Перейти до змісту

Ляшко ведет агитацию.


кноп

Recommended Posts

От жеж клята махвія, що творить! Займається травлею таких достойникуів! Ляшко, Мангер... А там ще десь з кущів на Кіровоградщині "герой України" Лозінський виглядає. До речі, вже відсидів, мабуть? На часі повернути партійний квиток, би. У Маскала ж є, а Лозінський чим гірший? Хракція вирує від обурення кричущою несправедливістю, вопрошає: Доколє за якусь "так звану громадську активістку"© (добре, що хоч не блядь) будуть переслідувати "прілічних людєй?! Дєло то мутноє! Справедливість є! За неї варто боротися!

А от і лозинський не забарився! Давай вже і коляску з всьопропало!  :D  https://uapolitics.com/index.php?/topic/38147-liashko-vedet-agitatciiu/page-2&do=findComment&comment=1169286

Link to comment
Share on other sites

А от і лозинський не забарився! Давай вже і коляску з всьопропало!  :D  https://uapolitics.com/index.php?/topic/38147-liashko-vedet-agitatciiu/page-2&do=findComment&comment=1169286

 

А чим він гірший Москала-Левіна? Всього одного замочив, а Левін 15. Пора укріпити партійні кадри крєпкімі хозяйствєннікамі со стажем  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

В діжці з лайном, на яку мафія перетворила нашу державу, незамараних знайти важко. Вони скрізь. Але крайніми і найбільш одіозними нам успішно малюють людей саме Тимошенко. Вже звертав твою увагу, що достатньо комусь зашквареному на кшталт "педофіла" Уколова піти від Юлі і почати працювати проти неї, як він в ту ж мить стає порядною, чесною людиною і патріотом. Бидлос це хаває залюбки. А ті, що залишаються в її команді, - приречені.

Нам і самою ЮВТ мили мозок безперервно - все вкрала, кабальний контракт, хіхікала з хуйлом, лазаренко, криза, сучкаблох, таміфлю - 20 років.

Link to comment
Share on other sites

В діжці з лайном, на яку мафія перетворила нашу державу, незамараних знайти важко

 

Це не моя проблема. Якщо ти позиціонуєш себе альтернативою "злочинный владі", то нєхуй системно збирати до себе калірованих уйобків і покидків у партію, аби у них бабло було і вплив у регіонах

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Це не моя проблема. Якщо ти позиціонуєш себе альтернативою "злочинный владі", то нєхуй системно збирати до себе калірованих уйобків і покидків у партію, аби у них бабло було і вплив у регіонах

Ти сам себе наводиш у якості яскравого прикладу жертви промивалова мізків, про яке я кажу. Немає в Батьківщині системи концентрації "калірованих уйобків". Принаймні їх там не більше середнього, а на центральному рівні менше.

Link to comment
Share on other sites

Ти сам себе наводиш у якості яскравого прикладу жертви промивалова мізків, про яке я кажу. Немає в Батьківщині системи концентрації "калірованих уйобків". Принаймні їх там не більше середнього, а на центральному рівні менше.

 

Ще раз. БЮТ позиціонує себе, як альтернатива "злочинній владі". То чому мене має заспокоювати те, що Тимоха & Co нічим не гірше ПЕС або радикали Ляшка за кількістю уйобків?  Що б ти там не говорив, а перелік "яскравих особистостей", яких у різний назбирала собі під спідницю Юлька, можна продовжувати довго. 

Link to comment
Share on other sites

Продовжуй далі, хай щастить.

В тебе традиційний підхід - вони гарні чи погані. Насправді усі різні. Тільки проголошена мета і здатність її втілити для мене є визначним параметром політичних сил.

Link to comment
Share on other sites

Продовжуй далі, хай щастить.

В тебе традиційний підхід - вони гарні чи погані. Насправді усі різні. Тільки проголошена мета і здатність її втілити для мене є визначним параметром політичних сил.

 

З  ким втілити, з Ахметовим і Тарутою, чи що? Де ті кадри, з якими Тимоха збирається щось там "втілювати"?! Агласітє вєсь спісок! Я хуєю, дарагая рєдакция.... 

Link to comment
Share on other sites

Тимоха з Тимохою і її практично доведеною здатністю реально керувати процесами. Плюс програма дій. Решта тактика. Педалювати питання персоналій навколо небажаного лідера це найулюбленіша технологія мафії.

Link to comment
Share on other sites

Тимоха з Тимохою і її практично доведеною здатністю реально керувати процесами. Плюс програма дій. Решта тактика. Педалювати питання персоналій навколо небажаного лідера це найулюбленіша технологія мафії.

 

А, ну-ну. Нехай щастить. Скрізь махвія гнобить бідну Юлю. Каг жить?!  :weep:

Link to comment
Share on other sites

А, ну-ну. Нехай щастить. Скрізь махвія гнобить бідну Юлю. Каг жить?!  :weep:

Юля не бідна. Справа в тому, що тебе і всіх нас махвія гнобить. І водночас підсовує у підсвідомість манюпасів ерзац усіх проблем - Тимошенко, яка весь час прагне "системно збирати до себе калірованих уйобків і покидків". От в Гриценка уйобків нема, в Сааки нема, в Садового нема. Правда і партій реальних в них нема, як і шкоди від них для системи.

