Перейти до змісту

Украина самая бедная в Европе


Recommended Posts

Та я на Лексусі не їжджу, більше на трамваї. Бачу все навколо, в т. ч. продавщиць в магазині. Заходжу туди щодня. Всі продавщиці не змарнілі, уходжені, такі собі розкішні панІ. Вони певно теж на трамваях їздять, але такого холодильника в них точно нема. Роботи - повно, тими самими продавщицями. Всюди потрібні люди.

Зарплату не затримують, з голоду ніхто не пухне. На весіллях і празниках столи ломляться. Подають 6-7 страв.

Назвіть, плз населений пункт, де є такий голод.

Тебе все населенные пункты Украины перечислить?
Link to comment
Share on other sites

Це  зовсім  не  дивно,  бо  в  країні  йде  війна.  Ні  одна  країна  Європи  не  є  в  стані  війни.

Я  зовсім  не  стверджую,  що  нам  зовсім  добре,  але  працюй,  хочи  і  бідним  не  будеш.

Те,  що  люди  виїжджають  з  України - природній  процес,  бо  нарешті  з явилася  можливість  мати  більше.

Але  ж  не  треба  себе  так  самому  бештати  і  сіяти  зневіру  поміж  людей.  Ви,  сподіваюся,  не  Юрій  з  ФУП,  якому  "треба"  таке  робити. Ні  один  народ  не  переможе,  не  доб ється  нічого,  коли  буде  так  ставитися  до  своєї  країни.

 

Ну да, війна все спише. Правда, останні 2 роки з гаком активні бойові діі на лінії розмежування не ведуться, але то таке.  З'явилася можливість мати більше, ніж нічого? 25 відсотків населення країни живе, на сьогодні, за межею бідності згідно даних Світового банку

Link to comment
Share on other sites

Ну да, війна все спише. Правда, останні 2 роки з гаком активні бойові діі на лінії розмежування не ведуться, але то таке.  З'явилася можливість мати більше, ніж нічого? 25 відсотків населення країни живе, на сьогодні, за межею бідності згідно даних Світового банку

От  давайте  візьмемо  середньостатистичного  пенса. У нього  порожній  холодильник? Є  звісно  бідні, але  де  їх  нема?  Хто  не  працює,  той  не  їсть.  Хто працює,  удосконалюється - той має. Нікому  ніхто  не  боронить  заробляти. І  це  найголовніше.

Тут  вище  написав  той  Юрій,  що  з  ФУП,  що  в  селі!!!  роботи  нема.  :fp1: Це  смішно  навіть  читати. 

Десь  би  в  галицькому  селі  таке  почули.

Link to comment
Share on other sites

От давайте візьмемо середньостатистичного пенса. У нього порожній холодильник? Є звісно бідні, але де їх нема? Хто не працює, той не їсть. Хто працює, удосконалюється - той має. Нікому ніхто не боронить заробляти. І це найголовніше.

Тут вище написав той Юрій, що з ФУП, що в селі!!! роботи нема. :fp1: Це смішно навіть читати.

Десь би в галицькому селі таке почули.

Ну извини, не у всех есть рядом граница для контрабанды, вековой лес и залежи янтаря. Хотя в сёлах львовской области подальше от магистралей, бедностью тянет за версту.
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

що  люди  виїжджають  з  України - природній  процес,  бо  нарешті  з явилася  можливість  мати  більше

