Перейти до змісту

Військовий стан


Гість shpylka

Recommended Posts

Я теж люблю прямоту. Отже, я впевнений, що ти просто екзальтований дурень, не здатний до логічного мислення. І що? Ось почитай, може зрозумієш хоч щось. Який з Рошена гетьман

 

Please wait.. Loading

 

та нічого... мені дуже цікава твоя думка :weep: :weep: :weep:  ти зовсім не розумієш про що я.

таки бувших юльків не буває.

 

ЗІ. то що, визначився ? за юлю чи за бойка ? :gigi: :gigi: :gigi:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

та нічого... мені дуже цікава твоя думка :weep: :weep: :weep:  ти зовсім не розумієш про що я.

таки бувших юльків не буває.

 

ЗІ. то що, визначився ? за юлю чи за бойка ? :gigi: :gigi: :gigi:

 

Та чому ж не розумію? Якби ти був на місці Рошена, то зробив би теж саме, похерив би демократичні процедури, бо кандидати хуйові, а ти весь такий з себе нев'їбенний "і швєц, і жнєц і на дудє ігрєц". А то, що для того, щоб знайти привід, підставили наших моряків, то хуйня, "лєс рубят-щєпкі лєтят". Бо ж мета виправдовує засоби для її досягнення, нє? От тільки країна на межі дефолту, населення втікає з неї, як від чуми, воюватим немає чим і нікому. Але то все несуттєво, нє, то все Хуйло, війна, марсіани, але не влада і Рошен ососбисто винні?  

 

зі

Ну, а ти, мабуть, за Рошена. "Альтернативи ж немає" ©

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Кошкина отдуплилась 

 

Плутовство или пропасть недоверия 

https://lb.ua/news/2018/11/27/413513_plutovstvo_propast_nedoveriya.html?fbclid=IwAR31KgQniBzOWV-ia8HvXOHt4KiHRjFRd-EKmvPrpkGL6TJwrzBHA0pTsd8

 

Сумма всех этих и прочих подобных вопросов сегодня серьезно усиливает пропасть, образовавшуюся между властью и украинским народом. Пропасть недоверия. Когда сумма взаимных подозрений и/или претензий столь велика, что даже в откровенно добром намерении сразу подозревается нехорошее. Именно поэтому вечером воскресения у многих в голове вертелась лишь одна мысль – опасность переноса выборов. Например, на конец мая-июнь. Когда «оттает» психотравма после платежек, утвердится новая Поместная церковь, а самое главное – кто бы ни стал Президентом, он уже не успеет сменить премьер-министра, силовой блок, правила проведения парламентских, а, значит, в октябре сохранится выгодная для нынешней власти «мажоритарка», и зайти в Раду (с последующими шансами формирования коалиции и Кабмина) будет куда проще.

 

Link to comment
Share on other sites

 

 


А мобільні оператори несуть відповідальність за те, що їх використовують вороги для підривної роботи?  Це з Харкова. (Фейсбук)

Всі мобільні оператори, які діють в Україні, належать російським бізнєсмєнам. 

Link to comment
Share on other sites

Та чому ж не розумію? Якби ти був на місці Рошена, то зробив би теж саме, похерив би демократичні процедури, бо кандидати хуйові, а ти весь такий з себе нев'їбенний "і швєц, і жнєц і на дудє ігрєц". А то, що для того, щоб знайти привід, підставили наших моряків, то хуйня, "лєс рубят-щєпкі лєтят". Бо ж мета виправдовує засоби для її досягнення, нє? От тільки країна на межі дефолту, населення втікає з неї, як від чуми, воюватим немає чим і нікому. Але то все несуттєво, нє, то все Хуйло, війна, марсіани, але не влада і Рошен ососбисто винні?  

 

зі

Ну, а ти, мабуть, за Рошена. "Альтернативи ж немає"

 

ні, зайчик наш юльківський, якби я був на місці рошена, то я давно би послав нах всіх цих  скиглячих, зрадойобів-максималістів, які прагнуть, щоб прийшов "справжній" цар, миттю вирішив всі їхні проблеми, щоб зникли вороженьки, а вони б продовжили з насолодою тицяти йому з дивану дулі і давати корисні поради з незадоволеними пиками. поїхав би на мальдіви і жив би за 100 баксів з кіпрських чи панамських офшорів. а ви б спокійно обрали би юлю, жили би з вдвічі дешевим газом і були б юго-западним федеральним округом. мудачука ви б звісно повісили, фірташа червертували, а ахметка чистив би чоботи на одеському залізничному вокзалі, бляхарі вивезди б з Європи всі старі автівки, ніхто б не платив податки, мінімальна зарплатня була б 2500 евро, на песнію всі б виходили в 40 років. і головне - все це б настало через два місяці після моєї ганебної втечи.

 

ЗІ. так, я поки що за рошена. а ти за кого ? так і не відповів :gigi:

Link to comment
Share on other sites

ні, зайчик наш юльківський, якби я був на місці рошена, то я давно би послав нах всіх цих  скиглячих, зрадойобів-максималістів, які прагнуть, щоб прийшов "справжній" цар, миттю вирішив всі їхні проблеми, щоб зникли вороженьки, а вони б продовжили з насолодою тицяти йому з дивану дулі і давати корисні поради з незадоволеними пиками. поїхав би на мальдіви і жив би за 100 баксів з кіпрських чи панамських офшорів. а ви б спокійно обрали би юлю, жили би з вдвічі дешевим газом і були б юго-западним федеральним округом. мудачука ви б звісно повісили, фірташа червертували, а ахметка чистив би чоботи на одеському залізничному вокзалі, бляхарі вивезди б з Європи всі старі автівки, ніхто б не платив податки, мінімальна зарплатня була б 2500 евро, на песнію всі б виходили в 40 років. і головне - все це б настало через два місяці після моєї ганебної втечи.

