Перейти до змісту

Астанавітєсь(с) придурки


Françoise

Recommended Posts

Вы теперь видите почему в рашке кого ни поставь править все равно говно получается. Потому что народец таки говняный. Так и с форумом. Хоть мягкие законы, хоть жёсткие, хоть вообще Леса, а народ хочет плескаться в дерьме. В этом лишь кайф и отдохновение. Потому, хочет громада засрать и убить форум- хрен ее кто остановит да и не надо. Каждый сам себе злобный Буратино.
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Вы теперь видите почему в рашке кого ни поставь править все равно говно получается. Потому что народец таки говняный. Так и с форумом. Хоть мягкие законы, хоть жёсткие, хоть вообще Леса, а народ хочет плескаться в дерьме. В этом лишь кайф и отдохновение. Потому, хочет громада засрать и убить форум- хрен ее кто остановит да и не надо. Каждый сам себе злобный Буратино.

 

Тому що і в Раші і в нас не вбитий у людях комплекс раба і протиприродьнє для вільної людини бажання облизувати всі місця владі. 

Той же ФУП був ФУПОм поки там майже ніхто сраку владі не лизав. І це правильно. Форуми не для цього. 

А для того щоб владу пиздити щоб вона не бикувала. 

 

А якщо форуми починають валити провладні боти , то " все равно говно получается ".

Змінено користувачем Людас
Link to comment
Share on other sites

Вы теперь видите почему в рашке кого ни поставь править все равно говно получается. Потому что народец таки говняный. Так и с форумом. Хоть мягкие законы, хоть жёсткие, хоть вообще Леса, а народ хочет плескаться в дерьме. В этом лишь кайф и отдохновение. Потому, хочет громада засрать и убить форум- хрен ее кто остановит да и не надо. Каждый сам себе злобный Буратино.

 

Тому що культура на форумі визначається балансом контингенту, який там присутній. Можна мати нормальну модерацію (як в принципі тут присутня), але у декого гниле нутро проривається, модеруй чи ні. Цей форум де-факто став цугундер-лайт. Тому що на нього прийшли люди з ментальним кацапізмом.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Тому що культура на форумі визначається балансом контингенту, який там присутній. Можна мати нормальну модерацію (як в принципі тут присутня), але у декого гниле нутро проривається, модеруй чи ні. Цей форум де-факто став цугундер-лайт. Тому що на нього прийшли люди з ментальним кацапізмом

 

Трохи не так. Пішли звідси, але трохи залишилось. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Тому що на нього прийшли люди з ментальним кацапізмом.

Скорее тут такие были. Я вот жил как то во Львове, сидят 2 деда, один другому, у тебя пенсия какая - 3000 тыс. рублей. И это Львов! 

Link to comment
Share on other sites

Львов не показатель:) В послевоенной истории Украины про кацапский Львов много написано. НО вообще мне кажется вирус ментального кацапизма в той или иной степени есть во всех, кто в совке родился.

Link to comment
Share on other sites

велкам  http://uapolitics.com/topic/36661-%D1%96nsha-ukra%D1%97na-promislov%D1%96st-bud%D1%96vnitctvo-rekon/

 

 всє  жири  масла  в  адном  мєсцє .

 

 А  зупинитись  Кононенку  не пробували  сказати ?  Га ?

Link to comment
Share on other sites

велкам  http://uapolitics.com/topic/36661-%D1%96nsha-ukra%D1%97na-promislov%D1%96st-bud%D1%96vnitctvo-rekon/

 

 всє  жири  масла  в  адном  мєсцє .

 

 А  зупинитись  Кононенку  не пробували  сказати ?  Га ?

 

я сама вирішую що коли де й кому говорити

І не слід мені чужі гілки тут копіювати, вам туди треба то там і пишіть

Link to comment
Share on other sites

 

 


Тому що на нього прийшли люди з ментальним кацапізмом.

О-о.  Зірвали  з  язика.  Тут кацапським  духом  смердить.  Тут  українців  просто  спілкуватись  не  пускають.

Link to comment
Share on other sites

Львов не показатель :) В послевоенной истории Украины про кацапский Львов много написано. НО вообще мне кажется вирус ментального кацапизма в той или иной степени есть во всех, кто в совке родился.

 

Я дедалі більше не можу скласти картину отого самого "ментального кацапізму". Плазування перед царем? так це типово "східна" риса ("султан намісник Аллаха на землі). Якийсь брак культури? - ех вуйку, то ви убуханих поляків мабуть не бачили. Це "отдєльний номєр нашей діскатєкі". А "поляки на пляжі" = то "хто був на пляжі польському той у цирку не сміється"

Імперськість ? - ну то вона, як виявилося, присутня в поляків та й угорців (тим Паннонія свербить). І на жіль коли наші починають щось типу "повернемо Кубнь" завжди хочеться запитати "референдум те зелені  піксельні чоловічки"?

 

Всі негативні риси "вже десь в когось присутні" (за аналогією "все вже десь колись було").

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Кацапи як історична сбірна Євразії узяли все погане з кожної нації яка приклала руку (або пеніса) до формування сучасної кацапскої нації. Тому на їхньому фоні кожна маленька народність з їх маленькими вадами вже не так погано  вигляда.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Я дедалі більше не можу скласти картину отого самого "ментального кацапізму".

Ментальний  кацапізм - це безцеремонно  диктувати  усім  навколо  свою думку  і  висилати  в  Сибір  інакомислящих.  Зверхність,  пихата самовпевненість  і  "все  бабы - дуры". О!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ментальный кацапизм очень просто описать - Орда. Захватить, разорить, засрать, перекочевать дальше и опять поновой. При этом годятся все методы и практикуется полное отсутствие моральных ориентиров, даже самых базовых. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ментальный кацапизм  - это нажраться в зюзю, воспылать любовью ко всем вокруг, полезть обниматься и целоваться, получить в морду, обидеться на русофобов, а потом в травмпункте учить врача накладывать швы по прочитанному в Интернете.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

я сама вирішую що коли де й кому говорити

І не слід мені чужі гілки тут копіювати, вам туди треба то там і пишіть

Дякую  за  змістовну  відповідь . Знаю  що  Ви  боляче  передиваєте  образи  Кононенко .

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...