Перейти до змісту

ЫЫЫЫЫЫ! Пухлик "спешит" выполнять догговоренности с Додиком о декнуклеаризации!


Silentio

Recommended Posts

Та "найняли" мене саме за те, що в реаліях я розуміюся аж надто добре бо очі не замилені тай купити мене важко, в усякому разі не за обісцяні московськими шльондрами квотери як декого з наших "лідерів" :gigi:

 

Діда жаль. Реально....

Link to comment
Share on other sites

Читайте ще раз - питання було про велику країну типу Франції, Росії. Канади, США, Бразилії, Китаю і т.п.Це все дрібні у світовому масштабі країни, і пересічний американець навіть більшість з них не розпізнає :lol2:. Ще б Ліхтенштейн якийсь сюди приплели чи Монако  :weep: .

 

В"язання корисне для мізків. Якби Ви в"язали, то може б, краще б інтерпретували текст і може б, навіть, Макейна привели до влади, хехе B-).

 

Яка ви одначе вивертлива простушка! :D  Думаєте що у "великих" відсоток покидькив і довбойобів вище ніж в малих? :lol2:

Такий самий!

 

І ще. Я як старий дебелий грушник давно знаю, що наша підсвідомість - наш головний ворог. Зраджує у самих неочікуавнних ситуаціях. Я от наприклад у відомому психотесті ніколи б не назвав у спонтаннорму переліку випадкових пердметів "Росію" раніше крахїни де народився або де живу. А у вас вона бач, поперед Канади "випадково" стала B-)

Не перейматеся - підсвідомість вона така півдступна штука. Буває :gigi:

 

І тексти, навіть ваші, які інколи сповненені первісного брєду і суцільного потоку свідомості, інтерппертую префесійно. завжди. Тому не міг не побачити, шо "Росію" так на цьому ресурсі крім вас (за виключенням прямих цитат в копіпастах)

ніхто не називає. Навіть серед тих, хто, як наприалд я, не вважає себе невєепенними патріотами - Називають "Мордор", "Кацапстан", "РФія" тощо...Але щоб отак "Росія" то це тільки ви одні. Нічого, буває! Працюйте над собою, тренуйте підсвідомість. І все буде добре! ;)

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Діда жаль. Реально....

 

Я не ховаю його передчасно! То мій принцип. Не рак вирішує, коли кому померти, а Всевишній... Як людина не завершила свій шлях на цьому світі, то житиме поки ВІН не вирішить інакше.

І в жалю імхо він не має пореби. Він досить сильна людина, аби прийняти долю такою як вона є. Достойно прийняти.

Я вже казав, мені шкода тільки одного, що дезщо розчарував його що не схотів не мав фізичних та психологічних можливостей кидатися на амбразуру. Сподіваюся, він на мене не надто за це злий...

Link to comment
Share on other sites

Я не ховаю його передчасно! То мій принцип. Не рак вирішує, коли кому померти, а Всевишній... Як людина не завершила свій шлях на цьому світі, то житиме поки ВІН не вирішить інакше.

І в жалю імхо він не має пореби. Він досить сильна людина, аби прийняти долю такою як вона є. Достойно прийняти.

Я вже казав, мені шкода тільки одного, що дезщо розчарував його що не схотів не мав фізичних та психологічних можливостей кидатися на амбразуру. Сподіваюся, він на мене не надто за це злий...

 

Вибач. але чось не дивно шо ти мене не зрозумів

Link to comment
Share on other sites

I don't mind

 

Ну от ... впевнена, Юкі не мав на увазі те, що наклепав ... і пан Сіленціо не бажає Юкі нічого поганого. І Юкі, не буди лихо ... Помиріться! Ще не вистачало, щоб через дурну політику два поважних пани і пересварилися. Я от не ображаюся на декого, незважаючи ні на що ;).

Link to comment
Share on other sites

Яка ви одначе вивертлива простушка! :D 

 

Думаєте що у "великих" відсоток покидькив і довбойобів вище ніж в малих? :lol2:

Такий самий!

 

І ще. Я як старий дебелий грушник давно знаю, що наша підсвідомість - наш головний ворог. Зраджує у самих неочікуавнних ситуаціях. Я от наприклад у відомому психотесті ніколи б не назвав у спонтаннорму переліку випадкових пердметів "Росію" раніше крахїни де народився або де живу. А у вас вона бач, поперед Канади "випадково" стала B-)

Не перейматеся - підсвідомість вона така півдступна штука. Буває :gigi:

 

І тексти, навіть ваші, які інколи сповненені первісного брєду і суцільного потоку свідомості, інтерппертую префесійно. завжди. Тому не міг не побачити, шо "Росію" так на цьому ресурсі крім вас (за виключенням прямих цитат в копіпастах)

ніхто не називає. Навіть серед тих, хто, як наприалд я, не вважає себе невєепенними патріотами - Називають "Мордор", "Кацапстан", "РФія" тощо...Але щоб отак "Росія" то це тільки ви одні. Нічого, буває! Працюйте над собою, тренуйте підсвідомість. І все буде добре! ;)

 

Ну, у простушки скромний PhD і з логікою проблем нема ... тому і вивертлива :lol2:.

