Перейти до змісту

ЫЫЫЫЫЫ! Пухлик "спешит" выполнять догговоренности с Додиком о декнуклеаризации!


Silentio

Recommended Posts

Було десь так

Є компромат і Трамп ніколи не виграє номінацію

Є компромат і на конвенції правильні республіканці завалять Трампа

Є компромат і Трамп ніколи не виграє виборів

Є компромат і Трампа імпічнуть

Є компромат і ................

 

Мэа кульпа! Я и в кошмарном сне не мог себе представить, что в рядах ГОП оказалось столько продажных педерастов, готовых лечь под кого угодно, лишь бы вкусить благ, которые посыпятся от того, что партия выграет президенстские выборы... КАЮСЬ! Но ни с каким компроматом я никогда это не связывал... В основном со здарвым смыслом... Но с ним увы... напряженка оказалась.

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Сілентіо таке враження що ти не жив в Америці і зовсім не розумієш процесів які тут відбуваються і менталітету,психології і очікувань манюпаса місцевого

 

Ти маєш на увазі процеси перетворення Америки на капіталістичну варіацію СССР?

Link to comment
Share on other sites

Шо тут? Украиномовна реинкарнация Олечки Тейлор, подло воспользовавшись тем, что я принимал водные процедуры и первый завтрак, решила кинуть в меня какашку за то шо гамэрыканськи мужики и бабы рожают рейганов и маккейнов раз в несоколько десятилетий, а таких ваыблядков как Додик штампують ежедневно? :lol2:

 

Так то всьо дерьмовые китайские контрацептивы виноваты. :lol2:  Но шанс есть! Сейчас вот Додик наладит производство собственных гандонов в аризонской пусытне и флоридских болотах - глядишь жжизнь и наладится! Мож такие долбоебы хотябы не ежедневно на свет появляться будут weep%20%281%29.gifweep%20%281%29.gifweep%20%281%29.gif

 

ЫЫЫЫЫ. И Трамп тауэр построил сам! По кирпичику! и исключиетльно за свое кровное, заработанное в поте лица на спекуляциях с недвигой бабло :fp1:

 

Ну отчего же такая скромность! Если бы не мильйоны таких моронов как вы он бы никогда не  смог преодолеть остатки здравого смысла американской нации, которые слабо пытались противостоять наплыву площадного хамства, вселенской тупости и пещерного жлобства! Я уже не говорю о солидной поддержке из кабинетов Кремля и ЛУбянки :fp1:

 

ТАк шо далеко не сам! Не прибедняйтесь :K

 

Про Олю Тейлор попали пальцем ... ну Ви зрозуміли :).

 

До чого тут хто коли народився, йдеться про те, як лідери йдуть наверх. Чомусь мудрий американський народ у свій час не вибрав героя Маккейна, а вибрав зрадника Обаму. І чомусь такі розумні і порядні лідери, як Ліндсі Грем, не пройшли передвибірної гонки, а Трампозавр продерся. Ось такі, як Ви, failed to deliver. Я не Вас конкретно маю на увазі, а американську еліту і професіоналів-політологів, стратегів і т..п. в цілому. Тому що морони, як ви називаєте американських виборців, споживають вже готовий продукт, який їм подається в результаті роботи всіх цих професіоналів. Те, що їм подали, вони відкинули. Не захотіли купувати інші продукти, а Трамп був автентичним і refreshing, і мав якийсь унікальний нюх на те, що в народі піде, і зміг це вербалізувати АБСОЛЮТНО САМ і його купили.

 

Можна подумати, Трамп єдиний мільйонер в американській політиці. Майже всі республіканські президенти за останніх 20 років були багатими людьми. І претенденти теж (той же Ромні). Теж по цеглинці все побудували?

 

Ну як там щодо прикладу хоч одної великої країни, де президентом є нормальна, сильна, чиста та порядна людина? Га?

Link to comment
Share on other sites

Сілентіо таке враження що ти не жив в Америці і зовсім не розумієш процесів які тут відбуваються і менталітету,психології і очікувань манюпаса місцевого

 

 

 

Ты хотел скзать ПОЛОВИНЫ манюпаса проголосовавшего за Додика? Очтего же. Ишо как розумию...

