Перейти до змісту

Не ребята, петрушки это ещё хуже чем юльки...


Recommended Posts

Забаньте це уйобище, кінець кінцем. Це ж так легко робиться - Фома в курсі.

У******е це ти !!! :D

Аборигеша прийшов на захист Спенсер і виникла отака потасовка між хозєю і ним...

просто Аборигеша не юльок і ти тут как тут мушкітьорам задєлався, фу.... :bluet:

вас, юлькашню давно треба було б забанити... та хто нас розвлікать буде? Тому і не тиснемо на "доповідь" :nose3:

:D  :D  :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

У******е це ти !!! :D

Аборигеша прийшов на захист Спенсер і виникла отака потасовка між хозєю і ним...

просто Аборигеша не юльок і ти тут как тут мушкітьорам задєлався, фу.... :bluet:

вас, юлькашню давно треба було б забанити... та хто нас розвлікать буде? Тому і не тиснемо на "доповідь" :nose3:

:D:D:D

Не стоит искать благородные мотивы там где их нет.
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Не стоит искать благородные мотивы там где их нет.

Ти думаєш мені коли не будь була цікава твоя недолуга думка?

Звичайно що НІ!!! ;-)))

 

Ти ж бачиш, що я тобі не відповідаю скільки б ти не скакав переді мною .... Хахахахаааааа

 

Но тут вже тобі це написала

 

Я тебе ще знаю по іншому ресурсу, там ти теж не відрізнявся інтелектом ха-ха ха , так що не витрачай енергії ;-)

Link to comment
Share on other sites

Ти думаєш мені коли не будь була цікава твоя недолуга думка?

Звичайно що НІ!!! ;-)))

 

Ти ж бачиш, що я тобі не відповідаю скільки б ти не скакав переді мною .... Хахахахаааааа

 

Но тут вже тобі це написала

 

Я тебе ще знаю по іншому ресурсу, там ти теж не відрізнявся інтелектом ха-ха ха , так що не витрачай енергії ;-)

 

Соромлюсь спитати, мені не почулось ? А звідки ви знаєте слово "інтелект"  ?  Нічого особистого, але у ваших постах його не відчувається.

На відміну від вашого опонента.  

Link to comment
Share on other sites

Соромлюсь спитати, мені не почулось ? А звідки ви знаєте слово "інтелект"  ?  Нічого особистого, але у ваших постах його не відчувається.

На відміну від вашого опонента.  

 

Що, нападаєш на Honey Flower тепер? і дня не пройшло!

 

:X :X :X

Link to comment
Share on other sites

Соромлюсь спитати, мені не почулось ? А звідки ви знаєте слово "інтелект"  ?  Нічого особистого, але у ваших постах його не відчувається.

На відміну від вашого опонента.  

я не дивуюсь. що ви про це і поняття не маєте... :lol2:  :lol2:  :lol2: ...не чули   :D  :lol2:

 

між вашими нецензурними висловами бачаться лише 3 класи освіти, в кращому випадку, і колонія для неповнолітніх, співчуваю :(

 

але ви знаєте, ніколи не пізно зайнятись самоосвітою, це навіть цікаво...

це так зі свого досвіду можу вам сказати, що і на курси іноземних мов можна замельдуватись, незважаючи на те, що давно закінчили школу, або маєте вищу  хоч яку небудь освіту... от я вчу зараз 2 іноземні мови паралельно, дуже цікаво, признаюсь...одна йде напрочуд легко, а інша важкувато... Бажаю і вам сягнути цікавих сторін в житті і радіти своїм успіхам. А то, знаєте, матюччя і примітивні вислови з вашої сторони до опонента, складають враження ...що ви неадекватна людина і не вмієте акцептувати і сприйняти бачення іншої людини. тобто для вас скажу простими словами... примітив та й годі.

 

Бажаю вам успіхів, душевного спокою...

зізі... можете ще записатись на курси культури спілкування, або якщо не маєте коштів, то на крайній випадок почитати Карнегі... в нього є дуже багато цікавого.

 

Так що успіхів Вам, шановний Людас!!!

;)  :shuffle:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Про петрушок свого часу дотепно сказав такий собі ФУПівський юзер Рамзан Духовноскреперов

 

есть такая порода полупокерных дырявых
они всегда найдут себе "альфу" и будут посасывать и жопу подставлять
это не более чем коллективная психология
и кто-бы ни был - будут сосать
твари без стержня в голове всегда ищут стержень в жопу
 
и только мы ЗРАДОЕБЫ - ЙЕБЕМ ВСЕХ ПОДРЯД ПОВЫШАЯ СОЦИАЛЬНУЮ ОТВЕТСТВЕННОСТЬ ГАНДОНОВ ВО ВЛАСТИ
 
НАКАЛЕНИ БЛЯДИ ПЕРЕД ЗРАДОЙОБАМИ!