 

Я Вам з самого початку написала, що у світі криза еліт, а не тільки в США ... що і треба було довести. Так, практично у всіх "великих" країнах лідери з "пушком" - ну на спектрі, звичайно. Не згодні - наведіть приклад протилежного, прошу уже втретє :D .

 

Щодо порядку країн, це ж треба таке висмоктати з пальця! України, в якій я народилася, там взагалі нема. А логічні ряди бувають різні. Я спочатку назвала країни Європи, потім Америки, потім  Азії (Китай). Я використовувала формальні назви цих країн у тій формі, в якій вони зображені на карті. Щодо того, що я завжди Росію називаю Росією, чиста брехня! просто зробіть пошук по моїх постах.

 

Ще парочка таких "аналітичних" постів - і я теж почну розчаровуватись разом з Юкі :weep: :weep: :weep:.

Link to comment
Share on other sites

Щпостах.

 

Ще парочка таких "аналітичних" постів - і я теж почну розчаровуватись разом з Юкі :weep: :weep: :weep:.

 

Зробіть ласку! Бо звертати увагу  та розшифровувати безкінечний поток свідомості новспеченного докторанта - мені вже порядком набридло  :lol2:

 

Вяжите носки и тренируйте подсознание как я вам советовал, тогда не придется так напрягаться и  лепить такие жалкие отмазки как послденяя  :D

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Зробіть ласку! Бо звертати увагу  та розшифровувати безкінечний поток свідомості новспеченного докторанта - мені вже порядком набридло  :lol2:

 

Вяжите носки и тренируйте подсознание как я вам советовал, тогда не придется так напрягаться и  лепить такие жалкие отмазки как послденяя  :D

 

То додайте мене в ігнор-лист, як пан Редько, і не мучтеся :gigi:.

 

Якщо Ви використовували схожий "аналітичний" підхід у виборчій кампанії Маккейна, то тепер зрозуміло, чому він програв :fp1:.

 

Чому новоспеченого? я стала кандидатом наук у дитячому віці 20+ років - тобто мені ще 30 не було ... а зараз я вже поважна матрона :shuffle:. Знову "аналітєка наліцо" :fp1: :fp1: :fp1:.

Змінено користувачем Spencer H.
Link to comment
Share on other sites

Не знаю чому це я роблю... :fp1: Добре, спробуй уявити себе на його місці зараз....

 

Навіщо? Аби пожаліти? Я вже сказав. Він в тому немає потреби.

Він прожив велике, достойне життя і хоч насамкінець, певно, розчарований бачити ГОП та Штати, такими, якими вони стали, то це ще не привід аби вважати, що його життя і діяльність в ньому були даремні.

Зараз біля нього кохана дружина, діти що його люблять і поважають, колеги, які підтримують морально і дякують за те.ю що він зробив як державний діяч. Навіщо його жаліти??? Тим більш він сам категорично відкидає будь-які прояви шмарклей у спілкуванні...Поясни.

Link to comment
Share on other sites

То додайте мене в ігнор-лист, як пан Редько, і не мучтеся :gigi:.

 

Якщо Ви використовували схожий "аналітичний" аналіз у виборчій кампанії Маккейна, то тепер зрозуміло, чому він програв :fp1:.

 

Чому новоспеченого? я стала кандидатом наук у дитячому віці 20+ років - тобто мені ще 30 не було ... а зараз я вже поважна матрона :shuffle:. Знову "аналітєка наліцо" :fp1: :fp1: :fp1:.

 

Вчіть матчать, пані дохтурантка... Бо коли не підсвідомість підводить, то незнання деталей точно робить старнно ліплений образ пшиком. :lol2:

Навіть у цьому топіку, "аналітичка" ви наша, я вже вкаав, що живу в Штатах тільки сім років. І жодної можливості брати участь у виборчий кампанії Маккейна, яка вдібувалася більше 10 років тому - не мав :weep: :weep: :weep:

 

У нашої докторантки певно не тільки з логікою, а ще й  зарифметикою початкових класів проблеми..

