Перейти до змісту

А чому , власне, Макака ?


Recommended Posts

Та  тут  не  справа  в  окулярах.  На  деяких  знімках  з  неприкритими  вухами  вона  дійсно  трохи  змахує  на  те  створіння.

Я,  при  всій  моїй  нелюбові  до  Юльки,  ніколи  не  вживаю  таких  прізвиськ,  але  якщо  бути  об єктивним,  то  вона  це  заслужила - після  усіх  "пісяїв",  "дрищів",  нікчем  та  інших  образ.  Хай  Турівська  добре  намотає  на  вус,  що  завжди  буде  "отвєтка".

Це не "отвєтка". Це якраз виправдання такої ганебної поведінки газової бариги та її прихильників.

Макаки. Який з них спрос. Вони невинні божі створіння без совісті і зачатків розумової діяльності.

Link to comment
Share on other sites

О, давайте ми вас ще трохи поображаємо, і гляди, ви українською заговорите. :) Нет худа без добра.

Да он уже 2 раза облажался, он или кацап и прикидывается под украинца или продался кацапам, потому что больно он агрессивный для украинца.

Если на этом форуме запретят писать на кацапском языке, звісно я буду висловлювати свої думки на державній мові.

Link to comment
Share on other sites

Да он уже 2 раза облажался, он или кацап и прикидывается под украинца или продался кацапам, потому что больно он агрессивный для украинца.

Если на этом форуме запретят писать на кацапском языке, звісно я буду висловлювати свої думки на державній мові.

державною мовою

Пишіть,  пишіть,  ми  вас  трохи  повиправляємо  і  діло  зрушиться.

Link to comment
Share on other sites

На обезьяну аж никак не похожа, хоть люди, как говорят, от обезьян все произошли. А вот на фотомодель очень даже похожа. Юля никогда не скрывала что она привлекательная женщина. 

И на фото там вовсе не макака.

Змінено користувачем Patriot
Link to comment
Share on other sites

На обезьяну аж никак не похожа, хоть люди, как говорят, от обезьян все произошли. А вот на фотомодель очень даже похожа. Юля никогда не скрывала что она привлекательная женщина. 

И на фото там вовсе не макака.

З  її  ростом,  задницею  і  всіма  іншими  непропорційними  елементами  тіла  говорити  про  привабливість  ой  як  не  можна.  Привабливі  для  декого  можуть  бути  хіба  що  відфотошоплені  знимки  і  то  не  всі.

Не  знаю,  як  для  вас,  але  як  на  мене,  жінка  може  вважати  привабливою,  коли  розумна.  Саме  йдеться  про  привабливість.

А  якщо  вона  виставляє  грубу  ногу  напоказ (як  на  фотці)  або  бородавки  на  грудях,  то  про  що  мова?

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

З  її  ростом,  задницею  і  всіма  іншими  непропорційними  елементами  тіла  говорити  про  привабливість  ой  як  не  можна. 

вам не подобається Юля як жінка?

ну то ніхто не пропонує вам одружуватися з нею

Link to comment
Share on other sites

Щоб я призабув етимологію походження цього чергового погоняла. Пам*ятаю була "Хулія Водорослєвна" після спіча 

про електрику з водоростей Була "Чаєчка". Вже не пам*ятаю чому. Як і "Макака".

Хто знає відповідь ? 

Після публікації на одному з кацапських ресурсів ось цієї картинки

 

2238155254.jpg

 

Порохоботи дружньо схопились за цю ідею і почали бурно її всюди просувати.

Link to comment
Share on other sites

Щоб я призабув етимологію походження цього чергового погоняла. Пам*ятаю була "Хулія Водорослєвна" після спіча 

про електрику з водоростей Була "Чаєчка". Вже не пам*ятаю чому. Як і "Макака".

Хто знає відповідь ? 

Яка там етимологія? Тут просто чергова фаза перетворення колись людей на оргазмуючих з муйні дебілів. Фантазії щодня відповідніші стану їх психічного здоров'я. 

Link to comment
Share on other sites

З її ростом, задницею і всіма іншими непропорційними елементами тіла говорити про привабливість ой як не можна. Привабливі для декого можуть бути хіба що відфотошоплені знимки і то не всі.

