Перейти до змісту

Их нравьі


coolzak

Recommended Posts

Така хуйня в любому штаті.але купи гімна на вулицях це Калі

 

Не в любому, далеко не в любому. Це південь у всій красі, і Елобема - можна сказати культурно-ідеологічний центр

Link to comment
Share on other sites

Я гарантую всюди.Можуть бути регіональні розбіжності але те саме всюди.Просто в Алабамі будуть білі і чорні а в Калі хіспаніки ітд

 

Ну давай сюди хіспаніків каліфорнійських.... 

Link to comment
Share on other sites

В мене нема на це це часу але трешрайони я бачив і в Сіетлі і в Монтані і Техасі і Нью йорку.Так що не думаю що Калі це якийсь виняток.Правда по гімну на вулицях і епідемії холери чи тифу ви попереду решти Америки.Мені взагалі камо чи інші особливості не мішають.їм добре то хай собі живуть як хочуть.ну те що вилку з ножем не так беруть пох.Не грай з себе аристократа в 12 поколінні і жити стане легше.
Link to comment
Share on other sites

В мене нема на це це часу але трешрайони я бачив і в Сіетлі і в Монтані і Техасі і Нью йорку.Так що не думаю що Калі це якийсь виняток.Правда по гімну на вулицях і епідемії холери чи тифу ви попереду решти Америки.Мені взагалі камо чи інші особливості не мішають.їм добре то хай собі живуть як хочуть.ну те що вилку з ножем не так беруть пох.Не грай з себе аристократа в 12 поколінні і жити стане легше.

 

Ще раз, повільно... н е  я  ц ю  г і л к у   в і д к р и в а в...

 

Отже давай не будем про аристократів....

Link to comment
Share on other sites

Просто ти постиш щось що вважаєш алабамським винятком не дивлячись що в тебе на вулиці гірше.

 

Та я розумію що ти набагато краще знаєш шо і як у мене на вулиці.... Твоя пропаганда тобі все розповіла 

Link to comment
Share on other sites

according to WalletHub:

 

Best-run cities

 

1. Nampa, Idaho

 

2. Provo, Utah

 

3. Boise, Idaho

 

4. Durham, North Carolina

 

5. Lexintgon-Fayette, Kentucky

 

6. Las Cruces, New Mexico

 

7. Billings, Montana

 

8. Virginia Beach, Virginia

 

9. Missoula, Montana

 

10. Fargo, North Dakota

 

Worst-run cities

 

141. Cleveland, Ohio

 

142. Hartford, Connecticut

 

143. Flint, Michigan

 

144. Oakland, California

 

145. Detroit, Michigan

 

146. New York, New York

 

147. Chattanooga, Tennessee

 

148. San Francisco, California

 

149. Gulfport, Mississippi

 

150. Washington, D.C.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

У неділю Швейцарія проводить референдум про заборону приховувати обличчя в громадських місцях...

...Головний аргумент прихильників ініціативи про заборону приховувати обличчя полягає в тому, що чоловіки і жінки повинні мати рівні права, а носіння чадри чи нікабу ці права обмежує.

 

https://www.pravda.com.ua/news/2021/03/7/7285851/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Police will begin recording offences believed to be motivated by misogyny as hate crimes in the wake of Sarah Everard’s apparent murder, Boris Johnson’s government has confirmed.

 

Speaking for the Johnson administration in the House of Lords, Home Office junior minister the Baroness Williams of Trafford said that from the autumn of 2021, “we will ask police forces to record and identify any crimes of violence against the person, including stalking and harassment and sexual offences, where the victim perceives it to have been motivated by a hostility based on their sex, which, as I have said, can then inform longer-term decisions.”

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...