Перейти до змісту

Військовий стан


Гість shpylka

Recommended Posts

Вот вам фантастический Вариант, для разнообразия.

Петруччо понимает, что шансов на выборах у него нет.

Шансов не провести выборы (и не стать при этом полным дерьмом) тоже нет.

Но есть отчаянные шансы попробовать провести "маленькую победоносную войну". Например, попытаться вернуть что-то назад из серой зоны ОРДЛО. Для этого ему будет нужна ещё одна провокация, или несколько.

Если получится - Пэдро-Победоносный резко увеличит свой рейтинг, и пролезет во 2-й тур.

Если не получится, и начнётся ответка, то всем уже будет не до выборов...

А  він  зовсім  не  фантастичний  Ваш  варіант. Цілком  ймовірний.  Порошенко  який  би  не  був,  але  амбітний,  йому  хочеться  хоч  якоїсь  воєнної  перемоги.  Тому  я  навіть  захвилювалася  миттєво,  що  розгорнуться  військові  дії.

вот скажите 

вы лично верите в эту хуету?

Вчора  був  репортаж  з  Бердянська. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А  він  зовсім  не  фантастичний  Ваш  варіант. Цілком  ймовірний.  Порошенко  який  би  не  був,  але  амбітний,  йому  хочеться  хоч  якоїсь  воєнної  перемоги.  Тому  я  навіть  захвилювалася  миттєво,  що  розгорнуться  військові  дії.

Вчора  був  репортаж  з  Бердянська. 

 

я вже не здивуюся тому, що коли кацапськи гради вже будуть пиздячити по Маріуполю, Сумах або Чернігову, ви все будете обговорювати як Порошенко таким чином вирішив зберегти під собою табурєтку. вам вже час до секти пласкої Землі приєднуватися, ви цілком готові, рівень оцінки ситуації і рівень аргументів приблизно відповідний

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


то отвір з бабцею нас таки врятували ?

 

Бугога!!! Как не смешно это звучит, но Да!!! Правда они себя спасали, а мы просто пошли прицепом, но это уже частности...

Link to comment
Share on other sites

я вже не здивуюся тому, що коли кацапськи гради вже будуть пиздячити по Маріуполю, Сумах або Чернігову, ви все будете обговорювати як Порошенко таким чином вирішив зберегти під собою табурєтку. вам вже час до секти пласкої Землі приєднуватися, ви цілком готові, рівень оцінки ситуації і рівень аргументів приблизно відповідний

;o ;o ;o

Я  широко  кліпаю  очима!!! То  до  мене?  Я  по-перше,  зовсім  не  вважаю,  що  то  все  робилося  заради  відміни  чи  переносу  виборів,  бо  загроза  таки  реальна  і  Порошенко  то  добре  знає.

По-друге,  маю  свою  власну  думку,  що  до  тих  подій  і  щось  подібне  на  обидвох  форумах  ще  не  прозвучало.

 

А  для  адептів  теорії  виборів  додам,  що  Порошенко  вчора  сам  ініціював голосування  за  31 березня.

Link to comment
Share on other sites

Бугога!!! Как не смешно это звучит, но Да!!! Правда они себя спасали, а мы просто пошли прицепом, но это уже частности...

Операція була задля спасіння усіх отворів і усіх іпанутих бабців. B-)

Link to comment
Share on other sites

я вже не здивуюся тому, що коли кацапськи гради вже будуть пиздячити по Маріуполю, Сумах або Чернігову, ви все будете обговорювати як Порошенко таким чином вирішив зберегти під собою табурєтку. вам вже час до секти пласкої Землі приєднуватися, ви цілком готові, рівень оцінки ситуації і рівень аргументів приблизно відповідний

Гради вже пиздячили по Маріуполю, ііі?... Де був Рошен із своїм військовим станом? Чиє би мукало. Наостанок, можеш пояснити, як обмеження громадянських свобод може запобігти плдальшій агресії? Бо в указі, фактично, більше нічого немає такого, що не можна було би зробити без введення ВС.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Да, вариантов остаётся немного.

1) Либо это всё-таки план по переносу выборов, но гораздо более хитрый, чем мы видим на первый взгляд. Мол, "вы же видите, что Порошенко сам инициировал выборы 31-го марта, но разве мы можем теперь в такой тяжелой для страны ситуации их проводить?.. Придётся выборы отложить, к огромному сожалению!"

Я считаю этот вариант маловероятным. Слишком вычурно и заумно для Пороха.

 

2) Либо это просто пшик, чтобы создать информповод, и за введением ВП ничего не последует кроме раздувания щёк. Или можно назвать это ВП простой проверкой боеспособности и тренировкой перед более серьёзными событиями, которые, по прогнозам, могут развернуться уже по-настоящему через год-два. Пусть пока население "привыкает" к ВП...

