Перейти до змісту

Юльки валять Гриценка по повній програмі


Гість shpylka

Recommended Posts

 

 


а еще интересно почему именно за Юлю не будет голосовать юзер под ником хозяин.

 

Так разве только за йулю? Я и за мураева с рабиновичем не буду и за петрушку не буду, я не верю что со всеми этими фриками из прошлого у страны есть хоть какое то приличное будущее, я не верю, что взрослый человек замешанный в каких то мутных схемах вдруг возьмёт и поменяется. Более того, я уверен, что йуля уже смогла и договорилась с нашими так называемыми элитами, а поэтому нас в случае её избрания ждёт очередная реставрация системы с какой то покраской фасада, а это ничего не решает.

ЗЫ. упреждая вопрос о том, что Гриценко это тоже призрак из прошлого я скажу так, да призрак, но как на меня лучший из тех, что есть и я очень надеюсь на то, что появится какой то другой вариант до выборов.

Link to comment
Share on other sites

Шишкін генпрокурор, мінекономіки - Лановий (обидва брали участь в Форумі Нового курсу). Гриценко - міністр оборони, якщо буде на те обопільна згода. Саакашвілі прем'єр-міністр. Такою може бути команда Тимошенко. Короля робить світа.

 

пересеруться наступного ж дня

Link to comment
Share on other sites

ну якщо перейшли на зовнішність, то ....

чому у підкаблучника така недоглянута жінка? Це ж просто огидно дивитись! Як так можна виглядати, як мусорне відро? Ну як?Чому?

А я скажу тобі чому...

тому що він не мужик і для нього не треба їй бути цікавою, хоча вона неглупа жінка.

Які це вже стосунки можуть бути в сім"ї якщо жінка така недоглянута?

Це в нас, жінок вроджене... какєтнічять з чоловіком, йому подобатисб ну і таке всяке... ;)  :shuffle:

невже він їй не дарує білизну, в якій йому її хочеться?

Нєт, не дарує, бо боїться. мабуть.

фу. а не мужик. А йому щей країну довіряти?

 

не всі, не всі, на превеликий жаль дарують жінкам тонкі панчохи на літо, не всі  ;)

а шкода, еге ж?

Link to comment
Share on other sites

який ти дрібний :fp1:

плоскоступість, опецькуватий... :fp1:

ну якщо перейшли на зовнішність, то ....

чому у підкаблучника така недоглянута жінка? Це ж просто огидно дивитись! Як так можна виглядати, як мусорне відро? Ну як?Чому?

А я скажу тобі чому...

тому що він не мужик і для нього не треба їй бути цікавою, хоча вона неглупа жінка.

Які це вже стосунки можуть бути в сім"ї якщо жінка така недоглянута?

Це в нас, жінок вроджене... какєтнічять з чоловіком, йому подобатисб ну і таке всяке... ;)  :shuffle:

невже він їй не дарує білизну, в якій йому її хочеться?

Нєт, не дарує, бо боїться. мабуть.

фу. а не мужик. А йому щей країну довіряти?

:fp1:  :fp1:  :fp1:

 

Вже в і труси залізла до Гриців.  Покажи свою світлину, а ми порівняємо. Мєня тєрзают смутниє сомнєнія, дєвочка, що то ти свої проблеми проектуєш на дружину Гриця  :D

Link to comment
Share on other sites

пересеруться наступного ж дня

Багато буде залежати від першої особи і наявності в неї власного політичного ресурсу. Без такого ресурсу політики легко стають залежними від мафії, бо мусять на щось спиратися  http://ratinggroup.ua/research/ukraine/monitoring_elektoralnyh_nastroeniy_ukraincev.html

 

-13-1024.jpg?cb=1533717375

Link to comment
Share on other sites

У Петра є лише гроші з наших кишень та індульгенція на правління від об'єднаної олігархічної мафії. Політичний капітал його вже давно зі знаком мінус.

Link to comment
Share on other sites

Так разве только за йулю? Я и за мураева с рабиновичем не буду и за петрушку не буду, я не верю что со всеми этими фриками из прошлого у страны есть хоть какое то приличное будущее, я не верю, что взрослый человек замешанный в каких то мутных схемах вдруг возьмёт и поменяется. Более того, я уверен, что йуля уже смогла и договорилась с нашими так называемыми элитами, а поэтому нас в случае её избрания ждёт очередная реставрация системы с какой то покраской фасада, а это ничего не решает.

ЗЫ. упреждая вопрос о том, что Гриценко это тоже призрак из прошлого я скажу так, да призрак, но как на меня лучший из тех, что есть и я очень надеюсь на то, что появится какой то другой вариант до выборов.

