Перейти до змісту

Recommended Posts

всю чорну роботу нехай робить хтось інший, а я буду білим і пухнастим на дивані!

 

майданівців розстрілювали підготовлені специ, тобто їх підготовили ненавидіти Україну і українців

Шо це все про диван? Пособі пан зиро міря? І пан точно зна хто кого на майдані стріляв і кого чоиу вчили? То мо розкаже?  :weep:

 

Яв свому житті багато чорної роботи поробив і якби Ненька не срала на мої як і багатьох багатьох інших таланти, то робив би її там і в14 му. А так скавчіть зїсобі на дивані пане від прогресуючої імпотенції розуму й духу і мрійте шо вам хтось просрате поверне :fp1:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 879
  • Created
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

 

 

в історію, принаймні в незаангажовану політиками вони обидва уже уввійшли як люди, які декларували західні цінності, але талановито просрали ВСЕ. Обоє...Звідси і теперішнй рейтинг Тимошенко...який о диво вже практично зрівнявся із тодішнім рейтингом Юща на виході з влади ....
Як завжди погано зі сприйняттям реальності. Поки не з'явився Зєля, за опитуваннями на виборах перемагала Тимошенко.
Link to comment
Share on other sites

Поки не з'явився Зєля, за опитуваннями на виборах перемагала Тимошенко.

У першому турі, ага. А в другому Юля програла б усім. Але то вже в минулому, ви, усі разом, обрали президента!

Link to comment
Share on other sites

Як завжди маєш уяву, сформовану мінстецем .

https://uapolitics.com/index.php?/topic/36477-novaia-sotciologiia/page-5&do=findComment&comment=1090704

Вересень-жовтень 18 року http://ratinggroup.ua/research/ukraine/elektoralnye_nastroeniya_i_problemy_naibolee_volnuyuschih_naselenie_ukrainy_osen_2018.html

В межах статистичної похибки поступалася Гриценку, якого згодом обійшла, в гетьмана вигравала з відривом удвічі.

electoral-moods-and-problems-of-ukrainia

-15-1024.jpg?cb=1552984386

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

якщо це дивитися аналітично:

 

для кацапів - українці чужі, для кацапів немає Бога і закону, а є лише чиновник, пахан, який платить їм гроші

 

73% зебілів в Україні з"явилося, бо Порох був занадто офіційним

 

для тих, хто пропаганду відштовхує на надцяте місце - ренесанс ідей Рібентропа, навіть їх удосконалення в плані фейковості

 

=================

ХАЗИН. Главная тема на мировой арене для России 14.10.19

https://www.youtube.com/watch?v=Mts5hgaGmmI

Змінено користувачем zero
Link to comment
Share on other sites

Найвірогіднішим був другий тур Юля-Пєтя. 30,7 / 15,1, що означає приблизно 67 / 33. З противсіхством напевно десь 63 / 30.

Сорі, але це брєд...не стають презами з антирейтингом під 70%....В жодній країні. навіть як якимось дивом стають, то керувати з таким антирейтингом НЕМОЖЛИВО.

Link to comment
Share on other sites

Немає в неї 70. Крім того, левова доля Юліного антирейтингу створена мафіозною пропагандою штучно.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

 

 


Я пішов з ГОП як обрали те лайно ще кандидатом на з'їзді в Клівленді, то ж до його обрання презом не маю жолного відношення. 

Так а хто обрав то? Невже демократи?  :weep:

Link to comment
Share on other sites

Немає в неї 70. Крім того, левова доля Юліного антирейтингу створена мафіозною пропагандою штучно.

Я думаю в неї навіть більше. Нарівні з Педрою і тими її колишніми однопартійцями, які зрадили і  були у його владі. Той факт, що вона не була у цій владі, але свій антирейтинг так і не зуміла знизити говорить тільки не на її користь..

 

Яка різниця ким і як створено, головне шо він є і вона як політик не дала тому ради за стільки років.

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Пристайко: "нормандська зустріч" в листопаді – останній шанс "Мінська".

 

Лідери України, Росії, Франції та Німеччини можуть провести саміт у Парижі в середині листопада, якщо Київ та проросійські сепаратиста на сході України зможуть підтримувати припинення вогню.

Як повідомляє "Європейська правда", про це 14 жовтня в інтерв'ю Reuters заявив міністр закордонних справ України Вадим Пристайко.

Говорячи перед зустріччю з міністрами закордонних справ ЄС у Люксембурзі, Пристайко сказав, що саміт може послідувати після семиденного припинення вогню та відведення легкої зброї.