 

ЗІ. так, я поки що за рошена. а ти за кого ? так і не відповів :gigi:

 

О, зрозумів - порохобот вульгаріс. Нічого дивного, "альтернативи ж нема"©. Шо то за маячня олігофрена про юльків, бляхи, мальдіви і 100 баксів? Пітрасян в тобі прокинувся, дотепнику?  :gigi:  Я за Грица "поки що"© 

Link to comment
Share on other sites

О, зрозумів - порохобот вульгаріс. Нічого дивного, "альтернативи ж нема"©. Шо то за маячня олігофрена про юльків, бляхи, мальдіви і 100 баксів? Пітрасян в тобі прокинувся, дотепнику?  :gigi:  Я за Грица "поки що"© 

 

не подобається ? а саме такий світ ти намагаєшься натягнути на реальність. я нічого не видумую, я просто підсумував твої багаторічні мрії. дивно, що в тебе не вистачає сміливості їх озвучити загалу.

Змінено користувачем On_
Link to comment
Share on other sites

Всі мобільні оператори, які діють в Україні, належать російським бізнєсмєнам. 

 

тихо ! не дратуй патріотів !

а то вони тобі швидко пригадають про "альтернативи немає". правда, Сітізен ? :gigi:

Link to comment
Share on other sites

не подобається ? а саме такий світ ти намагаєшься натягнути на реальність. я нічого не видумую, я просто підсумував твої багаторічні мрії. дивно, що в тебе не вистачає сміливості їх озвучити загалу.

 

О, то ти до нас, мабуть, прямо з "Битви екстрасенсів" завітав! От що я знаю точно, що ти ментальний кацап! Бо без рошенівського прутня у своїй дупі, почуваєшся некомфортно, як кацапи без прутня Хуйла  :D

Link to comment
Share on other sites

О, то ти до нас, мабуть, прямо з "Битви екстрасенсів" завітав! От що я знаю точно, що ти ментальний кацап! Бо без рошенівського прутня у своїй дупі, почуваєшся некомфортно, як кацапи без прутня Хуйла  :D

 

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

 

ну ти ж вже старий дядько ! досі мрієш про дупи і прутні ? :gigi:

не думав що ти так просто впадеш до рівня юри з фупу

якось швидко ти здаєш, навіть сумно :gigi:

 

ЗІ. хильнув ? :gigi:

Змінено користувачем On_
Link to comment
Share on other sites

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

 

ну ти ж вже старий дядько ! досі мрієш про дупи і прутні ? :gigi:

не думав що ти так просто впадеш до рівня юри з фупу

якось швидко ти здаєш, навіть сумно :gigi:

 

Знову ти все переплутав. То не я мрію, а ти. Дислексія у тебе, чи що?  B-)

Link to comment
Share on other sites

ніяких дуп і прутнів в моїх постах не було. дядьку, майте хоча б трохи сорому ... :lol2: :lol2: :lol2:

 

Попробуй відволіктися від деталей, і охопити картину вцілому. Може зрозумієш про що я  :D

Link to comment
Share on other sites

Діло таки рухається. Хоч і помалу, та скрізь.

Колись сітізєн з евром  тут послуговувались виключно кацапською, тепер, аби не виперли, продовжують червословити українською. 

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

все, як ти і хотів :gigi:

 

Та то шо я хотів, то фігня. Ось що дивуе - Україна в апаснасте, а ти досі не в броніку, а Рошен з Парубієм не у бункеру під Банковою, тримаєте кругову оборону.

Link to comment
Share on other sites

Попробуй відволіктися від деталей, і охопити картину вцілому. Може зрозумієш про що я  :D

 

боже збав ! нах мені такі картини ? давай сам охоплюй. сили, я бачу, ще є :lol2: :lol2: :lol2:

Змінено користувачем On_
Link to comment
Share on other sites

Діло таки рухається. Хоч і помалу, та скрізь.

Колись сітізєн з евром  тут послуговувались виключно кацапською, тепер, аби не виперли, продовжують червословити українською. 

 

То, щоб ти не гавкав, що я кацап. Алеж ти все одно гавкаєш ...  :lol2:

Link to comment
Share on other sites

Та то шо я хотів, то фігня. Ось що дивуе - Україна в апаснасте, а ти досі не в броніку, а Рошен з Парубієм не у бункеру під Банковою, тримаєте кругову оборону.

 

не відхиляйся від мейнстріму: рошен, зрада, договорняк, вибори, палковнік, дупи, прутні... :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

Link to comment
Share on other sites

не відхиляйся від мейнстріму: рошен, зрада, договорняк, вибори, палковнік, дупи, прутні... :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

 

Так ти пішов у нєсознанку. Який з того профіт метати бісер?

Link to comment
Share on other sites

Так ти пішов у нєсознанку. Який з того профіт метати бісер?

 

ти з неї ніколи і не виповзав,  краще вже мовчи, дупи-прутні...  :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

Змінено користувачем On_
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...