Перейти до змісту

Юля - гандонша


Recommended Posts

Вітаннячко пані ніхто!   :heart:   :D

я б попросив не вплутувати в брудні політичні ігрища славетного пана Ніхто - Еміля Боєва від Богумила Райнова!

 

:gigi:

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

ой, як невдобно получилось... хі-хі

:lol2:  :lol2:  :lol2:

В офісі Тимошенко «застукали» дві знакові персони: Михайла Добкіна і Володимира Грановського

 

7 липня 2018, субота, 20:31 | Джерело: https://glavcom.ua/
Переглядів: 93

 

 

http://glavcom.ua/img/article/5109/29_main.jpgНова рекламна кампанія Юлії Тимошенко

Він у 2004-му зрежисував «яйце Януковича», а тепер знову повернувся в Україну і працює на Тимошенко?

Якщо варшавський вояж лідерки Батьківщини поки залишає більше питань, ніж відповідей (ну може й справді полетіла вона туди разом з генерал-лейтенантом Михайлом Цимбалюком, щоб зробити спільне селфі на фоні знаменитої варшавської Сиренки), то ці повідомлення - вже справжній треш. Мова йде про поєднання в одну систему кількох окремих подій.

Усі ми з подивом прослухали (а хто не має вкоріненої звички дивитися ранковий ефір на UA: Перший, то прочитали на партійному сайті Батьківщини виклад) гнівну тираду Тимошенко проти президента. Там ішлося про те, що він ніби має дружні стосунки з лідерами так званих ДНР/ЛНР, з якими домовився про ескалацію бойових дій на сході, щоб зберегти свою владу. Попри абсолютну шизофренічність цього припущення, тут пані Тимошенко ще добавила кілька менш помітних нюансів у тексті. Там ніде не було згадки про Росію і її агресію, про Путіна. Виходить, що керівники фейкових республік самостійні у прийнятті рішень і веденні бойових дій та не залежать від Кремля. Росії там узагалі нема...

Стоп!!!

Від когось ми все це вже чули. За кордоном про це постійно говорять Лавров, Сурков та й сам Путін. А в Україні ще недавно подібні речі заявляла перший номер партійного списку Батьківщини Савченко!

Я ще можу припустити, що під час ефіру пані Тимошенко могло понести й вона нагородила купу непродуманих фраз у загальному емоційному словесному потоці. Але ж опісля інформацію продублював уже згаданий партійний сайт. Процитую лише назву замітки: Юлія Тимошенко: Порошенко має намір ініціювати ескалацію війни в Україні заради збереження своєї влади. Виявляється, у нас не російсько-українська війна і не російська агресія, а війна в Україні! Але ж саме таке дослівне формулювання ми теж уже неодноразово чули. Поряд з фразою Конфликт на Украине саме так характеризують бої на сході російські дипломати на всіх міжнародних форумах, починаючи ще від достопам'ятного Чуркіна на Радбезі ООН.

Якщо це все поєднати з фактом, що Тимошенко ні разу не була в зоні бойових дій, ніколи не підтримала наших бійців ні словом, ні гривнею; жодним словом (окрім подібних до наведеного формулювань) не згадує війну в своїй пропагандистській кампанії, то це вже пахне колаборантством і відвертою зрадою

А тепер перейдемо до другої частини нашого детективу: що всьому цьому передувало (нагадаю: ефір відбувся 5-го липня)? Щойно вчора зміг підтвердити факт, що напередодні, ще 2-го липня, після закінчення робочого дня в центральний партійний офіс на Турівській прибули дві дуже знакові персони: Михайло Добкін і Володимир Грановський. На Турівській у цей час ніби зібралися пару основних технологів Тимошенко й очікували дорогих гостей. Зрештою, факту присутності головних пособників Тимошенко підтвердити не можу, а те, що ще задовго до початку наради рядових працівників офісу попросили розійтися - це вже точно. От тільки дехто з них трошки загаявся, тому факт неочікуваного візиту чи не найодіозніших персонажів не пройшов непоміченим.