Скажу більше - щороку країн, у яких українці матимуть більше, стає все більше!  :nose3:  Незабаром, напевно, до них додадуться Нігерія, Кот д’Івуар, Конґо - Браззавіль, Гана, Кенія, Камерун і Замбія. А там, дивись, і Ефіопія підтягнеться  https://www.google.com.ua/publicdata/explore?ds=d5bncppjof8f9_&ctype=l&strail=false&bcs=d&nselm=h&met_y=ny_gdp_pcap_cd&scale_y=lin&ind_y=false&rdim=region&idim=country:UKR:POL&ifdim=region&hl=uk&dl=uk&ind=false&xMax=170.22441400000002&xMin=-107.50996099999998&yMax=6.835124945812921&yMin=79.23642425073687&mapType=t&icfg&iconSize=0.5#!ctype=l&strail=false&bcs=d&nselm=h&met_y=ny_gdp_pcap_cd&scale_y=lin&ind_y=false&rdim=region&idim=country:UKR:BEN:BFA:BDI:GMB:GHA:GIN:GNB:COD:ERI:ETH:ZMB:ZWE:CMR:KEN:COM:COG:CIV:LSO:LBR:MRT:MDG:MWI:MLI:MOZ:NER:NGA:SSD&ifdim=region&tstart=342914400000&tend=1478988000000&hl=uk&dl=uk&ind=false

Змінено користувачем Euro
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну извини, не у всех есть рядом граница для контрабанды, вековой лес и залежи янтаря. Хотя в сёлах львовской области подальше от магистралей, бедностью тянет за версту.

Снова ты брешешь что.... Я такого не писал что в селе нет работы  писал о том что в селе нет хорошо оплачеваемой работы и есть такая ставка ноль двадцать пять процетов от минимальной.Так и доложи в своем порохоботском штабе

Link to comment
Share on other sites

Ну извини, не у всех есть рядом граница для контрабанды, вековой лес и залежи янтаря. Хотя в сёлах львовской области подальше от магистралей, бедностью тянет за версту.

Яка  контрабанда? :fp1:Де  у  нас  є  бурштин?  Навіщо  віковий  ліс  крім,  щоб  по  гриби  ходити?

Та  у  них  є  земля!!!  і  навіть  не  така  родюча  як  на  Сході.  У  майже  кожній  господі  вже  є  як  не  мінітрактор,  то  принаймні  мотоблок. Та  люди  працюють  на  тій  землі.  А  ще  щось  шиють,  будують,  вирощують. 

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Яка  контрабанда? :fp1:Де  у  нас  є  бурштин?  Навіщо  віковий  ліс  крім,  щоб  по  гриби  ходити?

Та  у  них  є  земля!!!  і  навіть  не  така  родюча  як  на  Сході.  У  майже  кожній  господі  вже  є  як  не  мінітрактор,  то  принаймні  мотоблок. Та  люди  працюють  на  тій  землі.  А  ще  щось  шиють,  будують,  вирощують. 

 

Та да! Але промишляють по закордонам чомусь, або контрабасом. З 10 тисяч населення села 8 тисяч постійно на заробітках за кордоном

 

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

 

 


Та да! Але промишляють по закордонам чомусь, або контрабасом. З 10 тисяч населення села 8 тисяч постійно на заробітках за кордоном

Ви переплутали  трішки  Галичину із  Закарпаттям.  Ну,  що ж ,  буває.  Не  всі  знають  географію  рідної  а  може  і  не  дуже  рідної  країни. :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

Та пи_дуй вже на*уй в Ростов до свого Януковича, получи там свої "доходи граждан" і не розвішуй тут своїх воплє- соплєй і страданій в кожній темі форуму.

+===============================================================+

А може краще послати "на*уй в Ростов до свого Януковича" шоколадного гетьмана 

разом з його кагалом олігархів та бандитів, які грабують Україну та українців. 

І не будуть люди шукати щастя за кордоном, бо щастя і тут можна буде збудувати!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Це  зовсім  не  дивно,  бо  в  країні  йде  війна.  Ні  одна  країна  Європи  не  є  в  стані  війни.

Я  зовсім  не  стверджую,  що  нам  зовсім  добре,  але  працюй,  хочи  і  бідним  не  будеш.

Те,  що  люди  виїжджають  з  України - природній  процес,  бо  нарешті  з явилася  можливість  мати  більше.

Але  ж  не  треба  себе  так  самому  бештати  і  сіяти  зневіру  поміж  людей.  Ви,  сподіваюся,  не  Юрій  з  ФУП,  якому  "треба"  таке  робити. Ні  один  народ  не  переможе,  не  доб ється  нічого,  коли  буде  так  ставитися  до  своєї  країни.

