Перейти до змісту

Айфон новий берем?


Гість Хома

Recommended Posts

Може  би  хто  порадив  айфон,  який  вже  вийшов  з  моди,  не  захмарно  коштує,  але  надійний  і  можна  врулювати  в  IOS. Для  блондинки. :)

Некитайські  є?

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Айфон, это дорого, даже старый ушатаный. Некитайских в принципе не существует.

Розраховую  на  тисяч  десять  гривенок.  Можу трохи  додати,  якщо  мені  сподобається. Чому  шарпаюся  на  айфон,  бо  поки-що  IOS, як мені  сказали,  найбільш  невразлива  до  вірусів.

Чому  питаю  про  "китайський",  бо  вже  купила  трансформер  Asus.   Трохи  важко  пристосовуватися  до  китайської  логіки,  а  найцікавіше  те,  що  через  місяць  мені  воно  сказало:  халява  закінчилася - купляй.  Н-д,  антивірусна  програма.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Трохи  важко  пристосовуватися  до  китайської  логіки,  а  найцікавіше  те,  що  через  місяць  мені  воно  сказало:  халява  закінчилася - купляй.  Н-д,  антивірусна  програма.

Я може скажу щось незвичне, але нема нічого паганого в тому щоб купити софт. А антивірусні програми - це маркетинг, не більше

Link to comment
Share on other sites

Розраховую на тисяч десять гривенок. Можу трохи додати, якщо мені сподобається. Чому шарпаюся на айфон, бо поки-що IOS, як мені сказали, найбільш невразлива до вірусів.

Чому питаю про "китайський", бо вже купила трансформер Asus. Трохи важко пристосовуватися до китайської логіки, а найцікавіше те, що через місяць мені воно сказало: халява закінчилася - купляй. Н-д, антивірусна програма.

Вирусы обычно не в смартфонах. Вирусы смартфонами пользуются. Если просто стартом пользоваться, тех вирусов не увидишь никогда. А если ставить джелпрейки, ломать загрузчики и запускать левые программы, то вирус и на Айфоне тебя найдет.

 

P.S. За половину озвученной суммы, можно взять пристойный Xiaomi, антивирус и средства безопасности встроены в оболочку miui. Смарты, особенно топовые, устаревают и обесцениваются буквально за год-два. Потому, если не олигарх, выгодней раз в год менять смарт начального или чуть выше уровня, чем продавать почку на какой топ и рассчитывать, что он десять лет будет ходить.

Link to comment
Share on other sites

Фіг там. Піксель 2 і нові айфони мають супер камеру,при цьому не треба тягати ще один девайс

Сенсоры да, а вот впихнуть оптику несколько проблематично. В любом случае камеры Айфона и самса, сливают топовым хуйовым смартами и сяоми, по версии DxOMark.
Link to comment
Share on other sites

Згоден. Але 99.9% юзерів айфону задоволені камерою. От у мене девайс за 400 баксів, камера - шлак

У вас там может оно и так, а у нас 99% юзеров айфонов, пох на камеру - тупо дорогой телефон которым можно рисануться или там девочку закадрить. Главное что-бы наалеечка шла в комплекте. Что-бы наклеить на корму ржавого дымящего пепелаца, ценой с новый айфон.
Link to comment
Share on other sites

ПОколению инстаграма от Айфона надо яблоко на крышке и качество фотографий снятый с одного тычка. Единственные критерии. И они оба есть у айфона.  Потому эта религия будет всегда, пока социальные тренды не сменятся. А им похоже перемены не грозят. Количество миллениалов и прочих хипстеров только увеличивается с каждым новым поколением.

Link to comment
Share on other sites

У вас там может оно и так, а у нас 99% юзеров айфонов, пох на камеру - тупо дорогой телефон которым можно рисануться или там девочку закадрить. Главное что-бы наалеечка шла в комплекте. Что-бы наклеить на корму ржавого дымящего пепелаца, ценой с новый айфон.

 

У вас там может оно и так, а у нас 99% юзеров айфонов, пох на камеру - тупо дорогой телефон которым можно рисануться или там девочку закадрить. Главное что-бы наалеечка шла в комплекте. Что-бы наклеить на корму ржавого дымящего пепелаца, ценой с новый айфон.

Основной рынок АЙфонов это Северные Америки, ЗАпадная Европа и богатая ЮВ Азия. Все остальные регионы  дают копейки в бюджет компании. Какие там мотивации для покупки - никого не интересует. 

Link to comment
Share on other sites

Нексус 6 мав гівно камеру. Всё інше - пофігу

Зате на нього чудово ставиться Калі нетхантер! І якщо це мотороловський - 6 дюймів мрія! Був в мене такий колись. Тіки батарея - гівно.

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

А в мене багато куплено. Дивитись рекламу або заплатити до 5 баксів - це взагалі не питання

А нафіга дивитись рекламу? На браузерах - едблоки, на рутованих андроїдових еппсах через лакі патчер вирізається будь-яка реклама, в ютубі, який вже остаточно окуїв і хоче збирати за те щоб не дивитися рекламу бабло, є так званий youtube Vanced - ствиться звичайний застосунок навіть без рута - дивишся тьюб без реклами та ще й можна у фоні і з вимкненим екраном!

 

Заплатити і 5 і 50 не проблема. Просто невідомо ще що ти за ці гроші отримаєш, як нема демоверсйій. Я купую тільки спеціальні програми як то морські навігатори, бази даних, спеціальні підписки погоди, тощо.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...