 

http://glavcom.ua/img/forall/users/49/4939/.jpg_15.jpgМихайло Добкін навіть у проросійському Опоблоці став внутрішньою непримиренною опозицією

Очевидно, що на Турівській проходила нарада між штабістами Тимошенко та керівниками пропутінської групи. Якби Тимошенко бажала просто з кимось із них побачитися й обмінятися кількома фразами, то так би не підставлялася. А переговори в головному офісі - це миттєвий доступ до всіх матеріалів, швидкий зв'язок із консультантами та експертами тощо. Юлія Володимирівна любить подібні наради, а їх стиль я знаю особисто, бо одного разу ще в кінці 2001-го довелося й самому до такого засідання долучитися. Тому говорю не про здогади, а про реальні речі.

Але для чого пані Тимошенко проводити спільні засідання й ухвалювати якісь рішення з такими одіозними персонами?

Розповідати, хто такий Добкін, думаю, зайве. Але він нам запам'ятався в дещо викривленому світлі (У тебя рожа скучная, тебе никто денег не даст / Тут текст немного по дебильному написан). Насправді ж, він не такий ідіот, як може здатися, саме він сьогодні вибудовує єдину альтернативну до Медведчука путінську лінію в Україні. Медведчук неймовірно самозакоханий нарцис, тому терплячи всі його забаганки (усе ж кум Путіна), в Кремлі на нього та на його партію За жизнь не особливо розраховують. Проекти Медведчука спрацьовують з дуже скромним результатом і лише при застосуванні масованого адмінресурсу. А от Добкін і Новинський - люди, які користуються прямою підтримкою Кремля. Навіть у доволі проросійському Оппоблоці Добкін з Новинським стали внутрішньою непримиренною опозицією, звинувативши колег у співпраці з хунтою. Ще раз нагадаю: Добкін - не ідіот, як це виглядає назовні. Якщо Добкін буде співпрацювати з Тимошенко - це пряме кураторство з Москви над усією її виборчою кампанією та певні гарантії слухняності у випадку перемоги.

Тепер коротко про Грановського. Він заслуговує більш ретельного дослідження, але зараз лише штрихами. Пригадуєте вибори 2004 року. Мені й досі згадують той третій тур, у якому в Януковича вже не було жодних шансів на перемогу, застосування адмінресурсу, силових важелів, тому саме цей етап пройшов доволі чесно, а сам Янукович закономірно програв. Але ж були ще перший і другий тури, сповнені бруду, проросійського лизоблюдства, жорстоких і бандитських дій, поділу українців на три сорти, страшного адмінресурсу тощо. Надіюся, що не забули? Так от Марат Гельман та Глєб Павловський дійсно вибудовували ідеологію кампанії, включно з якимись проросійськими заявами Януковича, але вони були теоретиками. А практичне втілення організовувала абсолютно злочинна група Грановського.

 

http://glavcom.ua/img/forall/users/49/4939/.jpg_16.jpgПоліттехнолог Володимир Грановський, якого пов'язують з Кремлем

До речі, ідіотська ситуація, коли мене самого розвели під час інциденту з яйцем (а насправді там готувалася значно жорсткіша провокація, просто студент випередив події), була повністю зрежисована саме Грановським. Можу запевняти, як реальний учасник подій, що Грановський контролював усі найменші деталі. А з цієї провокації, якби не злощасне яйце, мав початися дуже жорсткий і небезпечний етап кампанії 2004 року.