Это вариант для Пороха-"государственника", который думает не о выборах, а о нуждах армии и страны. Ну не знаю, насколько серьёзно можно про это говорить... :)

 

3) Либо мы хотим завуалированно напасть, и готовим почву. Вариант с "маленькой победоносной войной" я уже описывал.

 

4) Либо на нас действительно собираются нападать, и почему-то именно сейчас. Хотя нападают как раз тогда, когда этого никто и не ждёт, верно?..

Змінено користувачем Брамбулет
Link to comment
Share on other sites

Инициировал, когда был послан нах с первоначальным вариантом? Попытка сохранить лицо, не более. Спрашиваю всех икспердов:что дает ВП в версии рошена в плане повышения обороноспособности? Ровным счетом нихуя. Кстати, в Урядовому кур'єрі опубликован первоначальный вариант на 60 дней :))
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Гради вже пиздячили по Маріуполю, ііі?... Де був Рошен із своїм військовим станом? Чиє би мукало. Наостанок, можеш пояснити, як обмеження громадянських свобод може запобігти плдальшій агресії? Бо в указі, фактично, більше нічого немає такого, що не можна було би зробити без введення ВС.

Ляшко  вчора  таке  саме  бабусям  впарював,  а  потім  казав,  що  всі  як  один  вважають,  що  Порошенко  усе  замутив  через  вибори.

Воєнний  стан  регульований  нашим  законодавством,  яке  приймала  ВР..  Різні  маніпуляції  щодо  обмеження  свобод  просто  примітивні.

Link to comment
Share on other sites

Ляшко  вчора  таке  саме  бабусям  впарював,  а  потім  казав,  що  всі  як  один  вважають,  що  Порошенко  усе  замутив  через  вибори.

Воєнний  стан  регульований  нашим  законодавством,  яке  приймала  ВР..  Різні  маніпуляції  щодо  обмеження  свобод  просто  примітивні.

То чому ж переписали указ, якщо все то є у "законодвстві"? Може вам слід було би прочитатм теє "законодавство?

Link to comment
Share on other sites

То чому ж переписали указ, якщо все то є у "законодвстві"? Може вам слід було би прочитатм теє "законодавство?

Я  в  курсі,  бо  вчора  детально  розжували.  І  не  треба  розказувати (як  Ляшко),  що  ВС  заперечує  навчання,  роботу  і  мовлення  рідною  мовою.  Це  ж  на  бубусь  і  дідусів  неграмотних  розраховано.

Я  зовсім  не  підскакую,  щоб  мені  ввели  військову  диктатуру,  але  я  знаю,  що  комусь  відомо  краще,  треба  її  вводити,  чи  ні.  В  кожному  разі,  розумію,  що  Україна від  того  не  постраждає. Якщо  якимсь  силам  щось  не  в  кишеню,  то  це  їхні  проблеми.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Гради вже пиздячили по Маріуполю, ііі?... Де був Рошен із своїм військовим станом? Чиє би мукало. Наостанок, можеш пояснити, як обмеження громадянських свобод може запобігти плдальшій агресії? Бо в указі, фактично, більше нічого немає такого, що не можна було би зробити без введення ВС.

 

хз, де він був, я про те, що відбувається зараз. ніяке обмеження громадянських свобод не зможе запобігти подальшій агресії. більше того, клав хуйло і на пороха, і на зрадофілів, і на отвора з бабцею, і на наші вибори з табурєткою. його рішення про напад не залежить від цього. і воно обов'язково буде, бо  табакєрку ніхто не використає, а вова іпанутий. ти вважаєш, що ВС не потрібний і що вибори важливіше? ок, власне таке рішення вчора і прийнято ВР.  а тобі лишилось вибрати за кого ти будеш голосувати - за бойка, отвіра або бабцю

Link to comment
Share on other sites

Военное положение, которое депутаты вчера ввели на 30 дней, на деле может продлиться два месяца. В газете “Урядовый курьер” от 27 ноября опубликован указ президента, которым ВП вводится на 60 дней. Скриншот опубликовал журналист Валерий Калныш. Напомним, что 60 дней – это срок, которого украинский президент требовал изначально. Но депутаты на него не согласились. И тогда Порошенко согласился уменьшить этот срок наполовину. Однако публикация в “Урядовом курьере” перечеркивает это обещание – по идее в силу вступает именно та редакция указа, который опубликован в правительственной газете.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

хз, де він був, я про те, що відбувається зараз. ніяке обмеження громадянських свобод не зможе запобігти подальшій агресії. більше того, клав хуйло і на пороха, і на зрадофілів, і на отвора з бабцею, і на наші вибори з табурєткою. його рішення про напад не залежить від цього. і воно обов'язково буде, бо  табакєрку ніхто не використає, а вова іпанутий. ти вважаєш, що ВС не потрібний і що вибори важливіше? ок, власне таке рішення вчора і прийнято ВР.  а тобі лишилось вибрати за кого ти будеш голосувати - за бойка, отвіра або бабцю