 

А за пораду - спасибі - додам до ігнору - залюбки! 

Link to comment
Share on other sites

Навіщо? Аби пожаліти? Я вже сказав. Він в тому немає потреби.

Він прожив велике, достойне життя і хоч насамкінець, певно, розчарований бачити ГОП та Штати, такими, якими вони стали, то це ще не привід аби вважати, що його життя і діяльність в ньому були даремні.

Зараз біля нього кохана дружина, діти що його люблять і поважають, колеги, які підтримують морально і дякують за те.ю що він зробив як державний діяч. Навіщо його жаліти??? Тим більш він сам категорично відкидає будь-які прояви шмарклей у спілкуванні...Поясни.

 

Ну добре. Уяви, ти жив все  життя.... Напрацьовував певне легасі.... Чесною працею.... Мудрістю... Всима своїми найкращими прагненнями..... Тут ти ослаб..... Прийшли мудаки, топчуться по твому легасі з насолодою.... Плюють.... Дивляться на тебе.... Ржуть з тебе.... Роблять це так щоб дати тобі як можна більше болю ..... 

Link to comment
Share on other sites

Вчіть матчать, пані дохтурантка... Бо коли не підсвідомість підводить, то незнання деталей точно робить старнно ліплений образ пшиком. :lol2:

Навіть у цьому топіку, "аналітичка" ви наша, я вже вкаав, що живу в Штатах тільки сім років. І жодної можливості брати участь у виборчий кампанії Маккейна, яка вдібувалася більше 10 років тому - не мав :weep: :weep: :weep:

 

У нашої докторантки певно не тільки з логікою, а ще й  зарифметикою початкових класів проблеми..

 

А за пораду - спасибі - додам до ігнору - залюбки! 

 

Я можу сказати те ж саме по відношенню до Вас, шановний пан. Яке Ви маєте право не знати всіх подробиць мого життя? :X

 

Я там пам"ятаю, що, де і коли Ви сказали. Пам"ятаю тільки, що мали відношення до Макейна і до якоїсь виборчої кампанії. Яка різниця??

Link to comment
Share on other sites

Я можу сказати те ж саме по відношенню до Вас, шановний пан. Яке Ви маєте право не знати всіх подробиць мого життя? :X

 

Я там пам"ятаю, що, де і коли Ви сказали. Пам"ятаю тільки, що мали відношення до Макейна і до якоїсь виборчої кампанії. Яка різниця??

 

Опять простушка нелепо пытаетсмя вывернутся. Скрупулезно читая в веке каджое мое слово, она делает вид, что главного и не заметила :lol2: :lol2: :lol2:

 

Ну точно докторнантка - по целкостроительству :lol2:

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Ну добре. Уяви, ти жив все  життя.... Напрацьовував певне легасі.... Чесною працею.... Мудрістю... Всима своїми найкращими прагненнями..... Тут ти ослаб..... Прийшли мудаки, топчуться по твому легасі з насолодою.... Плюють.... Дивляться на тебе.... Ржуть з тебе.... Роблять це так щоб дати тобі як можна більше болю ..... 

 

І що йому тре робити? Схопити штогана і підстежити Джо Арпайо на в"їзді до його ранчо? Чи висиратися щоденно в твіттері як руда обісцяна потвора і його зграя скажених симпатиків і продажних холуїв? Ти погано його знаєш... Ясно, що йому не весело в душі від таких думок, але зовні він ніколи цього не видає. Принаймні, я - не бачив. Навпаки, він сприймає всі ці дріб"язкові нападки з гумором, і ніколи не лізе за словом до кишені, коли потрібно відповісти.

Він сталевий мужик, виховав чудових синів - справжніх поатріотів Америки, має люблячу доньку, чудових онуків. Він залишив помітний слід не тільки на амеркианський землі, але в серцях самих різних людей по всьому світі. Йому точно не соромно стати один на один перед вічністю! А отій швалі, що гавкає йому вслід, і намагється вкусити хоч наостанок,

впевнений, важкувато буде йти на останній Суд... Обісцються і обсеруться одночасно...Істинно тобі кажу!

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Опять простушка нелепо пытаетсмя вывернутся. Скрупулезно читая в веке каджое мое слово, она делает вид, что главного и не заметила :lol2: :lol2: :lol2:

 

Ну точно докторнантка - по целкостроительству :lol2:

 

Я не вивертаюсь, а просто вказую на черговий пробіл у логіці пана Сіленціо. Чому я повинна пам"ятати кожне Ваше слово і коли і що Ви сказали, а Ви моє - ні?

 

За останню фразу зроблю на Вас доповідь.