Коли я його десь півроку назад побачив на ефірі у Влащенко (а може, на НьюсВан), був шокований - не вірив, що після всього, що відбулося, він колись відважиться повернутися в Україну. Відважився! І сьогодні координує виборчу кампанію Тимошенко. До речі, саме на згаданому ефірі Грановський озвучив уперше в цій кампанії тезу про необхідність послаблення влади президента аж до повного скасування цієї посади та навів свої аргументи. Зараз дослівно ці тези повторює й сама Тимошенко, лише добавивши слова про канцлерську республіку (теж чую стиль Грановського)... Складається враження, що ми якось прогледіли, хто став уже давніше головним політтехнологом Тимошенко й Батьківщини. Видається, що саме Грановський. А це вже не обіцяє Україні нічого хорошого. Бо Грановський - це найдикіші провокації, свавілля, брутальність лозунгів і методів. А головне - там де Грановський, там прямі, а не опосередковані впливи Кремля.

У такому ракурсі стають більш зрозумілими й абсолютно дикі заяви самої Юлії Володимирівни - вона готує свого виборця до відверто колаборантських і капітулянтських дій у майбутньому (вже забули, як її нахваляла Анна Герман і розказувала, що Юля-президент відновить дружбу з Росією?). А ще схоже, що саме Грановський міг бути ініціатором та організатором зустрічі та наради з Добкіним, як політичним представником пропутінської лінії в Україні.

Отака історія вимальовується на нашому політичному небосхилі. Невесела, скажу вам історія...

Джерело: блог Тараса Чорновола

Link to comment
Share on other sites

бреше і маніпулює

Наскільки  пригадую,  то Юлька  казала,  що  з  приводу  НАТО  треба  робити  всенародний  референдум,  добре  знаючи  наперед  його  результат

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Наскільки  пригадую,  то Юлька  казала,  що  зприводу  НАТО  треба  робити  всенародний  референдум,  добре  знаючи  наперед  його  результат

та то вана вже забула, зараз збрехала, що переше прийшло на думку...

Link to comment
Share on other sites

та то вана вже забула, зараз збрехала, що переше прийшло на думку...

Вы ориентируетесь чисто на домысли огрызка? Да ему пеця заплатил, вот и несет пургу. Вы лучше о Пеце расскажите, как он не так давно в кабмине вместе с рыгами Украину раздавал и кацапам и рыгам и сам в корыто рыло свое засунул. Закончилось все тем, что вышел его начальник зэк и сказал, что не будет Украина ни в НАТО ни в ЕС, после чего начался Майдан, война, оккупация. И Пеця ваш любимый ко всему этому приложил тоже усилия, как министр. За 4 года правления нам сегодня НАТО заявляет что мы и 3 дня не продержимся в случае наступления рашки, вот вам результат работы Пеци за последние 4 года.

Что касается времен 10-й давности, то Юля вообще не имела никакого отношения к вопросам вступления или не вступления в НАТО, это были лишь полномочия иуды, который так ничего и не сделал для Украины, вообще, только сдал ее кацапам. 

Змінено користувачем Patriot
Link to comment
Share on other sites

бреше і маніпулює

 

 

Напевно вдесяте нагадую справжній стан речей. Особливо читати текст червоним.

 

01.04.08 19:57 Тимошенко: отказ от присоединения к ПДЧ приведет к самоизоляции Украины

 

Такое мнение высказала премьер-министр Украины Юлия Тимошенко сегодня на пресс-конференции в Кабинете Министров.

 

"Очень много абсолютно необоснованной политической суеты и истерии происходит вокруг того, что Украина может присоединиться к ПДЧ. Я хочу всем, кто устраивает такие истерии, сказать: присоединение Украины к ПДЧ - это не вступление страны в НАТО. Это форма усиленного сотрудничества, которую сегодня имеют многие страны в мире", - сказала Тимошенко.

По ее мнению, в дискуссиях вокруг присоединения Украины к ПДЧ необходимо обращать внимание на эффективность этого шага. "Если Украина будет самоизолироваться от такого сотрудничества, то Украина останется за пределами мировых процессов", - добавила она.

 

Тимошенко также сообщила, что сегодня в ходе встречи с Президентом США Джорджем Бушем обсуждались шаги для того, чтобы Украина получила возможность выполнять ПДЧ.

