Перейти до змісту

Готуємось до реваншу ватанів


Гість Хома

Recommended Posts

чого ти на них гониш

їм болить

я вірю, чо

мені б теж боліло

звідтіля

бля, тільки ніяк не дремену звідси...

 

Як я тебе розумію..  :)

 

* В медицині є таке явище " фантомні болі". Органу якби немає , а  він болить..

Link to comment
Share on other sites

Нафіга готуватися до реваншу, коли він вже давно відбувся? Ватани, зрадники і запроданці вже 4 роки поспіль продовжують керувати Уркаїною

 

 

Тут треба зауважити, що оця трійця: Жилін, Файницький і Кулик, на початку 2000-х років була таким неформальним, кримінальним об'єднанням правоохоронців, яке кришувало у Харкові одних обнальщиків, і боролося з іншими, які були конкурентами перших.

І що виходить тут у підсумку, стосовно Кулика? А ось що : Кулик кришував обнальні операції Курченка у "конверті" Жиліна, Кулик займався корупційними злочинами разом з "чорним" юристом Курченка, Файницьким, Кулик намагався поставляти вугілля через міністра вугілля так званої ДНР, Файницького, якого на цю посаду призначили завдяки Курченку, а тепер Кулик щось розслідує відносно Курченка! Чи не піздєць піздєцовий робиться в країні, в якій нібито перемогла Революція гідності?

 

Please wait.. Loading
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

"Перемоги (нашої) у цій війні ніколи не буде – до цього схиляються прагматики й реалісти. "

 

Я с афтаром не сагласен, он парахобот. 

Начнем с того, что для того, чтобы победить парашу необходимо желание и помощь запада. На сег. день я такой помощи и желания запада не вижу, в упор. Может быть осенью что-то будет, но пока этого нет. Максимум что у нас получается это держать оборону, т.е. мы посвящаем свою жизнь войне, но Украину держим. У руля правда не патриоты, но то такое, выборное. Будет у запада желание взять Крым в НАТО и там разместиться, значит отожмем Крым, не нужен если Крым в НАТО, значит не будет его и в составе Украины, т.к. там кацапы свою базу развернули.

Что касается лугандона, никто его не будет брать на условиях кремля, точнее это будет может быть выглядеть как условия кремля, но по факту это будет слив кремля. Как только кремль выведет оттуда войска, все, это капитуляция кремля. Что касается там какой-то там полиции, то все фигня, главное чтобы наши войска там все контролировали. Ну и афтар мудак, т.к. большинство в лугандоне по собственной инициативе не стояло перед гробом, это тупо педроцкая пропаганда! типа там люди 2-го сорта, значит территории нам не нужны. Все пишут что там народ как скот согнали, а тут пидар.сы навроде этого афтара уже политику Украину разрабатывают. Короче порохоботы=кацапы.

Link to comment
Share on other sites

Я с афтаром не сагласен

А тебе ніхто й не питає, сепарок,  з чим ти згоден, а з чим ні. Ти ба, яке цабе. 

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

це помилка, тому далі не читав

Ніяких помилок, тільки порохоботи вважають, що в лугандоні тільки кацапи живуть і що ці території нам не потрібні. Це маркер! Також усі фупівські педроти теж так вважають и несуть цю гидоту в маси.   

Link to comment
Share on other sites

в даунбасі і лугандоні таки живуть одні падлюки і зрадники

їх всіх слід вішити, топити, поки не залишиться пуста земля

хто думає інакше - ворог, підхуйлятник і сєпар

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

в даунбасі і лугандоні таки живуть одні падлюки і зрадники

їх всіх слід вішити, топити, поки не залишиться пуста земля

хто думає інакше - ворог, підхуйлятник і сєпар

Это чисто порохоботско-нацистская установка. Чем вы лично отличаетесь тогда от порохобота и нациста? Я думаю иначе и не только я. Убивать детей, женщин, пенсов и тех кто не работал на оккупантов я не буду. Можно поговорить об условных сроках за "голосование" или еще какую бытовую поддержку, но не более. Сажать там надо только тех, кто непосредственно работал в органах окупац. власти и незаконных банд формированиях.

Донесите до них эту мысль и скажите еще что так думают все украинцы, и тогда точно там все за оружие возьмутся и пойдут защищать свои жизни. Бред собачий, от вас уважаемый я такой дури аж никак не ожидал.

Змінено користувачем Patriot
Link to comment
Share on other sites

а дарма

зате я тепер точно знаю, хто ви такий - типова вражина

Таких как я подавляющее большинство в Украине, процентов так 90 точно, а может и больше. Нацизм не пройдет, на месте Фомы я бы вас забанил. 

Многие переселенцы тоже живут и там и там, а некоторые там еще и пенсию себе оформляют.

Змінено користувачем Patriot
Link to comment
Share on other sites

Нє, ну воно точно кончене.

"Націзм не пройдёть" - давним давно треба було тебе бахнути в пожиттёвий "бан".

Змінено користувачем Святослав_
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Таких как я подавляющее большинство в Украине, процентов так 90 точно, а может и больше. Нацизм не пройдет, на месте Фомы я бы вас забанил. 

Многие переселенцы тоже живут и там и там, а некоторые там еще и пенсию себе оформляют.

 

брехня

бан, не бан, але в ігнор можна

бувай

Link to comment
Share on other sites

Є відчуття, що наступні парламентські вибори стануть бенефісом вати. За останні чотири роки жодна політична структура ватанів не була розбита, в той же час бпп і ко показали що вони ні на що не здатні. Багато людей звалило у Польщу мити унітази і у виборах, на відміну від ватанів, участі брати не будуть. Так що готуємось до Рабиновича/Литвина

если не будет мажоритарки...

вата наберёт максимум 15-20%

Link to comment
Share on other sites

если не будет мажоритарки...

вата наберёт максимум 15-20%

 

І це дуже дохуя . Перші президентські, лише потім парпламентські. Якщо вата виставить одного кандидата , то він пройде аж бігом. 

У всіх інших кандидатів і близько немає 15-20 %

Link to comment
Share on other sites

Одного кандидата як від вати, так і від влади, в першому турі  не буде.

Буде достатньо, щоб заповнити всі місця членів комісії на виборчих дільницях. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...