"У нас є деякі дати ... ми прагнемо до середини наступного місяця, десь близько середини листопада", - сказав він.

 

"Ми відкрито сказали всім, що робимо, можливо, останню чесну спробу йти мінським шляхом", - сказав він.

 

"Якщо це не спрацює, нам доведеться шукати якийсь план Б", - додав Пристайко, відмовившися говорити, що це може бути за план.

 

Раніше Пристайко повідомив, що радники лідерів України, Німеччини, Франції і Росії вже погодили підсумковий документ "нормандської зустрічі"./

 

 

Я шось не в"їхав, він сумує з того, чи радіє? :weep:

 

Скоріше сумує, бо це треба буде терміново видумувати план "Б" :fp1:

А як нема чим.... :(

 
Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

 

 

Яка різниця ким і як створено, головне шо він є і вона як політик не дала тому ради за стільки років.
Накрутили його віртуально. А дати тому раду відповідальний політик може виключно реальними справами, втілюючи у життя свою програму. Але ж в нас і досі в голові політичного кута стоїть "Абинеюля! Решту ми однією лівою."

 

А в Києві сьогодні весело - то футбол, то Ні капітуляції! На Майдан вийшло тисяч 20, не менше. Вочевидь самі. І коли недолугі організатори спробували зі сцени оголосити акцію завершеною, виявилося, що ніхто нікуди не йде!  :)  :D

А потім усі пішли до контори Вови.

 

b34ad3b6076f8ed832010b07c290abdc26b272e3

86f95cc83bcc4720a51d6927d4bf9bb257c60448

Link to comment
Share on other sites

Я думаю в неї навіть більше. Нарівні з Педрою

:nose3:

у жовтні 2019 на першому місці Зеленський (баланс +57%), Разумков (+19) і Вакарчук (-1%), далі йдуть Гончарук (-4%), Бойко (-9%),  Тимошенко (-13%), Порошенко (-54%).  Зауважимо, що рівень знання Гончарука і Разумкова невисокий: першого не знають 48% опитаних українців, другого – 36% (до того ж, рівень знання голови Верховної Ради коливається: в вересні його не знали 31%). Дещо зросло число тих, хто позитивно ставиться до Бойко і Тимошенко.
Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

:nose3:

Бугага то вперед і з піснею  :fp1:

 

Ще в липні було мінус 60 

https://www.unian.net/politics/10613175-poroshenko-vozglavil-antireyting-ukrainskih-politikov.html

 

У вересні - мінус 74!!!!

 

А тут раптом така любов  :fp1:  Правий Фома....Вірити українській соціології - себе не поважати...

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

 

 

Накрутили його віртуально. А дати тому раду відповідальний політик може виключно реальними справами, втілюючи у життя свою програму. Але ж в нас і досі в голові політичного кута стоїть "Абинеюля! Решту ми однією лівою.

 

Я думаю, все значно простіше...Остопизділа і Юля, і всі інші так, шо 73 відсотки були ладні обрати, хоч чорта лисого, вби не ці остогидлі морди... Ні, можна, звичайно, увіруватии у мінус 13 і знову поперти на вибори, але знаючи юльціну "щедрість" , думаю того вже не буде...Та постійно звинувачувати у власних пройобах кого завгодно, тільки не себе, зрештою бажаного результату не принесе. У Юлі сталий залізобетонний електорат. То в межах 13 відсотків. Можна звичайно мріяти і строїти плани, але вище голови не стрибнеш...

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Дійсно напевно простіше. Юльчин антирейтинг весь час підгодовувався системною пропагандою. Для цього у потрібний момент раптом вистрибували якісь призабуті газові експерти, наприклад, і починали змальовувати альтернативну реальність. А після останніх виборів сенс витрачатися на це зник.

Намагаюся бути об'єктивним, але ніхто, крім Тимошенко, не запропонував стратегію розвитку.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Сілентіо, ну Ви ж  себе позиціонуєте, як політтехнолог....  :fp1:

Правда тут і Євро винен, не повну цитату привів.

 

Тимошенко (-13%) - то не антирейтинг, а баланс між рейтингом і антирейтингом, тобто різниця між цими двома показниками!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Але ж за текстом в повідомленні написано - баланс: "Зеленський (баланс +57%), Разумков (+19) і Вакарчук (-1%), далі йдуть Гончарук (-4%), Бойко (-9%),  Тимошенко (-13%), Порошенко (-54%)".

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...