"Мы все сегодня надеемся на то, что решение в Бухаресте будет позитивным. Но для того, чтобы Украина приняла решение о вступлении в НАТО, это, очевидно, будет проведен всеукраинский референдум, и политики будут действовать в полной гармонии с обществом", - отметила она.

"Все, кто сегодня на этой теме акцентирует, не до конца понимают процессы, которые сейчас происходят. Украина больше не будет оставаться на обочине геополитических процессов. Украина больше не будет формировать свою политику как сателлит 

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

honey flower просто наваливает все слова которые говорили Юля за 15 лет в один текст, а потом пытается указывать на какое-то не соответствие. Она не понимает, что политика не стоит на месте, и то что (и как) целесообрзно было говорить 10 лет назад сейчас уже не скажешь. Времена меняются, политика в т.ч. Запада меняется.

Я думаю honey flower раньше все время за януковича голосовала, а Пеця теперь у нее как эстафета от зэка.

Link to comment
Share on other sites

honey flower просто наваливает все слова которые говорили Юля за 15 лет в один текст, а потом пытается указывать на какое-то не соответствие. Она не понимает, что политика не стоит на месте, и то что (и как) целесообрзно было говорить 10 лет назад сейчас уже не скажешь. Времена меняются, политика в т.ч. Запада меняется.

Я думаю honey flower раньше все время за януковича голосовала, а Пеця теперь у нее как эстафета от зэка.

Так, час не стоїть на місці...

вас, юльків, звичайно пучить від правди, але ніде вам дітися...

вана є ворог України номер 1! вана зараз видумала навий курс, який направлений на тайожний союз, підмарафетила його, на подобу сЕбе і пустила вхід.

Тільки дуже примітивна і тупа особа не може не побачити цієї афери.

Я не дивуюсь, що її прихильники цього не бачать... :D

 

про політику Запада...

після підписання нею такого   :pleasant: вигідного газавага кантракту, який повністю затягнув зашморг на шиї України,

европейські спостерігачі обурювались цим фактом (вони були, є. і будуть спостерігати за висловами і діями всих політиків країни),

що юля зробила непоправний крок в сторону росії і що Україна тепер в повній фінансовій, політичній залежності від сусіда.

Її цей крок був набагато гіршим за договір Кучми про флот рф у криму до 2017 року.

 

Про вашу юлю на заході знають всю правду і те, що вана не тільки популістка. а й повністю підчиняється командам х*йла.

 

про галосування...

я ніколи не голосувала за яника, юлю, толіка і за Порошенка теж не голосувала.

Його зовнішня політика мене переконала голосувати за нього на виборах 2019. Ніхто з наших порлітиків не зміг би витоптати санкції проти росії, ніхто не зміг би підняти Україну після такого майже банкрутства.

До нього є питання. але поки що я не бачу кандидата, який би був за рівнем Пороха.

Link to comment
Share on other sites

1. Тільки дуже примітивна і тупа особа не може не побачити цієї афери. Я не дивуюсь, що її прихильники цього не бачать... :D

2. після підписання нею такого   :pleasant: вигідного газавага кантракту, який повністю затягнув зашморг на шиї України,

3. европейські спостерігачі обурювались цим фактом (вони були, є. і будуть спостерігати за висловами і діями всих політиків країни),

що юля зробила непоправний крок в сторону росії і що Україна тепер в повній фінансовій, політичній залежності від сусіда.

Її цей крок був набагато гіршим за договір Кучми про флот рф у криму до 2017 року.

4. Про вашу юлю на заході знають всю правду і те, що вана не тільки популістка. а й повністю підчиняється командам х*йла.

5. Його зовнішня політика мене переконала голосувати за нього на виборах 2019. Ніхто з наших порлітиків не зміг би витоптати санкції проти росії, ніхто не зміг би підняти Україну після такого майже банкрутства.

6. До нього є питання. але поки що я не бачу кандидата, який би був за рівнем Пороха.

1. Истинное лицо порохобота. Все вокруг идиоты, кроме них.

