважає, що саме там принесе більше користі країні. Від Полторака багато буде користі на передовій, наприклад? А він чинами повище буде, ніж Гриц

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Він  військовий.  Він  у  званні  полковника. Він  колишній  військовий  міністр.  Врешті  решт  українець.

Він  міг  прислужитися  будь-де  у  війську,  якби  захотів.  Але  вибрав  нічегонєдєланіє.

Усі,  хто  не  військові,  не  можуть  вважатися  третім  сортом.  Вони  працюють  на  військо,  створюючи  оподаткований  продукт.

Споконвіків  таке  було:  селянин  сіяв,  а  пан  в  сідлі  і  зі  зроєю  в  руках  воював,  захищаючи  того  свого  кріпака. 

він не може бути в ато, або відвідати військових,

він просто боїться, тому що розпродавав армію

і коли почалась війна...

всі знають як були одягнені військові і з чого стріляли --- не було НІЧОГО!!!

 

та як він, толік поїде відвідати військових?

він боїться почути про себе правду

...та і юля його з під пантофеля не пустить.

Link to comment
Share on other sites

він не може бути в ато, або відвідати військових,

він просто боїться, тому що розпродавав армію

і коли почалась війна...

всі знають як були одягнені військові і з чого стріляли --- не було НІЧОГО!!!

 

та як він, толік поїде відвідати військових?

він боїться почути про себе правду

...та і юля його з під пантофеля не пустить.

 

Патужний залп із всєх орудій па Гріцу-баригє. Він вже не оправиться після такого викриття. Міняй памперс, і з новими силами в бій!  :lol2:  

Link to comment
Share on other sites

 

 


Скільки ж лайна у вас в голові,

Про  Толіка  можна  судити  і  по  тому,  які  у  нього  боти.

Я,  навівши  приклад  феодалів  і  кріпаків, орієнтувалася  на  Європу,  ви  ж  знаєте  лише  історію  Рашки.  Ми  з  різних  світів:  і  історичних,  і  соціальних.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Про  Толіка  можна  судити  і  по  тому,  які  у  нього  боти.

Я,  навівши  приклад  феодалів  і  кріпаків, орієнтувалася  на  Європу,  ви  ж  знаєте  лише  історію  Рашки.  Ми  з  різних  світів:  і  історичних,  і  соціальних.

 

А я і не спорю. Бо я живу у реальному світі, а ви в уявному. Ваш світ це якась дика суміш націоналізму, з патерналізмом, щедро приправлена ідеями месіанства нікчеми Юща  :D

Link to comment
Share on other sites

Про  Толіка  можна  судити  і  по  тому,  які  у  нього  боти.

Я,  навівши  приклад  феодалів  і  кріпаків, орієнтувалася  на  Європу,  ви  ж  знаєте  лише  історію  Рашки.  Ми  з  різних  світів:  і  історичних,  і  соціальних.

:tu:

Link to comment
Share on other sites

Так ти тепер топиш за Кошулинського? А як же Залізний Гетьман, в топку?  ;o

це дуже чудова альтернатива

і дуже мудро зроблено

Кошулинський красава!!!

 

Я і раніше казала, що більш немає за кого крім Олексійовича

а от тепер будем пасматрєть

 

ти теж за Кошулинського, але не признаєшся

грицацуй багато в чому програє Кошулинському. та майже у всьому...

аргументів у тебе немає :nose3:

Link to comment
Share on other sites

це дуже чудова альтернатива

і дуже мудро зроблено

Кошулинський красава!!!

 

Я і раніше казала, що більш немає за кого крім Олексійовича

а от тепер будем пасматрєть

 

ти теж за Кошулинського, але не признаєшся

грицацуй багато в чому програє Кошулинському. та майже у всьому...

аргументів у тебе немає :nose3:

 

Кошулинський нічого з себе не представляє на сьогодні, як кандидат у президенти. Ні програми, ні команди, ні якоїсь публічно зафіксованої позиції відносно нагальних проблем країни, президентом якої він хоче стати.

