Перейти до змісту

Ляшко ведет агитацию.


кноп

Recommended Posts

  • 7 months later...

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко побився з нардепом від "Слуги народу" і главою комітету Ради з енергетики і ЖКГ Андрієм Герусом.
Інцидент стався в Залі офіційних делегацій аеропорту "Бориспіль", про що повідомили свідки події.
Конфлікт стався через розбіжності в політичних і економічних питаннях.
Про інцидент повідомили поліції. Правоохоронці "проводять перевірку".
Незабаром Ляшко в Facebook прокоментував інцидент, назвавши Геруса російським лобістом. "Україна сьогодні потрапляє в повну енергетичну залежність від країни-агресора. Ця зрада має бути розслідувана і покарана!" - написав екснардеп.

https://www.youtube.com/watch?v=sh1RP1uvJCQ

Link to comment
Share on other sites

Ну побився слишком громко сказано, так возня ботаника с петухом, я бы его прибил бы нафиг и даже не знаю хорошо бы это было или плохо. Но в принципе нападение на депутата тут может быть и статья...

Link to comment
Share on other sites

Тут з апаснастю розбиратися треба. Кажуть, значний відсоток імпортованої в коцапів електрики дісталося... енергетичному монополісту Ахметці. Є підозра, що дефіцит електрики в країні створений штучно через понаднормативні простої атомної енергетики. Бенефіціарів бачу двох - Ахметова і хуйла. Ця бійка може бути камуфляжною.

 

Підтвердження спланованого з боку Ляшка конфлікту - камера з найдовшим відео була увімкнена заздалегідь, ще до початку конфлікту і йшла за ним. А Герус слабак та ідіот - нах повівся і брав участь?!?

 

https://www.youtube.com/watch?v=3SZNxwm-Www

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Ну побився слишком громко сказано, так возня ботаника с петухом, я бы его прибил бы нафиг и даже не знаю хорошо бы это было или плохо. Но в принципе нападение на депутата тут может быть и статья...

 

А шо петух у нас ишо в Зраде кукарекукает? Соло тсз?

Link to comment
Share on other sites

Мене одн цікавить в тому двобої. Герус пише, шо билися в Борисполі. А шо народ? ТУпо спостерігав чи ставки робив? 

Я б на місці відлітаючих набив би іпала і одному, й іншому та й із спокійним серцем полетів з України :gigi:

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

От тут спочатку!

 

Все ясно...по інтер"єру дупутаттьска зала, яку наче б то передали воїнам :weep:

 

https://www.youtube.com/watch?v=vkAkYpclfSw

 

Депутатский зал передали на центральном ж/д вокзале, а не в аэропорту.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Вона називала його "чихуахуа", він її - "московською зозулею".
Але 10 червня їх помітили на терасі ресторану на Золотих воротах. Фото зняла політичний експерт Тетяна Лупова.

103694620_3300140516684240_6257939604941

Link to comment
Share on other sites

«Батьківщина» Тимошенко підтримала Ляшка на довиборах у 208 окрузі

15/06/2020 - 12:35

Юлія Тимошенко та партія «Батьківщина» офіційно підтримали лідера Радикальної партії Олега Ляшка на довиборах до Верховної ради по 208-му виборчому окрузі на Чернігівщині. Про це лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила журналістам під час брифінгу на погоджувальній раді у парламенті. «На 208 окрузі всі українські сили мають об’єднатися. Наша політична сила підтримала Олега Ляшка, як єдиного кандидата від українських сил. Ми не будемо висувати свого кандидата», – заявила Юлія Тимошенко. Раніше політичний експерт Петро Олещук оцінив шанси Олега Ляшка на перемогу, як дуже високі. Про це він написав на своїй сторінці Facebook. «Ляшка підтримає Тимошенко, вона не буде виставляти свого кандидата. Цей союз робить результат цих виборів вже фактично вирішеним. Бо соціологія явно на боці Тимошенко і Ляшка, які у першому турі президентських виборів на цьому окрузі зайняли перше і третє місце відповідно. Сумарно їх рейтинг вдвічі більше, ніж рейтинг Зеленського, який посів тут друге місце», – поділився інформацією експерт. Нагадаємо, що у 2019 році під час першого туру президентських виборів на 208 виборчому окрузі в трійку лідерів пройшли Тимошенко, Зеленський та Ляшко. Перемогу тут здобула Юлія Тимошенко, за яку проголосували понад 23% виборців. За Володимира Зеленського голоси віддали майже 22%, а трійку замкнув Олег Ляшко, отримавши майже 18%. Додавши рейтинги Тимошенко та Ляшка, легко порахувати, що такий союз дає 41%. 208 виборчий округ знаходиться в Чернігівській області. До складу округу входять Бахмацький, Борзнянський, Куликівський, Менський і Талалаївський райони та частина Ічнянського району (місто Ічня і територія на північний схід від нього).

Link to comment
Share on other sites

Кава спрацювала - Тимошенко підтримала чихуахуа на позачергових виборах до ВР на окрузі 208 в Чернігівській обл.  :weep:

 

Позбавляєшся останніх ілюзій щодо Тимохи? А я ж казав, що стара шльондра целкою вже ніколи не стане  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

В мене немає ілюзій чи віри, лише факти і справи. Сьогодні маємо Шляшка!  :66:  :pardon:  

 

Якщо Тимоха отримає владу, то таких ляшків, мангерів-хуянгерів, тощо, на яких клейма ніде ставити, буде скрізь, на різних щаблях влади, хоч жопою їх їж. Особливо на місцевому рівні. Завжди так було, є і буде з Бютківщиною. І до сраки та її найкраща програма  реформ, бо кадри вирішують все©

 

Please wait.. Loading
Link to comment
Share on other sites

Здрасьтє, а де ж вони зараз харчуються?! Нема ж косатої при навіть обмеженій владі вже 10 років, а нам усе краще і краще.

 

Наприклад Мангер, який дякуючи Тимосі став головою херсонської облради, до останнього часу непогано себе чухав. Досі при владі, після всіх зашкварів, а фракція юльків у облраді анічичирк з цього приводу

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...