2. Контракт подписывал глава Нефтегаза, премьер не имеет права такое подписывать, это хоз. договор.

3. К иуде вопросы, он тогда подставил Украину. 

https://censor.net.ua/news/246982/gritsenko_rasskazal_za_chto_nujno_sudit_yuschenko_on_solgal_pod_prisyagoyi_eto_byla_ego_komanda_sorvat

https://lb.ua/news/2011/08/11/110030_turchinov_yushchenko_sorval_gazovie_.html

https://www.pravda.com.ua/rus/articles/2009/01/12/4460700/

4. Сцылки, plz.

5. Угу, Крым в оккупации, лугандон в оккупации, вот и вся его политика. МВФ помощь не дает. Чуть не лишили безвиза который заслужила Украина на Майдане. И все это из-за корупционера пеци. Поднял страну запад, чьи деньги еще хорошо разворовали те за кого вы будете голосовать. При пеце у Украины нет вообще шансов ни в НАТО вступить, ни в ЕС, будет все и дальше принадлежать прокацапским олигархам, а жить люди будут на радость кацапам все хуже и хуже. 

6. Его место на нарах, рядом с иудой и ахметом, там он и окажется скоро.

Змінено користувачем Patriot
Link to comment
Share on other sites

 

А що скажеш на слова дрищьонка Огризка з твого посту і про мій камент у цьому зв'язку?

Чи формула "вона робила все, аби Україна не отримала ПДЧ" не нагадує "вона украла всьо!"?

Що могла робити проти прем'єр Тимошенко, коли вона офіційно зустрічалася з питання отримання ПДЧ з Президентом США і публічно переконувала всіх в необхідності цього кроку? Адже це і було її реальною роботою.

Link to comment
Share on other sites

Добавлю, пеця полностью находится в зависимости от воли кремля. У него могут забрать или спалить его заводик в раше, могут вылить на него компромат который он поимел когда был министром зэка, да и его першотуровость стала возможной только после согласования его кандидатуры с прокремлевскими олигархами и встречи с ними. Таких людей нельзя назначать вообще ни на какие гос. посты в стране.

Я уже не говорю о том, что он кум иуды, и был его правой рукой когда иуда слил власть агенту кремля зэку. Странно что педроты этого всего видеть не хотят.

Змінено користувачем Patriot
Link to comment
Share on other sites

Осталась только надежда на Юлю, придет и всю эту пецину коррупционную машину завалит к чертям. Рекомендую порохоботам для прочтения.

Енергонезалежність: два роки назад

http://tyzhden.ua/Economics/216340

Пеця кладет Украину под рашку!

 

И 

Справи Майдану: чергові загрози

http://tyzhden.ua/Society/216339

Пеця не выполняет взятые на себя обязательства. 

Link to comment
Share on other sites

а вона обіцяла завалить?

Она всегда такое валит, Юля боец. Другой вопрос отстоит ли украинское общество свой выбор, когда за Пецю нарисуют нужное кол-во голосов.

Link to comment
Share on other sites

Итак, итоги внешней политики Пеци.

"Дефолт на пороге. Украину ждет более мощный кризис, чем в 2008 году

 
В чем суть проблемы
Украине нужно обслуживать внешний долг, который на данный момент составляет примерно $52 млрд. До конца 2019 года на эти цели нужно около $6 млрд. Из них до первого тура президентских выборов требуется заплатить $2,6 млрд, до инаугурации в конце мая – $4 млрд.
При этом, на сегодняшний день у Министерства финансов на казначейском счету в иностранной валюте находится чуть больше $1 млрд. То есть нужно где-то найти недостающие $5 млрд.
Чем грозит отсутствие кредита МВФ
Фактически единственными источниками финансирования для Украины в настоящее время являются Всемирный банк, Европейский Союз и еврооблигации. Однако, все они как раз и привязаны к вышеупомянутому траншу в $1,9 млрд от МВФ.
И тут начинается самое интересное. Миллиарда долларов, который сейчас есть у Минфина, хватит только до ноября этого года. "

http://uapolitics.com/topic/23852-k-defoltu-gotovy/page-4?do=findComment&comment=1066759

Link to comment
Share on other sites

Банкова влаштувала атаку на Будинок офіцерів, щоб зірвати зустріч ветеранів батальйону «Батьківщина»

14.07.18 10:07

 

Зустріч ветеранів батальйону, створеного у 2014 році за ініціативою Юлії Тимошенко у відповідь на військову агресію з боку РФ, була зірвана за командою влади.

