Перейти до змісту

А чому , власне, Макака ?


Recommended Posts

:lol2:

Та я і вища, і стрункіша, і пропорційна. Заздрити тОму, що вона через десятки ліжок добралася догори? Це не моє, як і влада. Так що, не в тєму.

Мені шкода тих чоловіків, які не вдалися, і ніколи не мали гарної жінки. Тому моляться на Юлькин фотошоп. Такі чоловіки, як правило, не самостійні і слабі.

Да, да, а завистью тянет за километр.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

такое впечатление, что под ником Patriot пишет женщина :)

думаю, шо слабак якийсь, бо навіть вимкнув вподобайки...

хі-хі...

постить картінки, якими у нього всі стіни обклеєні,  :lol2:

Link to comment
Share on other sites

Да, да, а завистью тянет за километр.

Ну,  от  поясніть  мені  на  милість,  в  чому  їй  можна  завидувати?  В  тому,  що  над  нею  глумляться,  на  неї  плюються?

Тому,  що  вона  замість  розум,  показує  грубу  ногу  і  каже,  що  то  еротично?

Де  та  заздрість  може  проявитися,  до  чого?  Може,  предметом  заздрості  міг  би  бути  Лазаренко  чи  Шуфрич?  Даруйте,  але  мене  б  знудило. 

Гроші?  Я  б  ніколи  собою  не  торгувала  заради  грошей,  для  мене  вони  аж  так  дуже  не  вартують.  Я  зовсім  можу  обходитися  без мільйонів,  без  дорогих  шмотків,  щодня  інших.

У  мене  інші  цінності.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну, от поясніть мені на милість, в чому їй можна завидувати? В тому, що над нею глумляться, на неї плюються?

Тому, що вона замість розум, показує грубу ногу і каже, що то еротично?

Де та заздрість може проявитися, до чого? Може, предметом заздрості міг би бути Лазаренко чи Шуфрич? Даруйте, але мене б знудило.

Гроші? Я б ніколи собою не торгувала заради грошей, для мене вони аж так дуже не вартують. Я зовсім можу обходитися без мільйонів, без дорогих шмотків, щодня інших.

У мене інші цінності.

Ну конечно другие :)
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...