Перейти до змісту

Вакарчук = Сила людей


кноп

Recommended Posts

Злые языки кажуть -Вакарчук возглавит Силу людей и пойдёт с ними в РАДУ ....в списках будут только новые лица и в основном молодые и дуже все вумные ...прошедшие там гарварды и всякое такое..(типа либерального толку белые воротнички )

короче шото типа озимого поколения номер 2 

короче вакарчук таки идёт в политику...но стартует не с президенских выборов,а с парламенских.

Link to comment
Share on other sites

 

Не буває з лабухів політиків, це аксіома. Специфіка професії. Маю декулькох знайомих, є аполітичні і вата, є і більш-менш патріоти, але політиків з них не буде. Та серед митців майже ні з кого політиків не створиться. Ті ж Рейган чи Шварценегер покинули справу і багато років освоювали політичну стезю. А щоб отак одразу, "з лайна у князі", такого історія не знала, бо це не-мо-жли-во. Тож Вакарчуку "не світить" стати політиком, що його перебування в парламенті яскраво підтвердило, хіба що буде "ширмою" для якогось політика, який і буде маніпулювати Вакарчуком собі на користь...

Змінено користувачем забанений
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Тю! Вакарчук будет перед парламенскими ипалом торговать...

 

а основные там будут за спиной стоять..

 

короче ничего сложного для человека с подвязаой метлой.

Link to comment
Share on other sites

надо бы у Andreas как то поинтересоваться он там от силы людей вроде в сумах на местные выборы ишёл или на парламенские...уже не помню..

как он относится к такому союзу.

Link to comment
Share on other sites

Про те, до якого парламенту пхають Вакарчука його спонсори, в цьому відео теж є  http://uapolitics.com/topic/37367-ukrlifetv/?view=findpost&p=1103825

може попоже гляну щаснетувремени.

Link to comment
Share on other sites

Не буває з лабухів політиків, це аксіома. Специфіка професії. Маю декулькох знайомих, є аполітичні і вата, є і більш-менш патріоти, але політиків з них не буде. Та серед митців майже ні з кого політиків не створиться. Ті ж Рейган чи Шварценегер покинули справу і багато років освоювали політичну стезю. А щоб отак одразу, "з лайна у князі", такого історія не знала, бо це не-мо-жли-во. Тож Вакарчуку "не світить" стати політиком, що його перебування в парламенті яскраво підтвердило, хіба що буде "ширмою" для якогось політика, який і буде маніпулювати Вакарчуком собі на користь...

в Україні взагалі політиків немає і не було)) як і все - імітатори

Змінено користувачем Aelit
Link to comment
Share on other sites

Чаплига про то ше вчора писав.

Миха Чаплыга
Вчора о 10:20 · 
ДОБРОГО пророчого ранку Секта! smilie1.gif

Как и предсказывал Анархист, Славик по заданию все той же группы олигархов, что клеила "Озимое поколение" будет клеить на осенние парламентские выборы "Озимое-2".

В Раду инцитаты из "озимые-2" пойдут на платформе Силы Людей, которую сейчас прокачивают, юзая президентские.

На президентских Славик будет нежно гладить Петра, вспоминая его евроинтеграционные "заслуги" (плохие как всегда бояре).

Тут интриги больше нет. Теперь ждем шабаш на завтрашнем съезде феодалов и их частных армий.

Link to comment
Share on other sites

А,  то  Чаплига -  злые  языки?  Таки  злиє  і  мімо. :lol2:

 

 

чаплыгу не знаю..

на хфупе пишут шо то юлькобот.

 

чего юльков то так штырит ..шо вакарчук собрался с силой людей ити на парламенские??

Link to comment
Share on other sites

чаплыгу не знаю..

на хфупе пишут шо то юлькобот.

 

чего юльков то так штырит ..шо вакарчук собрался с силой людей ити на парламенские??

Шпилька за Рошен.

чаплыгу не знаю..

на хфупе пишут шо то юлькобот.

 

чего юльков то так штырит ..шо вакарчук собрался с силой людей ити на парламенские??

Шпилька за Рошен.
Link to comment
Share on other sites

Шпилька за Рошен.

Я не  за  Рошен,  я  проти  Юльки.  Але  щоб  Юлька  країну  не  угробила,  то  варіантів  нема - хіба  Порошенко.

Щодо  Вакарчука  і  Сили,  то  на  ФУПі  вдень  писали,  що  від  Сили йде  Гнап. Сьогодні  висунули.

 

Я  за  українського  преза,  якщо  шо:  Ющенко,  Вакарчук....

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Я не  за  Рошен,  я  проти  Юльки.  Але  щоб  Юлька  країну  не  угробила,  то  варіантів  нема - хіба  Порошенко.

Щодо  Вакарчука  і  Сили,  то  на  ФУПі  вдень  писали,  що  від  Сили йде  Гнап. Сьогодні  висунули.

 

Я  за  українського  преза,  якщо  шо:  Ющенко,  Вакарчук....

НА ПРЕЗИДЕНСКИЕ ИДЕТ ГНАП!!!

 

а я говорю за ПАРЛАМЕНТСКИЕ!!

Link to comment
Share on other sites

Я не за Рошен, я проти Юльки. Але щоб Юлька країну не угробила, то варіантів нема - хіба Порошенко.

Щодо Вакарчука і Сили, то на ФУПі вдень писали, що від Сили йде Гнап. Сьогодні висунули.

 

Я за українського преза, якщо шо: Ющенко, Вакарчук....

Странное сочетание.
Link to comment
Share on other sites

В  парламент  Вакарчук  сам  відбере,  кого  вестиме.

блять..

ну почи му вы такие сложные???

 

нету блять партии у вакарчука...

нету блять у вакарчука партии -которая бы имелла во всех областях осередки..

сделать такую партию -нету возможности за пол года это раз..а два ее и по закону недопустят до выборов в цвк...

поэтому у вакарчука и у тех кто его играет -я так понял уже есть договор с партией сила людей...у неё есть узнаваймость..а вакарчук выступит как один из лидеров этой партии..

понятно шо процентов 70-80% вакарчук будет выдвигать в списки и те кто вакарчука играют,а 20-30% мест достанется старым кадрам силы людей.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...