 

Про це на своїй сторінці у Facebook написав член політради партії «Батьківщина», лідер Всеукраїнського руху «Сила права» Андрій Сенченко.

За словами Андрія Сенченка, всю ніч керівництво Міноборони в авральному режимі відпрацьовувало розпорядження Банкової з попередження терористичної атаки на  Центральний будинок офіцерів Збройних Сил України.

«За лічені хвилини було відключено енерго- та водопостачання будинку, проведені всі необхідні «антитерористичні» заходи», – зазначив він.

«Опівночі один з керівників Міноборони передзвонив Павлу Патарецькому – керівнику Штабу опору (Штаб спротиву), створеного партією «Батьківщина» навесні 2014 року. Він повідомив, що на вищому рівні ухвалено рішення не допустити призначені на суботу заходи – зустрічі ветеранів 34-го батальйону ТРО «Батьківщина», присвячені четвертій річниці виходу батальйону в зону бойових дій», – розповів член політради партії «Батьківщина».

У хамській формі зірвана зустріч, на якій збиралися вшанувати пам’ять загиблих, сказати спасибі живим і поговорити про давно назрілі реформи в армії, додав Андрій Сенченко.

Уся ця ситуація, на його переконання, пов’язана з тим,  безпосередню участь у формуванні та підтримці батальйону всі роки війни брала партія «Батьківщина»

Читати свідкам відсутності Батьківщини на фронті.

Link to comment
Share on other sites

Випадкова зустріч? У Польщі засікли Тимошенко і Коломойського

У Варшаві в четвер, 12 липня, в одному з готелів помітили лідера фракції "Батьківщина" Юлію Тимошенко і українського олігарха Ігоря Коломойського.

Як повідомив з посиланням на інформацію свого джерела журналіст видання "Слово і діло" Богдан Кузьмич в Facebook, готель знаходиться біля аеропорту.

"Вчора один товариш з Волинських країв повернувся з Польщі. Там він часто буває у своїх справах. І до Києва заїхав транзитом. Поспілкувалися. Він розповів, що перебуваючи в Варшаві, бачив Юлію Тимошенко. Зайшов жарт про бігборди з новим курсом. Але суть в іншому. За його словами він бачив її на днях, 12 липня, в готелі в якому зупинявся переночувати. Готель хороший біля аеропорту", - розповів він.

За інформацією товариша журналіста, спочатку в холі готелю помітили Коломойського, 

 

3714265317652403535976381965314439796228

 

 

а через 15 хвилин там з'явилася і Тимошенко.

"Спочатку в готелі з'явився Ігор Коломойський разом з головою Волинської облради Ігорем Палицею. А хвилин через 15 у холі готелю з'явилася і Юлія Тимошенко. Не помітити її всю в білому було неможливо. Ви вірите, що Юлія Тимошенко та Ігор Коломойський зовсім випадково опинилися в одному місці?" - зазначив Кузьмич.

 

 

3709512217652403369309736653376482963881

 

Журналіст підкреслив, що саме 12 липня у Верховній Раді проходило голосування за важливий проект щодо зміни закону про Антикорупційний суд.

"Тобто саме в цей день лідер парламентської фракції прогуляла важливе голосування в парламенті заради зустрічі з потенційним клієнтом Антикорупційного суду, якого звинувачують в обкраданні держави на мільярди доларів?" - поцікавився він.

Інформації про те, скільки тривала зустріч співрозмовник журналіста не надав.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...