Link to comment
Share on other sites

Я не вивертаюсь, а просто вказую на черговий пробіл у логіці пана Сіленціо. Чому я повинна пам"ятати кожне Ваше слово і коли і що Ви сказали, а Ви моє - ні?

 

За останню фразу зроблю на Вас доповідь.

 

:weep: :weep: :weep:

Link to comment
Share on other sites

:weep: :weep: :weep:

 

Дуже смішно - коли закінчилися аргументи (а їх, власне, і не було), треба перейти на особистість опонента у відверто хамсько-сексистській формі :bluet:.

 

І не треба бути таким excited - он літери попереплутували від хвилювання і коми позабували :weep: :weep: :weep:.

Змінено користувачем Spencer H.
Link to comment
Share on other sites

Теж поржав.... 

 

Ти ба! поціновувачка сексиста Додіка образилася за сексизм БУГАААГАААА

 

В цьому вони всі - новявлені псведо потреоти і псевдоконсерватори! Коли проповідувана і підтримувана маячня щоденно продукована їх  сюпрім підером, торкається їх самих зразу жє волають -= А нас за шо? :lol2: :lol2: :lol2:

Link to comment
Share on other sites

Дуже смішно - коли закінчилися аргументи (а їх, власне, і не було), треба перейти на особистість опонента у відверто хамсько-сексистській формі :bluet:.

 

І не треба бути таким excited - он літери попереплутували від хвилювання і коми позабували :weep: :weep: :weep:.

 

Для вас проблема якщо якийсь дід джендершеймінг вас? Мене  б це навпаки запалило б  :D

Link to comment
Share on other sites

Ти ба! поціновувачка сексиста Додіка образилася за сексизм БУГАААГАААА

 

В цьому вони всі - новявлені псведо потреоти і псевдоконсерватори! Коли проповідувана і підтримувана маячня щоденно продукована їх  сюпрім підером, торкається їх самих зразу жє волають -= А нас за шо? :lol2: :lol2: :lol2:

 

Трамп розкрив  тебе  :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Трамп розкрив  тебе  :fp1:

 

Давно так не ржав як от зараз :)

А ще люблю коли штамповані в Україні чи Совку пачками дохтуранти розмахують як останнім аргументом своїми ницими корочками :weep: :weep: :weep:

В мене теж такі  є, аж дві. І не укранські чи совкові.... Як приїхав в Штати. засунув їх у нижню шихляду і більше не діставав. Певно й досі там пилюкою вкриваютсья. :weep:

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Давно так не ржав як от зараз :)

А ще люблю коли штамповані в Україні чи Совку пачками дохтуранти розмахують як останнім аргументом своїми ницими корочками :weep: :weep: :weep:

В мене теж такі  є, аж дві. І не укранські чи совкові.... Як приїхав в Штати. засунув їх у нижню шихляду і більше не діставав. Певно й досі там пилюкою вкриваютсья. :weep:

 

Мені вона подобається. Жінок, які б сперечались з тобою про політику з таким натхненням пошукати.... 

Link to comment
Share on other sites

Мені вона подобається. Жінок, які б сперечались з тобою про політику з таким натхненням пошукати.... 

 

А я от не можу терпіти жінок, які сперчаютсьяхі мною про політику :) Певно тому і наїхав на неї з таким натхненням :D

Про що завгодно можу сперечатися із жінкою, навіть про кулінарію і випічку , але тільки не про політику! Сексист же! Та й ще признаюся в тайному гріху і єйджист теж! Як тепер жити :(

Link to comment
Share on other sites

А я от не можу терпіти жінок, які сперчаютсьяхі мною про політику :) Певно тому і наїхав на неї з таким натхненням :D

Про що завгодно можу сперечатися із жінкою, навіть про кулінарію і випічку , але тільки не про політику! Сексист же! Та й ще признаюся в тайному гріху і єйджист теж! Як тепер жити :(

 

У мене навпаки. З побутових питань я тиран шо п-ць.... Жінки на цирлах бігають якщо я шось роблю....  А от якщо з якихось зовнішніх протирічь вона починає кидати мені виклики - то дуже подобається.

Link to comment
Share on other sites

Ти ба! поціновувачка сексиста Додіка образилася за сексизм БУГАААГАААА

 

В цьому вони всі - новявлені псведо потреоти і псевдоконсерватори! Коли проповідувана і підтримувана маячня щоденно продукована їх  сюпрім підером, торкається їх самих зразу жє волають -= А нас за шо? :lol2: :lol2: :lol2:

 

Ну так Ви ж не повинні бути  таким, як Додік! Чого опускаєтесь до його рівня?

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...