Не знаю, як для вас, але як на мене, жінка може вважати привабливою, коли розумна. Саме йдеться про привабливість.

А якщо вона виставляє грубу ногу напоказ (як на фотці) або бородавки на грудях, то про що мова?

Зависть, плохое чувство.
Link to comment
Share on other sites

Зависть, плохое чувство.

:lol2:

Та  я  і  вища,  і  стрункіша,  і  пропорційна.  Заздрити  тОму,  що  вона  через  десятки  ліжок  добралася  догори?  Це  не  моє,  як  і  влада.  Так  що,  не  в  тєму.

Мені  шкода  тих  чоловіків,  які  не  вдалися,  і  ніколи  не мали  гарної  жінки.  Тому  моляться  на  Юлькин  фотошоп. Такі  чоловіки,  як  правило,  не  самостійні  і  слабі. 

Link to comment
Share on other sites

Т.е. не нравится, что она женщина.

Мені  дуже  подобаються  розумні  жінки  і  була  б  не  проти,  якби  така  жінка  стала  у  нас  презом.

Але  зараз  під  час  війни,  окупації,  вважаю,  що  презом  має  бути  чоловік,  який  пройшов  армію.

Юлька  до  розумних  не  відноситься - свій  шлях  торувала  через  ліжко.  У  нас  в Галичині на  таких  однозначне  табу.

Link to comment
Share on other sites

:lol2:

Та  я  і  вища,  і  стрункіша,  і  пропорційна.  Заздрити  тОму,  що  вона  через  десятки  ліжок  добралася  догори?  Це  не  моє,  як  і  влада.  Так  що,  не  в  тєму.

Мені  шкода  тих  чоловіків,  які  не  вдалися,  і  ніколи  не мали  гарної  жінки.  Тому  моляться  на  Юлькин  фотошоп. Такі  чоловіки,  як  правило,  не  самостійні  і  слабі. 

Мы тут выбираем политика? или кого?

У Юли муж есть, а вы ей проституцию приписываете. Оно конечно легко вот так в Украине обвинить любую женщину в проституции, ответственности же никакой за это не предусмотрено. А вот если петя например по бабам бегал, то это даже обсуждать смысла нет, он же петя.

Link to comment
Share on other sites

 

 


У Юли муж есть, а вы ей проституцию приписываете.

Отож  бо!  При  чоловікові  відкрито  коханців  заводити  і  після  цього пхатися  на  найвищий  пост  в  державі!  Яке  нахабство. Уся  її  поведінка,  в  т. ч.  у  політиці - це  суцільна  проституція.

Link to comment
Share on other sites

На обезьяну аж никак не похожа, хоть люди, как говорят, от обезьян все произошли. А вот на фотомодель очень даже похожа. Юля никогда не скрывала что она привлекательная женщина. 

И на фото там вовсе не макака.

 

 

"Кому і кобила нєвєста" (с)

Змінено користувачем medved
Link to comment
Share on other sites

На такое она обычно отвечает так, не понимаете вы ничего в эротике.

О-о!  Кукунамуню.  Політик,  що  претендує  на  щось.  Хай займається  краще  еротикою.  У  неї це  краще  вийде.

А  нам  такі  еротичні  дами  на  державних  постах  не  потрібні.

Link to comment
Share on other sites

О-о!  Кукунамуню.  Політик,  що  претендує  на  щось.  Хай займається  краще  еротикою.  У  неї це  краще  вийде.

А  нам  такі  еротичні  дами  на  державних  постах  не  потрібні.

Женщина всегда должна оставаться женщиной, а не превращаться в мужеподобное чучело. Поэтому за всех не расписывайтесь. 

Link to comment
Share on other sites

Мені  не  подобається,  як  вона  усіх  дурить,  в т. ч.  і  фотошопами.

:tu:

Отож  бо!  При  чоловікові  відкрито  коханців  заводити  і  після  цього пхатися  на  найвищий  пост  в  державі!  Яке  нахабство. Уся  її  поведінка,  в  т. ч.  у  політиці - це  суцільна  проституція.

:tu:

вона не подобається як брехуха і пособниця ворогів України

:tu:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...