Перейти до змісту

Забанили за те шо образив хуйловського троля


Uki

Recommended Posts

Те, що Аутсайдер кацап, я писав на УП ще сто років тому, до вічного бану. Це було цілком очевидно. Тож не називайте Чистову Притулою - бо це спотворює світосприйняття.

 

Простий життєвий приклад:

Є у мене двоє добрих знайомих, трохи ватяний, але без істерики, кацап і помірковано-патріотичний українець, І спільно між ними, крім того, що по-людські вони нормальні, є лише одне - обоє перенесли інсульт, така біда. І що бачимо? Різницю в світогляді, не більше і не менше!  Кацап продовжує "вживати" й курити, отримав ще два інсульти, перетворився на напіврозвалину, українець кинув пити (хоча й до того пив разів у десять менше кацапа) і курити взагалі, і веде активне життя, займається інтелектуальною працею, заробляє чималі гроші.  Оце і є різниця між народами, вона у менталітеті, так от Чистова, хоч сто разів назви Притулою, ніколи не стане українкою, і "Притула" - це лише випадково отриманмй "фіговий листок" обману.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Здесь  :nose3:. Я вот порохоботов такими считаю. 

 

Є порохоботи, а є справжні трампо-хуйловські тролі. Я не впевнений чи за бабло вони це роблять чи ні, але реально ведуть пропагандистську кампанію в неті....

Link to comment
Share on other sites

трампо-хуйловські тролі. 

Эт уже чё-то новенькое :). Порохоботы конечно от них отличаются, тем что на украинском например пишут, но методы те же у порохоботов что и у них.

Змінено користувачем Patriot
Link to comment
Share on other sites

Эт уже чё-то новенькое :). Порохоботы конечно от них отличаются, тем что на украинском например пишут, но методы те же у порохоботов что и у них.

 

Яке новеньке? Це з 2016 почалось. Зараз трампохуйлоботи теж можуть українською писати

Link to comment
Share on other sites

 

 


Оце і є різниця між народами, вона у менталітеті, так от Чистова, хоч сто разів назви Притулою, ніколи не стане українкою, і "Притула" - це лише випадково отриманмй "фіговий листок" обману.

Це  так  само,  як  Тимошенко-Тєлєгіна, нє?

Дивно,  якось,  Тут  бачу,  а  тут  не  хочу  бачити. 

Link to comment
Share on other sites

Це  так  само,  як  Тимошенко-Тєлєгіна, нє?

Дивно,  якось,  Тут  бачу,  а  тут  не  хочу  бачити. 

От цікаво почути від такого провладного бота, як Ви, ким, на Вашу думку, є Тимошенко за національністю? Ану скажіть нам, яка Ваша думка.

P.S. Бо за менталітетом вона українка, там кацапами і не тхне. Що й зрозуміло, бо народилась і виховувалась в Україні.

P.P.S. Те, що Порошенко єврей, і українців там у роду немає взагалі, ми й так знаємо.

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

От цікаво почути від такого провладного бота, як Ви, ким, на Вашу думку, є Тимошенко за національністю? Ану скажіть нам, яка Ваша думка.

P.S. Бо за менталітетом вона українка, там кацапами і не тхне. Що й зрозуміло, бо народилась і виховувалась в Україні.

P.P.S. Те, що Порошенко єврей, і українців там у роду немає взагалі, ми й так знаємо.

По-перше,  я  не  бот,  а тим  більше  не  провладний.  Порошенко - не мій  през,  моїм  був  Ющенко,  бо  то  українець,  котрому  я  довіряла  і  довіряю.

По-друге,  Тєлєгіна-Григян-Капітельман - ну  аж  ніяк  не  вписується  в  українську  суть:  нема  в  ній  ні   української  ментальності,  ні   українського  виховання,  ні  прагнення  українськості.  Ні  коріння,  ні  листочків.  Мені  в  Галичині  ой  як  це  кидається  в  очі.  Там  є  повний  набір (може  навіть  циганський  :) ),  але  тільки  нема  української  складової.  У  неї  навіть  щелепа  не  викручуються  в  українську  сторону.  Який  українець,  що  прожив  вік  в  Україні  не  вимовить  слова  голосувати,  чи коаліція?  Ще  б  вимовити  їй  слово  паляниця.