+======================================================================+

Кому війна, а кому мати рідна. Статки ахмєтки на Роттердамі++ зростають, а українці - 

бідніють. І ясно чому.

Link to comment
Share on other sites

Эх

+======================================================================+
Кому війна, а кому мати рідна. Статки ахмєтки на Роттердамі++ зростають, а українці - 

бідніють. І ясно чому.

Да разве только Ахметова а скандалы о покупке недвижимости разными чиновниками о переводе сотен миллионов в ошоры когда те кто отвечает за безопасность зарабатывают на этом состояния

Link to comment
Share on other sites

Снова ты брешешь что.... Я такого не писал что в селе нет работы писал о том что в селе нет хорошо оплачеваемой работы и есть такая ставка ноль двадцать пять процетов от минимальной.Так и доложи в своем порохоботском штабе

Я? Таблетки для улучшения памяти попить не помешает или хотя-бы сверяться с записями. Всего-то на страничку назад. Там нет слова "хорошо", зато есть слово "другой". И там уже задали вопрос - что это за село, состоящее из библиотекарей и почтальонов? Кстати село с библиотекой, это явно не бедное село. Так что жду извинений в ложном обвинении.
Link to comment
Share on other sites

Яка контрабанда? :fp1:Де у нас є бурштин? Навіщо віковий ліс крім, щоб по гриби ходити?

Та у них є земля!!! і навіть не така родюча як на Сході. У майже кожній господі вже є як не мінітрактор, то принаймні мотоблок. Та люди працюють на тій землі. А ще щось шиють, будують, вирощують.

Ага, ещё скажи границы рядом нет и львовяне не ездят по выходным в Польшу затариться химией и шмотками. Это кто при хорошо оплачиваемой работе здесь. А рабочие руки давно в Польше. Сам Садовой жаловался, как тяжело найти водителя автобуса и т.п., потому-что выезжают на заработки. Или Садовой о жизни города знает меньше шпильки?
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я? Таблетки для улучшения памяти попить не помешает или хотя-бы сверяться с записями. Всего-то на страничку назад. Там нет слова "хорошо", зато есть слово "другой". И там уже задали вопрос - что это за село, состоящее из библиотекарей и почтальонов? Кстати село с библиотекой, это явно не бедное село. Так что жду извинений в ложном обвинении.

. Измени конечно пишу с телефона и видно тебе попал текст адресованный порохоботке
Link to comment
Share on other sites

Ви переплутали трішки Галичину із Закарпаттям. Ну, що ж , буває. Не всі знають географію рідної а може і не дуже рідної країни. :shuffle:

Шпилька, для тебя есть отличная новость - оказывается твой самый лучший президент онанирует на Россию. https://strana.ua/news/166155-viktor-jushchenko-nazval-ukrainsko-rossijskie-otnoshenija-stratehicheski-vazhnymi.html
Link to comment
Share on other sites

. Измени конечно пишу с телефона и видно тебе попал текст адресованный порохоботке

Тогда и перед ней не мешало бы. Не надо на людей наговаривать, как-бы их мнение нам не нравилось.
Link to comment
Share on other sites

Ви переплутали  трішки  Галичину із  Закарпаттям.  Ну,  що ж ,  буває.  Не  всі  знають  географію  рідної  а  може  і  не  дуже  рідної  країни. :shuffle:

 

Шановна, а Закарпаття то вже не Україна, чи як? Чи ви вважаєте себе пупом землі? Впевнений, що і на Галичині є купа подібних населених пунктів. 

Link to comment
Share on other sites

Ага, ещё скажи границы рядом нет и львовяне не ездят по выходным в Польшу затариться химией и шмотками. Это кто при хорошо оплачиваемой работе здесь. А рабочие руки давно в Польше. Сам Садовой жаловался, как тяжело найти водителя автобуса и т.п., потому-что выезжают на заработки. Или Садовой о жизни города знает меньше шпильки?

 

Ну ти ще мені, львів'янину, розкажи як тут всьо погано.