7 лет, конечно, не так много, но достаточно, чтобы понять що по чем :weep:

Link to comment
Share on other sites

Хоч я і кричу всюди шо Трамп диверсант хуйла, але я всетаки схиляюсь до думки шо у них просто спільні інтереси.... 

 

Ага...Бабло... И власть... Только у одного бабла и власти просто больше чем у другого... и только поэтому один работает агентом, а другой - его хозяином...

 

Если ли бы было наоборот, то это Влад рпаботал бы агентом у Додика...

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Про Олю Тейлор попали пальцем ... ну Ви зрозуміли :).

 

До чого тут хто коли народився, йдеться про те, як лідери йдуть наверх. Чомусь мудрий американський народ у свій час не вибрав героя Маккейна, а вибрав зрадника Обаму. І чомусь такі розумні і порядні лідери, як Ліндсі Грем, не пройшли передвибірної гонки, а Трампозавр продерся. Ось такі, як Ви, failed to deliver. Я не Вас конкретно маю на увазі, а американську еліту і професіоналів-політологів, стратегів і т..п. в цілому. Тому що морони, як ви називаєте американських виборців, споживають вже готовий продукт, який їм подається в результаті роботи всіх цих професіоналів. Те, що їм подали, вони відкинули. Не захотіли купувати інші продукти, а Трамп був автентичним і refreshing, і мав якийсь унікальний нюх на те, що в народі піде, і зміг це вербалізувати АБСОЛЮТНО САМ і його купили.

 

Можна подумати, Трамп єдиний мільйонер в американській політиці. Майже всі республіканські президенти за останніх 20 років були багатими людьми. І претенденти теж (той же Ромні). Теж по цеглинці все побудували?

 

Ну як там щодо прикладу хоч одної великої країни, де президентом є нормальна, сильна, чиста та порядна людина? Га?

 

Обаму вибрали тошо респ буш довів країну до рецессії. Було б дивно якби вибрали респа Маккейна, з одіозною віце..... 

Link to comment
Share on other sites

 

И это передергивать не надо... Было написано  80% верхушки, истеблишмента ГОП, а это человек 100-120.

 

 Шо, так нетерпится взглянуть как старого пердуна обсцыкат грязные московские шлюхи? Не знал, шо вы такая баловница :shuffle: Впрочем чего ждать от поколлнников старого грязного извращенца.... Каков поп - таков  и приход.

 

Но боюсь вас разочаровать...за этим компроматом вам придется обратиться лчино к "другу Владу"! Записями этого рода амеркианские спецслужбы, увы, не обладают. Они в полной собственности ФСБ. Правда "Влад" время от времени во время редких двусторонних встреч показывает их Додику навреняка на своем айфоне...НУ просто так, напоминая своему партнеру, что они есть B-)

 

Я же веду речь о "компромате" иного рода...Находящихся в руках американских специальных служб документах о сомнительной финасовой деятельности господина Трампа, членов его семьи и близких партнеров с котрагентами в РФ, а также получения финансовых и других преференций от иностранных госдураств, носящих явные признаки не только коррупции, но и государственной измены. Насколько здорова сегодня амеркианская госудраственная мы увидим, как справедливо заметил Слав, по окончании расселдования спец.прокурора и принятию судебной властью США соотвествующих решений по ним.

 

 

100-120 чоловік - це велика група людей.

 

Золотий дощ чи будь-які не заборонені законом збочення не є доказом якоїсь корупції чи компроматом. Після граб хер бай зе пуссі це так, фігня. Тим більше що це досьє фейкове, як пишуть деякі оглядачі. Чому не коментуєте мої пости про колінко Обамки та Вікторію Нуланд? правда очі ріже? :D 

 

Всі вже не дочекаються, коли завершиться те рослідування, яке Мюлер чомусь хоче затягнути до осені ;o . Всі вимагають компромат, де він? а тим часом повинні розслідувати і Клінтонів, адже вони теж запацялися з Кацапстаном з ураном, подестами, оплатами за виступи і т.п.

 

" Вони у власності ФСБ" :lol2::weep::gigi:. Так можна придумати що завгодно і при відсутності будь-яких доказів заявити, що ФСБ, вреднючки, зажали і не дають  :weep:  :weep:  :weep: .