По-третє.  Я  абсолютно  не  заперечую,  що  Порошенко  має  єврейське  коріння,  бо  не  знаю  цього  достеменно.

Але  українського  трохи  має,  бо  мати  його  українка.  А  це  значить,  що  і  він.

Втім,  українцем  вповні  його  не  вважаю. Навпаки.  Тому  і  чекаю,  коли  на  табуретці  сидітиме  українець,  і  сподіваюся  цього.

Але  у  своєму  дописі  писала  не  про  Порошенка,  а  про  Тєлєгіну.  Таку  саму,  як  Чистякову,  бо  для  вас  то  важливо.

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


По-друге,  Тєлєгіна-Григян-Капітельман - ну  аж  ніяк  не  вписується  в  українську  суть:  нема  в  ній  ні   української  ментальності,  ні   українського  виховання,  ні  прагнення  українськості. 

А Ганна Герман як, вписується?

Link to comment
Share on other sites

А Ганна Герман як, вписується?

Та  виродок,  що  тут  скажеш.

Я  зовсім  не стверджую,  що  серед  українців  таких  нема.  Мій  пост  не  ксенофобський.  Дописувач  "забанений"  не  сприймає  з  певних  позицій  Притулу  Притулою,  бо  вона  Чистякова.  Але  симпатії  до  Тимошенко  заважають  побачити  таку саму проблему  в  неї.  Як  математик,  я  просто  за  логіку.

Link to comment
Share on other sites

Вот вроде все знают что Uki_ легко внушаемый врун и не большого ума. Но вот стоит ему соврать и опять верят. А я проверила. Забанили за точто обозвал фильм про чёрного козака украинофобским. Наверное с пьяну, а теперь хочет выглядеть красиво. Вот собственно ссылка за что забанили. 

 


Link to comment
Share on other sites

От цікаво почути від такого провладного бота, як Ви, ким, на Вашу думку, є Тимошенко за національністю? Ану скажіть нам, яка Ваша думка.

P.S. Бо за менталітетом вона українка, там кацапами і не тхне. Що й зрозуміло, бо народилась і виховувалась в Україні.

P.P.S. Те, що Порошенко єврей, і українців там у роду немає взагалі, ми й так знаємо.

:fp1:  за менталітетом вона городская савєтская ,а не українка.Навіть по крові не припишеш її до того,а по поглядах  і вихованню тим більше. Народилася в совку і виховання дістала там-причому в чисторосійському середовищі від дня народження і до сьогодні обертається.Хоч з політичних причин пробує не "акать",але щелепу таки не змінити :) . Ну і якщо пеця жид,то капітельман теж не з гоїв B-)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Вот вроде все знают что Uki_ легко внушаемый врун и не большого ума. Но вот стоит ему соврать и опять верят. А я проверила. Забанили за точто обозвал фильм про чёрного козака украинофобским. Наверное с пьяну, а теперь хочет выглядеть красиво. Вот собственно ссылка за что забанили. 
 

 

тобі б про брехню говорити :fp1: ,тій,що через раз бреше і передьоргує.Причому навіть коли цитуєш твої ж слова.Уся в додіка. :)

Link to comment
Share on other sites

тобі б про брехню говорити :fp1: ,тій,що через раз бреше і передьоргує.Причому навіть коли цитуєш твої ж слова.Уся в додіка. :)

 

Причому і тут тупо збрехала. Можна піти у банлист та подивитись - там є лінк

Link to comment
Share on other sites

 

 

Народилася в совку і виховання дістала там-причому в чисторосійському середовищі
Не знаю що гірше - совок, чи мафіозна олігархічна малина, в якій формуються "молоді незаплямовані обличчя".
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...