Перейти до змісту

Программа коммуниста Кошулынського


Ali(UA)

Recommended Posts

Країна, що видобуває власний газ мусить виробляти міндобрива для себе і на експорт. Бо має колосальні виробничі потужності, які впали їй з совка. Це потенційне джерело чималого прибутку.

 

 

почему бы вам тогда не начать производить удобрения?

Link to comment
Share on other sites

Не треба про мафії і москалів.

В буремні 90ті я працював у фірмі що хотіла викупити елеватор у Львівській обл.ми через них робили перевалку.Але директор зібрав ваучери і так званий трудовий колектив викупив.Причому ми давали живі гроші і мали плани переобладнати тд.По результатц зараз там залишилось паркан і будинок контори.Решту тупо порізали а залишки бувший директор пробує продати за 150 000 $.бо земля коло колії.і таке по всі державі.

Link to comment
Share on other sites

 

 


почему бы вам тогда не начать производить удобрения?

Він їх виробляє регулярно, але в унітаз не привчений спускати, то приносить сюди, на форум. 

Link to comment
Share on other sites

То невеличкі цехи, і будують їх на Закарпатті саме тому, що близько до ринків збуту - все згідно підручника з економіки.

Згідно того ж підручника економіки у нас мали б плодитися й цукрозаводи, бо близько до джерел сировини.

І НПЗ повинно б було бути трохи більше ніж півтора, бо близько до збуту.

Але ж нема. І щось таки підказує, що не економічні чинники тому на заваді.

это не правда. "що близько до ринків збуту" - там логистика очень развита, я знаю эту компанию у нее заводы по всему миру.

Link to comment
Share on other sites

почему бы вам тогда не начать производить удобрения?

Тому що країна захоплена кланами, які жирують на зубожінні населення й без усіляких гемороїв з виробництвом та нанесенням прямих збитків хуйлу.

Link to comment
Share on other sites

 

 


почему бы вам тогда не начать производить удобрения?

Вже казав - у населення бабла нема, доступу до адекватних кредитів нема, менти та суди в кишені олігархів.

 

 


это не правда

Що саме?

 

 


там логистика очень развита, я знаю эту компанию у нее заводы по всему миру.

Якщо вони орієнтуються на наш внутрішній ринок, то такі заводи мали б розміщуватися в більш населеній та в більш індустріалізованій центральній частині України. Закарпаття - то орієнтація на європейськи ринок.

Link to comment
Share on other sites

Тому що країна захоплена кланами, які жирують на зубожінні населення й без усіляких гемороїв з виробництвом та нанесенням прямих збитків хуйлу.

сплошные екскьюзы. ок я привел достаточно примеров того что инвесторы строят в Украине предприятия. если Азот их не интересует значит он не выгоден по определению по тем или иным причинам. опять же чтобы убрать ненавистных вам олигархов надо убрать роль государства в жизни общества чем больше разгосударствление, тем дальше от олигархов. государство не должно заниматься бизнесом по определению, оно не эффективно. это монополия.

Link to comment
Share on other sites

Любий кандидат який замість лібералізації економіки і створення умов для розвитку промисловості обіцяє соціальні плюшки це граний коммі і в результаті буде ще більше дно.Ділити можна прибутки а зараз все що залишилось це закопчені рештки .всі кандидати які зараз це дно і треш і те що обіцяють це як довести Україну до могили.В кожного свій метод але результат один
Link to comment
Share on other sites

Вже казав - у населення бабла нема, доступу до адекватних кредитів нема, менти та суди в кишені олігархів

и кто вам должен все построить, предоставить инфраструктуру так сказать на блюдечке? 

Link to comment
Share on other sites

Вже казав - у населення бабла нема, доступу до адекватних кредитів нема, менти та суди в кишені олігархів.

 

 

 

 

Сейчас инвесторы просто рыщут в поисках проектов. Но никто не будет инвестировать в стоны про олигархов и купленных ментов

Link to comment
Share on other sites

 

 


А в чем разница власного газу и покупного? Вот вообще не могу вкурить эту тему

Для знищення когнітивного диссонансу поміркуйте паралельно на тему, чому влада не проти імпортувати газ, але проти того, щоб манюпас імпортував "бляхи".

Одразу сумніви щодо заангажованості (і на чию користь) влади зникнуть.

Link to comment
Share on other sites

Сейчас инвесторы просто рыщут в поисках проектов. Но никто не будет инвестировать в стоны про олигархов и купленных ментов

 

Інвестори не йдуть туди, де правила гри не однакові для всіх.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ще одна історія про олігархів і кацапів.

Склозавод.300 працівників.приватизація трудовим колективом.через 4 роки 40 працівників і все у власності директора.Закінчилось 5 чоловік в конторі ,цехи і печі розібрані і продані на цеглу.

Link to comment
Share on other sites

непонимаю про глупости. вы хотите сказать что пиздец северной кореи , венесуелы и совка - это глупости? там реально люди страдают, реально им пиздец. не какая то мифология из разряда дядя вася украл в офшор - а там у людей нечего кушать. и при этом пиздеце в системе епаного усраного совка уморили голодом 30 миллионов Украинцев, моих соотечественников. я не понимаю как можно стремится к удавке на собственной шее?

А кто стремится? Я как раз против диктатуры и плановой экономики. Потому против всяких Яныков и Рошенок, которые тут же принимаются монополизировать власть и строить диктатуру.