БУДНІЙ день (посеред дня) - біля гіпермаркетів паркомісце знайти проблемно. Садибу в Прикарпатті зняти на БУДНІ дні я просто не зміг (на 1.5-2 тижні наперед шукав). На ТРИ тижні наперед вільних місць немає, хіба би м вже зовсім паршивий заклад був.

Ремонт в мене іде - рік тому були проблеми знайти бригаду, бо всі "злиняли" до Польщі. Півроку тому фірми підняли розцінки бригадам - більшість повернулась, пропозиція цілком достатня.

Будок з польськими товарами є достатньо, якщо кілька років тому там дійсно було відчутно дешевше, то тепер я не бачу особливої різниці між цінами гіпермаркетними і тамошніми. Дещо дорожче, дещо дешевше.

Транспорт, так, проблема. Нічого, перевізники знизять апетити і все прийде до норми.

Два роки тому був "бум" наливайок цілодобових та ломбардів. Станом на тепер, 2 з 3 в околиці вже позакривались. Також був бум секондів, більшість позакривалось, деякі перепрофілювали у стокові.

Гральні автомати, на жаль процвітають, собаки, тут поліцаїв за яйця треба брати :(  Алкашів на вулиці бачу хіба що кучкуються біля двох наливайок що залишились. На вулиці щоб п'яний валявся бачив востаннє десь із рік тому.

Це враження від життя у звичайному спальному районі. Я не живу в елітному особнячному чи що.

Так що не треба тут ляля

Змінено користувачем Chorn
Link to comment
Share on other sites

Есть статистика и судить по маломестной парковке о доходах граждан это пустое дело как судить. по домам прокуроров судей таможенников пограничников в районе Краковца.Это не вся Украина. Согласно данным МВФ Украина не только бедная но и самым высоким уровнем коррупции не только в Европе но и СНГ.

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну ти ще мені, львів'янину, розкажи як тут всьо погано.

БУДНІЙ день (посеред дня) - біля гіпермаркетів паркомісце знайти проблемно. Садибу в Прикарпатті зняти на БУДНІ дні я просто не зміг (на 1.5-2 тижні наперед шукав). На ТРИ тижні наперед вільних місць немає, хіба би м вже зовсім паршивий заклад був.

Ремонт в мене іде - рік тому були проблеми знайти бригаду, бо всі "злиняли" до Польщі. Півроку тому фірми підняли розцінки бригадам - більшість повернулась, пропозиція цілком достатня.

Будок з польськими товарами є достатньо, якщо кілька років тому там дійсно було відчутно дешевше, то тепер я не бачу особливої різниці між цінами гіпермаркетними і тамошніми. Дещо дорожче, дещо дешевше.

Транспорт, так, проблема. Нічого, перевізники знизять апетити і все прийде до норми.

Два роки тому був "бум" наливайок цілодобових та ломбардів. Станом на тепер, 2 з 3 в околиці вже позакривались. Також був бум секондів, більшість позакривалось, деякі перепрофілювали у стокові.

Гральні автомати, на жаль процвітають, собаки, тут поліцаїв за яйця треба брати :( Алкашів на вулиці бачу хіба що кучкуються біля двох наливайок що залишились. На вулиці щоб п'яний валявся бачив востаннє десь із рік тому.

Це враження від життя у звичайному спальному районі. Я не живу в елітному особнячному чи що.

Так що не треба тут ляля

Ну почему все? Не все, у процентов десяти населения все прекрасно. Ещё процентов тридцать думают, что у них хорошо, но ежедневно ходят над пропастью форс-мажора. Ну а если мне не изменяет память 64 процента населения Украины живут за чертой бедности. А на той парковке, даже один процент населения района не поместится. Поверь, в Киеве с теми парковками ещё хуже, это при том что заведений в разы больше, даже в пересчёте на душу населения. Но это не говорит ни о чем. Хотя есть одно наблюдения по тем ТРЦ, бесплатные маршрутки забиты до отказа и на остановках большие очереди. Народ готов тратить полдня, что-бы сэкономить пару копеек, а не комфортно покупать по месту. Это явно не показатель зажиточности. А ещё у нас распространено такое действо как сборы на похороны или лечение. Я не о попрошайкам, а вполне обычных людях, которые даже считали себя не бедными, но волею судьбы оказались попрошайками. Т.е. государство не способно защитить своих граждан от сумы. И что-бы кто не говорил, есть официальная статистика сокращения населения Украины, как фактическая, так и миграционная. Она сильно удручает. Отрицать это как минимум глупо.
Link to comment
Share on other sites