У этого грицая сыновей до хрена, он за них будет бояться, поэтому никого не тронет. Я ему ваще не верю, особенно в свете того как он лихо армию распродавал и наживался на этом. Особнячок себе явно не на з/п отгрохал.

Link to comment
Share on other sites

Конституцію у нас ВР міняє конституційною більшістю  :gigi:

Та це  зрозуміло.  І  про  300  голосів  я  в  курсі. 

Але  чи  йому  бракує  змін  до  Конституції?  Всьо  вміє  і  знає,  ще  б  тільки  Конституцію  змінити,  як  оце  Юлька  хоче. 

Все  їй  щось  бракує.  Так  ото  думаю,  чи  Гриценку  тож?

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Та це  зрозуміло.  І  про  300  голосів  я  в  курсі. 

Але  чи  йому  бракує  змін  до  Конституції?  Всьо  вміє  і  знає,  ще  б  тільки  Конституцію  змінити,  як  оце  Юлька  хоче. 

Все  їй  щось  бракує.  Так  ото  думаю,  чи  Гриценку  тож?

 

Для початку, непогано би було навчитись виконувати діючу КУ. Біда не у поганій КУ, а в тому, що на неї не клав болт тільки лінивий. Гриц, щось там молов, що авторитаризм то є не так вже й погано, насправді.  :gigi:

 

https://daily.rbc.ua/ukr/show/anatoliy-gritsenko-nuzhno-boyatsya-avtoritarnogo-1524633586.html

Я хочу, щоб люди зрозуміли одну просту річ – не потрібно боятися авторитарного режиму. Це не диктатура, яка масово пригнічує права і свободи людей. Авторитаризм має однокорінне слово - авторитет. Освічений авторитаризм виводить країну на новий, більш високий рівень і економіки, і на її основі – демократії
Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

   Так що  там ?  Мрія  петі  збувається ?  Всі  навколо  зіжруть одне  одного  а петя  далі  царюватиме ?

 

Нє  українців ще  треба  подоїти  ,  мовчать  .

Link to comment
Share on other sites

Що тут? Інфа про травлю юльками Гриця на повірку какбе підтвердження не знайшла  http://uapolitics.com/topic/36991-iulki-valiat-gritcenka-po-povn%D1%96j-program%D1%96/page-2?do=findComment&comment=1072835

Link to comment
Share on other sites

 

чому у підкаблучника така недоглянута жінка? Це ж просто огидно дивитись! Як так можна виглядати, як мусорне відро? Ну як?Чому?

А я скажу тобі чому...

тому що він не мужик і для нього не треба їй бути цікавою, хоча вона неглупа жінка.

Які це вже стосунки можуть бути в сім"ї якщо жінка така недоглянута?

невже він їй не дарує білизну, в якій йому її хочеться?

Нєт, не дарує, бо боїться. мабуть.

фу. а не мужик.

ну мабуть Мостова виглядає саме так, як подобається її чоловікові,

і в нормальних сім"ях не трах тримає людей разом,

а набагато важливіші і цінніші речі, особливо в такому віці.

Link to comment
Share on other sites

Так разве только за йулю? Я и за мураева с рабиновичем не буду и за петрушку не буду, я не верю что со всеми этими фриками из прошлого у страны есть хоть какое то приличное будущее, я не верю, что взрослый человек замешанный в каких то мутных схемах вдруг возьмёт и поменяется. Более того, я уверен, что йуля уже смогла и договорилась с нашими так называемыми элитами, а поэтому нас в случае её избрания ждёт очередная реставрация системы с какой то покраской фасада, а это ничего не решает.

ЗЫ. упреждая вопрос о том, что Гриценко это тоже призрак из прошлого я скажу так, да призрак, но как на меня лучший из тех, что есть и я очень надеюсь на то, что появится какой то другой вариант до выборов.

прикольно.. втулити Юлю в ту шоблу, яка її кинула до тюрми без ніякої вини.

а Гриценко.. якби він був небезпечним для української мафії,

то сів би при їхній владі саме він, неуловімий Джо, блін..

Link to comment
Share on other sites

прикольно.. втулити Юлю в ту шоблу, яка її кинула до тюрми без ніякої вини.

а Гриценко.. якби він був небезпечним для української мафії,

то сів би при їхній владі саме він, неуловімий Джо, блін..

 

То чому Тимоха зараз не сидить, а навпаки з кічі відкинулась? Чи зараз править не мафія?