Link to comment
Share on other sites

Ага...Бабло... И власть... Только у одного бабла и власти просто больше чем у другого... и только поэтому один работает агентом, а другой - его хозяином...

 

Если ли бы было наоборот, то это Влад рпаботал бы агентом у Додика...

 

У трампа є потенціал обігнати Влада

Link to comment
Share on other sites

Незадоволення глобалізацією,втрата раст белт,нелегали,PC,незрозумілі війни, наступ на першу і другу поправку,тд

 

А зараз вони продовжують втрачати, але їх гріє думка I hope he knows what he is doing

Link to comment
Share on other sites

 

Ну як там щодо прикладу хоч одної великої країни, де президентом є нормальна, сильна, чиста та порядна людина? Га?

 

В Гугеле забанили? Сегодня - Литва, Эстония, Польша, Словения, Швейцария.

 

Ранее - Грузия, Чехия, Швеция (премьер), Листайте гугель просвещайтесь! Не все же носки вязать :weep:

Link to comment
Share on other sites

У трампа є потенціал обігнати Влада

 

Возможно! Но не думаю... Для этого надо иметь больше мозга самому и менее мозга у собвственных граждан...

Не думаю, что американцы ему это позволят...

Link to comment
Share on other sites

Місіс Спенсер чось так зациклилась на дощі..... 

 

Та я ж кажу!

И на пуссиграбинг, певно теж... Але то вже неактуально...Бо Додика давно не ласкали московские шлюхи...а без них, он похоже даже на пусси-граббинг не способен :lol2:

Link to comment
Share on other sites

Возможно! Но не думаю... Для этого надо иметь больше мозга самому и менее мозга у собвственных граждан...

Не думаю, что американцы ему это позволят...

 

40% америки зараз - це фактично раша, а інші 60% це ні нашо не здатний йобаний пездець.... 

Link to comment
Share on other sites

Неможливо за рік чи два розвернути країну в іншому напрямку ніж попередні 20 30 рлків

 

Тобто сподівання лише що для дітей тих хто hopes he knows what he is doing наступить благодать

Link to comment
Share on other sites

Раз упомянули о МакКейне...

Каким мелким человечиком нужно быть что бы сейчас, когда он умирает, продолжать тыкать пальцем в него?

Это я про нашего Суприм Лидера, который как обычно соврал и обвинил МакКейна что респы не смогли принять закон альтернативный Обамакер.

И почти все респовские сенаторы (кроме Линдзи Грема) сидят спрятав головы и молчат :(

 

Вот именно так и создаётся диктатура - пискнуть боятся против него

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

40% америки зараз - це фактично раша, а інші 60% це ні нашо не здатний йобаний пездець.... 

 

Я звісно ньюкамер 7 років - то фігня... (тим більш 7 років занурення суто у царину великої політики та й так що голови інколи підняти часу не було) і в силу інших обставин не бачив проблем мнаюпаса із самого низу. Тому можу звісно бути не досить об"єктитвним. Але мені було досить часто просто душно...не спекотно -через дурний арізонський клімат, а саме задушливо! Не було видно в оточуючих якогось зорового креативу,, жаги до повіноцінного життя (хоча можливостей для того - ну дуууже багато), стремління прескочити черз свою голову, зробити щось не тільки заради бабла,, але просто аб перевірити свої ебіліті! Заради змагання, цього вічного змагання славнозвісног оамеркианського духу! Я вже не кажу про своє покоління. У досить молодих людей! Це все часом пригнічувало...Інколи настільки, що хотілося покинути все і поїхати...Що я власне і зробив! І нескільки того не жалкую!

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Я звісно ньюкамер 7 років - то фігня... (тим більш 7 років занурення суто у царину великої політики та й так що голови інколи підняти часу не було) і в силу інших обставин не бачив проблем мнаюпаса із самого низу. Тому можу звісно бути не досить об"єктитвним. Але мені було досить часто просто душно...не спекотно -через дурний арізонський клімат, а саме задушливо! Не було видно в оточуючих якогось зорового креативу,, жаги до повіноцінного життя (хоча можливостей для того - ну дуууже багато), стремління прескочити черз свою голову, зробити щось не тільки заради бабла,, але просто аб перевірити свої ебіліті! Заради змагання, цього вічного змагання славнозвісног оамеркианського духу! Я вже не кажу про своє покоління. У досить молодих людей! Це все часом пригнічувало...Інколи настільки, що хотілося покинути все і поїхати...Що я власне і зробив! І нескільки того не жалкую!