 

А глупости, это о связке конфискаций исключительно с тоталитарными государствами. Оказывается они и во вполне демократических присутствуют.

Змінено користувачем shurken
Link to comment
Share on other sites

А кто стремится? Я как раз против диктатуры и плановой экономики. Потому против всяких Яныков и Рошенок, которые тут же принимаются монополизировать власть и строить диктатуру.

 

А глупости, это о связке конфискаций исключительно с тоталитарными государствами. Оказывается они и во вполне демократических присутствуют.

так у кошулынського как раз и есть этот епаный популизм который ведет к северной корее и венесуелле. я об этом и талдычу, ибо все отобрать и отдать государству это не вариант. опять же энергоносители по себестоимости  :fp1:

Link to comment
Share on other sites

без приватизации земли Украина далеко не уедет. Законодательство только в порядок привести стоит по этому вопросу. Но я думаю там мораторий и законы в пакете идут.

Китай как-то процветает без приватизации земли. Вторая экономика мира и вся земля принадлежит компартии. Вот чудеса.
Link to comment
Share on other sites

так у кошулынського как раз и есть этот епаный популизм который ведет к северной корее и венесуелле. я об этом и талдычу, ибо все отобрать и отдать государству это не вариант. опять же энергоносители по себестоимости :fp1:

Я вроде за него не агитировал.
Link to comment
Share on other sites

 брехуна   й  популіста  Порошенко   обрали  в  один  тур .  При  педрі  олігархам  й  рошенойобам  добре ...

але  Кошулинський  рветься  до  влади . Трєвожно

Link to comment
Share on other sites

Китай как-то процветает без приватизации земли. Вторая экономика мира и вся земля принадлежит компартии. Вот чудеса.

а в штатах и Европе есть приватизация, передовые экономики мира и земля покупается продается. Мы вроде туда стремимся а не в Китай?

Link to comment
Share on other sites

а в штатах и Европе есть приватизация, передовые экономики мира и земля покупается продается. Мы вроде туда стремимся а не в Китай?

Мы вообще непонятно куда стремимся. Но вопрос в другом был - нет смысла проводить параллели между приватизацией земли и успешностью экономики. Оно вообще никак не связано. Вообще между арендой и налогом на землю, особо нет разницы, просто кого-то тешит собственность.

 

Кстати с землёй в Европе, а Германии в частности, забавные штуки. Там у церкви исторически много земель и на них она выделяет людям дачные участки. так вот твою землю могут отобрать под какое строительство, а церковную никогда.

 

P.S. Китай, не передовая экономика?

Змінено користувачем shurken
Link to comment
Share on other sites

Мы вообще непонятно куда стремимся. Но вопрос в другом был - нет смысла проводить параллели между приватизацией земли и успешностью экономики. Оно вообще никак не связано. Вообще между арендой и налогом на землю, особо нет разницы, просто кого-то тешит собственность.

 

Кстати с землёй в Европе, а Германии в частности, забавные штуки. Там у церкви исторически много земель и на них она выделяет людям дачные участки. так вот твою землю могут отобрать под какое строительство, а церковную никогда.

 

P.S. Китай, не передовая экономика?

ув. Шуркен, я вам позже отвечу. ща бегу на Аквамена, потом буду смотреть супербол. сорян.

Link to comment
Share on other sites

а в штатах и Европе есть приватизация, передовые экономики мира и земля покупается продается. Мы вроде туда стремимся а не в Китай?

В Штатах и Европе кроме приватизации есть реально работающие рынок земли  и судебная система, в которой можно отстоять свои права

Link to comment
Share on other sites

сплошные екскьюзы. ок я привел достаточно примеров того что инвесторы строят в Украине предприятия. если Азот их не интересует значит он не выгоден по определению по тем или иным причинам. опять же чтобы убрать ненавистных вам олигархов надо убрать роль государства в жизни общества чем больше разгосударствление, тем дальше от олигархов. государство не должно заниматься бизнесом по определению, оно не эффективно. это монополия.

Вигода і доцільність АЗОТів лежить на поверхні, я її сформулював. Якщо вони тим не менш гинуть, це означає хибність економічної політики. Якій на економічну доцільність пох тому, що керуючій в країні мафії вона не цікава. Вона на іншому живе.

 

Тому що ці інвестори нікому не потрібні.

Чому нікому? Народу потрібні, бо тут потреби в інвестиціях бездонні.

Link to comment
Share on other sites

Кацапотролик щуркен вартий лише того, щоби бути посланим нах.

Не стоит так явно отождествлять себя с северным соседом. К тому же там далеко не все на столько не культурные. Змінено користувачем shurken
Link to comment
Share on other sites

Вигода і доцільність АЗОТів лежить на поверхні, я її сформулював. Якщо вони тим не менш гинуть, це означає хибність економічної політики. Якій на економічну доцільність пох тому, що керуючій в країні мафії вона не цікава. Вона на іншому живе.

 

 

Чому нікому? Народу потрібні, бо тут потреби в інвестиціях бездонні.

народ срав на інвесторів.народ хоче субсидій і пенсії як в Німеччині
Link to comment
Share on other sites

 

 


народ срав на інвесторів.народ хоче субсидій і пенсії як в Німеччині

Срав, і завжди сратиме, бо йому те не цікаво. .

"Насєлєніє" захоче пєнсії вище середньої зарплати, і щоб давали їх зразу після закінчення школи. А субсидії щоби покривали всі витарати на комуналку. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...