Link to comment
Share on other sites

Вже в і труси залізла до Гриців.  Покажи свою світлину, а ми порівняємо. Мєня тєрзают смутниє сомнєнія, дєвочка, що то ти свої проблеми проектуєш на дружину Гриця  :D

:fp1:  :fp1:  :fp1:

от для чого перекручувати? які ще такі трутИ? :consul:

 

я кажу про те, як виглядає його дружина зараз. а вона ж була дуже приваблива

хіба неможна по чоловіку судити його жінку? Можна.

 

мої світлини тут дехто бачив і мене тож дехто знає особисто...

 

і взагалі...йакрасіва

:shuffle: 

Link to comment
Share on other sites

1.ну мабуть Мостова виглядає саме так, як подобається її чоловікові,

2.і в нормальних сім"ях не трах тримає людей разом,

3.а набагато важливіші і цінніші речі, особливо в такому віці.

1. праільно, як мусорне відро. просто він за неї не турбується

2 :fp1: .про який такий трах ти тут пишеш? Внормальних сім"ях це називається кохатися.

3. :fp1: все тримає подружжя... і регулярне кохання, і спільні турботи, спільні радощі і взаєморозуміння і багато іншого... кризи також дають подружжю виходити на новий рівень..

Link to comment
Share on other sites

не всі, не всі, на превеликий жаль дарують жінкам тонкі панчохи на літо, не всі  ;)

а шкода, еге ж?

от ти один тут це понімаєш...

розкажи їм всім, шо вони пропустили у своєму житті

Link to comment
Share on other sites

 

 


прикольно.. втулити Юлю в ту шоблу, яка її кинула до тюрми без ніякої вини. а Гриценко.. якби він був небезпечним для української мафії, то сів би при їхній владі саме він, неуловімий Джо, блін..

 

Не разделяю шоблу, которая уже почти 30 лет убивает Украину на отдельные составляющие, готов сюда добавить и кучму с кравчуком и ющенко.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

:fp1:  :fp1:  :fp1:

от для чого перекручувати? які ще такі трутИ? :consul:

 

я кажу про те, як виглядає його дружина зараз. а вона ж була дуже приваблива

хіба неможна по чоловіку судити його жінку? Можна.

 

мої світлини тут дехто бачив і мене тож дехто знає особисто...

 

і взагалі...йакрасіва

:shuffle: 

 

Маячня на маячні, і маячнею поганяє. Ось доживеш до 50-річного віку, то й подивимося яка ти красуня. Та й про твої зовнішні дані не тобі судити, а нам, чоловікам.  :gigi:

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Що тут? Інфа про травлю юльками Гриця на повірку какбе підтвердження не знайшла  http://uapolitics.com/topic/36991-iulki-valiat-gritcenka-po-povn%D1%96j-program%D1%96/page-2?do=findComment&comment=1072835

так  ще  будете  . А  доки  -  так  ,  рошеноможці валять  грица  . Та й  нетільки .

 

Зате  НЕ ВАЛЯТЬ БОЙКА  РАБІНОВІЧА  АХМЄТОВА .

Link to comment
Share on other sites

 

 


так ще будете

То  я  тільки  одна  наштовхуюся  на  "юльки  контра  гриць"?  Та  Гриценко   сам  вже  то  признав,  привселюдно  на  Ньюсвані  признався.  Казав  ще,  що  востаннє  спілкувався  з  Юлькою,  коли  запропонував  їй  дебати.  А  вона  ні-ні.

Link to comment
Share on other sites

То  я  тільки  одна  наштовхуюся  на  "юльки  контра  гриць"?  Та  Гриценко   сам  вже  то  признав,  привселюдно  на  Ньюсвані  признався.  Казав  ще,  що  востаннє  спілкувався  з  Юлькою,  коли  запропонував  їй  дебати.  А  вона  ні-ні.

  

 Перше .  Ще  раз -  ввша  й  порошка педріти мрія  -  пересратися  всим  підтримується  вами  та  стьопами щі   же  с німі  ВИКЛЮЧНО .

 

 Друге .  Срач  гриць  виси  ладімірна ще  буде  ,  але  що  і  я  підтримую -  коли пецю  відправлять  на  смітник  .

Третя  . Янукович  Ющенко  Порошенко  мають  сидіти  на  одній  лаві  підсудних . Крапка  

Link to comment
Share on other sites

То свої і це 100% надійний індикатор.

Не треба "розділяти шоблу", достатньо подивитися, кого вона хронічно до всірачки боїться.

 

 та  хто  там  боїться  ?  Кого ?  Юльку ?  Смішно  курва  ))) .

 

 Одні  пецю  ідеалізують "  по своєму "  інші  юлю . Та  цн  два  чоботи  з  однієї  бракованої  пари .

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...