Link to comment
Share on other sites

Кошулинський нічого з себе не представляє на сьогодні, як кандидат у президенти. Ні програми, ні команди, ні якоїсь публічно зафіксованої позиції відносно нагальних проблем країни, президентом якої він хоче стати.

 

цілком вірно

вся верхівка Свободи  - то запроданці, або дурники, яких грають втемну

Link to comment
Share on other sites

Кошулинський нічого з себе не представляє на сьогодні, як кандидат у президенти. Ні програми, ні команди, ні якоїсь публічно зафіксованої позиції відносно нагальних проблем країни, президентом якої він хоче стати.

він з технічного канжидата стане кандидатом...

відтягне голоси у всіх потрошку. але презом скоріш за все не стане.

цілком вірно

вся верхівка Свободи  - то запроданці, або дурники, яких грають втемну

так. там таких багато

Link to comment
Share on other sites

Кошулинський нічого з себе не представляє на сьогодні, як кандидат у президенти. Ні програми, ні команди, ні якоїсь публічно зафіксованої позиції відносно нагальних проблем країни, президентом якої він хоче стати.

 

ти вже насолодився брехнею мостової?

 

 

Всё самоотверженно, бескорыстно и романтично. А почему не был задан вопрос о элитном доме в Конче-Заспе и четырех квартирах в центре Киева, которые якобы были обнаружены журналистами. Дмитрий очень любит задавать вопросы "А правда ли, что....", вот и задал бы про дом и квартиры, а мы бы послушали, есть ли у них с Гриценко дом в Конче-Заспе за 10 миллионов гривен и 4 квартиры в Киеве. Если есть, то на какие деньги куплены с учетом того, что Гриценко никогда официально не имел бизнеса (зарплата вряд ли позволяет такие приобретения), а у Юлии по ее словам вечные проблемы с покупкой бумаги для печати тиража газеты. Или же это все "заказное мочилово", нету у них такой недвижимости, а они ютятся с детьми в одной квартире, как рассказала Юлия в этом интервью. Ради интереса зашел на сайт "Зеркала недели" - за период 7.09 - 4.10 по поиску нашел 9 статей про Гриценко, а Юлия убивается, что прям не знает, как помочь мужу в его праведной борьбе...(с)

Змінено користувачем honey flower
Link to comment
Share on other sites

Так ти тепер топиш за Кошулинського? А як же Залізний Гетьман, в топку?  ;o

 Наелись шоколада и пальмового масла  , теперь гранитом и щебенкой будут рассчитываться. :D

Link to comment
Share on other sites

Можно подумать Кошулинский не знал что Тягнисрак работает на ПР  и  на врага  от куда джипы Тундры  дома и деньги ?   Или этот недобитый любовником ,с косой спортивный комментатор  на Х 5 , или  торговец должностями  директоров спиртзаводов   на Харлее Швайкин  , и сама дамочка Ира Фе.. , которая  из Москвы приглашает специалиста чтобы  пройти детектор  лжи  ну и публика   собралась... 

Осталось пригласить Тенюха -олуха  просравшего Крым и их   швондеровского прокурора Махницкого ....  даже за деньги не смог бы  поддержать эту публику 

Змінено користувачем Юрий с ФУП
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

нема на шо дивиться

нудний

в"ялий 

і брехливий

 

за хатинку не відзвітував

 

без МВФ хоче керувати

а замовчує, що грошенята тоді у х%йла прийдеться взяти

 

цей говнокомандуючий розпродав армію 

і жодного разу не відвідав бійців

бо юля не пускає

 

фу :bluet:

Link to comment
Share on other sites

это устаревшие методички..

пора шото новое.

Обийдешся

 

На Толіка ще нові методички писати

Він шо

Шото нове розказує?

 

От як йому Юля напише шо нове говорити

Тоді і будуть нові методички

А так, маємо шо маємо, скучний він:-/

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...