Ещё по поводу парковок ТРЦ. Обратите внимание на возраст и примерную стоимость авто на той парковке. Советую свериться с автобазаром, потому-что частенько свежо выглядящая машина, хорошо старше десяти лет, просто на ней раз в неделю на ту парковку ездят. Так вот с введением техосмотра и нагибанием евроблях, та парковка минимум на половину опустеет. Ведь у нас официально, средний возраст авто около двадцати лет. И большинство из них если ещё по техсостоянию как-то можно подлатать, то убрать последствия длительной эксплуатации кузова, владельцам не по карману. А наш техосмотр, несколько отличается от европейского в сильно более строгую сторону. Случаи, когда его честно не проходили новые машины из салона, причем далеко не Жигули, были далеко не единичны.
Link to comment
Share on other sites

Тогда и перед ней не мешало бы. Не надо на людей наговаривать, как-бы их мнение нам не нравилось.

Дома будешь командывать или ты сегодня решил стать порохоботом?

Link to comment
Share on other sites

Дома будешь командывать или ты сегодня решил стать порохоботом?

Я за справедливость. Пусть хоть сто раз порохобот, но если них наговаривать, сам становишься на этот уровень. Змінено користувачем shurken
Link to comment
Share on other sites

Сьогодні  у  мене  була  група  не  з  Галичини,  а  з  Кременчука.  Діти  5-7 клас.  Вони  вже  об їздили  багато європейських  країн,  на  канікулах  знову  їдуть. Поїздка  коштує  400-500  єврів.

Спеціально  перепитала,  чи  працюють  заводи.  Була  ствердна  відповідь.  Розказали  які  і що  виробляють.

Запиталася,  чи  платять  зарплату.  Відповідь:  буває  по-різному.

І  контрольний  вистріл:  холодильники  бувають  порожні?  Усі  дружно  сміялися.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Шановна, а Закарпаття то вже не Україна, чи як? Чи ви вважаєте себе пупом землі? Впевнений, що і на Галичині є купа подібних населених пунктів. 

Я  розповідали  про  галицьке  село.  Закарпаття  дійсно  постійно  катається  до  мадяр,  але  і  гарують  в  селах  добряче.  Які  хороми  понабудовували  для  зеленого  туризму  вже  після  повеней -  словом  не  передати,  бо  з  десяток  кімнат,  кілька  ванн -  усе  за  найновішими  технологіями.

Працюють  дуже,  навіть  не  знаю,  як  встигають,  бо  господарка  величезна.

Але  найголовніше -  ніхто  їм  не  заважає  заробляти.

 

Щоб  на  українських  чорноземах  та  стогнали  від  зубожіння,  то  це  яким  непотребом  треба  бути.

Нашим  би  людям  та  східні  чорноземи!

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Я  розповідали  про  галицьке  село.  Закарпаття  дійсно  постійно  катається  до  мадяр,  але  і  гарують  в  селах  добряче.  Які  хороми  понабудовували  для  зеленого  туризму  вже  після  повеней -  словом  не  передати,  бо  з  десяток  кімнат,  кілька  ванн -  усе  за  найновішими  технологіями.

Працюють  дуже,  навіть  не  знаю,  як  встигають.

Але  найголовніше -  ніхто  їм  не  заважає  заробляти.

 

Щоб  на  українських  чорноземах  та  стогнали  від  зубожіння,  то  це  яким  непотребом  треба  бути.

Нашим  би  людям  та  східні  чорноземи!

 

Так приїздіть, і вперед з піснею

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...