Перейти до змісту

ЫЫЫЫЫЫ! Пухлик "спешит" выполнять догговоренности с Додиком о декнуклеаризации!


Silentio

Recommended Posts

Я їзджу в Арізону час від часу шоб відпочити в Седоні. Там ахуєнно. Ти там був?

 

Тю...як я міг там не бути :)

Там від міста за кілька миль ранчо Діда.

Але не так щоб дуже часто... Саме місто теж нічого. Макдонгальдс там щоправда іззовні на тюрягу схожий 

Та й жратва така ж :gigi:

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Тю...як я міг там не бути :)

Там від міста за кілька миль ранчо Діда.

Але не так щоб дуже часто... Саме місто теж нічого. Макдонгальдс там щоправда іззовні на тюрягу схожий 

Та й жратва така ж :gigi:

 

З дідом пробував макдональдс в седоні?  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

З дідом пробував макдональдс в седоні?  :gigi:

 

Не з Дідом, але пробував:) З дідом барбекю!

До речі, саме першим містом після Фенікса, куди я поїхав як

осеплився тут, була саме Седона. І до речі саме тут мені розказали під час того самого першого барбекю, чому в Арізоні номери на машинах тільки ззаду :D

Link to comment
Share on other sites

Не з Дідом, але пробував :) З дідом барбекю!

До речі, саме першим містом після Фенікса, куди я поїхав як

осеплився тут, була саме Седона. І до речі саме тут мені розказали під час того самого першого барбекю, чому в Арізоні номери на машинах тільки ззаду :D

 

Коли я в Седоні, я таку хуйню як макдональдси навіть не помічаю. Це мій кум мені показав шо він іншого кольору, коли я його сім'ю туди повіз. Седона це енергетика, унікальне місце..... В Америці багато унікальних місць,  особливо на заході. Мені дивно  шо ти віддав перевагу качанню в металевій бляшанці...... 

Link to comment
Share on other sites

Коли я в Седоні, я таку хуйню як макдональдси навіть не помічаю. Це мій кум мені показав шо він іншого кольору, коли я його сім'ю туди повіз. Седона це енергетика, унікальне місце..... В Америці багато унікальних місць,  особливо на заході. Мені дивно  шо ти віддав перевагу качанню в металевій бляшанці...... 

 

Я просто пішов туди, що було візуально знайоме, коли перший раз приїхав і зголоднів :D

Чуже місто і тут знайома літера М, правда чомусь не червона, а блакитна :lol2:

Та й будинок як я вже казав - один в один тюряга.

 

Ну так енергетика! Червоні камні, "плавальні дири" на Oak Creek.Купався там?

 

А унікальні місця Америки, спождіваюсь для мене нікуди не дінуться. Прсото хочеться приїхати туди вже не таким, як я приїхав вперше. Хочу бути просто туристом, просто споглядачем...Аби так сталося - потрібен час...

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Я просто пішов туди, що було візуально знайоме, коли перший раз приїхав і зголоднів :D

Чуже місто і тут знайома літера М, правда чомусь не червона, а блакитна :lol2:

Та й будинок як я вже казав - один в один тюряга.

 

Ну так енергетика! Червоні камні, "плавальні дири" на Oak Creek.Купався там?

 

А унікальні місця Америки, спождіваюсь для мене нікуди не дінуться. Прсото хочеться приїхати туди вже не таким, як я приїхав вперше. Просто туристом, просто споглядачем...Аюи так сталося -потрібен час...

 

Ні, лише ходив. Дякую за наводку, наступного разу спробую....   Седона - це такий куточок що всі політики люблять, але не говорять про нього, а лише про нагальні проблеми імміграції

Link to comment
Share on other sites

Хоч я і кричу всюди шо Трамп диверсант хуйла, але я всетаки схиляюсь до думки шо у них просто спільні інтереси.... 

 

У гангстерів теж "просто спільні інтереси." (с)

Link to comment
Share on other sites

Тю...як я міг там не бути :)

Там від міста за кілька миль ранчо Діда.

Але не так щоб дуже часто... Саме місто теж нічого. Макдонгальдс там щоправда іззовні на тюрягу схожий 

Та й жратва така ж :gigi:

 

Та плавай, забудь. Втони там..... Ти ніхуя  не розумієся в наших реаліях. Дід мабуть тебе найняв так як і Сару не розіміючи тренду

Link to comment
Share on other sites

В Гугеле забанили? Сегодня - Литва, Эстония, Польша, Словения, Швейцария.

 

Ранее - Грузия, Чехия, Швеция (премьер), Листайте гугель просвещайтесь! Не все же носки вязать :weep:

 

Читайте ще раз - питання було про велику країну типу Франції, Росії. Канади, США, Бразилії, Китаю і т.п.Це все дрібні у світовому масштабі країни, і пересічний американець навіть більшість з них не розпізнає :lol2:. Ще б Ліхтенштейн якийсь сюди приплели чи Монако  :weep: .

 

В"язання корисне для мізків. Якби Ви в"язали, то може б, краще б інтерпретували текст і може б, навіть, Макейна привели до влади, хехе B-).

Link to comment
Share on other sites

40% америки зараз - це фактично раша, а інші 60% це ні нашо не здатний йобаний пездець.... 

 

А себе з Славом Редьком та Сіленціо у який відсоток запишете - 40 чи 60? а то більше відсотків не залишилось :weep: :weep: :weep:.

Link to comment
Share on other sites

Та плавай, забудь. Втони там..... Ти ніхуя  не розумієся в наших реаліях. Дід мабуть тебе найняв так як і Сару не розіміючи тренду

 

Uki_, are you ok? Щось на себе не схожі. Все в порядку? Я без підколок.

Link to comment
Share on other sites

Укі все наше життя це розчарування в оточуючому світі і оточуючих людях.З віком кількість речей в яких не розчарувався зменшується

 

Тому ізолюєся від всього... Розумію

Link to comment
Share on other sites

Та плавай, забудь. Втони там..... Ти ніхуя  не розумієся в наших реаліях. Дід мабуть тебе найняв так як і Сару не розіміючи тренду

 

Яка дивна переміна настрою! Хоча у вас же ж атм легалайз - травка чи суміші? Добряче пихнув? B-)

Та й це... З побажаннями обережніше...Кажуть вертаютсья...

Краще я буду таким же мейверіком як Дід ніж такою продажною бляддю як наша гопівська мажорна тусня. ;)

Та "найняли" мене саме за те, що в реаліях я розуміюся аж надто добре бо очі не замилені тай купити мене важко, в усякому разі не за обісцяні московськими шльондрами квотери як декого з наших "лідерів" :gigi:

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...