 

 

Link to comment
Share on other sites

я не дивуюсь. що ви про це і поняття не маєте... :lol2:  :lol2:  :lol2: ...не чули   :D  :lol2:

 

між вашими нецензурними висловами бачаться лише 3 класи освіти, в кращому випадку, і колонія для неповнолітніх, співчуваю :(

 

але ви знаєте, ніколи не пізно зайнятись самоосвітою, це навіть цікаво...

це так зі свого досвіду можу вам сказати, що і на курси іноземних мов можна замельдуватись, незважаючи на те, що давно закінчили школу, або маєте вищу  хоч яку небудь освіту... от я вчу зараз 2 іноземні мови паралельно, дуже цікаво, признаюсь...одна йде напрочуд легко, а інша важкувато... Бажаю і вам сягнути цікавих сторін в житті і радіти своїм успіхам. А то, знаєте, матюччя і примітивні вислови з вашої сторони до опонента, складають враження ...що ви неадекватна людина і не вмієте акцептувати і сприйняти бачення іншої людини. тобто для вас скажу простими словами... примітив та й годі.

 

Бажаю вам успіхів, душевного спокою...

зізі... можете ще записатись на курси культури спілкування, або якщо не маєте коштів, то на крайній випадок почитати Карнегі... в нього є дуже багато цікавого.

 

Так що успіхів Вам, шановний Людас!!!

;)  :shuffle:

 

Це правда. Акцептую я хєрово. Не Ющенко.  І розумію такі простирадла теж. Особливо коли в них набір літер, а не думка.

Link to comment
Share on other sites

 полякі  чекали на  вибах  після  пізділінго-легалайза  у  вигляді  хуйзнаяких  е-декларацій . Андреас  майже  сказав -  нєхуй  завідавать . Там всьо . Ще  й  за Трампа  топить ... ну ну  ,  Ізраілю  " вигадна"  -  це  ЦИТАТА !!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

 полякі  чекали на  вибах  після  пізділінго-легалайза  у  вигляді  хуйзнаяких  е-декларацій . Андреас  майже  сказав -  нєхуй  завідавать . Там всьо . Ще  й  за Трампа  топить ... ну ну  ,  Ізраілю  " вигадна"  -  це  ЦИТАТА !!!!!!!

 

а хто цей анреас? єврей?

Link to comment
Share on other sites

а хто цей анреас? єврей?

так ,  Атошник  ,  сапер . Але  я  коротко  написав  мотивацію . І  тому  все ясно

Змінено користувачем ElGuider
Link to comment
Share on other sites

нічого не ясно. він з ізраїлю приїхав за україну воювати?

 

чи які в нього мотиви?

   

  А  ви  його щапитайте  ,  про едеклараціх  і  підтримку  Трампа  .

Link to comment
Share on other sites

Ти думаєш мені коли не будь була цікава твоя недолуга думка?

Звичайно що НІ!!! ;-)))

 

Ти ж бачиш, що я тобі не відповідаю скільки б ти не скакав переді мною .... Хахахахаааааа

 

Но тут вже тобі це написала

 

Я тебе ще знаю по іншому ресурсу, там ти теж не відрізнявся інтелектом ха-ха ха , так що не витрачай енергії ;-)

Надо же, за мной следят интеллектуалы :)
Link to comment
Share on other sites

а хто цей анреас? єврей?

Андрес велика людина на цьому форумі. Він міг би жити в Ізраїлі, але пішов воювати за Україну, був кіборгом в донецькому аеропорту, на щастя залишився живим і був нагороджений... Вже точно не знаю яким орденом. Він на цьому форумі дуже поважна людина. Але ж дивані воїни мають свою думку щодо національності Андреаса і його бачення на ситуацію в державі.

Link to comment
Share on other sites

Надо же, за мной следят интеллектуалы :)

;-) А шо ти думав? Як ти за інтелектуалами скажеш по всих гілках і сунеш межи очі свої недолугі коменти, то вони думають, що за такими треба пильно- пильно слідкувати, бо не знаєш, що вони могуть втнути...

;-)

Link to comment
Share on other sites

;-) А шо ти думав? Як ти за інтелектуалами скажеш по всих гілках і сунеш межи очі свої недолугі коменти, то вони думають, що за такими треба пильно- пильно слідкувати, бо не знаєш, що вони могуть втнути...

;-)

Нехорошо обманывать. Кто-то выше заявил, что мое мнение не интересно.
Link to comment
Share on other sites

Я всегда много значимости придаю людям.

Бєда.

Попроую исправидццо, стать как все на форуме.

Нє-нє.  Біла  ворона  набагато  цікавіша  за  зграю  чорних  круків. :)

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Андрес велика людина на цьому форумі. Він міг би жити в Ізраїлі, але пішов воювати за Україну, був кіборгом в донецькому аеропорту, на щастя залишився живим і був нагороджений... Вже точно не знаю яким орденом. Він на цьому форумі дуже поважна людина. Але ж дивані воїни мають свою думку щодо національності Андреаса і його бачення на ситуацію в державі.

 

Який жах. Хто ці падлюки ? Посилання не дасте про "думку щодо національності Андреаса " ? 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...