 

Маніпулюєш, чи то мені тільки здається? Той ВС на підставі інциденту у Керченській протоці висмоктаний з пальця і мав на меті лише одне - намагання всадити дупу рошена на табуретку ще на один термін, або відміна виборів взагалі на невизначений час. Цей факт є очевидним для будь-якої притомної людини, що має лишень дрібку смальцю в голові. Ні до інциденту, ні опісля нічого суттєво не змінилося відносно можливої агресії Хуйла. Ти хочеш сказати, що ти розіумієш, схвалюєш і погоджуєся на такий фінт Поросяти з відміною виборів на підставі ВС, бо список кандидатур на президента тебе не влаштовує?

Link to comment
Share on other sites

Военное положение, которое депутаты вчера ввели на 30 дней, на деле может продлиться два месяца. В газете “Урядовый курьер” от 27 ноября опубликован указ президента, которым ВП вводится на 60 дней. Скриншот опубликовал журналист Валерий Калныш. Напомним, что 60 дней – это срок, которого украинский президент требовал изначально. Но депутаты на него не согласились. И тогда Порошенко согласился уменьшить этот срок наполовину. Однако публикация в “Урядовом курьере” перечеркивает это обещание – по идее в силу вступает именно та редакция указа, который опубликован в правительственной газете.

 

5bfd1232b8cf6564611736.jpg

 

Валєра нє читатєль...

Змінено користувачем On_
Link to comment
Share on other sites

Не, завтра  опублікують

 

«До відома журналістів. В газеті «Урядовий Кур'єр» опублікований указ президента, який було направлено до ВР. Той документ про введення воєнного стану, який парламент ухвалив вчора (про 30 днів) зараз опрацьовується в юруправлінні і буде завтра надрукований в газеті Голос України. Очевидно, це не та тема, де можливі маніпуляції з датами чи іншими формулюваннями»

Link to comment
Share on other sites

Не, завтра  опублікують

 

«До відома журналістів. В газеті «Урядовий Кур'єр» опублікований указ президента, який було направлено до ВР. Той документ про введення воєнного стану, який парламент ухвалив вчора (про 30 днів) зараз опрацьовується в юруправлінні і буде завтра надрукований в газеті Голос України. Очевидно, це не та тема, де можливі маніпуляції з датами чи іншими формулюваннями»

 

 

То депутати голосували вчора за кота в мішку ? Навіть текст нового указу в очі не бачили ?

Link to comment
Share on other sites

Интересно, как может уже принятый документ "опрацьовуватися"? И это не называется манипуляции?!

 

Слушне зауваження.

То за який документ вони голосували взагалі ? За неіснуючий на той момент ?

Ну і яка його легітимність ?  

Link to comment
Share on other sites

Маніпулюєш, чи то мені тільки здається? Той ВС на підставі інциденту у Керченській протоці висмоктаний з пальця і мав на меті лише одне - намагання всадити дупу рошена на табуретку ще на один термін, або відміна виборів взагалі на невизначений час. Цей факт є очевидним для будь-якої притомної людини, що має лишень дрібку смальцю в голові. Ні до інциденту, ні опісля нічого суттєво не змінилося відносно можливої агресії Хуйла. Ти хочеш сказати, що ти розіумієш, схвалюєш і погоджуєся на такий фінт Поросяти з відміною виборів на підставі ВС, бо список кандидатур на президента тебе не влаштовує?

 

повторююсь: я просто впевнений, що ти і далі будеш кричати про узурпацію влади порошенком, навіть коли почнеться реальний масштабний наступ каців.я вже не знаю, заважає тобі смалець в голові, а бо ще щось  - це вже несуттєво. це просто факт. так мені не подобається список претендентів, але я завжди прямо кажу те, що хочу сказати

Link to comment
Share on other sites

Ми розуміємо не лише хто таке хуйло, а і хто в нас є партнером кума хуйла. А Айдер кажись ні. Хотілося б його спитати, чим нам зарадить цей псевдовоєнний стан, введений їз затримкою у 4 роки ВИКЛЮЧНО з провини Порошенка?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

повторююсь: я просто впевнений, що ти і далі будеш кричати про узурпацію влади порошенком, навіть коли почнеться реальний масштабний наступ каців.я вже не знаю, заважає тобі смалець в голові, а бо ще щось  - це вже несуттєво. це просто факт. так мені не подобається список претендентів, але я завжди прямо кажу те, що хочу сказати

 

Я теж люблю прямоту. Отже, я впевнений, що ти просто екзальтований дурень, не здатний до логічного мислення. І що? Ось почитай, може зрозумієш хоч щось. Який з Рошена гетьман

 

Please wait.. Loading
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...