 

Якщо тобі це було потрібно то ти не туди поїхав. Треба було в Каліфорнію їхати. В Арізоні депресняк, та Джо Арпайо  :fp1:

Змінено користувачем Uki
Link to comment
Share on other sites

Якщо тобі це було потрібно то ти не туди поїхав. Треба було в Каліфорнію їхати. В Арізоні депресняк, та Джо Арпайо  :fp1:

 

Я не особо выбирал :) Так сложились обстоятельства...

Link to comment
Share on other sites

Та ясно. Тебе запросили туди де потрібні мозги

 

Ну це звучить надто улесливо для мене :D

Все було більш прозаїчно... Інвестиційна віза (а в такій жопі як Арізона було дость згідно правил вкласти лище половину від стандартної суми). Та й Маккейн... Ці два чинники.

А мізки, як з"ясувалося не надто потрібні не тільки в Арізоні, а й у Вашингтоні досить часто якось обходяться без них :gigi:

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Ну це звучить надто улесливо для мене :D

Все було більш прозаїчно... Інвестиційна віза (а в такій жопі як Арізона було дость згідно правил вкласти лище половину від стандартної суми). Та й Маккейн... Ці два чинники.

А мізки, як з"ясувалося не надто потрібні не тільки в Арізоні, а й у Вашингтоні досить часто якось обходяться без них :gigi:

 

 

Ну я і кажу що навіть те що ти мав було супер для Арізони, а в Калі в цьому плані  не проштовхнутись. Але ти ідеаліст, ти б мабуть не зміг тут.

Link to comment
Share on other sites

Ну я і кажу що навіть те що ти мав було супер для Арізони, а в Калі в цьому плані  не проштовхнутись. Але ти ідеаліст, ти б мабуть не зміг тут.

 

На життя я ні в якому разі не жалівся! На побут, чи щось таке. Та й дійсно, заснувати черговий сінктенк в ЕлЕй і заснувати його ж в арізонській пустелі серед гадюк хай і під тінню відомого бренду та й імені, то різні речі...

Поїхав не тільки через певний  ідеалізм... поїхав ще й тому, що відчував, що не маю. стільки здоров"я і наснаги аби ще раз пройти, наприклад, таку президентську кампанію як це було в 12 році. А без цього, без участі в такій грі з такими високими ставками, робити в моїй професії, власне, нічого... Одне шкода...Рочарував Діда... Він бачив моє майбутнє тут іншим (8 років осідлості і можна було б балотуватися в Конгрес) Але то вже точно не для мене, тим більше від такої ГОП, якою вона тепер стала... Єдине, про що шкодую тепер і від чого болить серце, що певним чином розчарував людину, якій багато чим зобов"язаний...

Link to comment
Share on other sites

На життя я ні в якому разі не жалівся! На побут, чи щось таке. Та й дійсно, заснувати черговий сінктенк в ЕлЕй і заснувати його ж в арізонській пустелі серед гадюк хай і під тінню відомого бренду та й імені, то різні речі...

Поїхав не тільки через певний  ідеалізм... поїхав ще й тому, що відчував, що не маю. стільки здоров"я і наснаги аби ще раз пройти, наприклад, таку президентську кампанію як це було в 12 році. А без цього, без участі в такій грі з такими високими ставками, робити в моїй професії, власне, нічого... Одне шкода...Рочарував Діда... Він бачив моє майбутнє тут іншим (8 років осідлості і можна було б балотуватися в Конгрес) Але то вже точно не для мене, тим більше від такої ГОП, якою вона тепер стала... Єдине, про що шкодую тепер і від чого болить серце, що певним чином розчарував людину, якій багато чим зобов"язаний...

 

Ну то приїзджай та хуярь Джо Арпайо.... Дід ще живий, підтримає

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...