 

Юля востаннє була при владі 11 років тому під час світової кризи. За максимального сприяння дрища з його щотижневими вето на постанови уряду, їй вдалося тоді провести українську економіку з усією соціалкою без жодного збою до кінця. 

Потім сіла - не за газ, а по сукупності і консенсусу за фірташа, ахметова і пінчука, статки яких пустила на користь бюджету. Запитання: хтось інший таке робив? 

Позбулися ми тобі на радість у владі суки косатої, Україні після того покращало чи навпаки?

Link to comment
Share on other sites

Юля не бідна. Справа в тому, що тебе і всіх нас махвія гнобить. І водночас підсовує у підсвідомість манюпасів ерзац усіх проблем - Тимошенко, яка весь час прагне "системно збирати до себе калірованих уйобків і покидків". От в Гриценка уйобків нема, в Сааки нема, в Садового нема. Правда і партій реальних в них нема, як і шкоди від них для системи.

 

Юля востаннє була при владі 11 років тому під час світової кризи. За максимального сприяння дрища з його щотижневими вето на постанови уряду, їй вдалося тоді провести українську економіку з усією соціалкою без жодного збою до кінця. 

Потім сіла - не за газ, а по сукупності і консенсусу за фірташа, ахметова і пінчука, статки яких пустила на користь бюджету. Запитання: хтось інший таке робив? 

Позбулися ми тобі на радість у владі суки косатої, Україні після того покращало чи навпаки?

 

А які до Гриценка претензій? Он Фірсов отримав посаду і достойно себе показав, за що "махвія"© його швиденько прибрала. Щодо Тимохи, то на мене не діють сюжети мильних опер, які ти тут змалював. Ахметов у "консенсусі" її посадив? А зараз з ним "у консенсусі" Юля із своєю бютошоблою на нього батрачить. Отакий карамболь виходить

Link to comment
Share on other sites

 

 

Юля із своєю бютошоблою на нього батрачить
Тю, а кажуть вона його вже кинула.  https://uapolitics.com/index.php?/topic/39599-zebanki-vijshli-na-f%D1%96n%D1%96shnu-priamu/page-5&do=findComment&comment=1169688
Link to comment
Share on other sites

 

Анонімні телеграм-помийки багато чого кажуть. Довіряти їх "інсайдам" це ще більша дурня, ніж слухати онолітегів з Прямого, або 112го

Link to comment
Share on other sites

Бігуси і решта грантоїдів нічим не кращі. Їм платять і вони зливають що завгодно. А потім люди, на яких зомбоящик "не діє", несуть ці зливи, як істину.

Link to comment
Share on other sites

Бігуси і решта грантоїдів нічим не кращі. Їм платять і вони зливають що завгодно. А потім люди, на яких зомбоящик "не діє", несуть ці зливи, як істину.

 

Бігуси зливають перевірені факти. Інакше би, їх вже давно по судам затаскали

Link to comment
Share on other sites

Бігуси пиздять, як дихають. Причому за шалені гроші. Хто їх так годує?

 

Шо, наприклад, пиздить Бігус? Чому не подають до суду і не призначають шалені штрафи за наклеп?

Link to comment
Share on other sites

Чому не подають? Юля подавала до суду за "свою" мережу ломбардів. Правда я не в курсі стану справи.

І що? "Іщут? Как поймают - сразу на кол!" Що там суд присудив по позову від 2017 го року? Чи Юля посто перднула у калюжу? :gigi:

 

У журналістському розслідуванні програми “Наші гроші з Денисом Бігусом” раніше вказувалося, що сім'я Юлії Тимошенко отримала дохід у 2,4 мільйони гривень від кіпрської компанії Diafox Consulting Limited, на яку в Україні оформлено мережу ломбардів "Дешева готівка".

 

Центральний офіс ломбарду розташований у партійний будівлі, “захищеній” депутатською приймальнею обранця від БЮТу Сергія Власенка. Ломбард засновано 2013 року, пише видання.

 

Link to comment
Share on other sites

Хто що знайде в нас за Тимошенко?

До речі, Мангера заарештували без права внесення залогу. Нє обілєтілся. 

А от колишні головні фігуранти справи від БПП - губернатор Херсонської обл. Андрій Гордєєв з заступником Євгеном Рищуком з горизонту зникли. І жодні активісти з батьком Гандзюк про це не кіпішують, бо їм дали схвалену рєшаламі кістку.

Link to comment
Share on other sites

Хто що знайде в нас за Тимошенко?

До речі, Мангера заарештували без права внесення залогу. Нє обілєтілся. 

А от колишні головні фігуранти справи від БПП - губернатор Херсонської обл. Андрій Гордєєв з заступником Євгеном Рищуком з горизонту зникли. І жодні активісти з батьком Гандзюк про це не кіпішують, бо їм дали схвалену рєшаламі кістку.

 

Гордєєв з Рищуком на черзі. Як Левін соловейком заспіває, та й решта теж. Нікому не хочеться йти паротягом у цій справі. А про Тимоху нічого шукати вже не треба - все ясно, як божий день. І давно

 

Please wait.. Loading
Link to comment
Share on other sites

Я в курсі, на порядки більші бляді попрацювали на славу, засравши цими переконаннями усі мізки.

Я суджу виключно по її вчинках і оточенню, а не по пиздьожу якихось блядєй

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
×
×
  • Створити...